Автор Тема: Coup d'Etat dans L'Alberta  (Прочитано 7799 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #90 : Червня 26, 2024, 12:44:52 00:44 »
Нумерний - це не твоя справа. Лук афте йоселф. Стрибнув - отримав.

Це вже я вирішую, я пояснила. Булінгу бій.

Ну то що там по трьох питаннях.

Давай, do it.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #91 : Червня 26, 2024, 12:47:23 00:47 »
Мені аж смішно, з якою впертістю він їх уникає :fp2.

Вже б давно спати пішов.

А так якесь нікому не потрібне муму.

Раніше ти був більш прямий і це викликало певну повагу.

Невже теж вакцини повпливали? :laugh:

Offline Фома

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
  • ПТН - ПНХ!
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #92 : Червня 26, 2024, 12:52:33 00:52 »
Хтось там щось про образливі поганала писав.

Я атвєткі даю саме тільки в тій темі. В інших звичайний контент поза тролінгом.
Я пропонував мир давно. Ти відмовилась.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #93 : Червня 26, 2024, 12:55:39 00:55 »
Я пропонував мир давно. Ти відмовилась.

Що там по трьох питаннях?

Для миру потрібна довіра, а для довіри - чесність, відкритість і розібратися із старими issues. Я це і намагаюсь зробити, але ти мене не чуєш і чомусь вперто уникаєш цих відповідей. А насправді вони прості, просто скажи правду, не бійся, як я зреагую.

Також, твій "мир" змушував мене закрити очі на булінг інших. Я  на таке не піду, бо це проти моїх переконань,  і ти повинен це поважати.
« Останнє редагування: Червня 26, 2024, 04:37:41 04:37 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #94 : Червня 26, 2024, 05:27:44 05:27 »
І знову back at where we started.

Можна було сказати - так, ні і піти спати.

Ок, додамо пару слів.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #95 : Червня 26, 2024, 05:30:22 05:30 »
Ну, я допускаю, що плєшиве і Альянс уважно слідкують за цією розмовою і тримають опонента за гонади.

В такому випадку є опція відповісти у приватні повідомлення і мені абсолютно пофіг, що це будуть за відповіді, as long as this is the truth.

I just want to move on. Я навіть колготочну не бажаю більше згадувати, але мені потрібні ці відповіді. Just do it, man.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #96 : Червня 26, 2024, 05:37:51 05:37 »
Що там по трьох питаннях?

Для миру потрібна довіра, а для довіри - чесність, відкритість і розібратися із старими issues. Я це і намагаюсь зробити, але ти мене не чуєш і чомусь вперто уникаєш цих відповідей. А насправді вони прості, просто скажи правду, не бійся, як я зреагую.

Також, твій "мир" змушував мене закрити очі на булінг інших. Я  на таке не піду, бо це проти моїх переконань,  і ти повинен це поважати.

Щодо цього питання, є три варіанти:

1) Leave everything as is.
2) Взаємний ігнор - це що реально пропонував опонент, коли казав про "мир", але з вимогою, що я буду закривати очі на булінг. Я готова прийняти частину "взаємний ігнор", але я відмовляюсь прийняти другу частину. Якщо відбудеться якийсь булінг, чому я можу прийняти рішення протистояти, це автоматично означатиме порушення угоди про ігнор за умови, що опонент бере участь у булінгу.
3) Реальний мир - для цього треба вищесказане. І я ніде не сказала, що я не готова вибачитись за свою частину в цьому. Але не я це починала, тому в даному випадку не ladies first.

Я даю можливість опоненту вибрати варіант, який він хоче, and I will honour it.
« Останнє редагування: Червня 26, 2024, 06:46:23 06:46 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #97 : Червня 26, 2024, 05:41:51 05:41 »
А йому про порку на конюшні можна і про з**пи?

Яка різниця?

До того він буквально писав, що "всі знають, що вона в Калгарі остання хвойда" чи щось в цьому роді.

Ти розумієш, що це і є найсправжнісінький брудний наклеп на порядну жінку, провина якої лише в тому, що вона stood up to a nasty bully like him?

Якби це хтось написав таке про твою дружину?

Що ти взагалі робиш у компанії цього покидька і чому ти його захищаєш?

Це чмо дописалося, що I am a lesser woman, тому що в мене коліно розбите і проопероване  :fp2. Тільки повністю упороте може таке написати, тим більше що для нього це не має ніякого значення.

Якщо ти уважно проаналізуєш його діяльність у цьому всьому, він зробив все можливе, щоб порушити які-небудь позитивні стосунки між мегадонорами і волонтерами, і взагалі кейс донатів. Ти не дурний і сам це знаєш. Просто боїшся вербалізувати, а я не боюсь.

Але це вже дійсно не мої проблеми.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #98 : Червня 26, 2024, 05:57:41 05:57 »
По Кадрі, Хорвату, етс.

Про мене кажуть, що я лояльна людина. Є багато визначень лояльності, але в контексті цього обговорення я використаю таке:

Лояльність передбачає непохитну вірність перед лицем будь-якої спокуси зректися, покинути або зрадити.

У свій час для мене дуже багато значило, що коли ви всі мене довгий час намагалися зжерти, знайшлося декілька людей, які заступилися за мене.

Це Сергій, ТімміАпостол, Кадра і пізніше Авіатор.

Я не забула їх доброти і навіть мужності, тому що піти проти агресивного кодла означало навісити bull's eye на себе.

І тому вони до сьогоднішнього дня have my back, хоч з деким із цього списка я довго не спілкуюсь і не підтримую ніяких відносин. І мені неодноразово той же Медвед робив пропозиції їх зрадити, які я вважаю принизливими для себе.

Ти теж лояльний до своїх, і це очевидно.

Різниця у тому, що будучи лояльною, я все одно дотримуюсь певних моральних переконань і роблю те, what is right,  а ти - ні.

У випадку з Кадрою (яка, імхо, просто не так інтерпретувала слово "утримання") я не могла допустити того, що я вважала неправильним і несправедливим.

А ось ти в схожих ситуціях просто мовчав, хіхікав чи перекручував та далі накидав, замість того, щоб бути принциповим і дотримуватися фактів і справедливості.

Причому спочатку ти намагався це робити, заступався за мене на початку, коли я повернулася, і потім казав, що я робила донати в good faith, коли плєшиве намагалося втерти в мене гнилого оселедця. А потім ти просто дозволяв їм поливати мене різними видами лайна, а потім ще й сам прибріхував та перекручував, коли сказав, що ти повернув мені всі пожертви чи по темі "призів" (що взагалі шокуюче).

То moving forward, irrespective of the variant you choose, кажи про мене лише правду і не мовчи, коли про мене брешуть і ти знаєш, що це неправда.

Тому що відносини і їх статус не мають значення, має значення правда, чесність, порядність і принципи.

Хорват мене образив і я з ним не спілкуюсь, але коли на Хорвата несправедливо наїхав бордерлендер, я не могла сидіти і спокійно спостерігати. Мені навіть все одно, що Хорват про мене подумав чи не подумав - я зробила те, що вважала правильним і я не шкодую про це.


ПС. І в цьому плані, будь ласка, утримайся від безпідставних наїздів на ці ніки.  Хорват тобі не конкурент і не ворог, а пані Кадра - одна із найяскравіших і найрозумніших дописувачок, до якої абсолютно несправедливо додовбувались зграйка хейтерів, ще й вчепились до її абсолютно адекватної зовнішності (ніби Єрмачка - це не політичний форум, а meat market  :fp2).
« Останнє редагування: Червня 26, 2024, 06:03:28 06:03 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #99 : Червня 26, 2024, 06:20:17 06:20 »
Ну і ще пара слів про міжособистісну динаміку.

Колись ти цілком правильно сказав, що ти мене не знаєш, і це так. І я тебе не знаю як справжню реальну людину (хіба як волонтера, і ти дійсно dedicated і я це завжди поважала, хоч і є room for improvement, і ти знаєш, де).

Але я знаю тебе віртуально і схоже на те, що у деяких відношеннях психологічно і комунікаційно ми дуже схожі і в цьому причина постійних конфліктів, взаємних обвинувачень, тощо.

Схоже на те, що ми обоє сензитивні до певних речей і маємо тенденцію драматизувати та перебільшувати в умовах відсутності чітких комунікацій.

Я щось напишу про траки і ти робиш висновки, що я мала на увазі, що ви вкрали бабло.

Ти напишеш про диплом за сало і я роблю висновок, що це про мій уні-диплом, де нема жодної четвірки (яке нафіг сало?).

І так далі, і тому подібне.

А далі йде емоційна реакція і черговий "фідбек".

Ніби я не знала і не бачила, що всі ці посилання бабла чотири рази назад та викидання паролів  - бо ти ображався. Я також думаю, що ти пішов з Єрмачки якщо не повністю, то частково, бо я тебе образила своїми наїздами. Якби тобі було абсолютно все одно, ти б поводився по-іншому. І я знаю, що ти переживав.

І це робить тебе людиною, а не бездушним соціопатичним монстром, яким я бачила тебе кожного разу, коли ти вчиняв свій булінг  :smilie9:.

І тому, як я сказала в іншій темі, я до останнього відмовляюся бачити в тобі погану людину. Мені хочеться думати, що всі ці погрози, булінг і інші негарні  речі були не тому, що ти дійсно мав це на увазі, а як реакцію на те, що ти бачив як образу від мене чи ще когось.
« Останнє редагування: Червня 26, 2024, 06:50:34 06:50 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #100 : Червня 26, 2024, 06:28:56 06:28 »
Незалежно від вибраного варіанту, перестань писати про мене, що я є**нута. Це продовження втирання гнилого оселедця на тему "психічно хвора на золофті", що не відповідає дійсності.

Я не заперечую, що я не є стандартним дописувачем. Я інтелектуальна і аналітична, але разом з тим контроверсійна і емоційна. І я, безперечно, троль, яка, якщо хоче, може розпорювати животи онлайн-опонентів with surgical precision. І, як описано тут, я викликаю сильні емоції у багатьох, хто зустрічає мене на своєму онлайн-шляху.

Як я вже сказала в іншій темі, я ніколи не шукала конфронтації на Єрмачці і просто wanted to be and to belong.

З цим не вийшло, and that's ok.

Але ті, хто здатний зрозуміти мене, ніколи не скажуть, що я є**нута. Може, одного дня зможеш і ти.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #101 : Червня 26, 2024, 06:44:17 06:44 »
І ще одне - напевно, останнє.

Перестань обзивати і принижувати мій форум. Я вклала в нього багато зусиль і did my best. Я не кажу, що я не зробила помилок, але в мене були найкращі наміри.

І цей форум був би зовсім іншим, якби не існувало вашої помийки - так що factor this in.

І я знаю, що коли ти там дописував, то тобі там було добре.

Буває, я йду спати, а в Європі вже ранок. І я бачу, як Ребе Моше з самого ранку вже залогінився і щось собі там шарудить happily. І навіть Серджіо  :smilie1:.

І навіть коли вже ти і пішов звідти, я часто бачила, як ти заходиш спочатку на укрпатріоти, а вже потім на Єрмачку.

And that was nice to see.

В ідеалі мені б хотілось, щоб  ця ламповість перших тижнів існування форуму повернулась. Навряд чи це станеться, але рано чи пізно прийде хтось новий. Як я вже казала, на період виборів, коли онлайн-простір буде штормити не по-дитячому, I will be taking it easy. А там, якщо все буде добре, займусь форумом more hands-on.

Що стосується тебе, вибирай варіант, який тобі підходить найбільше. Вони у цьому пості.

Я поважатиму твій вибір і дотримаю своїх обіцянок.
« Останнє редагування: Червня 26, 2024, 04:03:50 16:03 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #102 : Червня 26, 2024, 08:09:05 20:09 »
Ояєбу Єбанутая™ контенту насрала, де той час знайти, щоб те все читати
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #103 : Червня 26, 2024, 11:57:32 23:57 »
Щодо наклепів, чому ти дозволяєш собі писати, що я купила диплом за сало, що я камбала, наречена у посилці і що мій чоловік все для мене зробив?

Нащо ти це робиш, якщо все це неправда?

це все правда, Вібраторівно
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #104 : Червня 27, 2024, 04:10:46 16:10 »
це все правда, Вібраторівно

Кетфакер,  ти як чоловік, звісно ж, відповідаєш за свої слова і наведеш відповідні докази, що "це правда"?

Але це риторичне питання.

Тому що за фактом ти тільки збираєш плітки і ляпаєш своїм брудним язиком як помелом, як остання базарна баба  :smilie9:.

Для початку, тебе вже зловили на поширенні неправдивих даних про інших юзерів і ти відморозився. Значить, ти здатний брехати в принципі і якщо збрехав один раз раніше, здатний збрехати по інших питаннях.

По-друге, я стверджую, що:

1) Я не приїхала в Канаду як  наречена по пересилці. Я приїхала в Канаду як професіонал, по запрошенню на роботу по професії, дотичній до тої, по якій я працювала в Україні, і мій статус на момент приїзду був a foreign worker. Для цього я можу надати скріни таких документів:

- Контракт від роботодавця (копія погана)
- Дозвіл на роботу, на основі якого видається в"їздна віза
- В"їздна віза в Канаду
- Різні довідки, що підтверджують мою роботу там, бонуси, сток опшнс, performance evaluations і так далі.

2) Я отримала статус постійного жителя сама, мені не треба було бути замужем. Для цього я можу надати скріни таких документів:

- Різноманітні листи від Immigration Canada
- Листи від мого роботодавця
- Документи про мій статус  на той час постійного жителя Канади

3) Я сама купила свій перший будинок, не будучи замужем і навіть на той момент не будучи знайомою із моїм чоловіком. Для цього я можу надати скріни таких документів:

- Контракт на покупку будинку, де буде лише моє ім"я і прізвище
- Контракт на іпотеку, де буде лише моє ім"я і прізвище.

4) Мій чоловік не міг мені ні з чим допомогти, тому що я познайомилася з ним вже після переїзду у мій будинок. А одружилися ми ще через два роки. Для цього я можу надати скріни таких документів:

- Свідоцтво про шлюб.

5) Щодо моєї репутації, не знаю, чи в медичній системі є настільки старі записи, але до другої половини 2004 року мені не проводили певні тести. Тобі доведеться повірити мені на слово.

Але є нюанс (С). Кожен з перших чотирьох пунктів обійдеться тобі в штуку євро на пейпал Сергія (за умови, що він погодиться, я його поки про це не запитувала). І він може витратити ці кошти на що завгодно - хоч на нові кросівки, хоч на сумочку для своєї чарівної дружини. Це за умови, що він взагалі не погидує прийняти гроші від такого, як ти  :at.

Звісно, фотки всіх документів будуть модифіковані і різні ID та інша ідентифікуюча інформація буде видалена, крім first and last name initials. Щоб довести автентичність, можу покласти перед папочкою копію сьогоднішньої Calgary Sun чи посадити свого кота (тільки для привернення уваги (С), його ачко is off limits to you :smiley14:).

Ax да! (С)

Дєньгі - вперьод! :smiley14:

ПС. Можу підказати, як зекономити на пункті 1. Недавно на Єрмачці юзер Сивий (здається), написав, що я наречена по пересилці. Тоді Булька, який 20 років розшукував мене по всій Канаді (хтось там щось про переслідування писав), написав, що це неправда. І це дійсно неправда.

ПС-2. Ти кінчений, прибитий чимось важким по голові брехливий дегенерат, який теж хворобливо зациклений на моїй особі. Настільки зациклений, що серед ночі (в Європі) зривався почитати, що робиться в темі, де я і той, кого я пообіцяла більше не згадувати, виясняли відносини :fp2.
« Останнє редагування: Червня 28, 2024, 06:54:59 06:54 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #105 : Червня 27, 2024, 05:11:04 17:11 »
Ояєбу Єбанутая™ контенту насрала, де той час знайти, щоб те все читати

Це він написав після того, як довгенько сидів у темі і прочитав кожен пост, кожне речення і кожне слово до останньої літери :fp2. Це раз.

А по-друге, "інтєліхєнт" чеський, на якій помийці тебе навчили спілкуватися в такому тоні?

Набрався від Шановних Українських ЖінокТМ, які без мату двох слів не зв"яжуть і які зациклені на певних частинах тіла та біологічних функціях, з ними пов"язаних?

Так ось, конячі і не тільки члени, піськи, дупи та їх функції не належать до дискурсу вихованих, культурних людей - навіть якщо надудлився протермінованого божоле чи чогось more heavy duty, як в твоєму випадку.

You are welcome, f**ckwit! :smiley14:
« Останнє редагування: Червня 27, 2024, 05:26:45 17:26 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #106 : Липня 01, 2024, 11:20:53 23:20 »
Це він написав після того, як довгенько сидів у темі і прочитав кожен пост, кожне речення і кожне слово до останньої літери :fp2. Це раз.

А по-друге, "інтєліхєнт" чеський, на якій помийці тебе навчили спілкуватися в такому тоні?

Набрався від Шановних Українських ЖінокТМ, які без мату двох слів не зв"яжуть і які зациклені на певних частинах тіла та біологічних функціях, з ними пов"язаних?

Так ось, конячі і не тільки члени, піськи, дупи та їх функції не належать до дискурсу вихованих, культурних людей - навіть якщо надудлився протермінованого божоле чи чогось more heavy duty, як в твоєму випадку.

