Автор Тема: Илларионов о текущих планах Х**ла  (Прочитано 4323 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #30 : Травня 05, 2014, 03:58:29 15:58 »
Роздуплився с**ка (це я про Ілларіонова)
А якщо по суті, то здається птн таки купив собі войнушку в Україні у заходу  :smilie2:
Ілларіонов винен, що правда, яку він каже Вас не влаштовує? Поки що всі прогнози Ілларіонова справдились з дивовижною точністю.
Не зрозумів?  :Sho_za: Ілларіонов по Вашому друг України?
ІЛЛАРІОНОВ У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ВОРОГ УКРАЇНИ.

А можна хоч один аргумент на користь поза «разоблаченієм планоф діктатора» ?

Позже это обсудим. У меня сейчас 8:55 АМ. Пора начинать работу.

Працюйте. Ми зарахували злив.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #31 : Травня 05, 2014, 04:38:35 16:38 »

Працюйте. Ми зарахували злив.

Хлопець побіг на Дядьку Сема працювати. Американські держслужбовці мають суворо дотримуватись робочого розкладу. Я можу його замінити. Почнемо. Ілларіонов попереджав, що Будапештський меморандум не передбачає військового втручання Заходу? Попереджав. Ілларіонов казав, що Хуйло спробує окупувати Крим, коли всі інші ще про це навіть не згадували? Казав. Ілларіонов казав, що Хуйло піде далі на Південь і Схід України? Казав! Ілларіонов казав, що "не піддаватись на провокації" є згубною стратегією, і що українське військо має, звісно у розумних межах, чинити збройний опір агресорові? Казав. Багато разів казав про необхідність перекриття кордонів, про необхідність інших активних дій українського уряду. Зараз всі провідні західні експерти єдині у своїй думці, що це єдино правильна політика у цій ситуації, а амери й досі не можуть вичавити з убюточного уряду адекватних дій! То на провокації не можна піддаватись, то з Правим Сектором боротись, то Донбас треба почути... Ви просто не уявляєте, як вбого виглядає зараз поведінка України з точки зору західного спостерігача. Співчуття, викликане подіями на Майдані, вже починає змінюватись презирством.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34412
  • Стать: Чоловіча
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #32 : Травня 05, 2014, 04:39:26 16:39 »
Іларіонов тупо вкидує для відслідкування реакції (як наших, так і Заходу).  :scenic:

А справжні друзі в України є - ті, хто готові постачати зброю і де-факто ( неофіційно, звичайно) навіть самим місити кацапів.   :Prapor2:

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #33 : Травня 05, 2014, 04:43:53 16:43 »
Іларіонов тупо вкидує для відслідкування реакції (як наших, так і Заходу).  :scenic:

А справжні друзі в України є - ті, хто готові постачати зброю і де-факто ( неофіційно, звичайно) навіть самим місити кацапів.   :Prapor2:

Якщо Ви натякаєте на поставки американської зброї, то амери вважають Ілларіонова своєю людиною. Звісно, не виключено, що Ви маєте більше інформації по Ілларіонову ніж ЦРУ.
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 04:46:06 16:46 від Turing Machine »

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #34 : Травня 05, 2014, 04:45:23 16:45 »

Працюйте. Ми зарахували злив.

Хлопець побіг на Дядьку Сема працювати. Американські держслужбовці мають суворо дотримуватись робочого розкладу. Я можу його замінити. Почнемо. Ілларіонов попереджав, що Будапештський меморандум не передбачає військового втручання Заходу? Попереджав.

 :smiley25:  це текст меморандуму, а не "попередження" пана Іларіонова.
Ви щось сплутали.



Ілларіонов казав, що Хуйло спробує окупувати Крим, коли всі інші ще про це навіть не згадували?

:smiley25:  ви давно на ФУПі ?  Тут кожний другий про це пише років десять.


Казав. Ілларіонов казав, що Хуйло піде далі на Південь і Схід України? Казав!


Див. вище. 

Ілларіонов казав, що "не піддаватись на провокації" є згубною стратегією, і що українське військо має, звісно у розумних межах, чинити збройний опір агресорові?

А ось тут не пересмикуйте. в том і справа, що про "розумні межі" він НІЧОГО не казав.
У Шустера на початку березня він верещав, що треба викорисмтовувати ВСІ
можливі засоби для звільнення Криму.  Різницю бачите ?






 Казав. Багато разів казав про необхідність перекриття кордонів, про необхідність інших активних дій українського уряду. Зараз всі провідні західні експерти єдині у своїй думці, що це єдино правильна політика у цій ситуації, а амери й досі не можуть вичавити з убюточного уряду адекватних дій! То на провокації не можна піддаватись, то з Правим Сектором боротись, то Донбас треба почути... Ви просто не уявляєте, як вбого виглядає зараз поведінка України з точки зору західного спостерігача. Співчуття, викликане подіями на Майдані, вже починає змінюватись презирством.


Я все прекрасно уявляю. Точно так як і вбогу політику Заходу десятиріччями щодо країн
пост-СРСР, які Захід фактично напризволяще. На відміну від Східно Європи.
Я розумію. То білі люди.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34412
  • Стать: Чоловіча
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #35 : Травня 05, 2014, 04:47:14 16:47 »

Працюйте. Ми зарахували злив.

Хлопець побіг на Дядьку Сема працювати. Американські держслужбовці мають суворо дотримуватись робочого розкладу. Я можу його замінити. Почнемо. Ілларіонов попереджав, що Будапештський меморандум не передбачає військового втручання Заходу? Попереджав. Ілларіонов казав, що Хуйло спробує окупувати Крим, коли всі інші ще про це навіть не згадували? Казав. Ілларіонов казав, що Хуйло піде далі на Південь і Схід України? Казав! Ілларіонов казав, що "не піддаватись на провокації" є згубною стратегією, і що українське військо має, звісно у розумних межах, чинити збройний опір агресорові? Казав. Багато разів казав про необхідність перекриття кордонів, про необхідність інших активних дій українського уряду. Зараз всі провідні західні експерти єдині у своїй думці, що це єдино правильна політика у цій ситуації, а амери й досі не можуть вичавити з убюточного уряду адекватних дій! То на провокації не можна піддаватись, то з Правим Сектором боротись, то Донбас треба почути... Ви просто не уявляєте, як вбого виглядає зараз поведінка України з точки зору західного спостерігача. Співчуття, викликане подіями на Майдані, вже починає змінюватись презирством.

Те, що він 'пророкує', це суміш очевидних банальностей і напускання на себе значущості.  :kg2:

Не знаю, хто там з яким презирством до нас відноситься, цікаво чи такі люди бачили власними очима і відчували запах у повітрі біля вбитої на війні людини. 

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #36 : Травня 05, 2014, 04:48:27 16:48 »
Іларіонов тупо вкидує для відслідкування реакції (як наших, так і Заходу).  :scenic:

А справжні друзі в України є - ті, хто готові постачати зброю і де-факто ( неофіційно, звичайно) навіть самим місити кацапів.   :Prapor2:

Якщо Ви натякаєте на поставки американської зброї, то амери вважають Ілларіонова своєю людиною.

Добре було б послухати "амерів" щодо пана Іларіонова.
Особливо я вважаю його психічно-неврівноваженою людиною ( це мінімум)
або психічно-неврівноваженою на службі в ФСБ .  Ще раз кажу він нагнітає
більше паніки аніж дає корисні поради. 


Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #37 : Травня 05, 2014, 04:51:05 16:51 »

Працюйте. Ми зарахували злив.

Хлопець побіг на Дядьку Сема працювати. Американські держслужбовці мають суворо дотримуватись робочого розкладу. Я можу його замінити. Почнемо. Ілларіонов попереджав, що Будапештський меморандум не передбачає військового втручання Заходу? Попереджав. Ілларіонов казав, що Хуйло спробує окупувати Крим, коли всі інші ще про це навіть не згадували? Казав. Ілларіонов казав, що Хуйло піде далі на Південь і Схід України? Казав! Ілларіонов казав, що "не піддаватись на провокації" є згубною стратегією, і що українське військо має, звісно у розумних межах, чинити збройний опір агресорові? Казав. Багато разів казав про необхідність перекриття кордонів, про необхідність інших активних дій українського уряду. Зараз всі провідні західні експерти єдині у своїй думці, що це єдино правильна політика у цій ситуації, а амери й досі не можуть вичавити з убюточного уряду адекватних дій! То на провокації не можна піддаватись, то з Правим Сектором боротись, то Донбас треба почути... Ви просто не уявляєте, як вбого виглядає зараз поведінка України з точки зору західного спостерігача. Співчуття, викликане подіями на Майдані, вже починає змінюватись презирством.

Те, що він 'пророкує', це суміш очевидних банальностей і напускання на себе значущості.  :kg2:

Не знаю, хто там з яким презирством до нас відноситься, цікаво чи такі люди бачили власними очима і відчували запах у повітрі біля вбитої на війні людини.

 :smiley24:

В точку !

Істеричний Капітан Очевідність ( ІКО)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #38 : Травня 05, 2014, 05:00:11 17:00 »
Опять разнылись - нам никто не помагает.
Как им еще бл...ть помочь нам? Прийти и сделать за нас грязную работу - вычистить сепаратистов и диверсантов? Прийти и поменять бютошоблу на нормальных руководителей? Что они должны сделать чтоб вы не ныли? Или может дать нам денег чтоб мы продолжали платить Путину за газ? Сеня как раз ищет бабки чтоб отдать России 2,2 млрд. чтоб фашистам было на что диверсантов учить и оплачивать.  Как вы, сука, похожи на сепаратистов - Киев нас не слышит а какого вас слушать. что вы из себя представляете, чем доказали?

Соромлюсь спитати . Будапештський меморандум Захід підписав ?
Так Захід підписав, а тепер що він не виконав? ПУтін зупинений на кордоні, і як дехто тут в істериках не бьється очикуючи наступу то на Київ. то на Одессу через Херсон, як кажуть стоїть і стояти буде.  Будуть танки вздовж кордону їздити, літаки будуть порушувати повітряний простір . буде ще довго ця нервотрьопка.
 Якщо не враховувати Крим - жодного військвослужбовця Россії наш кородон не перетнуло. У нас тут всі - або бувші або майбутні ГРУшники, козаки, якісь релігійно мілітариські сектанти. Це все для спрощення - найманці, солдати удачі, не здивуюсь якщо зьявляться і англоязичні чи франкоязичні. Віктор Федорович  дуже добре башляє, чому б і ні. Так хто з цим сміттям повинен розібратися - гаранти меморандуму, чи ми самі? Чого ми скиглимо до інших, а самі допомогаємо сепаратистам, ну не ми а наша влада.
Яке у нас взагалі моральне право звертатись по допомогу, якщо ми не припинили єкономічних відносин з агресором.
Батя, мы стараемся ...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #39 : Травня 05, 2014, 05:06:58 17:06 »

Те, що він 'пророкує', це суміш очевидних банальностей і напускання на себе значущості.  :kg2:

Не знаю, хто там з яким презирством до нас відноситься, цікаво чи такі люди бачили власними очима і відчували запах у повітрі біля вбитої на війні людини. 

Чекайте, про те, що хуйло полізе в Крим і на Схід Ілларіонов казав ще ДО Олімпіади, в січні, коли такий сценарій нікому з нас і в страшному сні не міг приснитися, тож ні про ніяку очевидну банальність йтися не може То ж він або агент хуйла, або дійсно на нашому боці, але аж ніяк не напускає на себе значущості.


Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #40 : Травня 05, 2014, 05:08:01 17:08 »
Я розумію. То білі люди.

Так, то білі люди. Навіть мікроскопічна Естонія спромоглася зробити значно більше для свого майбутнього ніж Україна, яка 1991 року мала все щоб зараз вже бути четвертою-п'ятою економікою ЕС. Знаєте, навіть у мене, українця, іноді уривається терпець і зникає бажання допомогати сучасній Україні. Ви завжди самі все знаєте краще за інших. Ні до чого не хочете прислухатись. Нічому не хочете вчитись. Усі вам щось винні. Клятий Захід має санкції вводити, воювати за вас з Росією, а вам важко навіть кордони з нею перекрити, бо, бачите, до родичів буде не так просто їздити. Живіть собі як вам зручно. Як це не гірко і болісно, але сподіваюсь, що російська окупація таки навчить вас по чому коза смалена. Не можете чи не хочете належним чином свою державу боронити? Не будете мати власної держави. А, може, й дійсно не заслуговуєте на неї.  :smilie2:

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #41 : Травня 05, 2014, 05:18:27 17:18 »
Я розумію. То білі люди.

Так, то білі люди. Навіть мікроскопічна Естонія спромоглася зробити значно більше для свого майбутнього ніж Україна, яка 1991 року мала все щоб зараз вже бути четвертою-п'ятою економікою ЕС. Знаєте, навіть у мене, українця, іноді уривається терпець і зникає бажання допомогати сучасній Україні. Ви завжди самі все знаєте краще за інших. Ні до чого не хочете прислухатись. Нічому не хочете вчитись. Усі вам щось винні. Клятий Захід має санкції вводити, воювати за вас з Росією, а вам важко навіть кордони з нею перекрити, бо, бачите, до родичів буде не так просто їздити. Живіть собі як вам зручно. Як це не гірко і болісно, але сподіваюсь, що російська окупація таки навчить вас по чому коза смалена. Не можете чи не хочете належним чином свою державу боронити? Не будете мати власної держави. А, може, й дійсно не заслуговуєте на неї.  :smilie2:

А вам як українцю вже наплювати ?  Як діаспорі ?

Чи роль діаспори тільки виїхати і плювати звідти в батьківщину ?

ОК. Як би так думали євреї, ТО ДЕРЖАВИ їЗРАЇЛЬ НІКОЛИ Б НЕ БУЛО.

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34412
  • Стать: Чоловіча
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #42 : Травня 05, 2014, 05:21:24 17:21 »
Я розумію. То білі люди.

Так, то білі люди. Навіть мікроскопічна Естонія спромоглася зробити значно більше для свого майбутнього ніж Україна, яка 1991 року мала все щоб зараз вже бути четвертою-п'ятою економікою ЕС. Знаєте, навіть у мене, українця, іноді уривається терпець і зникає бажання допомогати сучасній Україні. Ви завжди самі все знаєте краще за інших. Ні до чого не хочете прислухатись. Нічому не хочете вчитись. Усі вам щось винні. Клятий Захід має санкції вводити, воювати за вас з Росією, а вам важко навіть кордони з нею перекрити, бо, бачите, до родичів буде не так просто їздити. Живіть собі як вам зручно. Як це не гірко і болісно, але сподіваюсь, що російська окупація таки навчить вас по чому коза смалена. Не можете чи не хочете належним чином свою державу боронити? Не будете мати власної держави. А, може, й дійсно не заслуговуєте на неї.  :smilie2:

Як там кричав Швейк: "на Бєлград ! На Бєлград !"  :weep:

Війна - це важка, брудна і кривава робота. Щоби свідомо рватись до неї, коли є якісь можливості обійтись, треба бути параноїком.

Але треба так хвилюватись, вона вже почалась. Ви, до речі, готові брати участь особисто ?   


Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #43 : Травня 05, 2014, 05:36:19 17:36 »
Чем дальше человек от места событий, тем больше ему хочется повоевать. А точнее посмотреть войнушку с попкорном. Приезжайте, есть возможность принять непосредственное участие.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #44 : Травня 05, 2014, 05:37:18 17:37 »
Я розумію. То білі люди.

Так, то білі люди. Навіть мікроскопічна Естонія спромоглася зробити значно більше для свого майбутнього ніж Україна, яка 1991 року мала все щоб зараз вже бути четвертою-п'ятою економікою ЕС. Знаєте, навіть у мене, українця, іноді уривається терпець і зникає бажання допомогати сучасній Україні. Ви завжди самі все знаєте краще за інших. Ні до чого не хочете прислухатись. Нічому не хочете вчитись. Усі вам щось винні. Клятий Захід має санкції вводити, воювати за вас з Росією, а вам важко навіть кордони з нею перекрити, бо, бачите, до родичів буде не так просто їздити. Живіть собі як вам зручно. Як це не гірко і болісно, але сподіваюсь, що російська окупація таки навчить вас по чому коза смалена. Не можете чи не хочете належним чином свою державу боронити? Не будете мати власної держави. А, може, й дійсно не заслуговуєте на неї.  :smilie2:

Як там кричав Швейк: "на Бєлград ! На Бєлград !"  :weep:

Війна - це важка, брудна і кривава робота. Щоби свідомо рватись до неї, коли є якісь можливості обійтись, треба бути параноїком.

Але треба так хвилюватись, вона вже почалась. Ви, до речі, готові брати участь особисто ?

Так. Якщо отримаю наказ Президента і Головнокомандувача я виконаю свій обов'язок. Мені буде приємно захищати батьківщину моїх предків.
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 05:41:00 17:41 від Turing Machine »

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #45 : Травня 05, 2014, 05:44:18 17:44 »
Чем дальше человек от места событий, тем больше ему хочется повоевать. А точнее посмотреть войнушку с попкорном. Приезжайте, есть возможность принять непосредственное участие.

Живіть так, як вам зручніше. Не хочете воювати - не треба. Може, в Росії Вас будуть краще годувати.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #46 : Травня 05, 2014, 05:50:25 17:50 »
Чем дальше человек от места событий, тем больше ему хочется повоевать. А точнее посмотреть войнушку с попкорном. Приезжайте, есть возможность принять непосредственное участие.

Живіть так, як вам зручніше. Не хочете воювати - не треба. Може, в Росії Вас будуть краще годувати.

А хотеть воевать - это обычное нормальное состояние человека? Мне кажется нет. И мы воевать не хотим. Но будем, если войны избежать не получится. А Илларионов своими блогами пытался вбросить нас в полномасштабную войну с Россией, в которой итого мог быть только один, еще в марте.
Не, я конечно понимаю, что из-за океана виднее че тут и как, и что нужно делать, только поменьше понтов можно про Президента, который лично вам даст приказ и вы броситесь в ружье.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34412
  • Стать: Чоловіча
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #47 : Травня 05, 2014, 05:57:24 17:57 »
Я розумію. То білі люди.

Так, то білі люди. Навіть мікроскопічна Естонія спромоглася зробити значно більше для свого майбутнього ніж Україна, яка 1991 року мала все щоб зараз вже бути четвертою-п'ятою економікою ЕС. Знаєте, навіть у мене, українця, іноді уривається терпець і зникає бажання допомогати сучасній Україні. Ви завжди самі все знаєте краще за інших. Ні до чого не хочете прислухатись. Нічому не хочете вчитись. Усі вам щось винні. Клятий Захід має санкції вводити, воювати за вас з Росією, а вам важко навіть кордони з нею перекрити, бо, бачите, до родичів буде не так просто їздити. Живіть собі як вам зручно. Як це не гірко і болісно, але сподіваюсь, що російська окупація таки навчить вас по чому коза смалена. Не можете чи не хочете належним чином свою державу боронити? Не будете мати власної держави. А, може, й дійсно не заслуговуєте на неї.  :smilie2:

Як там кричав Швейк: "на Бєлград ! На Бєлград !"  :weep:

Війна - це важка, брудна і кривава робота. Щоби свідомо рватись до неї, коли є якісь можливості обійтись, треба бути параноїком.

Але треба так хвилюватись, вона вже почалась. Ви, до речі, готові брати участь особисто ?

Так. Якщо отримаю наказ Президента і Головнокомандувача я виконаю свій обов'язок. Мені буде приємно захищати батьківщину моїх предків.

А за покликом серця ? Президента і Головкома наразі не маємо.  :smilie1:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #48 : Травня 05, 2014, 05:59:15 17:59 »
 :lol:   :lol: :smiley24: :upa

ігнор Квант

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #49 : Травня 05, 2014, 06:07:58 18:07 »
Я розумію. То білі люди.

Так, то білі люди. Навіть мікроскопічна Естонія спромоглася зробити значно більше для свого майбутнього ніж Україна, яка 1991 року мала все щоб зараз вже бути четвертою-п'ятою економікою ЕС. Знаєте, навіть у мене, українця, іноді уривається терпець і зникає бажання допомогати сучасній Україні. Ви завжди самі все знаєте краще за інших. Ні до чого не хочете прислухатись. Нічому не хочете вчитись. Усі вам щось винні. Клятий Захід має санкції вводити, воювати за вас з Росією, а вам важко навіть кордони з нею перекрити, бо, бачите, до родичів буде не так просто їздити. Живіть собі як вам зручно. Як це не гірко і болісно, але сподіваюсь, що російська окупація таки навчить вас по чому коза смалена. Не можете чи не хочете належним чином свою державу боронити? Не будете мати власної держави. А, може, й дійсно не заслуговуєте на неї.  :smilie2:

Трохи не так:
1. Україна у 1991 році у нинішніх границях є проектом таки СРСР. Українці заснували УНР, але її границі - це центральна Україна. ЗУНР навіть незважаючи на злуку була окремою структурую і навіть військом керувало окремо. А про Юго-Восток з Махном я буду мовчати. Те, що контролювали Грушевські було явно не Україна у нинішніх границях.
2. Міста на Юго-Востокі створювала Росія (як до речі і Львів Польща або Чернівці Румунія і т.д.) та населяла їх росіянами. Там степна зона, українських сіл мало, тому навіть процеси урбанізації не сильно змінили етнічну складову. Реально на Юго-Востокі людей які відчувають себе українцями близько 30%, а цього не так багато. Особливо зважаючи на те, що на генетичному рівні українці та росіяни один одного, без гумору, ненавидять. Це дві протилежні ментальності.
3. Росія будувала класичну імперію, де Україна була лише сировинним придатком. Тому ніякої "другої Франції" бути не могли навіть теоретично. У 19 столітті ВВП однієї Московської губернії було вище ніж усієї України. Тому, що усі сучасні заводи будувалися тільки в європейській частині Росії. За часів СРСР українські комуністи трохи тошніли і навіть були при владі, то ситуації трохи змінилися, але не кардинально. В Україні було 32% усіх підприємств ВПК, а кінцевої продукції виготовляли тільки 3%. Усі конструкторські бюро на сучасні заводи були на території Росії. А Україна була аграрним сировинним придатком, який виготовляв запчастини для промисловості Росії. У 1992 році навіть Кравчук говорив, що Україна самостійно не може виготовити навіть виделку звичайну. Як це не смішно, але це так і було.
4. У 1991 році Україна залишилася незалежною тільки тому, що Кравчук водив за ніс Єльцина, Росія була слабка та мала проблеми з Чечнею, Татарстаном, Башкиростаном і навіть Уральською Республікою. Крім того, українці були під владою еліти Юго-Востока. Згадайте з якими боями до влади зміг прийти Ющенко. Ви будете здивовані але багато українців того ж Донбасу хочуть бути васалами Росії та ненавидять Захід. І це ті українці, які за слово "хохол" били кацапів по морді.
5. Зараз має бути переділ кордонів або новий суспільний договір з українцями Юго-Востока. Треба перезаснувати державу як це у свій час зробили козаки, бо інакше нічого не буде.
6. На нашій стороні те, що більшість у державі таки українців, які себе вважають українцями та нормально відносять до Заходу.

Щодо Ілларіонова, то він здебільшого правий. Але у нас є багато факторів, які не дають навіть теоретичної можливості діяти рішучіше. Влада зрадницька та проросійська, Янукович хоче повернутися назад та керувати Новоросією (про що вже домовився з Тимошенко, яка вимушена грати роль "матері лоховатих та немічних українців"), Росія фінансує діє армій повстанців на нашій території і т.д.
Єдине чому Україна ще існує у нинішніх кордонах - це США. Дякувати Богу, що Путін понтувався із Сірією, Сноуденами і т.д.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #50 : Травня 05, 2014, 06:17:41 18:17 »
Чем дальше человек от места событий, тем больше ему хочется повоевать. А точнее посмотреть войнушку с попкорном. Приезжайте, есть возможность принять непосредственное участие.

Живіть так, як вам зручніше. Не хочете воювати - не треба. Може, в Росії Вас будуть краще годувати.

А хотеть воевать - это обычное нормальное состояние человека? Мне кажется нет. И мы воевать не хотим. Но будем, если войны избежать не получится. А Илларионов своими блогами пытался вбросить нас в полномасштабную войну с Россией, в которой итого мог быть только один, еще в марте.
Не, я конечно понимаю, что из-за океана виднее че тут и как, и что нужно делать, только поменьше понтов можно про Президента, который лично вам даст приказ и вы броситесь в ружье.

Ну тоді не звертайтесь до нас по допомогу. Самі! Все виключно власними силами! В США немає для України жодного зайвого долара і жодного зайвого людського життя. Все, що Президент США спрямовує на допомогу Україні, він має забрати у власного народу. Ви дозволили своїм корупціонерам довести країну до дефолту, а ми мусимо вас рятувати? У нас бракує грошей на лікування та освіту власних дітей. Вам не хочеться воювати? А чому американці мають гинути за вашу незалежність? Вам під Путлєром сподобається. Вам Росія значно ближча ніж Захід.

Ще одне. У нас немає "понтів" ані щодо нашого національного прапору, ані щодо нашого Президента. Це просто наш прапор і наш Президент. У Вас, схоже, ніколи не було свого прапору і свого президента? Тоді мерщій до Путлєра! Він Вам заплатить більше ніж Україна! Не гайте часу, бо невдовзі Путлєр збанкрутує.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #51 : Травня 05, 2014, 07:00:47 19:00 »
Хлопець побіг на Дядьку Сема працювати. Американські держслужбовці мають суворо дотримуватись робочого розкладу. Я можу його замінити. Почнемо. Ілларіонов попереджав, що Будапештський меморандум не передбачає військового втручання Заходу? Попереджав. Ілларіонов казав, що Хуйло спробує окупувати Крим, коли всі інші ще про це навіть не згадували? Казав. Ілларіонов казав, що Хуйло піде далі на Південь і Схід України? Казав! (...).

Про це все я чув, ще від Сергія Разумовського десь в жовтні місяці.

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #52 : Травня 05, 2014, 07:01:03 19:01 »
Из всего что Он написал , есть отличная мысль - надо вступать в НАТО.
Всё остальное не интересно.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #53 : Травня 05, 2014, 07:24:49 19:24 »
Друзі, потрібно вірити в себе і ніколи не здаватись ! Йти до своєї цілі !

Гарний приклад ! :smilie1:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #54 : Травня 05, 2014, 07:27:13 19:27 »

Ну тоді не звертайтесь до нас по допомогу. Самі! Все виключно власними силами! В США немає для України жодного зайвого долара і жодного зайвого людського життя. Все, що Президент США спрямовує на допомогу Україні, він має забрати у власного народу. Ви дозволили своїм корупціонерам довести країну до дефолту, а ми мусимо вас рятувати? У нас бракує грошей на лікування та освіту власних дітей. Вам не хочеться воювати? А чому американці мають гинути за вашу незалежність? Вам під Путлєром сподобається. Вам Росія значно ближча ніж Захід.

Ще одне. У нас немає "понтів" ані щодо нашого національного прапору, ані щодо нашого Президента. Це просто наш прапор і наш Президент. У Вас, схоже, ніколи не було свого прапору і свого президента? Тоді мерщій до Путлєра! Він Вам заплатить більше ніж Україна! Не гайте часу, бо невдовзі Путлєр збанкрутує.

О как Остапа понесло. Это не ваш предок на картине с Вашингтоном декларацию подписывал, не? Потому что понтов уровень примерно такой. Неофит видимо. Я ни у вас, ни у ваших детей, ни у вашего президента ни копейки не просил. Доллары вы не в подарок даете, а в кредит. А к Путину идите сами. Ну это так, помягче, чтоб дальше не посылать.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #55 : Травня 05, 2014, 07:32:11 19:32 »
Зі всього сказаного можна зробити висновок, що Ілларіонов найбільше - подвійний агент, тобто Україні - не друг.
Про США, як спеціалістів розгрібати жар чужими руками - не дискутую.
Про те, що нам треба самим робити своє майбутнє, а не чекати на манну з неба (читай, помочі від европи, сша, мвф, китаю, суахілі етц.) - казав.
Отже, дякую, за відповіді.

П.С. Американці і путіна теж за друга мали, нє?

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Илларионов о текущих планах Х**ла
« Reply #56 : Травня 05, 2014, 07:48:13 19:48 »
Опять разнылись - нам никто не помагает.
Как им еще бл...ть помочь нам? Прийти и сделать за нас грязную работу - вычистить сепаратистов и диверсантов? Прийти и поменять бютошоблу на нормальных руководителей? Что они должны сделать чтоб вы не ныли? Или может дать нам денег чтоб мы продолжали платить Путину за газ? Сеня как раз ищет бабки чтоб отдать России 2,2 млрд. чтоб фашистам было на что диверсантов учить и оплачивать.  Как вы, сука, похожи на сепаратистов - Киев нас не слышит а какого вас слушать. что вы из себя представляете, чем доказали?

Соромлюсь спитати . Будапештський меморандум Захід підписав ?

Соромлюсь запитати: Ви Будапештський меморандум читали? Ви розумієте, що саме там написано? Будапештський меморандум юридично забов'язує Захід лише до "проведення консультацій". Саме на це й звертав увагу "сука" Ілларіонов. Краще запитайте в "отця нації" Кравчука, як він міг віддати ядерну зброю в обмін на майже нічого не вартий папірець!
А они эти консультации провели?
Россия, помнится отказалась.
Сл-но, США и Британия имеют полное право любыми путями "принудить Россию к консультациям"