Автор Тема: Я бачу єдиний реальний вихід.  (Прочитано 3097 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #30 : Травня 06, 2014, 12:57:40 12:57 »
Ну все Удар сдулся, а Порошенко упустил реальную возможность стать президентом (а мы потеряли последнюю надежду на наведение хоть какого то порядка). Готовимся к веселому дню победы.
Що не домовились? Ну, може Порох сам не захотів, бо буде звинувачений ще й у админресурсі, та й не хоче відповідати за 9-11 травня. Так, полякали трохи, зробили вигляд, що типу намагались, а не дали... Лякає те, що ці політичні ігри за 5-ть  хвилин до розстрілу. :smilie2:

Це був просто піар УДАРу зважаючи на невисоку популярність Турчинова. Пороху це було зовсім не потрібно.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #31 : Травня 06, 2014, 01:01:36 13:01 »
Одне дивує, звідки така впевненість у діях Порошенко по активізації проведення АТО?
Впевненості ніякої, але логіка підказувала, що бажаючи обратися. тай ще за 1 тур мусить щось робити дієве і затребуване більшістю виборців.

Порошенко здобув рейтинг перебуваючи осторонь всіх головних подій. Чим менше він зараз щось робить і говорить тим більше у нього шансів на перемогу вже в першому турі.

тут більше цікаво скільки шансів в України на відновлення нормального життя з таким Президентом,
бо рейтинг здобутий осторонь від подій якось шанси не збільшує  :smilie2:
От не повірете, так як і ви вважаю що шансів небагато, тому і хотів щоб кандидат проявив себе реальними справами ще до виборів. думав що обставини змусять щось корисне зробити. А зась..
Батя, мы стараемся ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #32 : Травня 06, 2014, 01:05:14 13:05 »
УДАР передумав міняти Турчинова на Порошенка
6 ТРАВНЯ 201412:36081
   
 
Фракція " УДАР" не ставитиме питання про відставку в.о. президента Олександра Турчинова та обрання на цю посаду Петра Порошенка.

Про це написала депутат від фракції Ірина Геращенко у своєму "Фейсбуці".

"УДАР" не ставить питання про переобрання Турчинова сьогодні . І тим більше про заміну на Порошенка. Ми виступаємо за проведення чесних виборів без застосування чорного PR. Ми вважаємо, що для України важливо, щоб вибори пройшли в один тур, на другий у нас просто немає часу", - написала депутат.

Сьогодні депутат фракції Сергій Каплін заявив, що УДАР має намір на засіданні у вівторок підняти питання про відставку з поста спікера і в.о. президента Олександра Турчинова та обрання на цю посаду Петра Порошенка.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #33 : Травня 06, 2014, 01:05:57 13:05 »
А Петруха в курсе?

Петруха хочет в презы. Ему отета морока иошная перед выборами нафиг не нужна.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #34 : Травня 06, 2014, 01:11:07 13:11 »
Ага! И еще в нас ВДВ, Альфа и Нацгвардия не все поголовные супермены. Давайте всех их заменим на Порошенко тоже. Мы там еще должны были пару траншей от ЕС и Всемирного Банка в течение месяца получить. Понятное дело, если только сохраним прогнозируемость и прозрачность. Но нахрен нам эти транши, если у нас есть неодолимый зуд перемен, которые непрерывно требуют наши сердца...
Я вас огорчу - хрен вы получите, а не транш. Условия получения - наведение порядка на востоке. Они видно не вкурсе что у вас стабильность и перемены только навредят. Да и насчет прозрачности - отчитываться требуют, суки, ежемесячно, наверно что то знают про наши шаловливые ручки у власти ( ну мы ж их не тронем, ради стабильности)
Почему "вы", мы все в одной лодке. Может и хрен. Только если поднять бучу еще и в парламенте, то тогда уж точно хрен. Увы, Украина сейчас меньше всего напоминает слаженный часовой механизм. Все работают плохо. Поэтому усугублять сумбур и хаос постоянными заменами шила на мыло тоже не стоит. В конце концов, любое правительство/президент должны иметь хотя бы классические 100 дней на вхождение в курс дела.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #35 : Травня 06, 2014, 01:11:43 13:11 »
А Петруха в курсе?

Петруха хочет в презы. Ему отета морока иошная перед выборами нафиг не нужна.
Ему наверно забыли сказать, что презом он станет только через чейто труп (с косой). УДО и СБУ - это образное выражение :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #36 : Травня 06, 2014, 01:16:36 13:16 »
Цитувати
Почему "вы", мы все в одной лодке. Может и хрен. Только если поднять бучу еще и в парламенте, то тогда уж точно хрен. Увы, Украина сейчас меньше всего напоминает слаженный часовой механизм. Все работают плохо. Поэтому усугублять сумбур и хаос постоянными заменами шила на мыло тоже не стоит. В конце концов, любое правительство/президент должны иметь хотя бы классические 100 дней на вхождение в курс дела.
Вот как то вериться с трудом, что мы в одной лодке. В нашей лодке за бортом стреляют и каждый день захватывают новые города в Донецкой и Луганской области, граница нараспашку, таможня как и раньше "берет" добро, конверты пашут в две смены, в пенсионном фонде голяк. Нет у нас 100 дней. В вашей лодке наверно все по другому.
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #37 : Травня 06, 2014, 01:16:47 13:16 »
Одне дивує, звідки така впевненість у діях Порошенко по активізації проведення АТО?
Впевненості ніякої, але логіка підказувала, що бажаючи обратися. тай ще за 1 тур мусить щось робити дієве і затребуване більшістю виборців.

Порошенко здобув рейтинг перебуваючи осторонь всіх головних подій. Чим менше він зараз щось робить і говорить тим більше у нього шансів на перемогу вже в першому турі.

тут більше цікаво скільки шансів в України на відновлення нормального життя з таким Президентом,
бо рейтинг здобутий осторонь від подій якось шанси не збільшує  :smilie2:
От не повірете, так як і ви вважаю що шансів небагато, тому і хотів щоб кандидат проявив себе реальними справами ще до виборів. думав що обставини змусять щось корисне зробити. А зась..

а якщо не проявить - відмовитесь голосувати, впаде всеукраїнський рейтинг, які наслідки тритижневого правління?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #38 : Травня 06, 2014, 01:22:19 13:22 »
Цитувати
Почему "вы", мы все в одной лодке. Может и хрен. Только если поднять бучу еще и в парламенте, то тогда уж точно хрен. Увы, Украина сейчас меньше всего напоминает слаженный часовой механизм. Все работают плохо. Поэтому усугублять сумбур и хаос постоянными заменами шила на мыло тоже не стоит. В конце концов, любое правительство/президент должны иметь хотя бы классические 100 дней на вхождение в курс дела.
Вот как то вериться с трудом, что мы в одной лодке. В нашей лодке за бортом стреляют и каждый день захватывают новые города в Донецкой и Луганской области, граница нараспашку, таможня как и раньше "берет" добро, конверты пашут в две смены, в пенсионном фонде голяк. Нет у нас 100 дней. В вашей лодке наверно все по другому.
Ну почему же, я тоже за все хорошее против всего плохого  :smilie1:. Так что, наверное, все таки в одной, но эта лодка катамаран :smiley15:.


Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #39 : Травня 06, 2014, 01:24:05 13:24 »


а якщо не проявить - відмовитесь голосувати, впаде всеукраїнський рейтинг, які наслідки тритижневого правління?
[/quote]
Десь так, але сподівався що проявить. Якщо йомовірність що щось зробить, хоча б 10% чого б не спробувати.
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #40 : Травня 06, 2014, 01:29:28 13:29 »


а якщо не проявить - відмовитесь голосувати, впаде всеукраїнський рейтинг, які наслідки тритижневого правління?
Десь так, але сподівався що проявить. Якщо йомовірність що щось зробить, хоча б 10% чого б не спробувати.
[/quote]

ну що ж... кажуть надія вмирає останньою, сподівайтесь
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #41 : Травня 06, 2014, 01:35:16 13:35 »
Не верю я Петрухе и на йоту. Предаст, продаст, купит, договорится, но только в своих интересах. Толстожопое чмо этот Петя.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я бачу єдиний реальний вихід.
« Reply #42 : Травня 06, 2014, 01:35:30 13:35 »
На Пороха вже навіть не сподіваюсь, шанс втратив. Зараз огребе по повній від Улі. Ніхто не збирається дати йому стати Президентом.
Батя, мы стараемся ...