Автор Тема: Вбивство Музичка і наступна планомірна здача країни...  (Прочитано 9999 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
Кадра

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
та знаю, я про формулювання. вбивство Музичка - злочин проти держави.


сегодня закон один - ЗАКОН ВОЕННОГО ВРЕМЕНИ. и даже если для того, чтобы построить другую страну, другую госсистему, нужно будет переплыть море крови, то это надо будет сделать.

а законы ваши запихните себе в зад
Кадри рєшают всьо

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Кадра

;D От ви і здулися, хлопчики  :ae
Через брак аргументів, взялися обливати брудом особистість опонента.
Чесно кажучи не чекала що ви так швидко фактично визнаєте свою неправоту.
Слабаки, не здатні дискутувати на високому рівні.
Тьфу! :at
А з іншого боку - все логічно, адже юлефоби саме так і повинні себе вести.
Кадри рєшают всьо

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
пішла нах з цієї гілки. проти браку мозку будь-які аргументи безсилі
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
Це не брак мозку, а звичайне штабне.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Кадра


нарешті знайшов. ось Кадра

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
добре вмотивований штабний юльок з легкістю може виправдати будь-яке паскудство чи злочин свого керівництва... що в цій гілці і було наочно продемонстровано...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

а Вам буде хоч якась сатисфакція за програш дискусії ;)

Колего, не бачу дискусіі. Ти просто викладаєш своє ІМХО, абсолютно не турбуючись тим що б підтвердити його фактами.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1756
добре вмотивований штабний юльок з легкістю може виправдати будь-яке паскудство чи злочин свого керівництва... що в цій гілці і було наочно продемонстровано...
:smiley24:
Ні відняти ні додати.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
сьогоднішня Одеса :(



калоради всі озброєні стволами, авакієвські мусора їх прикривають, загиблі з нашого боку



що на це скаже штабна потвора? у тебе, сука, язик і руки не відсохнуть? :Ganba: :smiley23:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33496
  • Стать: Чоловіча
а я видел в Музычко полного адеквата  :smiley24:

он все делал правильно.

а я знаю, кто боялся Музычко.

те, кто воровал и казнокрадствовал.

те, кто боялся потерять свои должности в органах власти, свое политическое влияние в обществе.
Вы все правильно написали, только почему-то ссылку не нашли в гугле
на конкретные законы и нормативные акты,
разрешающие подобную деятельность Сашкам Музычкам.

вот и вас это, видимо, касается  :laugh:
ну да, напрямую касается.
вот придумает себе такой Музычко
что я неправильно веду себя например
в постели с мужем, и придет с карабином
наводить порядок в наших супружеских отношениях :ah
возможно муж даже будет рад такому событию ;D
но мне это зачем? :ae

В розумінні ти така страшненька, що 'муж нє хочет ісполнять' і буде радий відкосити ? :laugh: :laugh: :laugh:
То був жарт, а про мене можете писати що завгодно,
на мене це не впливає ніяк,
а Вам буде хоч якась сатисфакція за програш дискусії ;)

Ну добре, добре, пардон за особисті натяки.  :shuffle:

Дискусія це де тут була ? Ну тролиш ти собі юльку, то троли на здоров'я, нам то що.  :love:





Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Очевидцы рассказали «Думской», что первый погибший скончался от пулевых ранений, нанесенных из автоматического оружия. і міліція там - "с народом". :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
42 загиблих в Одесі за активної участі аваківських мусорів. http://ukrpravda.net/index.php?topic=7313.0
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336

а Вам буде хоч якась сатисфакція за програш дискусії ;)

Колего, не бачу дискусіі. Ти просто викладаєш своє ІМХО, абсолютно не турбуючись тим що б підтвердити його фактами.
Це і є дискусія - кожен викладає свою думку,
а щодо фактів - згодна, по можливості їх потрібно надавати.
Кадри рєшают всьо

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336

Ну добре, добре, пардон за особисті натяки.  :shuffle:
:)

Кадри рєшают всьо


Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =


Бесота рашиская заказала нашего Санька Авакову. Саня бы сейчас каждый день, по трофейному ватнику привозил бы из Донецкой обл.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А чем убийство Сашка отличается от убийства Гонгадзе например, но что-то тихо, никто не митингует. Хотелось бы , что бы Аваков как Кравченко закончил. :smiley23:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Инна Пятниковская
Складається враження, що нова влада аферистично використала Сашка Білого і "Правий сектор" для своїх цілей, зокрема, для реалізації так званого Євромайдану, який їм був потрібен для звільнення Тимошенко і захоплення влади, а потім, замість того, щоб відвоювати Крим та боротись проти справжніх ворогів України, знищила Сашка Білого за те, що він українець, патріот. Сама ж нова влада, яка застосовує політику брехні в ЗМІ, поглибила соціально-економічну кризу саме для народу, нищить Україну, про що свідчить, наприклад, повна бездіяльність української влади по відвоюванню Криму. А підвищення цін, тарифів, урізання бюджетних виплат для і без того зубожілого населення - це взагалі нахабство. Виникає питання: а чого ж добивались новоспечені керівники України цим своїм маскарадом - Євромайданом? Напрошується відповідь: втілення планів міжнародних масонів і повного знищення України та східнословїянських народів.
25 березня о 21:27
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Олександр Музичко
13 березня

Звернення Олександра Музичка, керівника «Правого сектору Захід».

Керівництво генпрокуратури і МВС України прийняли рішення про моє фізичне знищення, або захоплення і видачу мене Росії, для того, щоб потім все звернути на спецслужби РФ. Для проведення цієї операції вже створений спец загін. Ми володіємо 100% достовірною інформацією.

Це моє звернення прошу вважати офіційним зверненням до СБУ України.

Звертаюсь також до своїх побратимів, до всіх українців, націоналістів-патріотів: я не боюся смерті і живим не здамся! Хай мої вороги не надіються, що знищивши мене, вони будуть спати спокійно. Моє місце займуть інші патріоти, які продовжать нашу боротьбу.


http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=430550667079769&id=180042258797279&stream_ref=10

:smilie2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
ну що, хто ще не бачить зв'язку, враховуючі останні дії та призначення бютошобли??
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
тимошенко з аваковим збираються нищити патріотів і далі http://ukrpravda.net/index.php?topic=7456.0
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер