Автор Тема: Ось для чого звільнили Залужного  (Прочитано 3784 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #60 : Лютого 26, 2024, 02:49:50 14:49 »
ога ,  сам такой

это удобно и  не напрягает извилины
понимаю ...
жизнь примитивных организмов она такая )

извилины у трусковецкого скота?
а что ты ваабще смыслишь в армии и военной медицине?
бля хватографы пальцы загибают

с чего это у кацапов медицина хуже нашей?

писи если шо я к медицине имею отношение

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #61 : Лютого 26, 2024, 03:30:53 15:30 »
Прозріваю:
Зеленський назвав число втрат Збройних Сил з початку повномасштабного вторгнення: 31 тисяча військових загинула.

При цьому помножив на нуль довіру до статистики українського Генштабу, визнавши, що росіян вбито чи не вдвічі менше, ніж у нас подається офіційно: десь 180 тисяч.
Головне, що треба розуміти:
Число українських втрат, якщо воно і применшене, то не надто. На зустрічах представників Генштабу із депутатами і західними партнерами в закритому режимі називали десь до 40 тисяч загиблих військовослужбовців.

Насправді, це шалено великі цифри. 31 тисяча найкращих із нас. Тих, хто мав творити нову європейську Україну, бути політиками, бізнесменами, громадськими діячами, науковцями. Цвіт нації, з яким Українська держава була б значно сильнішою.
В той же час важко звинувачувати величезну частину громадян, які не повірили Зеленському. Бо технологи Банкової вміло грались із життями людей протягом останніх двох років, коли офіційно ніхто не казав кількість загиблих військовослужбовців. А лише натяками прив’язували до втрат русні. І ті, хто може скласти два плюс два, математичним шляхом вираховували, що втрати ЗСУ щонайменше під сто тисяч людей.
Влада не хотіла говорити правду відразу. Бо технологи шоумена думали не про комунікацію із суспільством, а як зменшити негатив для рейтингів бубочки. І власне придумали – підігрівали підозру про великі втрати Україна, а потім вийшов Зеленський і назвав цифру втричі меншу, ніж очікувало суспільство.

А що ж зі статистикою Генштабу?
За нашою інформацією, офіційна статистика справді дещо завищена. Це сталось ще під час перших місяців повномасштабного вторгнення, коли з одного боку був певний хаос, що спричинило не зовсім коректні цифри. А з іншого – згадайте, що Залужний на початку вторгнення прагнув спинити росію кількістю їхніх смертей. Що визнав помилкою незадовго до відставки. Тому певне перебільшення було виправдане зі стратегічної точки зору.
Десь із літа 2022 ця статистика вирівнялась. Тому «похибка» точно не складає 230 тисяч. Просто Зеля мабуть озвучив втрати саме збройних сил росії, не врахувавши пвк, зеків і втрати псевдореспублік. Але він це не пояснив. Ні нам. Ні західним партнерам. Чим дуже підставив Генштаб і Сирського щодо подальшого оприлюднення таких даних.
Бо хто буде тепер вірити офіційним даним Генштабу, коли Верховний Головком каже, що то все дуже перебільшено?
https://t.me/dmitriy_chekalkyn/13060

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #62 : Лютого 26, 2024, 03:36:18 15:36 »
с кского куя опарыш вылез с цифрами?

урод прыщавый

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #63 : Лютого 26, 2024, 03:57:49 15:57 »
Взагалі-то, вони значно відрізняються і від внутрішніх оцінок
Та я не сумніваюсь, але цей канал регулярно повідомляє про втрати з 2022-го, поряд з втратами ЗС РФ. Тому якась "тяглість" має бути присутня. Хоча втрати ЗС РФ не враховують всяких вагнерів, штормів і т.п. Втрати підпорядкованих ФСІНу подавались окремо.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #64 : Лютого 26, 2024, 04:03:34 16:03 »
Прозріваю:
Зеленський назвав число втрат Збройних Сил з початку повномасштабного вторгнення: 31 тисяча військових загинула.

При цьому помножив на нуль довіру до статистики українського Генштабу, визнавши, що росіян вбито чи не вдвічі менше, ніж у нас подається офіційно: десь 180 тисяч.
Головне, що треба розуміти:


дальше можно не читать уже ...
еще один, который без понятия
что такое потери и погибшие.
но есть мнение у него))

и таких много, увы
даже в ВСУ.
« Останнє редагування: Лютого 26, 2024, 04:10:10 16:10 від Stanton »

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #65 : Лютого 26, 2024, 04:08:49 16:08 »
https://charter97.org/ru/news/2024/2/25/585096/

«Я не знаю, имею ли право об этом говорить. Это очень серьезный момент», - заявил Зеленский, отвечая на вопрос о численности потерь украинской армии за время полномасштабной войны с Россией на пресс-конференции 25 февраля.

Он напомнил, что пророссийские силы говорили о гибели 300 тысяч украинских военных, в России заявляли о 100 тысячах, но «все это ложь, все неправда».

«31 тысяча украинских военных погибла в этой войне. Не 300 тысяч, не 150, но, тем не менее, каждая потеря для нас тяжела», - сказал Зеленский.

Он добавил, что потери армии РФ убитыми составляют 180 тысяч человек, а также до 450 тысяч ранеными.

«Конечно у нас есть раненые. Есть без вести пропавшие, но сколько не буду говорить, потому что есть неточности. И десятки тысяч погибших гражданских на оккупированных территориях», - отметил президент Украины.
----------

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #66 : Лютого 26, 2024, 05:03:42 17:03 »
Оцінка рівня безповоротних втрат особового складу ЗС сторін конфлікту україно-російської війни станом на ‎01.‎01.‎2024

Jan 29, 2024

(click to show/hide)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #67 : Лютого 26, 2024, 07:07:00 19:07 »
https://charter97.org/ru/news/2024/2/25/585096/

«Я не знаю, имею ли право об этом говорить. Это очень серьезный момент», - заявил Зеленский, отвечая на вопрос о численности потерь украинской армии за время полномасштабной войны с Россией на пресс-конференции 25 февраля.



 І тут же сказав.

https://charter97.org/ru/news/2024/2/25/585096/


«Конечно у нас есть раненые. Есть без вести пропавшие, но сколько не буду говорить, потому что есть неточности. И десятки тысяч погибших гражданских на оккупированных территориях», - отметил президент Украины.
----------

 А по загиблим настільки точні, що можна ляпати дурним язиком? Десь тут найобують


Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #68 : Лютого 26, 2024, 08:12:28 20:12 »
бубочка хватается своими костлявыми ручонками дурноватого бедоносца за табуретку
сколько жизней солдат и территорий это будет стоит Украине...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33571
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #69 : Лютого 27, 2024, 07:28:56 07:28 »
Guido Fawkes
@Guido_FawkesTWI
·8h

Стоп! Так що виходить:
1. Залужний дає план Зе на 23 рік і він потрапляє відразу у кремль і Зе це знає.
2. Залужний не дає план на 24 рік.
3. Безугла вимагає надати план.
4. Залужного звільняють.

І  як це розуміти??

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #70 : Лютого 27, 2024, 04:11:50 16:11 »
похоже в армии сейчас управленченский хаос
а сирский с умеровым продолжают кевэнить

Offline deGeneral

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #71 : Лютого 27, 2024, 04:24:04 16:24 »
Я все далі й далі стверджуюсь в думці, що нашому Бубасику все свербить полюбовно злигатися з Хуйлом і він свідомо заводить ситуацію до такої, за якій українці або погоджуються на будь-який мир, з втратою чого завгодно, або зникають. Я тільки не знаю, де у нього червона лінія - під Павлоградом чи десь у Кременчузі? Що він готовий здати перед тим, як розвести руками й сказати "ну нішмагла я, нішмагла" та піти на перемовини з Хуйлом?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #72 : Лютого 28, 2024, 05:03:53 05:03 »
Я все далі й далі стверджуюсь в думці, що нашому Бубасику все свербить полюбовно злигатися з Хуйлом і він свідомо заводить ситуацію до такої, за якій українці або погоджуються на будь-який мир, з втратою чого завгодно, або зникають. Я тільки не знаю, де у нього червона лінія - під Павлоградом чи десь у Кременчузі? Що він готовий здати перед тим, як розвести руками й сказати "ну нішмагла я, нішмагла" та піти на перемовини з Хуйлом?

Зєлупінці приблизно вже накидали мапочку оборудки грубими мазками:

попасть в нато Украине, даже потерей крыма и донбасса будет фантастической удачей



я легкопожертвую дамбасом ради НАТО
даже глазом не моргну

Offline deGeneral

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #73 : Лютого 28, 2024, 07:41:48 07:41 »
А не факт, що буде якась цукерка в обмін на відмову від територій. Хуйлівські "гарантії" - фсьо, я вас больше нє троґаю. А Заходу такий стрьомний член НАТО не потрібен, вони не підпишуться не під чим.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #74 : Лютого 28, 2024, 10:59:08 10:59 »
Зєлупінці приблизно вже накидали мапочку оборудки грубими мазками:

снова клоун на арене

на кону уже стоит вся Украину быдлановец
ВСЯ
приезжай сопляжуй в Украину
а нет сиди и соси быдлановскую канхветку молча
ничтожество

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #75 : Лютого 28, 2024, 11:01:08 11:01 »
А не факт, що буде якась цукерка в обмін на відмову від територій. Хуйлівські "гарантії" - фсьо, я вас больше нє троґаю. А Заходу такий стрьомний член НАТО не потрібен, вони не підпишуться не під чим.

