Автор Тема: Ну чо, дождались?  (Прочитано 479 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10371
Re: Ну чо, дождались?
« Reply #30 : Жовтня 08, 2024, 09:34:45 21:34 »
А звідки інформація?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27405
Re: Ну чо, дождались?
« Reply #31 : Жовтня 08, 2024, 09:49:51 21:49 »
С интернета. Ты же не думаешь что я иранские газеты читаю

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7292
Re: Ну чо, дождались?
« Reply #32 : Жовтня 08, 2024, 10:12:14 22:12 »
Дуже гарний план, тільки я не зрозумів, то ти до мене доводиш цей план, чи до зеленої сволоти?
План я доводжу до вас, оскільки ви про нього спитали.
Вочевидь, сам план стосується Сполучених Штатів Америки як єдиної країні заходу, котра власне задає та веде політику заходу, до котрої тим чи іншим чином долучаються всі інші західні країни.
Вочевидь, ані ви, ані зелена сволота, ані шольц, не маєте ніяких засобів задля здійснення цього плану.
Вочевидь, США можуть звісно цього всього не робити, а продовжувати кайфувати. Наприклад, можна ввести персональні санкції на ООО "Оволабеан" та трьох фізичних осіб, включно з завідуючою ларька алкогольних напоїв Нюсєю Пісюсіною, а також випустити того дегенерата, котрий співає що "расєє можна всьо вотетовот простіть, якщо вона долучиться до бурудьби з СО2". Ці дії довели свою люту ефективність за останні десять років війни.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7292
Re: Ну чо, дождались?
« Reply #33 : Жовтня 08, 2024, 10:14:00 22:14 »
Ти пропануєш бомбити Іран? А кому ти це пропонуєш?
А ти вдупляєш, що він у 50 разів більше за Ліван, і навіть в три рази більше ніж Сирія?
Ти вдупляєш, що після де яких подій, усе важливе робиться під землею, невідомо де?
Ти вдупляєш, що Ізраїль хотів сцяними ганчирками погоняти Хезбулу, і вже рік воює, а підземлі тонелі не закінчуються.
Чи ти з офісу простих рішень?
Технічно, бомбити іран запропонували особисто ви в буквально попередньому дописі. Кому - там теж вказано. Ізраїлю :)
Ізраїлю дати завдання знищити усі військові програми Ірану.

Думаю що ви з моїм планом погодитесь, але питання не задавайте, я стратег, а не тактик. :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7292
Re: Ну чо, дождались?
« Reply #34 : Жовтня 08, 2024, 10:42:26 22:42 »
А звідки інформація?
Я так розумію, що ваш головний ЦРУшник розтриндів трошки більше, ніж хотів, коли став в понеділок коментувати іранську ядерку.
Ну, просто :) якщо геній трумп познімав частину санкційова з ірану, то десь шість років пацани квітли та кайфували, розробивши чудові-різнокольорові шахєди, але головне - ракети, в котрі можна власне запхати ядерку й влучити в Ізраїль.
Тому, коли ЦРУшник плямкнув, що власне уран для ядерки можна й за тиждень без проблем збагатити...  :gigi:

Тут, повторююсь, справа взагалі не в інфістій інфє, а в явній тенденції розквіту ракетних програм країн-гною, котра досить очевидним чином пов'язана з кацапами та мілой всєобщєй дружбой.

Ядерка ірану - це як поставки корейських та іранських ракет до кацапстану. Що такі поставки будуть, стало абсолютно зрозуміло коли русня обхєзалася брати Київ за трі дня.

Мова йде про те, що заходу не треба робити вигляд, ніби це неочевидно, не треба дивуватися коли це в 1080 full hd в живому часі документовано, не треба три місяці після цього вирішувати, шо ж зробити, й потім приходити до висновку, що робити не треба нічорта.

Це не якісь там два локальних конфлікти, а один глобальний; й "західний" захід в ньому не пихатий трєтєйскій суддя з тупорилими ідєйкамі, а наступна ціль.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34522
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну чо, дождались?
« Reply #35 : Жовтня 08, 2024, 11:54:21 23:54 »
З Києвом за 3 дні обхезались, але Захід вже наступна ціль. Потужна логіка, нічого не скажеш  :smilie8:

Мабуть, після Торецька зразу до Ла-Маншу кидок буде   :smilie7: