Автор Тема: Цікавий парадокс  (Прочитано 1147 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Цікавий парадокс
« : Грудня 06, 2023, 09:33:07 09:33 »
Південна корея допомагає вижити державі Україна постачаючі ЗСУ 155 боєприпаси у обсягах, що більші ніж нам надає ЄС.

Північна корея при тому дорпомагає раші нас знищувати постачаючі їм снаряди.


АЛЕ!!

при тому суспільний устрій та ринкові реформи проведені в раші більше подібні до південної  кореї

а українчеки всі 30 років намагалисчь тут будувати північну корею з безмежною владою держави


 
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: Цікавий парадокс
« Reply #1 : Грудня 06, 2023, 11:22:37 11:22 »

при тому суспільний устрій та ринкові реформи проведені в раші більше подібні до південної  кореї

а українчеки всі 30 років намагалисчь тут будувати північну корею з безмежною владою держави

Шо у тебя в голове хз

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Цікавий парадокс
« Reply #2 : Грудня 06, 2023, 11:23:24 11:23 »
Шо у тебя в голове хз

факти
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: Цікавий парадокс
« Reply #3 : Грудня 06, 2023, 11:28:36 11:28 »
Ага
Причем какие факты такие и выводы

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Цікавий парадокс
« Reply #4 : Грудня 06, 2023, 12:06:22 12:06 »
Ага
Причем какие факты такие и выводы

https://voxukraine.org/uk/sprava-nalivo-shho-dumayut-bilshist-ukrayintsiv-pro-derzhavnij-kontrol-ekonomiki-ta-osobistih-svobod/


*Наш аналіз демонструє, що більшість українців схильні вважати, що держава повинна мати сильний вплив і на економіку, і на особисті свободи. Саме така риторика переважає у популярних політиків, які також сконцентровані у цьому квадраті політичного компасу, незважаючи на їхні конкретні партійні афіліації та обіцянки.*


Переважна більшість наших респондентів опинилась на лівому спектрі політичного компасу (Рис. 2). З них більшість опинилась саме у верхньому квадраті («лівий-авторитарний»).

Лівий-авторитарний – 73.3% респондентів *це і є та сама північна корея про що я написав*
Лівий-демократичний – 17.3% респондентів
Правий-авторитарний – 1.0% респондентів *а це та соціально-політична конструкція що є у південної кореї*
Правий-демократичний- 1.9% респондентів
Рівно на шкалах (нульові значення) – 6.5% респондентів (більшість із них у лівій частині компасу).
« Останнє редагування: Грудня 06, 2023, 12:14:41 12:14 від kievlyanin »
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: Цікавий парадокс
« Reply #5 : Грудня 06, 2023, 01:15:04 13:15 »
https://voxukraine.org/uk/sprava-nalivo-shho-dumayut-bilshist-ukrayintsiv-pro-derzhavnij-kontrol-ekonomiki-ta-osobistih-svobod/


*Наш аналіз демонструє, що більшість українців схильні вважати, що держава повинна мати сильний вплив і на економіку, і на особисті свободи. Саме така риторика переважає у популярних політиків, які також сконцентровані у цьому квадраті політичного компасу, незважаючи на їхні конкретні партійні афіліації та обіцянки.*


Переважна більшість наших респондентів опинилась на лівому спектрі політичного компасу (Рис. 2). З них більшість опинилась саме у верхньому квадраті («лівий-авторитарний»).

Лівий-авторитарний – 73.3% респондентів *це і є та сама північна корея про що я написав*
Лівий-демократичний – 17.3% респондентів
Правий-авторитарний – 1.0% респондентів *а це та соціально-політична конструкція що є у південної кореї*
Правий-демократичний- 1.9% респондентів
Рівно на шкалах (нульові значення) – 6.5% респондентів (більшість із них у лівій частині компасу).

То что украинское общество левое это не открытие, а давно известный факт. Это молоудивительно учитывая что это общество было частью СССР
НО. Безмежный и "сильное влияние" это как бы две большие разницы. Например в ЕС государство тоже имеет сильное влияние на экономику. ПО твоему это значит что европейцы строят "Северную Корею"

Цитувати
ринкові реформи проведені в раші більше подібні до південної  кореї
А это откуда? В Южной Корее тоже президент назначает (по факту) глав гос и не очень корпораций, а в кацапстане судят и сажают в тюрьму каждого прошлого президента?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Цікавий парадокс
« Reply #6 : Грудня 06, 2023, 02:54:51 14:54 »
Например в ЕС государство тоже имеет сильное влияние на экономику. ПО твоему это значит что европейцы строят "Северную Корею"

Лівий-демократичний – 17.3% респондентів




В Южной Корее тоже президент назначает (по факту) глав гос и не очень корпораций, а в кацапстане судят и сажают в тюрьму каждого прошлого президента?

там система чеболей дуже подібна до рашенської + ринкова економіка чого в нас взагалі немає

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: Цікавий парадокс
« Reply #7 : Грудня 06, 2023, 03:45:51 15:45 »

там система чеболей дуже подібна до рашенської + ринкова економіка чого в нас взагалі немає

Та да
Примерно как свинья на коня

В РФ строится классическое фашистское (корпоративное) государство

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Цікавий парадокс
« Reply #8 : Грудня 06, 2023, 04:24:49 16:24 »
Та да
Примерно как свинья на коня

В РФ строится классическое фашистское (корпоративное) государство

корея теж корпоративна держава різниця тут:


Лівий-авторитарний – 73.3% респондентів   *північна корея*
Правий-авторитарний – 1.0% респондентів  *південна корея*
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: Цікавий парадокс
« Reply #9 : Грудня 06, 2023, 04:49:42 16:49 »
корея теж корпоративна держава різниця тут:


Лівий-авторитарний – 73.3% респондентів   *північна корея*
Правий-авторитарний – 1.0% респондентів  *південна корея*

Эти цветные дописки это дописки авторов опроса? Подозреваю что нет, твое творчество. Так вот, творчество это не твое, успокойся.

Это надо быть ебанутым чтоб хоть както сравнивать украинский бардак с северокорейским концлагерем. Да и РФ с ЮК тоже

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Цікавий парадокс
« Reply #10 : Грудня 07, 2023, 10:55:47 10:55 »
Эти цветные дописки это дописки авторов опроса? Подозреваю что нет, твое творчество. Так вот, творчество это не твое, успокойся.

Это надо быть ебанутым чтоб хоть както сравнивать украинский бардак с северокорейским концлагерем. Да и РФ с ЮК тоже

ви як якийсь коцап в відео наших діалогерів - спочатку вимагають фактів а потім отримавши їх скиглять що колір не такий

але направду ситуцація у нас ще більш парадоксальна.

українчеги будували 30 років країну яка належала б до умовіного глобального півдня (не географічно а ментально-соціально-політично)

українчеги 30 років кричали нато-нєт (останні 8 не кричали але й не вимагали негайного вступу)
українчеги 30 років будували соціялизм-авторитаризм і тільки майдани заважали більшості довести справо до кінця.

а тепер виходить так що саме те чого українчеги хтіли те їх і вбиває .. китай який їм подобався .. раша до якогї їх тягнуло ... соціялізм який знищив їх економіку

а не дає їм вмерти все те проти чого вони були - демократичні країни світу з ринковими економіками

парадокс.

і що найбільш хєрове що ці країни нам не на 100% допомагають саме тому що ми й надалі будуємо тут угорщину 2.0 за їх гроші і повної підтримки суспільства
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: Цікавий парадокс
« Reply #11 : Грудня 07, 2023, 12:26:56 12:26 »
ви як якийсь коцап в відео наших діалогерів - спочатку вимагають фактів а потім отримавши їх скиглять що колір не такий


 :smilie10:
Всегда говорю что сначала надо договориться о терминологии

Цитувати
Факт (від лат. factum — зроблене) — подія, що відбулася в дійсності, певним чином зафіксована і істинність якої може бути перевірена чи не викликає сумніву в межах дискурсу. Факт існує незалежно від людини, проте саме визнання його як дійсного та вираження істотно залежать від суб'єктивних нашарувань.

....


Науковим фактом називається неодноразово підтверджений результат спостереження, що для всіх практичних цілей приймається як «істинний». Науковий факт може бути відкинений або замінений в міру розвитку науки[3].

Что ты подразумеваешь под "факт"ом мне совершенно непонятно

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20849
Re: Цікавий парадокс
« Reply #12 : Грудня 07, 2023, 12:36:03 12:36 »
киянын это типичный кацапский либерал - хороший узкий

все эти теории до жопы если Украина не выстоит

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Цікавий парадокс
« Reply #13 : Грудня 07, 2023, 01:08:14 13:08 »
киянын это типичный кацапский либерал - хороший узкий

все эти теории до жопы если Украина не выстоит


кацапські ліберали створили економіку яка дозволяє раші знищувати україну

а ви досі замість щоб повичитись що ж там такого,-бо може і нам таке зробити аби наша економіка була така сильна, що могла б тягнути цю війну все дрочите на те що вони погані
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Цікавий парадокс
« Reply #14 : Грудня 07, 2023, 01:20:22 13:20 »
коли кацапи юзають шахеди ви кричите - а де наші шахеди? чому в нас такого немає!!
коли кацапи роблять аххуліард дронів ви не кричите що раз кацапи юзають дрони то ми не будемо юзати бо ми не кацапи

але коли питання стає за економіку у вас відбуваєть рівно ось це:
 щоб бути не кацапами ми маємо ввдмовитись від - дронів, арти, калашей бо все це юзають кацапи а ми ж не вони!!



економівка така ж складова війни як автомат і вона має бути ефективною
єдина система що робить її такою - ліберальна, ринкова школа

кацапи її юзають не на 100% але сильно

а ми ні бо ми ж не кацапи!!
ми так робити не будемо щоб ними не стати!!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: Цікавий парадокс
« Reply #15 : Грудня 07, 2023, 02:00:04 14:00 »

кацапські ліберали створили економіку яка дозволяє раші знищувати україну

а ви досі замість щоб повичитись що ж там такого
Повчитись, сцуко, чому саме? Як начаклувати собі тріліони барелей нафти, котру вони власне пхають, й стільки ж газу, який вони власне пхали?
Як начаклувати собі сто лямів населення, половина з котрих власне поневолені малі нації?
Боже, ну не можна ж бути настільки безнадійним?! Чи ви айтішнік?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27035
Re: Цікавий парадокс
« Reply #16 : Грудня 07, 2023, 02:11:41 14:11 »
Повчитись, сцуко, чому саме? Як начаклувати собі тріліони барелей нафти, котру вони власне пхають, й стільки ж газу, який вони власне пхали?
Як начаклувати собі сто лямів населення, половина з котрих власне поневолені малі нації?
Боже, ну не можна ж бути настільки безнадійним?! Чи ви айтішнік?

Ничо ты не понимаешь в кацапском либерализьме  :laugh:

Кияшь
Твоя магучая держава (Рф если чо) за ГОД не смогла наладить внутреннюю сборку такой поделки как иранский шахед. У них их там до сих пор студенты отвертками скручивают.
Вот так. Иран под 30летними санкциями целиком корпуса шахедов льет, а кацапы не могут. Льют отдельные детали и скручивают потом вместе
ПОэтому не надо нам тут заливать про РФ как про вторую Южную Корею. ОК?

Про стволы и авиадвигатели вообще помолчим в тряпочку