You are welcome, f**ckwit! :smiley14:


таки добряче тидищ та чоккєкц залили сала за шкуру Гліномєсовнє
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #107 : Липня 12, 2024, 12:58:01 00:58 »
Кетфакер


кажуть кіт Гліномєсовни нє гнушаєцца lick her stinky twat
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #108 : Липня 12, 2024, 01:08:03 01:08 »
Мерзенне спите чмо, я тобі чорним по білому написала на своєму ресурсі, що I am not interested.

Кетфакер, знай своє місце :smiley14:. Воно - поряд з трейлер трешем і Шановними Українськими ЖінкамиТМ, тваринко законтачена :laugh:.

Ще й екстраполює свій "нестандартний" досвід на інших :at :at :at.
« Останнє редагування: Липня 12, 2024, 01:11:05 01:11 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #109 : Липня 12, 2024, 01:14:12 01:14 »
Шо заціпило?


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #110 : Липня 12, 2024, 01:18:02 01:18 »
Ото причепиться всіляке лайно, як банний лист, і неможливо вбити в їх тупі макітри, що nobody cares and nobody gives a shit about them :smilie9:.

Їм пояснюєш - not interested, do not give a damn, could not care less, take a hike, go f**ck yourself - але ні, they don't get it, take no for an answer, persist, make fools of themselves, won't let it go.

 :smilie11: :fp2 :smilie2: :smilie10: :smilie9:


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #111 : Серпня 04, 2024, 05:39:42 17:39 »
Кросівоє

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #112 : Серпня 04, 2024, 05:56:33 17:56 »
Кросівоє

Хто? Вірильні чуваки на відео? Я тебе розумію ...

Прості хамасівські хлопці в шльопках голими руками воюють проти сіоністів вже скоро рік, підбігають і тупо кладуть на танк гранату, ризикуючи життям.

А професійні українські офіцери (знаю двох як мінімум, що закінчили  ЛВВИУС) воюють з кацапами вже третій рік, ліплячи фотожаби на мегадонорів ЗСУ. А їх "гранати" - це розірвані від страху і не тільки пукани  :smiley14:.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #113 : Серпня 04, 2024, 06:17:05 18:17 »
Про що гілка? :smilie8:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #114 : Серпня 04, 2024, 06:29:31 18:29 »
Про що гілка? :smilie8:

Поціновувачі moi відкрили ...

Я сто раз казала медведу, щоб не займався фігньою, перестав бухати і знайшов вже собі якусь мадам. Чи джентльмена, адже медвед підтримує "цінності" демократичної партії США.

Але ні, фотожаби з чужими жінками їм цікавіші.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #115 : Серпня 04, 2024, 06:39:13 18:39 »
Про що гілка? :smilie8:


про гліномєсов жє!

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #116 : Серпня 04, 2024, 06:42:16 18:42 »
Чи джентльмена, адже медвед підтримує "цінності" демократичної партії США.


То виходить тебе не даремно дурнуватою цуравою тайстрою майже усі вважають?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #117 : Серпня 04, 2024, 06:45:30 18:45 »
Гліномєси - це Розірване Ачко та Анальна Пробка, ну і підтанцьовка там за кулісами.

Але в них цінності демократичної партії США, мусимо бути толерантними:



Адже може бути і гірше!  :smilie10:



« Останнє редагування: Серпня 04, 2024, 06:50:32 18:50 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #118 : Серпня 04, 2024, 06:48:33 18:48 »
То виходить тебе не даремно дурнуватою цуравою тайстрою майже усі вважають?

А в Україні майже у всіх "демократичні цінності".  Тому від України майже нічого і не залишилось,  і мільйони ухилянтів, замість того, щоб зробити хоч щось для ЗСУ, як я, займаються фігнею.

Різниця між мною та ухилянтами медведом, племінничком кацапського ФСБешника з Козьїна та іншими дегенератами у тому, що я задонувала 20 штук на потреби Збройних Сил України, а вони "задонували" 20 грам сірої липкої речовини на фотожаби з чужими дружинами   :smiley14:.

Просто жалюгідні лузери і спиті деграданти, які все, що можуть, це тільки кричати "гойда!" :smiley14:.
« Останнє редагування: Серпня 04, 2024, 06:52:35 18:52 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Coup d'Etat dans L'Alberta
« Reply #119 : Серпня 04, 2024, 06:53:01 18:53 »
тим часом в 5-му найкращому місті планети  -   Calgary woman smashing asses featured in new Unsolved Mysteries episode

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…