Автор Тема: МЗС РФ звинувачує владу України в загибелі людей у Одесі  (Прочитано 1114 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Міністерство закордонних справ Росії звинувачує владу України в загибелі людей в Одесі. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ РФ.

"Трагічні події, що сталися 2 травня в Одесі і в результаті яких, судячи за наявною інформацією, загинули 38 людей і постраждали 50 осіб, сприймаються в Москві як ще один вияв злочинної безвідповідальності київської влади, що потурає знахабнілим націонал-радикалам, включаючи "Правий сектор", які влаштовують кампанію фізичного терору проти прихильників федералізації і реальних конституційних змін в українському суспільстві", - йдеться у повідомленні.

"У Росії з обуренням сприйняли інформацію про новий злочин в Одесі і закликають Київ і його західних покровителів покласти кінець силового свавілля, проявити відповідальність перед українським народом", - додає МЗС РФ.
_______________________________________

Виглядає, як відвертий злив. Якщо протягом наступної доби не станеться негативного повороту, колорадський рух опиниться на межі краху.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Навіть не читав . до сраки .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
хуйло має висіти на Дерибасівський ,і не високо,чтоби уважающея сібя дама,могла доплюнють іму помєж глазних яблок...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Уже заипали. Даже не читаю тот МИД..

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
МИД РФ пусть пиздуют в Одессу и лично наказывают мусоров, которые бездействовали рядом с побоищем. Все зафиксировано на видео.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
МЗС терористичної держави має йти наХуй !!

 :smiley14:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Якщо протягом наступної доби не станеться негативного повороту, колорадський рух опиниться на межі краху.

про це тут http://ukrpravda.net/index.php?topic=7338.0
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
я звинувачую росію у фашизмі до українского народу і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі...
це на вас суки вся кров...і добре що український народ це зрозумів
і не були ви ніколи нам братами паскуди....навіть росіяни в Україні це вже зрозуміли