Автор Тема: Стаття глави Служби зовнішньої розвідки України  (Прочитано 2359 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Re: Стаття глави Служби зовнішньої розвідки України
« Reply #30 : Листопада 28, 2023, 03:47:54 15:47 »
Я не знаю, що там тюхають на хробацькому, це нарід проїхав з України до Норвегії, й розказав як є. Тобто якщо ви думаєте що там шини та барикади з сотнею перевізників-блокувальників - то ніт від слова "взагалі". Все як звичайно, вантажівки ДЕЯКІ пропускають (які саме й чому - нарід не знає звісно), всі інші пасуться. Тобто кордон заблоковано тому, що там пара якихось тушок для формальності, а загалом кордон "заблоковано" бо прикордонники тупо не пропускають.
В цьому, як й в програші польської партії, винні ви особисто; сподіваюся що вам дужо соромно  :lol:

Дєвушка (чи пані, не знаю як буде правильно), я знаю ситуацію на кордоні можна сказати в он-лайн режимі в зв'язку з професійною діяльністю.

Вантажівки можу сказати які пропускають - небезпечні вантажі, гуманітарку, для армії. Але там теж йде трохи через жопу, бо черга одна і їх там групують певними партіями ще далеко від початку черги і потім під супроводом тих же копів їдуть на оформлення.

Не читайте на ніч совєцькіх газет хробацького   :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33489
  • Стать: Чоловіча
Re: Стаття глави Служби зовнішньої розвідки України
« Reply #31 : Листопада 28, 2023, 03:50:03 15:50 »
Что там случилось? Что за абьірвалг?

Дать селёдки?

Давай працюй тщатєльнєє, а то бурят швабру вставить в рабочєє отвєрстіє  :moskali:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27025
Re: Стаття глави Служби зовнішньої розвідки України
« Reply #32 : Листопада 28, 2023, 04:44:39 16:44 »

..

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Стаття глави Служби зовнішньої розвідки України
« Reply #33 : Листопада 28, 2023, 06:09:45 18:09 »
Давай працюй тщатєльнєє, а то бурят швабру вставить в рабочєє отвєрстіє  :moskali:
Та, вахтёр за своими обязаностями смотри. Шлагбаум поди протри.

Наблюдает он за ситуацией онлайн :smilie5:
No money No honey