Автор Тема: Группа 1+1 медиа отказывается от рашистского контента  (Прочитано 3030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
интерны - тупая переделка с френдз, нехуй их здесь пропагандировать
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Olusha

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 209
якісне російське Інтернів
:gigi:
Чо, мене пре) Ну там звісно все на Охлобистіні виїжджає, але все ж. Геніальний чувак
Подивіться "Собчак живьем" з Охлобистіним, одразу про нього думку змінете.
Добре було б ще оте лайно з серії "бєдная мать - обосрание дєти" з ефірів прибрати. Від ньго не тільки пенси тупіють, а й молоді дівчата з дєвствєнно чістим мозгом, нє обрємєньонним умствєнной дєятельностью.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Та я взагалі не розумію, наскільки треба бути позбавленим гідності, щоб у час, коли кацапи грають м'язами на кордоні й провокують громаданську війну в нашій країні, показувати по ТБ російські фільми та серіали. Не думаю, що в керівництві телеканалів засіли колоради, просто вони всі блядські капіталісти, що задля вигоди ладні продати й мотузку, на якій їх повісять.

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
интерны - тупая переделка с френдз, нехуй их здесь пропагандировать
Не с Френдз, а с Клиники, наверное.
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
интерны - тупая переделка с френдз, нехуй их здесь пропагандировать
Не с Френдз, а с Клиники, наверное.

Перемішали клініку і хауса.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Брехня...сьогодні вдень йшов фільм про доблесну армію.. і прямо зараз 1+1 крутить якесь коцапське гуано

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Боюсь, що це залишиться тільки словами, хіба вже заберуть 1-2 явно "мєнтовські". Хоч для мене все ж залишається загадкою, як цю "кінопродукцію" можна дивитись? І скидати все не пенсіонерів не варто - мої батьки-пенсіонери (з моєї подачі, правда) вже давно перейшли на зарубіжні серіали (там такі страсті і в якісному виконанні - не обов'язково латиноамериканське мило - що абсолютно задовольняє всі потреби екшену і романтики). Просто менеджерам каналів треба покрутитись, вивчити ринок, а тут росіяни самі приходять і продають, тому і беруть. Хоча часто ті ж російські серіали злизані з аналогічних зарубіжних.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Боюсь, що це залишиться тільки словами, хіба вже заберуть 1-2 явно "мєнтовські". Хоч для мене все ж залишається загадкою, як цю "кінопродукцію" можна дивитись? І скидати все не пенсіонерів не варто - мої батьки-пенсіонери (з моєї подачі, правда) вже давно перейшли на зарубіжні серіали (там такі страсті і в якісному виконанні - не обов'язково латиноамериканське мило - що абсолютно задовольняє всі потреби екшену і романтики). Просто менеджерам каналів треба покрутитись, вивчити ринок, а тут росіяни самі приходять і продають, тому і беруть. Хоча часто ті ж російські серіали злизані з аналогічних зарубіжних.
Добра новина. Адже ж краще "поздно", чем никогда.
Перше. Серiали кормлять канали. Беня не такий лопух, аби купити Плюси (з потразами) та чекати, коли вони там будуть думати про укр. контент.
Друге. А де iх власне виробництво? Де та сама "Укр. медiа группа", що робитла серiали?
Трете. Треба не з рашою в коопер. вступати, а шукати звязки в ЕС. Там е багато студiЙ, мона разом серiали робити, як це Европа робить (Францiя, Германiя, Iспанiя тощо). С Рашею нема чого робити. Ментовська тема, детектива дешка набридла. Хоча й воно коштуе "сущие гроши". :super: