Автор Тема: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина  (Прочитано 1508 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
щось наші бізнесмени все стогнуть та стогнуть але ніяк не можуть сформулювати суть того що Зе робить в економіці, але його дії цілком впізнавані .. це стиль та філософія кравасісі ... це саме вона, ріднесенька - азаровщина.
І почаласчь вона не з широкомасштабки а ще з 19 року

Але всі стидливо про це мовчать бо не хочуть собі зізнаватись як класно зробили себе разом у 19 році
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #1 : Липня 29, 2024, 10:25:09 10:25 »
В Україні війна ... економіки по суті немає
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #2 : Липня 29, 2024, 10:32:28 10:32 »
дивне твердження

адже війна ведеться за гроші шо генерує економіка - в усіх війнах так було.

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18296
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #3 : Липня 29, 2024, 10:38:11 10:38 »

Але всі стидливо про це мовчать бо не хочуть собі зізнаватись як класно зробили себе разом у 19 році

О! З'явився воїн світу!

На, дивись, там в основному малюнки (як що погано читаєш)

ГОРТАЮЧИ АРХІВИ
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #4 : Липня 29, 2024, 11:05:29 11:05 »
О! З'явився воїн світу!

На, дивись, там в основному малюнки (як що погано читаєш)

ГОРТАЮЧИ АРХІВИ

це загальна хуїта а я про економіку
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18296
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #5 : Липня 29, 2024, 11:11:45 11:11 »
це загальна хуїта а я про економіку

До влади прийшла команда крадіїв, покидьків і довбойобів.
Про яку економіку йде мова?

Під час війни, вони крадуть у армії.
Не інтенданти і прапора, а міністри і главнюки.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #6 : Липня 29, 2024, 03:13:49 15:13 »
До влади прийшла команда крадіїв, покидьків і довбойобів.
Про яку економіку йде мова?

Під час війни, вони крадуть у армії.
Не інтенданти і прапора, а міністри і главнюки.

більшість у нас і ти включно некорректно розуміє ситуацію

крадії не зевлада - крадії більшість українців... саме тому коли влада намагається знизити рівень крадіжок то починається гвалт за бариг та торгівлю на крові бо заважають красти .. а прямо ж це не скажеш .. то й звинувачують отак

а коли влада приєднується до процесу - як Зе то незважаючіф на будь-які викривання рейтинг влади тримається бо всі крадуть разом
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #7 : Липня 29, 2024, 03:20:29 15:20 »
дивне твердження

адже війна ведеться за гроші шо генерує економіка - в усіх війнах так було.

Наша економіка генерує мізер ... країна живе за рахунок займів і подачок зза кордону ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18296
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #8 : Липня 29, 2024, 03:33:16 15:33 »
Наша економіка генерує мізер ... країна живе за рахунок займів і подачок зза кордону ...

Забаньте підараса!

І Кияшу теж! За це:

крадії більшість українців...

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #9 : Липня 29, 2024, 03:46:50 15:46 »
Забаньте підараса!

І Кияшу теж! За це:

крадії більшість українців...

от тому що ви закриваєте очі на реальність черз це й невзмозі щось змінити бо щоб ваші дії були ефективні та адекватні, то спершу траба корректо визначитись з проблемою

але ви замість цього відмовляєтесь проблему визнати
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #10 : Липня 29, 2024, 06:52:27 18:52 »
Ну як крадії? Влада створює такі правила гри.

Зараз правила почали працювати на "ухилянтах". Багато фопів по закривали через податки і через загрозу штрафів за невручення повісток своїм працівникам

Пам'ятаєте хто сказав у перші дні повномасштабного вторгнення - можете, платіть,. Не можете не платіть . А законодавчо свої слова не закріпили

А ще у них постійно слова і дії працюють у протилежних векторах. Що б вони не заявляли, постійно помічаю одне й теж. Навіть свої політики вони на словах викручують на здобутки

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #11 : Липня 29, 2024, 07:02:40 19:02 »
Ну як крадії? Влада створює такі правила гри.

Зараз правила почали працювати на "ухилянтах". Багато фопів по закривали через податки і через загрозу штрафів за невручення повісток своїм працівникам

Пам'ятаєте хто сказав у перші дні повномасштабного вторгнення - можете, платіть,. Не можете не платіть . А законодавчо свої слова не закріпили

А ще у них постійно слова і дії працюють у протилежних векторах. Що б вони не заявляли, постійно помічаю одне й теж. Навіть свої політики вони на словах викручують на здобутки

Вам треба якось визначитися із поняттям “влада“.
Яку ви владу маєте на увазі? - Цетральну виконавчу із президентом на чолі?  Чи районну у вигляді податкової чи прокуратури? Чи працівників Одеської митниці або ж офіс, що займається землевпорядкуванням?

Бо, як мені виглядає це із Америки, всі зазначені стуктури мають проблеми.
У нас тут, наприклад, президент і його синок можуть отримувати мільйони хабарів із Китаю, абож сенатор Менендез за послуги лобістам.

Але я не можу уявити, що в Америці митник, поліцай, чи якийсь клерк із податкової буде натякати, що мовляв, треба йому підмастити, щоб вирішити питання.

If you are going through hell, keep going.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #12 : Липня 29, 2024, 07:04:07 19:04 »
Ну як крадії? Влада створює такі правила гри.

Зараз правила почали працювати на "ухилянтах". Багато фопів по закривали через податки і через загрозу штрафів за невручення повісток своїм працівникам

Пам'ятаєте хто сказав у перші дні повномасштабного вторгнення - можете, платіть,. Не можете не платіть . А законодавчо свої слова не закріпили

А ще у них постійно слова і дії працюють у протилежних векторах. Що б вони не заявляли, постійно помічаю одне й теж. Навіть свої політики вони на словах викручують на здобутки

ну як - ну отак.

герой війни списаний по пораненнях  катає на бусіку що купили волонтери для ЗСУ і не вважає що то неправильно але дефакто він тупо його вкрав

кожен тягне собі до чого може руками дотягнутись  бо влада ж краде!

але коли приходить влада що не 5краде та заважає красти їм то вони ненвидять її і голосують за своїх = яника, зе

отак
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #13 : Липня 29, 2024, 07:41:20 19:41 »
какая нахрен суть :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #14 : Липня 29, 2024, 07:43:23 19:43 »
кияшка хватит трускавецка

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #15 : Липня 30, 2024, 02:05:29 14:05 »
Україна та Міжнародний валютний фонд (МВФ) оцінюють додаткову фінансову потребу країни на 2025 рік з боку західних партнерів у розмірі 12-15 мільярдів доларів.

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю для РБК-Україна.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #16 : Липня 30, 2024, 08:35:08 20:35 »
А я оцінюю, що міністр фінансів Марченко - долбойоб  :smilie8:

Який це нафіг МВФ, посилання давай (на МВФ, не на наших борзописців)  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #17 : Липня 31, 2024, 07:36:35 07:36 »
Точно довбойоб   :bu



Офіс простих рішень (с)  :fp2

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18296
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #18 : Липня 31, 2024, 08:16:34 08:16 »
А я оцінюю, що міністр фінансів Марченко - долбойоб  :smilie8:


Це 150%!
І брехливий покидьок.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #19 : Липня 31, 2024, 01:02:08 13:02 »
Це 150%!
І брехливий покидьок.

І ідіот - Господи прости. Елементарний студент вузу розуміє, що підвищення податків веде до удушення економіки. А цей міністр взагалі видать ніде й не вчився. Та й ніде толком не працював - бо еффективний менеджер.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #20 : Липня 31, 2024, 01:08:54 13:08 »
І ідіот - Господи прости. Елементарний студент вузу розуміє, що підвищення податків веде до удушення економіки. А цей міністр взагалі видать ніде й не вчився. Та й ніде толком не працював - бо еффективний менеджер.

Ні, ну так і є. Скінчив Податкову академію, й працював якимось чиновником при міністерствах. Знань, як працює економіка і фінансова система - нуль. До фінансовї сфери не має ах ніякого відношення. Фінанси і податки - це різні сфери діяльності.

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #21 : Липня 31, 2024, 03:05:24 15:05 »
Ні, ну так і є. Скінчив Податкову академію, й працював якимось чиновником при міністерствах. Знань, як працює економіка і фінансова система - нуль. До фінансовї сфери не має ах ніякого відношення. Фінанси і податки - це різні сфери діяльності.
Ліна, просто для підвищення фінансової грамотності. Фінанси це не гроші, як думає більшість пересічних. Насправді це грошові відносини, що виникають в процесі утворення та перерозподілу валового продукту. Сплата податків -це фінанси, покласти гроші на депозит-фінанси, взяти кредит -фінанси, оформити страховку-фінанси, придбати цінні папери-фінанси.....
Марченко просто потрапив у систему, у нього немає іншого виходу як діяти за вказівками зверху.   Таке було і буде при будь якій владі. Верховна рада подала проект бюджету , завдання міністерства фінансів забезпечити його дохідну частину.  Якщо потрібно розікрасти,трада погодить будь що, аби тільки гроші капнули в бюджет, хоч підвищення податків, хоч нову міжнародну позику. Нагадаю, що всі тези про джерела наповнення бюджету монопольно в тєлєвізорі видає виключно гетьманціев. Всі решта просто поставлені перед фактом що потрібно казати

Якщо завтра Ліну поставити міністром, вона або скаже те саме, або псіхане як наєм, типу це я сам пішов, а не мене випхали з посади

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9768
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #22 : Липня 31, 2024, 11:05:26 23:05 »
Ліна, просто для підвищення фінансової грамотності. Фінанси це не гроші, як думає більшість пересічних. Насправді це грошові відносини, що виникають в процесі утворення та перерозподілу валового продукту. Сплата податків -це фінанси, покласти гроші на депозит-фінанси, взяти кредит -фінанси, оформити страховку-фінанси, придбати цінні папери-фінанси.....
Марченко просто потрапив у систему, у нього немає іншого виходу як діяти за вказівками зверху.   Таке було і буде при будь якій владі. Верховна рада подала проект бюджету , завдання міністерства фінансів забезпечити його дохідну частину.  Якщо потрібно розікрасти,трада погодить будь що, аби тільки гроші капнули в бюджет, хоч підвищення податків, хоч нову міжнародну позику. Нагадаю, що всі тези про джерела наповнення бюджету монопольно в тєлєвізорі видає виключно гетьманціев. Всі решта просто поставлені перед фактом що потрібно казати

Якщо завтра Ліну поставити міністром, вона або скаже те саме, або псіхане як наєм, типу це я сам пішов, а не мене випхали з посади

Ну, я і не писала, що фінанси - це гроші в чистому вигляді. Мова йшла про те, що він не розуміє механізму роботи і зв'язку фінансів і економіки для прикладу. На жаль деякі думають, що це різні системи. І витягнувши гроші від підприємців чи громадян знекровлюють економіку.

ПС. Якщо Марченко жертва системи, то чого він тоді розпинається про правильність своїх дій? Радше він в одній лодці з нашими фінансовими геніями.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #23 : Серпня 01, 2024, 11:36:31 11:36 »
Україна найближчим часом отримає транш 3,9 млрд доларів від США, гроші спрямують на зарплати. Підписана відповідна угода, повідомили на сайті уряду

Це перший транш прямої бюджетної підтримки від Сполучених Штатів у 2024 році. Запланований обсяг фінансової допомоги від США на поточний рік сягає 7,8 мільярда доларів, кажуть в уряді.

❤️Радіо Свобода.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8616
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #24 : Серпня 01, 2024, 11:42:30 11:42 »
Нічого дивного, Україної править ОПЗЖ  :moskali:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #25 : Серпня 01, 2024, 11:53:13 11:53 »
Ну, я і не писала, що фінанси - це гроші в чистому вигляді. Мова йшла про те, що він не розуміє механізму роботи і зв'язку фінансів і економіки для прикладу. На жаль деякі думають, що це різні системи. І витягнувши гроші від підприємців чи громадян знекровлюють економіку.

ПС. Якщо Марченко жертва системи, то чого він тоді розпинається про правильність своїх дій? Радше він в одній лодці з нашими фінансовими геніями.
Що тут не зрозумілого. Людина виправдовується за чужі рішення, або не вміє красиво збрехати
Колись було його інтерв'ю, де прямо запитали про керівників митниць і податкової . Ключова фраза " на посадах опиняються люди, які там не мають бути"
Його ставлять перед фактом, що прийде людина і буде сидіти в кріслі доки її не виженуть за корупційний скандал :gigi:

https://www.radiosvoboda.org/a/intervyu-ministr-serhiy-marchenko-pro-mytnytsyu-podatkovu-beb-koruptsiyu-byudzhet-2024/32538060.html

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #26 : Серпня 01, 2024, 08:39:44 20:39 »
Що тут не зрозумілого. Людина виправдовується за чужі рішення, або не вміє красиво збрехати
Колись було його інтерв'ю, де прямо запитали про керівників митниць і податкової . Ключова фраза " на посадах опиняються люди, які там не мають бути"
Його ставлять перед фактом, що прийде людина і буде сидіти в кріслі доки її не виженуть за корупційний скандал :gigi:

https://www.radiosvoboda.org/a/intervyu-ministr-serhiy-marchenko-pro-mytnytsyu-podatkovu-beb-koruptsiyu-byudzhet-2024/32538060.html

Працює клоуном у підарасів, тільки й всього. 

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #27 : Серпня 02, 2024, 10:02:22 10:02 »
Працює клоуном у підарасів, тільки й всього.

Десь так.

Ось ще приклад, що їм головне наскладоване кимось бабло, а розпиляти зможуть.

Охматдит. Реконструкція. За донати на 307млн


https://meta.ua/uk/news/society/191198-ohmatdit-za-307-milioniv-vidbudovuvatime-malovidoma-firma-v-merezhi-rozgorivsya-skandal/
« Останнє редагування: Серпня 02, 2024, 10:12:08 10:12 від ШуRik »

Offline ШуRik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #28 : Серпня 02, 2024, 03:14:58 15:14 »
Ну, я і не писала, що фінанси - це гроші в чистому вигляді. Мова йшла про те, що він не розуміє механізму роботи і зв'язку фінансів і економіки для прикладу. На жаль деякі думають, що це різні системи. І витягнувши гроші від підприємців чи громадян знекровлюють економіку.

ПС. Якщо Марченко жертва системи, то чого він тоді розпинається про правильність своїх дій? Радше він в одній лодці з нашими фінансовими геніями.

Там набагато цікавіше. Виявляється це ще 500млрд хотілок до бюджету від опаришів на зп чиновникам, а не те що планувалося на мобілізацію

http://youtube.com/post/UgkxC1qK6vjUe_qXzY-FjzVtbTG4_Wj1qXG_?si=ZLNmcD2OJzKOQMWr

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: суть економічної політики ЗЕ - азаровщина
« Reply #29 : Серпня 02, 2024, 07:40:38 19:40 »
Азірови хоч пиздили з того, що було.

А опариші випрошують, щоб спиздити  :fp2