Автор Тема: На Майдані заваруха(  (Прочитано 10373 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #30 : Квітня 29, 2014, 10:09:21 22:09 »
Один з організаторів ходи Дмитро Резніченко:

....Українці зараз можуть дозволити собі хоч їсти російськомовних дітей прямо на Майдані, - російська пропаганда від цього не стане лютішою (бо лютіше вже нема куди), а західні "союзники" не стануть від того менш прихильними (бо плювати вони хотіли на Україну, їх тут цікавлять лише власні геополітичні інтереси, а ці інтереси не залежать від поїданням якихось там дітей). Проте багато українців із величезним переляком сприймають саму думку, що можна ні на кого не зважати. Взимку улюбленим словом переляканих було "провокатор", тепер - "картінка для Путіна".

Перелякані українці перелякано хрестяться, коли їм говориш, що на Радоницю ми організовуємо смолоскипний марш пам'яті Небесної сотні. Їх не хвилює, що побратими загиблих хочуть знову побачити відблиск вогню, яким нещодавно горіли київські вулиці, і знову згадати - хто ми, звідки ми, за що б'ємося. Їх не цікавить, чи будуть янголи у прокопченому камуфляжі дивитися згори на братні вогні. Їх цікавить лише, чи сподобаються ці вогні у Брюселі та Москві.

Насправді, революція давно все розставила по місцям - і для сходу, і для заходу, і для верху, і для низу, - до кадрів минулої зими нема чого додати. Я всю зиму "створював картинку для Путіна" - калічив міліціонерів, ходив під бандерівським прапором та горлав "Героям Слава". Я вважаю, що антиукраїнській пропаганді служать не шеренги бандерівців, а спітніла від переляку лисина Турчинова, - якщо вона є результатом української революції, то Небесна сотня загинула просто дарма.

Offline oleg1981

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 67
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #31 : Квітня 29, 2014, 10:09:50 22:09 »
Шо там робить кельтський хрест.Він в цілому світі рахується фашистським  :Ganba:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #32 : Квітня 29, 2014, 10:11:02 22:11 »
То не ПС ,це вилізла нечисть

Отож, і проплачена.

Шавлію.
Це треба робити вночі?
А де вони були сьогодні вранці???

Вибачте, але я не в ПС.. :shuffle:
Просто прокоментувала новину. Чому вас так ПС напружує?..

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #33 : Квітня 29, 2014, 10:11:15 22:11 »
Дуже красномовні фото і знову вчасно.
Сьогоднї чергова Рада безпеки по Україні...

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #34 : Квітня 29, 2014, 10:12:04 22:12 »

Знакомые эмблемки на рукавах. Такие же были у провокаторов 1 декабря.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #35 : Квітня 29, 2014, 10:13:08 22:13 »
Чому вас так ПС напружує?..

До чого тут ПС??
Головні "герої" такі собі парубки нівроку з красномовними пов*язками на руці.

Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #36 : Квітня 29, 2014, 10:14:41 22:14 »
Чому вас так ПС напружує?..

До чого тут ПС??
Головні "герої" такі собі парубки нівроку з красномовними пов*язками на руці.
Це емблема СНА (соціал-національної асамблеї) однієї із структур-засновників ПС.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #37 : Квітня 29, 2014, 10:16:29 22:16 »

Це емблема СНА (соціал-національної асамблеї) однієї із структур-засновників ПС.

Дякую за роз*яснення, тоді ПС знову "вчасно" засвітився.

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #38 : Квітня 29, 2014, 10:16:39 22:16 »
Нічого страшного, стилізоване лого Ідея Nації
У свій час частина організації перетворилась на теперішню Свободу.
« Останнє редагування: Квітня 29, 2014, 10:19:26 22:19 від BOB.K »

Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #39 : Квітня 29, 2014, 10:18:36 22:18 »

Це емблема СНА (соціал-національної асамблеї) однієї із структур-засновників ПС.

Дякую за роз*яснення, тоді ПС знову "вчасно" засвітився.

Цей марш вони анонсували ще на тому тижні, там не тільки ПС, а й інша націоналістична тусовка, вище я давав цитату Резніченка з аргументацією цієї ходи.

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #40 : Квітня 29, 2014, 10:21:25 22:21 »

 ще на тому тижні, там не тільки ПС, а й інша націоналістична тусовка, вище я давав цитату Резніченка з аргументацією цієї ходи.

Мене ця аргументація не переконала.
І, якщо хтось вважає, що такі символи, які вони демонструють під час цієї "ходи"" викликають велику симпатію у більшості українців-патріотів, то він глибоко помиляється..

Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #41 : Квітня 29, 2014, 10:25:11 22:25 »

 ще на тому тижні, там не тільки ПС, а й інша націоналістична тусовка, вище я давав цитату Резніченка з аргументацією цієї ходи.

Мене ця аргументація не переконала.
І, якщо хтось вважає, що такі символи, які вони демонструють під час цієї "ходи"" викликають велику симпатію у більшості українців-патріотів, то він глибоко помиляється..
Мені теж ця хода не до душі, але все ж найбільша зараз проблема не в "картинці для Путіна", а в тому, що йде розбрат між патріотичними силами.

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #42 : Квітня 29, 2014, 10:26:06 22:26 »
Чому вас так ПС напружує?..

До чого тут ПС??
Головні "герої" такі собі парубки нівроку з красномовними пов*язками на руці.
Це емблема СНА (соціал-національної асамблеї) однієї із структур-засновників ПС.
То то она мне что то напомнила.


Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #43 : Квітня 29, 2014, 10:34:24 22:34 »
Чому вас так ПС напружує?..

До чого тут ПС??
Головні "герої" такі собі парубки нівроку з красномовними пов*язками на руці.
Це емблема СНА (соціал-національної асамблеї) однієї із структур-засновників ПС.
То то она мне что то напомнила.



Не хочу бути їх адвокатом, але натягти такі пов'язки з метою влаштувати провокації простіше простого. Типу візитки Яроша.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #44 : Квітня 29, 2014, 10:37:38 22:37 »
Не хочу бути їх адвокатом, але натягти такі пов'язки з метою влаштувати провокації простіше простого. Типу візитки Яроша.
А де тоді бойові хлопці зі справжнього ПС, чому не розберуться з провокаторами?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #45 : Квітня 29, 2014, 10:37:56 22:37 »
Бля, просили-молили усіх націоналістів не робити ніяких маршів та показушних акцій у ці дні !

Вчора вони в нас у Львові попри вмовляння, пряму заборону влади і навіть прохання ветеранів ОУН-УПА (!)  зробили ходу під провокативним гаслами.

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?parad_vishivanok_u_lvovi_proyshov_bez_simvoliki_nebesnoyi_sotni&objectId=1307463

Тепер друга серія - сьогодні в Києві на Майдані ?

Чомусь мені не віриться, що "націоналізм" = "відсутність мізків". Невже таки точно рука ФСБ ? Бо яким же треба буди мудаком, щоб ЗАРАЗ поставляти "картинку" для РашаТБ ?!  :smiley23: :smiley23: :smilie9:
« Останнє редагування: Квітня 29, 2014, 10:40:33 22:40 від Ronin »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #46 : Квітня 29, 2014, 10:39:16 22:39 »

Мені теж ця хода не до душі, але все ж найбільша зараз проблема не в "картинці для Путіна", а в тому, що йде розбрат між патріотичними силами.

...от лише питання - а чи "патриотична" та сила ?  :smilie2:

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #47 : Квітня 29, 2014, 10:42:49 22:42 »

Чомусь мені не віриться, що "націоналізм" = "відсутність мізків". Невже таки точно рука ФСБ ? Бо яким же треба буди мудаком, щоб ЗАРАЗ поставляти "картинку" для РашаТБ ?!  :smiley23: :smiley23: :smilie9:

Я впевнена, що це проплачені акції.
Керівники цих організацій давно на гачку у певних сил, що ними фактично і управляють, і направляють.

Чекаю головну провокацію на 9 травня, там будуть грати в дві руки з комуністами...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #48 : Квітня 29, 2014, 10:43:06 22:43 »
Не хочу бути їх адвокатом, але натягти такі пов'язки з метою влаштувати провокації простіше простого. Типу візитки Яроша.

.. і ту саму куртку і ті самі штани та берци ! ЦЕ ТА САМА ЛЮДИНА, ці фото (і відео !) вже сто разів обговорювали в часи Майдану...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #49 : Квітня 29, 2014, 10:47:50 22:47 »
Бля, просили-молили усіх націоналістів не робити ніяких маршів та показушних акцій у ці дні !

Вчора вони в нас у Львові попри вмовляння, пряму заборону влади і навіть прохання ветеранів ОУН-УПА (!)  зробили ходу під провокативним гаслами.

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?parad_vishivanok_u_lvovi_proyshov_bez_simvoliki_nebesnoyi_sotni&objectId=1307463

Тепер друга серія - сьогодні в Києві на Майдані ?

Чомусь мені не віриться, що "націоналізм" = "відсутність мізків". Невже таки точно рука ФСБ ? Бо яким же треба буди мудаком, щоб ЗАРАЗ поставляти "картинку" для РашаТБ ?!  :smiley23: :smiley23: :smilie9:
"Юрій Збітнєв - "смотрящий" за цілим рядом націонал-радикальних організацій та сайтів («Нова сила», «Патріот України», «Братство», УНТП, «Рід» та ін.) об'єднаних у СНА (Соціал-національну Асамблею). Само собою, - екс-СДПУ(о), який раптом змінив ліво-центристські погляди, які декларував ще з часів перебудови, - на націонал-радикальні (чи то фашистські, чи то…?). У 2004 році Юрій Збітнєв був "технічним кандидатом" тіньового штабу В. Януковича, яким керували В. Медведчук і А. Клюєв."
http://nazavzhdy.livejournal.com/372917.html


Offline Alex

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #50 : Квітня 29, 2014, 10:48:01 22:48 »
Не хочу бути їх адвокатом, але натягти такі пов'язки з метою влаштувати провокації простіше простого. Типу візитки Яроша.

.. і ту саму куртку і ті самі штани та берци ! ЦЕ ТА САМА ЛЮДИНА, ці фото (і відео !) вже сто разів обговорювали в часи Майдану...

Питання не в тому, чи це та сама людина, а в тому чи вона дійсно має відношення до СНА, чи це просто тітушка з їх пов'язкою.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #51 : Квітня 29, 2014, 10:49:07 22:49 »
Я впевнена, що це проплачені акції.

Купа молодиків в ОДНАКОВИХ уніформах, явно закуплених однією партією. На які шиші, дозвольте спитати, звідки таке фінансування? Порівняйте з Самообороною Майдану, де кожен одягався та купував снарягу самостійно...

Чекаю головну провокацію на 9 травня, там будуть грати в дві руки з комуністами...

Ох-хо-хо, судячи по тому, як круто пішли події сьогодні, боюсь, що головні провокації нас вже чекають завтра-післязавтра, а до 9-го такий великий термін по нинішніх "скомпресованих часах", що важко навіть загадувати, що буде... Тут навіть у обіцяний деякими парад російських військ на Хрещатику, з Путіним та Янеком на трибуні можна повірити...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #52 : Квітня 29, 2014, 10:49:28 22:49 »
Збітнєв виповз! Корч також десь поруч?

А на совбезі мали рашку мочити за невиконання женевських домовленностей  :smilie2:
Чуркин мабуть стрім покаже з Києва.
« Останнє редагування: Квітня 29, 2014, 10:51:33 22:51 від Agh »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #53 : Квітня 29, 2014, 10:53:11 22:53 »

Чомусь мені не віриться, що "націоналізм" = "відсутність мізків".

 У першу чергу саме це. Вас якась закордонна служба спровокує на подібні дії? А їх легко....

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #54 : Квітня 29, 2014, 10:59:01 22:59 »
Питання не в тому, чи це та сама людина, а в тому чи вона дійсно має відношення до СНА, чи це просто тітушка з їх пов'язкою.

Повірте - та "Ідея нації" організувалась в нас у Львові як мінімум років з 15-17 тому (якщо не 20, ліньки зараз гуглити), і від початку була НУ ДУЖЕ ПАСКУДНОЮ шоблою, тупо працюючою під нацистською символікою під керівництвом такого собі Криворучка, там гебнею смерділо за кілометр, єдине що рятувало - там їх було дуже мало і на них плювались усі решта національно-свідомих рухів. Чесно кажучи, останніх років 15 про них вже нічого чутно не було, вони там кудись ніби "повливались", я думав, що їх вже давно немає, аж раптом - вони раптом знову виникли прямо напередодні Майдану як "самостійна" організація.

Хто хоч трохи цікавився роботою спецслужб чи хоч читав шигунські романи відразу згадує про "розморозку законсервованих агенітв". Інакше пояснити таке раптове відродження буквально на пустому місці за короткий час давно забутого політпроекту, із невідомо звідки взявшимся фінансуванням просто неможливо.
« Останнє редагування: Квітня 29, 2014, 11:11:17 23:11 від Ronin »

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #55 : Квітня 29, 2014, 11:02:32 23:02 »

Чекаю головну провокацію на 9 травня, там будуть грати в дві руки з комуністами...

Ох-хо-хо, судячи по тому, як круто пішли події сьогодні, боюсь, що головні провокації нас вже чекають завтра-післязавтра, а до 9-го такий великий термін по нинішніх "скомпресованих часах", що важко навіть загадувати, що буде... Тут навіть у обіцяний деякими парад російських військ на Хрещатику, з Путіним та Янеком на трибуні можна повірити...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:


У Львові  Службою безпеки України затримано три групи диверсантів зі сходу України.
До найбільшого з формувань входить 12 осіб. Усі диверсанти - громадяни України, жителі Луганської та Донецької областей.
Натомість в офіційних коментарях СБУ Львівської області наразі не підтверджує, але й не спростовує цю інформацію.
Силовики кажуть, що зможуть надати докладнішу інформацію не раніше 10-го травня.

http://gazeta.ua/articles/life/_u-lvovi-sbu-zatrimala-tri-diversijni-grupi-zi-shodu/555160

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #56 : Квітня 29, 2014, 11:03:03 23:03 »
По моему это провокаторы иуды-корчинского. Вчера что-то мутили возле "Интера", сегодня мутят на майдане. Вобщем ФСБ рулит в Киеве.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #57 : Квітня 29, 2014, 11:13:25 23:13 »
"Совбез ООН рассмотрит ситуацию в Украине около полуночи"

http://obozrevatel.com/politics/15423-sovbez-oon-rassmotrit-situatsiyu-v-ukraine-okolo-polunochi.htm

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #58 : Квітня 29, 2014, 11:37:30 23:37 »
"Совбез ООН рассмотрит ситуацию в Украине около полуночи"

http://obozrevatel.com/politics/15423-sovbez-oon-rassmotrit-situatsiyu-v-ukraine-okolo-polunochi.htm

Ну це, до речі, багато що пояснює !  :smiley24:

В нас останні місяці традиційно - як має зібратись ООН чи Совбез по питанню України - в нас за 2-3 години перед тим "патріотичні сили" починають якусь бійку чи п"яну стріялнину - як було останній раз...  :smilie9:

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Re: На Майдані заваруха(
« Reply #59 : Квітня 29, 2014, 11:44:26 23:44 »
операция "мировое общественное мнение и компрометация Украины" в действии...