Автор Тема: Влада нарешті почала готуватись роздавати зброю патріотам!  (Прочитано 3653 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
блядь який конструктив у сотні нема навчань вже два місяці - попизділи і все.... задумуюсь що раз більше - кожен день, збираю групу є дві трійки але зброї нема(((((((((((((( - вибачте але з голоюжопою на автомати? я це проходив 18 лютого - не сподобалось....(((((

треба було триматися Сашка Музичка. тепер залишається скавчати на форумах

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17363
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Признать факт и отпустить их с Богом. И дело не втом что там бузит кучка наемников. А в том что масса донецкого народа молчит. Ну так пошли они нахуй. Я за них на Майдане лямку тянуть не буду.

Гипа! От я всегда говорил, шо ты тупой, как угол в 120 градусов.
Если их сегодня отпустить, то уже завтра к тебе придут не руские братья, а украинские колорады, с украинскими паспортами, и будут защищать своих кумовей и прочих собутыльников, уже на почти легальных основаниях, и ты даже не сможешь парашку обвинить.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Признать факт и отпустить их с Богом. И дело не втом что там бузит кучка наемников. А в том что масса донецкого народа молчит. Ну так пошли они нахуй. Я за них на Майдане лямку тянуть не буду.

Гипа! От я всегда говорил, шо ты тупой, как угол в 120 градусов.
Если их сегодня отпустить, то уже завтра к тебе придут не руские братья, а украинские колорады, с украинскими паспортами, и будут защищать своих кумовей и прочих собутыльников, уже на почти легальных основаниях, и ты даже не сможешь парашку обвинить.

Та гіпа лошара, він скоро бігтеме до Збручу, аби не "піддаватись на провокації".

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча

Признать факт и отпустить их с Богом. И дело не втом что там бузит кучка наемников. А в том что масса донецкого народа молчит. Ну так пошли они нахуй. Я за них на Майдане лямку тянуть не буду.

Гипа! От я всегда говорил, шо ты тупой, как угол в 120 градусов.
Если их сегодня отпустить, то уже завтра к тебе придут не руские братья, а украинские колорады, с украинскими паспортами, и будут защищать своих кумовей и прочих собутыльников, уже на почти легальных основаниях, и ты даже не сможешь парашку обвинить.

Та гіпа лошара, він скоро бігтеме до Збручу, аби не "піддаватись на провокації".
Фу блин читаю и ловлю себя на мысли Какой Гепа его же подстрелили :gigi: :eyes:

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Яка вдала граматична конструкція в заголовку: "почала готуватись роздавати"! Не "роздала", не "роздає" і навіть не "почала роздавати" - а "почала готуватись"! Дивись так через місяць хтось пістолета і отримає!

 :laugh: :weep:
+1

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Яка вдала граматична конструкція в заголовку: "почала готуватись роздавати"! Не "роздала", не "роздає" і навіть не "почала роздавати" - а "почала готуватись"! Дивись так через місяць хтось пістолета і отримає!

почала обдумувати підготовку процесу підготовки до ймовірної видачі зброї патріотам!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Яка вдала граматична конструкція в заголовку: "почала готуватись роздавати"! Не "роздала", не "роздає" і навіть не "почала роздавати" - а "почала готуватись"! Дивись так через місяць хтось пістолета і отримає!

 :laugh: :weep:
+1
Плохо вы помните вехи большого пути Люли Валадимировны. А как вам -тендеция снижения роста темпов падения ВВП (ЮВТ Кабмин)

Батя, мы стараемся ...

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Яка вдала граматична конструкція в заголовку: "почала готуватись роздавати"! Не "роздала", не "роздає" і навіть не "почала роздавати" - а "почала готуватись"! Дивись так через місяць хтось пістолета і отримає!

почала обдумувати підготовку процесу підготовки до ймовірної видачі зброї патріотам!
Ні зараз вона обдумує текст васальної присяги для тих кому зброю видаватимуть. І підпис бажано -кров'ю :smilie3:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
если правда - очень неплохие новости  :smilie7:


Это правда! :smiley24: Это гражданская война
нет. это возможность уничтожения прежних государственных институций и полной перезагрузки системы.

Смешной ты. Погибнут холопы, а турчинов опять будет сидеть во владе. Майдан тебя не научил?

Карл 1-й, Луї 16-й і Микола 2-й теж так думали...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Яка вдала граматична конструкція в заголовку: "почала готуватись роздавати"! Не "роздала", не "роздає" і навіть не "почала роздавати" - а "почала готуватись"! Дивись так через місяць хтось пістолета і отримає!

 :laugh: :weep:
+1
Плохо вы помните вехи большого пути Люли Валадимировны. А как вам -тендеция снижения роста темпов падения ВВП (ЮВТ Кабмин)

це .. мабуть коли ВВП падає, але трохи загальмував? начє так  :gigi:

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
Яка вдала граматична конструкція в заголовку: "почала готуватись роздавати"! Не "роздала", не "роздає" і навіть не "почала роздавати" - а "почала готуватись"! Дивись так через місяць хтось пістолета і отримає!

 :laugh: :weep:
+1

угу, це як "крим гатов платіть за воду по міровим ценам, а клятиє бендеровци уже сєчас нє дают води" :weep:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Саме так. Дайте українцям зброю. І все буде добре

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Саме так. Дайте українцям зброю. І все буде добре
Кому??? Тим хто дає- чи тим хто візьме?  :weep:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Саме так. Дайте українцям зброю. І все буде добре
Кому??? Тим хто дає- чи тим хто візьме?  :weep:

Прошу
Не
Хвилюватися