НАТО в обмен на заморозку войны будет Огромной победой Украины
пока зескот ведет к оману

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6626
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #76 : Лютого 28, 2024, 11:38:53 11:38 »
на кону уже стоит вся Украину быдлановец
ВСЯ
Ну тут прикол в тому, що вона завжди ВСЯ стояла, й завжди ВСЯ стоятиме. Тому "ідєйкі" про те, хто там на щедротах буде віддавати донбас заради НАТО, є тяжкою наркоманією за визначенням.
Між іншим :) ви вчора писали, в контексті наступу кацапні на Авдіївці, що типу укріплення в Дніпрі є, АЛЕ ЦЕ ДНІПРО, великими літерами. От про це не має забувати жоден мешканець Дніпра ніколи. Що, коли "данбас віддали щедро", то з кацапстаном межить саме ДНІПРО, великими літерами, з усіма витікаючими.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6626
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #77 : Лютого 28, 2024, 11:43:37 11:43 »
НАТО в обмен
Який, в сраку, обмін.
Ну ЯКИЙ обмін, ну звідки ви все це берете, хоспаді.
Звідки всі ці, курва, обміни в головах беруться.
Скільки ще не те що років, а декад нарід буде фантазувати про якісь торги зі смертю. Що з нею ОБМІНЯТИСЯ можна.
Ну я там розумію коли таке несе ротом якийсь дебіл в Осло, в якого з життєвих проблем та досвіду як він на лижках в какашиньку їжачкову в'їхав.
В Україні всі ці самоомани ведуть напряму до смерті, доведено й продемонстровано зевиборцем.

Offline deGeneral

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #78 : Лютого 28, 2024, 12:12:05 12:12 »
НАТО в обмен на заморозку войны будет Огромной победой Украины
пока зескот ведет к оману

Будет... ли?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #79 : Лютого 29, 2024, 09:04:09 09:04 »
.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27054
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #80 : Лютого 29, 2024, 03:37:25 15:37 »
Який, в сраку, обмін.
Ну ЯКИЙ обмін, ну звідки ви все це берете, хоспаді.

С перепугу это берется

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #81 : Лютого 29, 2024, 08:10:46 20:10 »

 :fp2

ты сука просто косишь от армии чувачок
вот и все твое гнилое обьяснение

сколько тебе хоть годков чмошник?

Дик і ти, сука, косиш. А при згадці про воєнкома у тебе прямо на цьому хворумі почалася ріденька дрисня і заклики ахвармлять зємєльку на хуйла, поки не пізно. :pooh_lol:


попасть в нато Украине, даже потерей крыма и донбасса будет фантастической удачей


я легкопожертвую дамбасом ради НАТО
даже глазом не моргну

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #82 : Лютого 29, 2024, 08:37:30 20:37 »
Дик і ти, сука, косиш. А при згадці про воєнкома у тебе прямо на цьому хворумі почалася ріденька дрисня і заклики ахвармлять зємєльку на хуйла, поки не пізно. :pooh_lol:


хехе
кто то еще сомневается что это будет больщой удачей?
жужа тебя ждать в Укоаине ?

или ты жужа будешь освобождать Крым с луизинский епеней?про работадателя в ленинграде напомнить жужа?


Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #83 : Лютого 29, 2024, 08:39:25 20:39 »
Який, в сраку, обмін.
Ну ЯКИЙ обмін, ну звідки ви все це берете, хоспаді.
Звідки всі ці, курва, обміни в головах беруться.
Скільки ще не те що років, а декад нарід буде фантазувати про якісь торги зі смертю. Що з нею ОБМІНЯТИСЯ можна.
Ну я там розумію коли таке несе ротом якийсь дебіл в Осло, в якого з життєвих проблем та досвіду як він на лижках в какашиньку їжачкову в'їхав.
В Україні всі ці самоомани ведуть напряму до смерті, доведено й продемонстровано зевиборцем.

поучают меня со скандинавских ипеней

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20889
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #84 : Лютого 29, 2024, 08:45:15 20:45 »
С перепугу это берется

я говорю.что это будет Огромной Удачей
а все кто видит победный парад в москве советую это доказать делом с оружием в руках
это будет честно

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #85 : Березня 06, 2024, 09:32:27 21:32 »

хехе
кто то еще сомневается что это будет больщой удачей?

Всі, у кого є мізкі, завжди розуміли що це просто хуйня. А ті, хто читали ККУ, ще знають, що просування цієї ідеї підпадає під статтю.

жужа тебя ждать в Укоаине ?

Звичайно, жужа, чекай.

или ты жужа будешь освобождать Крым с луизинский епеней?про работадателя в ленинграде напомнить жужа?

Нагадай, жужа, про свого роботодавця в лєнінградє з "луизинский епеней" (це, до речі, що таке - я не пропарсив).

Але спочатку злізь з ноги:



Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6626
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #86 : Березня 06, 2024, 11:25:06 23:25 »
поучают меня со скандинавских ипеней
Вам в районі 50 років, й ви заходите на форум здебільшого щоб спустити пару. Враховуючи це, вас ніхто навіть не думає повчати хоча б тому, що це повністю безнадійно :)
ну й так, в черговий раз вибачаюся що живу в Норвегії замість здохнути на русєньком подвалє у Донецьку

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6626
Re: Ось для чого звільнили Залужного
« Reply #87 : Березня 06, 2024, 11:27:14 23:27 »
я говорю.что это будет
А вам кажуть, що цього не буде, з докладними поясненнями чому це так
причому пояснення настільки прості та очевидні, що вам лишається тільки повністю їх ігнорувати та ліпити своє  :gigi: