Автор Тема: У зьє руки по лікті в крові  (Прочитано 1732 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #60 : Березня 28, 2024, 06:08:01 18:08 »
Цілковито поділяю вашу з РГ стурбованість з приводу того, що замість здохнути на підвалі в окупованому Донецьку, я займаюся куди як менш героїчними речами в Норвегії. Як завжди, вибачаюся  :smiley15:
По темі, ми не обговорюємо якусь дивну тезу, ніби Юля збиралася лягати під овоча. Це ви цю тезу зараз притягнули, бо вона вочевидь false, та її по тому легко захищати.
Але ми обговорюємо іншу тезу. Що Юля завжди хотіла бути на табуретці, й неважливо якою ціною. Сателіт кацапстану - та окєй, хіхі (тм). Тобто роль умовного бацькі її цілковито влаштовувала, ну а те що умовного бацьку не стали б терпіти ані в Україні, ані в кацапстані - на те вона не зважала, оскільки гадала що вона найрозумніша, й усіх розведе як свою паству.
Ну й так, я теж знаю, що всі наочні докази ви ігноруватимете під різними соусами, починаючи від "нічого такого тут не бачу" й "це не вона, це незалежна від неї фракція БЮТ", як про Грузію 2008, й закінчуючи "та вона втомлена була, щось не те сказала, буває, будемо вважати що того не було" про "флотам дружить" та "жоден український танк не має виїхати".

Комашки.
Всі  Ваші вислови в цьому  пості, які Ви насмикали з біографії ЮВТ, потребують кожен окремого пояснення  і роз'яснення, чому й коли що було й через які обставини.
(все як завжди).

Хто під кого почав лягати чи міг би лягти після інаугурації Хама, - так, не це було тезою нашої розмови.
Я Вам просто заперечив ту дурницю, яку викладуєте з поста в пост, що Юля швидко перетворилась би в українського Лукашенка. Цього ніколи б не сталося, бо Юля любить владу набагато більше ніж гроші. І вона ніколи б не стала б лягати під Кремль. Бо геополітичні умови України цілком дозволяють ( до 2010 року точно дозволяли!) повністю вибудовувати нормальне соціально-економічне життя в країні без підказок Кремля, а також без участі Фірташів, Ахметових, Пінчуків та всієї іншої олігархічної наволочі.
Україна - це не Білорусь, так само як і не Росія.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #61 : Березня 28, 2024, 06:22:55 18:22 »
+ мій попередній пост:
Забув сказати: і також без підказок з Вашінгтона, Брюсселя і МВФ (які нам проводити рехворми і які держ.підприємства нам починати розпродувати).

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #62 : Березня 28, 2024, 08:00:13 20:00 »
+ мій попередній пост:
Забув сказати: і також без підказок з Вашінгтона, Брюсселя і МВФ (які нам проводити рехворми і які держ.підприємства нам починати розпродувати).

Та ясний хер, які ще там брюсселі-вашингтони.

Керувало би всім Хуйло, Макака би просто хіхікала в тілівізарі   :love:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #63 : Березня 28, 2024, 10:57:49 22:57 »
Вже 3-й рік вся Україна не хіхікає, а просто таки регоче.
І кінця-краю тому не видно.
Бо хіхікала Україна в кінці зими 2010-го року. А тепер вже просто регоче.
Однак, регочучи Україна планомірно зменщується. Не надто швидко, але невпинно.
Зменшується і за кількістю населення й територіально.
Ось побачиш, що буде ще як доб'ють дамбу ДніпроГЕСа. А вона вже на ладан лише.
Якщо це станеться - то нам тоді не допоможе навіть ліквідація головних арок Кримського моста. Чому? Бо тоді Дніро й Запоріжжя доведеться просто відселяти, бо там радикально бракуватиме води, перш за все питної.



Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6443
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #64 : Березня 29, 2024, 01:24:11 13:24 »
Комашки.
Всі  Ваші вислови в цьому  пості, які Ви насмикали з біографії ЮВТ, потребують кожен окремого пояснення  і роз'яснення, чому й коли що було й через які обставини.
(все як завжди).

Хто під кого почав лягати чи міг би лягти після інаугурації Хама, - так, не це було тезою нашої розмови.
Я Вам просто заперечив ту дурницю, яку викладуєте з поста в пост, що Юля швидко перетворилась би в українського Лукашенка. Цього ніколи б не сталося, бо Юля любить владу набагато більше ніж гроші. І вона ніколи б не стала б лягати під Кремль. Бо геополітичні умови України цілком дозволяють ( до 2010 року точно дозволяли!) повністю вибудовувати нормальне соціально-економічне життя в країні без підказок Кремля, а також без участі Фірташів, Ахметових, Пінчуків та всієї іншої олігархічної наволочі.
Україна - це не Білорусь, так само як і не Росія.
Проблема в тому, що навіть у випадку коли свідомо намагаєшся сприймати "аргументи та пояснення" щодо поведінки Юлі, якось швидко все виходить на те, що такими самими "окремими поясненнями" можна ілюструвати проукраїнськість якогось там шуфріча або собачніка. Більш того, я чудово пам'ятаю як мудрий нарід тулив такі самі пояснення до януковича. Маю на увазі, не ПР-електорат тулив, а нормальні фупчєгі. Доводили, що він взагалі-то хазяйствєннік, що ахмєткє під русню лягати невигідно, все таке.
Це називається натягування сови на глобус, просто замість сови - Юля.
Знов-таки, досі існує багато людей, котрі вважають що лукашенка зберігає владу в країні (деякою мірою й зберігає, хоча наразі це лише тому що кацапи дуже зайняті проблемою номер один, нами). Ніякої фантазії не треба, щоб побачити як більшість юльків, хоча може й без вас, в подібній ситуації кайфувала б та доводила б усім що то найкраще з можливого.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6443
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #65 : Березня 29, 2024, 01:25:23 13:25 »
Вже 3-й рік вся Україна не хіхікає, а просто таки регоче.
І кінця-краю тому не видно.
Абсолютно. Саме тому існує глибока відраза від юлєнькі-хіхіканькі в людей, котрі ще тоді розуміли, що так буде.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #66 : Березня 29, 2024, 03:03:48 15:03 »
Комашки, скажу коротко.
Юля вже не при владі 15-й рік.
Коли вона була Прем'єром, то цілісності країни нічого не загрожувало. Тарифи на комуналку були прийнятні, робочих місць було не мало. І школярів в школах ніхто російську мову вивчати не заставляв. І масового відтоку населення за кордон не було, люди хоч якось могли жити. В селах топили газом і донбаським вугіллям, а не переходили на дрова, бо тарифи були нормальні.
З 2014 року анексували Крим, почалась війна на Донбасі, хоч донецьку банду від влади й вигнали,  але Яценюк, роблячи МВФівські реформи значну частину людей зробив просто жебраками.

Після Юлі мінялись Прем'єри й президенти, але життя більшості громадян ставало нестерпним.

До чого я це? Кожного політика варто оцінювати не по словах і не по принагідному хіхіканню, а по результатах його справ, які залишились після його перебування на займаній ним посаді.

Спокійно живіть за кордоном, Україна зі своїми проблемами всеодно Вам далека.
« Останнє редагування: Березня 29, 2024, 03:09:10 15:09 від Бумеранг »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #67 : Березня 29, 2024, 03:09:21 15:09 »
Макакій, лєбєдєв - ваш кадр? :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #68 : Березня 29, 2024, 03:48:40 15:48 »

Юля вже не при владі 15-й рік.
Коли вона була Прем'єром, то цілісності країни нічого не загрожувало.

Ага!
До радянської влади телевізори ніколи не ламалися, і інтернет не глючив.
А при комуністах почалося! :fp2
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #69 : Березня 29, 2024, 09:11:51 21:11 »
Бумеранг тут плохо пищут про твоего Филарета

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/03/25/7447930/

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #70 : Березня 30, 2024, 10:48:42 10:48 »
Бумеранг тут плохо пищут про твоего Филарета

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/03/25/7447930/

Прочитав я ту статтю.
Там про Філарета сказано дуже мало, "вскользь", один абзац. Критика була, що Філарет, в управлінні церквою використовував, так би мовити, "совєцькі командно-адміністративні методи". Да, це так і було.
Але скажу від себе. Якби Філерет грався в демократію, то не було б нічого. Не було б близько 5 тисяч парафій і Варфоломей не нав би й Томоса. Бо за межаии УПЦ  КП була лише УАПЦ, де було лише близько 1000 парафій.

Без подвижницької діяльності Філарета в 1992-2018 роках, православ'я в Україні було б чиста гундяєвщина
на 98-99%.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6443
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #71 : Березня 30, 2024, 01:11:07 13:11 »
Комашки, скажу коротко.
Юля вже не при владі 15-й рік.
Коли вона була Прем'єром, то цілісності країни нічого не загрожувало. Тарифи на комуналку були прийнятні, робочих місць було не мало. І школярів в школах ніхто російську мову вивчати не заставляв. І масового відтоку населення за кордон не було, люди хоч якось могли жити. В селах топили газом і донбаським вугіллям, а не переходили на дрова, бо тарифи були нормальні.
З 2014 року анексували Крим, почалась війна на Донбасі, хоч донецьку банду від влади й вигнали,  але Яценюк, роблячи МВФівські реформи значну частину людей зробив просто жебраками.

Після Юлі мінялись Прем'єри й президенти, але життя більшості громадян ставало нестерпним.

До чого я це? Кожного політика варто оцінювати не по словах і не по принагідному хіхіканню, а по результатах його справ, які залишились після його перебування на займаній ним посаді.

Спокійно живіть за кордоном, Україна зі своїми проблемами всеодно Вам далека.
Ви це, якщо коротко, до того ж що й Кіт, коли мова заходить про трумпа. Типу, "а от за трумпа хуйло повномасштабну не починав".
За такою схемою, треба мабуть бігати дякувати Кучмі за геніальне президентство - такі умови створив, навіть Юлю зліпив з глини та ребра Ющенкова, а потім нарід ото почав юлькувати та все просрав.
Це так не працює.
Й знов-таки, допоки практично всі мої вільні гроші йдуть так чи інакше в Україну, як останні десять років, мені глибоко до лампади квартальні стендапи на тему моєї далекості від проблем України  :smiley15: я, в принципі, можу з цікавістю послухати життєві поради від когось, хто в приблизно моїй ситуації бував. Але от чомусь коментувати лізуть дяді з хатами у Києві, найбільша користь від яких для України полягала в святій вірі у Юлю  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #72 : Березня 30, 2024, 02:42:40 14:42 »
Буба ні в чьом нє віноват. Він жостко ставіт вапроси пєрєд буржуїнамі  :am


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #73 : Березня 30, 2024, 02:53:10 14:53 »
Вова, ти дебіл!
Гроші треба не в дороги і марафон, а на зброю.
І звільняти треба не баласт, а ворогів і крадіїв, яких купа навколо тебе.
Тоді і Петріоти будуть.
 :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #74 : Квітня 01, 2024, 04:23:18 16:23 »
🍁 Зі статті CNN: "У Києві нескладно знайти людей, які вважають, що зрештою нинішньому політичному керівництву країни доведеться відповідати за повномасштабне вторгнення Росії".

💬 Молодий бізнесмен із дружиною та дітьми, які приїхали до нього ненадовго з Італії, де вони спостерігали за бойовими діями, різко висловлюється про президента Зеленського.

Він не прислухався до попереджень щодо Росії, каже ця людина, воліючи не називати свого імені. В результаті, за його словами, його власні діти та діти його друзів виросли, говорячи італійською чи чеською, бо війна змусила їх виїхати за кордон у пошуках безпеки.

«Ці діти мають говорити українською», — каже він із сумішшю гніву та жалю».

‼️ Повторю власну точку зору з цього приводу. Особисто я вважаю державним злочином (не)підготовку до війни з Росією. Особливо, з початку жовтня 2021 року, коли до президента надійшли перевірені данні щодо широкомасштабного вторгнення - включно до дати та задіяних сил/засобів.

І справа тут навіть не у Чонгарі (фактор розмінування якого значно перебільшений), а у відсутності цілого комплексу заходів, який повинен був передувати цій війні. Як мінімум, збудувати аналог "лінії Суровкіна" за 5 місяців, кинувши туди всі сили і заходи, Україна могла б. Плюс провести додаткову мобілізація, а не закликати спокійно готуватись до шашликів. 
https://edition.cnn.com/2024/03/30/europe/ukraine-election-zelensky-intl/index.html

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #75 : Квітня 01, 2024, 04:56:13 16:56 »
Зеленский заявил о намерении вытеснить российскую авиацию из Крыма.

Тварюкатитупоголова, спочатку зроби, а потім докладеш.

Мільярд дерев, технопарк, сто літовищ, науковий флот, контрнаступ... :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #76 : Квітня 01, 2024, 05:27:18 17:27 »
..
Мільярд дерев, технопарк, сто літовищ, науковий флот, контрнаступ... :smiley23:

ідея "наукового флоту" (може здатися несподіваним) пов'язана з "народним супутником", там один аферист все генеруує. дивно, що про нього досі ніхто не говорить, а бубочка бовсається в тенетах тої ж ноосфери.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #77 : Квітня 01, 2024, 06:50:18 18:50 »
Отож! :smilie9:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: У зьє руки по лікті в крові
« Reply #78 : Квітня 01, 2024, 10:05:38 22:05 »
Згадали про супутник - десь бачив в інтернетах, що фонд Притули зареєстрований на Хламідію.

Не знаю, наскільки це відповідає дійсності  :smilie11: