Автор Тема: Ми так можемо воювати без кінця і краю  (Прочитано 1300 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #30 : Квітня 17, 2024, 10:37:09 10:37 »
Так а шо, Бумеранг? Аву, де ви? :) Щось там про Кучму коментуєте, а тут між іншим чекають на ваші інструкції з приводу того, як треба було жити ну шоб вже нормально України допомогти, а не оце все смішняве лайно що я роблю.
Шо там? Невже все реально закінчується на свічці за Юлю й агітацію проти Пороха?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #31 : Квітня 17, 2024, 05:15:45 17:15 »
А вас взагалі-то ніхто не питав про наслідки та інші пост-травматичні фантазії, котрими ви хизуєтеся з тих часів, коли прокатили святу Юлю.
Ви там дозволили собі, як мінімум вдруге, щось на рівному місці поіронізувати з приводу моїх життєвих виборів та допомоги Україні.
Тому вперед, давайте не вихляйте, а по темі. Повторюю питання.Не може ж такого бути, що потриндіти про втечу, некруту допомогу й все таке інше - це легко, а на питаннячко (це ж тілько перше питаннячко, зауважу) про ваші дії в аналогічній ситуації наступає повний мізковий параліч? ;)

Що Ви запитували в мене? Що треба було робити, проживаючи в Донецьку на самому початку війни в квітні 2010 ? Це Ваше запитання?
Відповідаю. Якщо була мотивація й здоров'я треба було йти воювати. В якийсь добробат, наприклад. Або в ЗСУ..  А якщо ні, то треба було наиагатись виїхати з окупованої території при першій же можливості.
Так Ваш вчинок виїзду був правильний. І в такій ситуації не варто вже було анплізувати, чому саме така ситуація склалась.
« Останнє редагування: Квітня 17, 2024, 05:58:41 17:58 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #32 : Квітня 17, 2024, 06:15:31 18:15 »
Так а шо, Бумеранг? Аву, де ви? :) Щось там про Кучму коментуєте, а тут між іншим чекають на ваші інструкції з приводу того, як треба було жити ну шоб вже нормально України допомогти, а не оце все смішняве лайно що я роблю.
Шо там? Невже все реально закінчується на свічці за Юлю й агітацію проти Пороха?

Як треба було жити Україні загалом, у всі минулі роки? Ви це запитуєте?

То треба аналізувати з 1 грудня 1991 року.
Коротко: не треба було обирати всіх тих Президентів, котрих обирали, крім Ющенка. А самого Ющенка, необхідно було стягнути з табуретки, найпізніше, в серпні 2006, після підписання Універсала, після якого Янукович став Прем''ром зі своїми вірними ПРдунами, на ключових міністерських посадах.
Усунувши Ющенка, привезти його на Майдан і там вчинити йому кастрацію через повішення.

Ну й ще багато чого. Не віддпаати під роздержавлення крупні й більшість снредніх пром. підприємств.
НБУ - ніякої самостійноств, тільки як структурна одиниця Кабміну. І ніяких недержавних банків не повинно існувати взагалі. Тільки НБУ - єдиний український банк.

Ну а все інше - то про все можна обговорювати й дискутувати.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #33 : Квітня 17, 2024, 08:19:11 20:19 »
Що Ви запитували в мене? Що треба було робити, проживаючи в Донецьку на самому початку війни в квітні 2010 ? Це Ваше запитання?
Відповідаю. Якщо була мотивація й здоров'я треба було йти воювати. В якийсь добробат, наприклад. Або в ЗСУ..  А якщо ні, то треба було наиагатись виїхати з окупованої території при першій же можливості.
Так Ваш вчинок виїзду був правильний. І в такій ситуації не варто вже було анплізувати, чому саме така ситуація склалась.
Після того як ви там написали про мою втечу та нетакуяктреба допомогу Україні, я вас просто питаю, як треба було робити. Вводні вище, ну можна ще зауважити що по стану здоров'я я періодично своєю довбаною правицею не можу втримати чашку чаю, й обпікаюся окропом  :gigi: за останні кілька років додалося ще лайна. Тобто я плюс-мінус обгрунтовано вважаю що в ЗСУ з мене максимальна користь - це бабло на тачки та ремонти, плюс всяке диверсійне айти-паскудство.
Але серед добровольців мене нема не тому, а тому що я й в здоровому стані скоріш за все обісруся добровільно йти воювати, на відміну від деяких дописувачів цього форуму, в тому числі айтівців.
За це мені, звісно, мінус - але й пред'яву мені викотили не вони, а ви :)
Відповідно й питання до вас.
А про аналізи - то таке. Можу звісно написати що "така ситуація склалась бо ви голосували за Юлю", але насправді вона склалася тому, що інакше й скластися не могло ніяк. На відміну від вас, я в квізац-хадераха не вірую

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #34 : Квітня 17, 2024, 08:21:42 20:21 »
Як треба було жити Україні загалом, у всі минулі роки? Ви це запитуєте?
Нє, я питаю
Цитувати
ваше місто окупували, але ви змогли витягнути з нього майже всю рідню (10 пенсіонерів, одна інвалидка другої групи, один, вважайте, шахтар з вищою освітою  :weep: й троє дітей 2-4 роки). Ваші дії
причому дії мають бути такими, щоб не вийшло що
Цитувати
особливо продвинуті айтішники потікали аж в Норвегію.
Думаючи, що вони своїми донатами дуже круто допомагають Україні

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #35 : Квітня 17, 2024, 08:37:59 20:37 »
Після того як ви там написали про мою втечу та нетакуяктреба допомогу Україні, я вас просто питаю, як треба було робити. Вводні вище, ну можна ще зауважити що по стану здоров'я я періодично своєю довбаною правицею не можу втримати чашку чаю, й обпікаюся окропом  :gigi: за останні кілька років додалося ще лайна. Тобто я плюс-мінус обгрунтовано вважаю що в ЗСУ з мене максимальна користь - це бабло на тачки та ремонти, плюс всяке диверсійне айти-паскудство.
Але серед добровольців мене нема не тому, а тому що я й в здоровому стані скоріш за все обісруся добровільно йти воювати, на відміну від деяких дописувачів цього форуму, в тому числі айтівців.
За це мені, звісно, мінус - але й пред'яву мені викотили не вони, а ви :)
Відповідно й питання до вас.
А про аналізи - то таке. Можу звісно написати що "така ситуація склалась бо ви голосували за Юлю", але насправді вона склалася тому, що інакше й скластися не могло ніяк. На відміну від вас, я в квізац-хадераха не вірую

Комашки, заспокойтеся!

Ні в які добровольці не зрбов'язані були йти.
Бо війна то діло молодих і діло не жіноче.
Ніде я не казав, що Ви в цьому плані були щось зобов'язані.

Мені самому, коли почалась війна було 46 років. Я теж в добровольці не записувався і в військомаьт не ні разу не викликали. І в такому віці воювати може не кожен.
Пам'ятаю тоді якраз формувались перші добробати.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #36 : Квітня 17, 2024, 09:53:40 21:53 »
Та просто цікаво було :) Добре, проїхали  :smiley15:
тим більш, що сьогодні роковини героїзму такого Юлька, як Володимир Рибак :(

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #37 : Квітня 19, 2024, 08:15:11 08:15 »
Та просто цікаво було :) Добре, проїхали  :smiley15:
тим більш, що сьогодні роковини героїзму такого Юлька, як Володимир Рибак :(

 :smiley15:

Комашки, я знаю що Ви інколи продивляєтесь канал Аркадія Бабченка, якщо матимете час, то не пошкодуйте півгодини, на його ютуб-каналі є хороший останній відеоролик "Почему трусливая Америка не защищает Украину", прослухайте його.
Там Аркадій доступно пояснює, що Диктатура завжди перемагає вольницю-демократію. Там він робить хороший висновок, що українці 32 роки не розбудовували свою власну Державу, а на її території створили Гуляй-поле.
Тому й перспективи війни з Росією дуже не оптимістичні й навіть зовсім незрозумілі, якщо не сказати гірше.
Послухайте, там цікаво.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #38 : Квітня 19, 2024, 08:22:20 08:22 »
Ліна, от скажи - навіщо нам на форумі такі сцикливі негідники і покидьки як Гопік і Бумеранг?
Як що Гопік просто стара сциклива тварина, то Бумеранг просто ворог, який радіє нашим втратам.
Я би і секунди не думав, викинув би їх нах.
« Останнє редагування: Квітня 19, 2024, 09:01:15 09:01 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #39 : Квітня 19, 2024, 08:32:29 08:32 »
 Бумеранг радіє нашим втратам ?!?!?  :smilie8: :fp2 :fp2 :fp2
ЮАР, тут форум політичних дискусій, взагалі-то, а ти йди, краще трохи підлікуйся.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #40 : Квітня 19, 2024, 09:00:59 09:00 »

ЮАР, тут форум політичних дискусій,

Саме так!
Не цілувавння старої юлькіної дупи, а дискусій.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #41 : Квітня 19, 2024, 10:32:08 10:32 »
ЮАР, на ось, вздрочни!


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #42 : Квітня 19, 2024, 10:49:29 10:49 »
:smiley15:

Комашки, я знаю що Ви інколи продивляєтесь канал Аркадія Бабченка, якщо матимете час, то не пошкодуйте півгодини, на його ютуб-каналі є хороший останній відеоролик "Почему трусливая Америка не защищает Украину", прослухайте його.
Там Аркадій доступно пояснює, що Диктатура завжди перемагає вольницю-демократію. Там він робить хороший висновок, що українці 32 роки не розбудовували свою власну Державу, а на її території створили Гуляй-поле.
Тому й перспективи війни з Росією дуже не оптимістичні й навіть зовсім незрозумілі, якщо не сказати гірше.
Послухайте, там цікаво.
Насправді я навіть не знаю, де той канал знаходиться. Я просто читаю ті його тексти, котрі приносять Дів чи Юрас (чи ще хтось з адекватів).
Розповіді про Диктатуру з великої букви, і як вона все на світі перемагає - це мікс всяких очевидних речей (типу в диктатурі рішення прийняти швидше, бо приймається однією головою а не кількома), які натягуються як сови на глобуси до ситуацій, де вони ні до чого. Плюс кацапське походження самого Бабченка, котрий може бути хоч яким там вирусєм та морально адекватною людиною, але все одно він кацап й не знає нічого, окрім кацапізма в сенсі державності.
Тому Бабченко щиро в душі не гребе що ми будували 30 років, в нього там максимум якісь інстинкти типу "бльоо а де у вас сцар? нема сцара? Зеля ваш сцар? Ну він такий собі сцар, краще б Порошенко був ваш сцар..." й все таке інше.
Взагалі оце невміння витримати баланса між мєтахвізікой та реальним станом речей - це біда багатьох розумних людей, всі схильні до чогось одного. Або лютий прагматизм, котрий не пояснює чому взагалі русня лізе. Або високі матерії типу Диктатур з великої літери.
Реальна ситуація є такою.
Завдяки тому, як святий захід себе поводив (й поводить), й взагалі географії/початкових умов, в кацапстану є до бісової матері грошей та зброї.
Зброї, що була у нас, вистачило на те, щоб зупинити їхній бліцкріг та оглушити їхній контингент вторгнення (це те, на що не вистачить зброї та в першу чергу тих хто її тримає в руках, у більшої частини ойропи).
Відповідно далі воювати наша Держава може лише з допомогою інших країн, що є абсолютно нормальним для подібної ситуації.
З невеликою підтримкою від заходу, Україна довела що здатна не тільки давати руснє піздов, але й звільняти свої території. Продемонстровано на Харківщині та Херсонщині.
Після цього, замість надати нам достатньо зброї та відповідної техніки, почалися мумлєнія, ну й далі я це все лайно розписувати не хочу бо всі все знають.

Таким чином, все дуже-дуже просто.
Ніяка чудодійна Диктатура з великої букви Україні ніяк би не допомогла в війні з супротивником, який настільки більший та багатший. Всі чуваки, котрі там щось таємно мріють про класнєньку Державу, котра сама там по собі щось тудум-тудум окремо від всього світу, біла нація, сімейні цінності, дисципліна-диктатура - вони або трохи наївні, або чомусь не висікають як працює економіка.
Що допогло б цю війну ще рік тому виграти, так це повна допомога від заходу з наступною інтеграцією до НАТО.
Враховуючи те, що на заході немає єдиного розуміння не те що по питанню "що робити", але й по питанню "шо праісходіт", ми маємо те що маємо.
Те, що святой захід може як завжди догратися, а потім в сльозках та сопєльках вити, коли кацапи їх будуть гвалтувати арматурою - типу "ну хто ж мог подумоть?!!" - це я знаю й без Бабченка.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #43 : Квітня 19, 2024, 11:02:45 23:02 »
Ліна, от скажи - навіщо нам на форумі такі сцикливі негідники і покидьки як Гопік і Бумеранг?
Як що Гопік просто стара сциклива тварина, то Бумеранг просто ворог, який радіє нашим втратам.
Я би і секунди не думав, викинув би їх нах.


Тут я щось пропустила - хто такий Гопік? :smilie11:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #44 : Квітня 19, 2024, 11:11:12 23:11 »
:smiley15:

Комашки, я знаю що Ви інколи продивляєтесь канал Аркадія Бабченка, якщо матимете час, то не пошкодуйте півгодини, на його ютуб-каналі є хороший останній відеоролик "Почему трусливая Америка не защищает Украину", прослухайте його.
Там Аркадій доступно пояснює, що Диктатура завжди перемагає вольницю-демократію. Там він робить хороший висновок, що українці 32 роки не розбудовували свою власну Державу, а на її території створили Гуляй-поле.
Тому й перспективи війни з Росією дуже не оптимістичні й навіть зовсім незрозумілі, якщо не сказати гірше.
Послухайте, там цікаво.

Якщо Бабченко має сумніви, то це його проблеми. І оскільки у нас демократія так собі, то відразу тобі скажу те, що говорила з самого початку - ми переможемо. Не дивлячись ні на що.
І чому тобі потрібно тягнути всілякі непевні думки на форум, де всіляко підтримують нашу боротьбу - то велике до тебе питання.Такі дії вселяють непевність, зневіру і грають на руку рашистам.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #45 : Квітня 20, 2024, 08:56:44 08:56 »
Комашки, я про Аркадія Бабаченка вперше дізнався в 2010 році, після рехверендума в Криму, він тоді виклав веселу ядовито-іронічну статтю "Ну здравствуйте крымчане."

Ну й після того я його інколи почитував. ВВажаю, що зараз він Україну розуміє правильно, причини й хід подій розуміє правильно.
Ну ось той відеоролик:






Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #46 : Квітня 20, 2024, 08:59:48 08:59 »
Якщо Бабченко має сумніви, то це його проблеми. І оскільки у нас демократія так собі, то відразу тобі скажу те, що говорила з самого початку - ми переможемо. Не дивлячись ні на що.
І чому тобі потрібно тягнути всілякі непевні думки на форум, де всіляко підтримують нашу боротьбу - то велике до тебе питання.Такі дії вселяють непевність, зневіру і грають на руку рашистам.

Так, я теж впевнений в нашу перемогу, важко тільки сказати з якими територіальними здобутками.
Вважаю, що підконтрольна уряду країни територія, її величина - це дуже важливо.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #47 : Квітня 20, 2024, 10:35:11 10:35 »
Тут я щось пропустила - хто такий Гопік? :smilie11:

Гоп-ля-ля, той що просився щоб його анігілювали.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #49 : Квітня 20, 2024, 10:39:18 10:39 »
Подивись хто автор.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #50 : Квітня 20, 2024, 12:02:47 12:02 »
Комашки, я про Аркадія Бабаченка вперше дізнався в 2010 році, після рехверендума в Криму, він тоді виклав веселу ядовито-іронічну статтю "Ну здравствуйте крымчане."

Ну й після того я його інколи почитував. ВВажаю, що зараз він Україну розуміє правильно, причини й хід подій розуміє правильно.
Ну ось той відеоролик:


Не знаю, як на мене - він просто людина плюс-мінус в адекваті, зі своїми (враховуючи країну та культуру народження) забобонами. В нього з непересічного - тільки власне той факт, що він ментально росіянин того кацапстану, що лишиться після остаточного розвалу.
Тобто він, звісно, відбиває дупля краще ніж це робить по пріколу зебидло, але на тому й усе.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #51 : Квітня 20, 2024, 03:48:48 15:48 »
Не знаю, як на мене - він просто людина плюс-мінус в адекваті, зі своїми (враховуючи країну та культуру народження) забобонами. В нього з непересічного - тільки власне той факт, що він ментально росіянин того кацапстану, що лишиться після остаточного розвалу.
Тобто він, звісно, відбиває дупля краще ніж це робить по пріколу зебидло, але на тому й усе.

Зрозуміло.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #52 : Квітня 20, 2024, 05:10:58 17:10 »
В гілці є хворий на голову персонаж
Що імітує розумову діяльність написанням "текстів" а насправді маячні
Хворі психічно вміють прикидуватись , мені моя тітка розповідала працюючи в психлікарні доктором

Ви можете звичайно грати з псіхом в цю гру
Місцями це навіть весело.
Тільки знайте що псіх вважає псіхами саме вас
Чим довше ви з ним ведете шляхетні бесіди.

Брудну злодійську блядь Тімашонку псіх насправді вважає королевою всесвіту
І в його картині світу так і є.
І ви нічого йому не доведете Жодними Аргументами Фактами чи Логікою
Навіть більше, ви підживлюєте придурка в його ж очах бо "з ним розмовляють як з дорослим"

Є простий та дієвий гуманітарний крок
Це єбанути псіха пательнею по башці
Тобто забанити по голові для його ж добра.
Щоб він чогось собі не заподіяв.
Більше нічого не працює  :smilie2:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8083
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #53 : Квітня 20, 2024, 08:35:26 20:35 »
В гілці є хворий на голову персонаж
Що імітує розумову діяльність написанням "текстів" а насправді маячні
Хворі психічно вміють прикидуватись , мені моя тітка розповідала працюючи в психлікарні доктором

Ви можете звичайно грати з псіхом в цю гру
Місцями це навіть весело.
Тільки знайте що псіх вважає псіхами саме вас
Чим довше ви з ним ведете шляхетні бесіди.

Брудну злодійську блядь Тімашонку псіх насправді вважає королевою всесвіту
І в його картині світу так і є.
І ви нічого йому не доведете Жодними Аргументами Фактами чи Логікою
Навіть більше, ви підживлюєте придурка в його ж очах бо "з ним розмовляють як з дорослим"

Є простий та дієвий гуманітарний крок
Це єбанути псіха пательнею по башці
Тобто забанити по голові для його ж добра.
Щоб він чогось собі не заподіяв.
Більше нічого не працює  :smilie2:
Тебе точно колись в'їбашили пательнею сквородою по голові, це давно видно.

Найбільшим падлом і бляддю в українському політикумі був і є Хоружівський Паскуда, котрому потрібна навіть, не сковорода в лобешник,  а шибениця в центрі Майдану. Більше шкоди Україні ніж він, приніс, хіба що,
сам Хуйло. Тому Паскуді давно вже на цвинтарі прогули ставлять, а він ще досі весело сопе в дві дірки.

А от тим 5,45% його вірних паскудників, котрі противсіхствували в 2010-му, вистачило б і сквородою
по їбалу ( бажано бажано розпеченою).
 
А ти звернитись до тієї своєї тітки, може вона тобі допоможе розміститись в психоневрологічному стаціонарі.
Бо розуміння причинно-наслідкових ув'язок в оцінці політичних подій в  тебе давно вже втрачене, в той час як розвинувся маніакально-депресивний психоз і як його прояв - немотивована агресивність.



« Останнє редагування: Квітня 20, 2024, 08:39:28 20:39 від Бумеранг »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #54 : Квітня 20, 2024, 08:46:06 20:46 »
На біса щось комусь доводити. Якщо людина в явному неадекваті стосовно якоїсь теми, наприклад там Юлі або якогось з американських президентів, але при тому нормально спілкується по інших питаннях, плюс загалом є українцем а не якоюсь хрінню "я не націоналіст, всє люді братья", то цього власне й достатньо для бесіди.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2300
  • Стать: Чоловіча
Re: Ми так можемо воювати без кінця і краю
« Reply #55 : Квітня 20, 2024, 09:06:53 21:06 »
На біса щось комусь доводити. Якщо людина в явному неадекваті стосовно якоїсь теми, наприклад там Юлі або якогось з американських президентів, але при тому нормально спілкується по інших питаннях, плюс загалом є українцем а не якоюсь хрінню "я не націоналіст, всє люді братья", то цього власне й достатньо для бесіди.

Между "все люди - братья" и "все люди - враги" есть пропасть оттенков и нюансов.

Однако людям с черно-белым мышлением типа "свой-чужой" эти оттенки не особо интересны, не важны и не нужны.

Деградация и отвага.