Автор Тема: Украинский спецназ разгромил крупную банду террористов в Славянске.  (Прочитано 15986 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Не знаю, послухав я Авакова на  відео, мені здається він був щирий в своїх словах. Дійсно, там їде справжня війна, гинуть наші хлопці-герої, а в інтернеті і ЗМІ повно критиканів. Хлопцям треба підтримка всієї країни, ви подивіться як колоради своїх хвалять, не дивлячись ні на що. Пропоную мораторій на заклики "всіх нах" принаймі до виборів. Критика має бути конструктивною. Слава нашим військовим! Слава Україні!

P.S. А хто це поряд з Аваковим давав інтерв*ю, хто знає?   
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
P.S. А хто це поряд з Аваковим давав інтерв*ю, хто знає?
Полторак, командуючий Нацгвардією.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Не знаю, послухав я Авакова на  відео, мені здається він був щирий в своїх словах. Дійсно, там їде справжня війна, гинуть наші хлопці-герої, а в інтернеті і ЗМІ повно критиканів. Хлопцям треба підтримка всієї країни, ви подивіться як колоради своїх хвалять, не дивлячись ні на що. Пропоную мораторій на заклики "всіх нах" принаймі до виборів. Критика має бути конструктивною. Слава нашим військовим! Слава Україні!

P.S. А хто це поряд з Аваковим давав інтерв*ю, хто знає?

Слава нашим героям!  :upa

Пишуть, сьогодні загинуло 6 наших, та 30 отримали пораненя  :smilie2:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, послухав я Авакова на  відео, мені здається він був щирий в своїх словах. Дійсно, там їде справжня війна, гинуть наші хлопці-герої, а в інтернеті і ЗМІ повно критиканів. Хлопцям треба підтримка всієї країни
?

 Де ти бачив щоб хтось із нас не підтримував українських військових, що ведуть бойові дії?
А Аваков постійно подавав невірну інформацію (відірваний від реальності). І виставляє себе напоказ (вказує що бій іде в 3 км.) замість того, щоб застосовувати ефективні дії.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Пишуть, сьогодні загинуло 6 наших, та 30 отримали пораненя  :smilie2:

 Значні втрати... :smilie2:

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Пишуть, сьогодні загинуло 6 наших, та 30 отримали пораненя  :smilie2:

 Значні втрати... :smilie2:
на жаль вже більше, кілька бійців померло в лікарнях.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
В АТО на юго-востоке Украины задействованы бывшие бойцы "Беркута" - Пашинский

В ходе антитеррористической операции на юго-востоке Украины задействованы бойцы ныне расформированного спецподразделения "Беркут". Об этом заявил и.о. главы Администрации президента Украины Сергей Пашинский сегодня в Киеве, - сообщает пресс-служба президента Украины.

"После проведения переаттестации и внутреннего расследования относительно событий в центре Киева в начале этого года и установления непричастности к массовым убийствам участников акций протеста, эти сотрудники были допущены к дальнейшей службе в рядах МВД", - сообщил Пашинский.

И.о. главы АП "особенно отметил бойцов бывшего спецподразделения "Беркут", которые остаются верными своей присяге и служат в Луганской, Одесской и других областях".

"Компетентными органами Украины принято решение о том, что учитывая непростой путь, который пришлось пройти бойцам спецподразделения "Беркут" за последние шесть месяцев, когда преступная власть во главе с Виктором Януковичем заставляла их воевать с собственным народом, к уголовной ответственности будут привлекаться исключительно те работники, по которым следствие установило непосредственное участие в убийствах и пытках участников Революции достоинства", - добавил чиновник.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
будет звучать цинично. но наши жертвы оправдываются жертвами террористов.

потому что теперь многие исконные ватаны и кубанские кизяки будут задумываться перед тем, как им будут предлагать участие в таком замесе.

до этого они ехали сюда как на прогулку и ржали с "хохлов, которые нас боятся".

сейчас променад в Украину им уже не будет казаться таким легким и ненавязчивым  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Пишуть, сьогодні загинуло 6 наших, та 30 отримали пораненя  :smilie2:

 Значні втрати... :smilie2:
на жаль вже більше, кілька бійців померло в лікарнях.

звідки дані?

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Не знаю, послухав я Авакова на  відео, мені здається він був щирий в своїх словах. Дійсно, там їде справжня війна, гинуть наші хлопці-герої, а в інтернеті і ЗМІ повно критиканів. Хлопцям треба підтримка всієї країни
?

 Де ти бачив щоб хтось із нас не підтримував українських військових, що ведуть бойові дії?
А Аваков постійно подавав невірну інформацію (відірваний від реальності). І виставляє себе напоказ (вказує що бій іде в 3 км.) замість того, щоб застосовувати ефективні дії.
І давно ми вже на ти? Я тільки висловив свою думку. Ні за кого не агітую. Агітую за Україну. Мені Аваков якось по боку. А ефективність оцінять потім специ та історія. Нам тут це зробити важко. ІМХО.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Пишуть, сьогодні загинуло 6 наших, та 30 отримали пораненя  :smilie2:

 Значні втрати... :smilie2:
на жаль вже більше, кілька бійців померло в лікарнях.

звідки дані?

Очередной вброс от юника?
Опять панику сеет?

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
 

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
и обоссанные от страха штаны  :weep:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Не знаю, послухав я Авакова на  відео, мені здається він був щирий в своїх словах. Дійсно, там їде справжня війна, гинуть наші хлопці-герої, а в інтернеті і ЗМІ повно критиканів. Хлопцям треба підтримка всієї країни
?

 Де ти бачив щоб хтось із нас не підтримував українських військових, що ведуть бойові дії?
А Аваков постійно подавав невірну інформацію (відірваний від реальності). І виставляє себе напоказ (вказує що бій іде в 3 км.) замість того, щоб застосовувати ефективні дії.
І давно ми вже на ти? Я тільки висловив свою думку. Ні за кого не агітую. Агітую за Україну. Мені Аваков якось по боку. А ефективність оцінять потім специ та історія. Нам тут це зробити важко. ІМХО.

 Відколи ми в неті. Якщо вам важко, то і не оцінюйте. А історія твориться зараз тому і оцінки та аналіз повинен бути не лише в майбутньому.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
и обоссанные от страха штаны  :weep:

 По ідеї так, вони знаходяться у більш обмеженому просторі, бачать безпорадність по відношенню до поранених товаришів, відсутність допомоги зі сторони, знаходяться під масивним обстрілом....

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
 

Місто не заблоковане, тому ваші висновки невірні.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
По ідеї так, вони знаходяться у більш обмеженому просторі, бачать безпорадність по відношенню до поранених товаришів, відсутність допомоги зі сторони, знаходяться під масивним обстрілом....
Мне вообще кажется что они сегодня хотели покинуть Славянск(часть так точно), какой то "бронепоезд" чтоб вырваться. Надо держать нашим и додавливать потихоньку и удачи нашим.

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
лікарня Славянська повністю забезпечена медикаментами, нещодавно туди ще привезли велику кількість крові, в них є всі групи та резуси, отака в нас АТО.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
лікарня Славянська повністю забезпечена медикаментами, нещодавно туди ще привезли велику кількість крові, в них є всі групи та резуси, отака в нас АТО.

Сьогодні АТО закрили останнє "вікно" у Семенівки...тепер не буде підвозу.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Лікарня забита пораненими ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Відколи ми в неті. Якщо вам важко, то і не оцінюйте. А історія твориться зараз тому і оцінки та аналіз повинен бути не лише в майбутньому.

1.Ну, у мене досвід спілкування в неті невеликий, хоч давно не хлопчик, тепер буду в курсі. :smilie1:
2. Я й не оцінюю, ну, а якщо ви володієте повною інформацією, а не тільки інтернет, ЗМІ, ящик, то аналізуйте, але кожен має право тут висловлюватись, чи ні? Інакше це буде ФУП навпаки, де стало не цікаво.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
и обоссанные от страха штаны  :weep:
Обороняться всегда легче, но нас спасает, что большинств ватников имеет весьма отдалённое представление о воинской службе. По мере усиления прессинга с нашей стороны, отпает ещё уголовный элемент, они не будут воевать, им главное помародёрничать под шумок.

Лікарня забита пораненими ...
И не только в Словянске, но и во всей округе. А это хороший деморализующий фактор.
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 09:45:36 21:45 від Agh »

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
лікарня Славянська повністю забезпечена медикаментами, нещодавно туди ще привезли велику кількість крові, в них є всі групи та резуси, отака в нас АТО.

Сьогодні АТО закрили останнє "вікно" у Семенівки...тепер не буде підвозу.

Семенівка - так. Стратегічне перехрестя. Я так розумію, Аваков давав інтерв'ю з бази АТО саме там.
Питання з дорогою на Краматорськ. Яким чином поранені ватники потрапляли до тамтешньої лікарні?

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Відколи ми в неті. Якщо вам важко, то і не оцінюйте. А історія твориться зараз тому і оцінки та аналіз повинен бути не лише в майбутньому.

1.Ну, у мене досвід спілкування в неті невеликий, хоч давно не хлопчик, тепер буду в курсі. :smilie1:

 Так простіше, якщо ви не станете заперечувати.  :smilie1:
 
2. Я й не оцінюю, ну, а якщо ви володієте повною інформацією, а не тільки інтернет, ЗМІ, ящик, то аналізуйте, але кожен має право тут висловлюватись, чи ні? Інакше це буде ФУП навпаки, де стало не цікаво.

 Звичайно. Просто, мені здавалось очевидним дещо інше, тому я був, можливо, надто емоційним... :smilie1:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
лікарня Славянська повністю забезпечена медикаментами, нещодавно туди ще привезли велику кількість крові, в них є всі групи та резуси, отака в нас АТО.

Сьогодні АТО закрили останнє "вікно" у Семенівки...тепер не буде підвозу.

Семенівка - так. Стратегічне перехрестя. Я так розумію, Аваков давав інтерв'ю з бази АТО саме там.
Питання з дорогою на Краматорськ. Яким чином поранені ватники потрапляли до тамтешньої лікарні?
Швидкі везуть, бо у Словянську вже нема куди приймати. Гляньте на карту, там від Словянська до Краматорська пару км, фактично край одного міста переходить у край другого.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Так простіше, якщо ви не станете заперечувати.

Ок.Не заперечую. :smiley15:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
По ідеї терористи повинні мати значно гіршу ситуацію у порівнянні із нашими, як то:

 відсутність належної кількості медикаментів
 поступовий дефіцит боєприпасів, пального, харчів, відсутність нормального відпочинку, відсутність поповнень...
лікарня Славянська повністю забезпечена медикаментами, нещодавно туди ще привезли велику кількість крові, в них є всі групи та резуси, отака в нас АТО.

Сьогодні АТО закрили останнє "вікно" у Семенівки...тепер не буде підвозу.

Семенівка - так. Стратегічне перехрестя. Я так розумію, Аваков давав інтерв'ю з бази АТО саме там.
Питання з дорогою на Краматорськ. Яким чином поранені ватники потрапляли до тамтешньої лікарні?
Швидкі везуть, бо у Словянську вже нема куди приймати. Гляньте на карту, там від Словянська до Краматорська пару км, фактично край одного міста переходить у край другого.

Я про те, що дорога була перекрита 1 травня, а зараз знову вільна з певних причин. Тому казати, що Слов'янськ заблоковано не можна.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
следует прекратить критиковать наших военных - какие бы они ни были , они все равно НАШИ  :Prapor2:    люди рискуя жизнью , пытаются спасти украину...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Добре, що б до Дня Перемоги були добрi новини. Але... ось подумав, а чи не взяти нам Крим? Ну, ясен перец, що там уже цiла рашинська армiя, та ще яка! Але коли ж таки треба будет вертати Крым в лоно Украiни. Треба, мабудь новi проф. пiдроздiли туди слати. Рашисти на заспокоються НIКОЛИ. Бо треба якось планы на Крим робити. Але сил висточае стримувати кордони. Що далi? Так i будем казати- тимачасово-окупована терiторiя? Якось коробить вiд слiв.  :super:

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
Пишуть, сьогодні загинуло 6 наших, та 30 отримали пораненя  :smilie2:

Значні втрати... :smilie2:

Не так уж и плохо для начала. Сравним.

Первая атака кацапами Грозного  1994 :

"Всего в новогоднюю ночь на улицах Грозного погибли и пропали без вести более 1,5 тысячи солдат и офицеров федеральных войск.
...ранено 4 630 военнослужащих, 96 солдат и офицеров числилось в заложниках у дудаевцев." http://www.rusichi-center.ru/e/885061-analiz-pervogo-shturma-groznogo-filonov-ser

Wiki на английском http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Grozny_%281994%E2%80%9395%29:
Casualties and losses
1,784 killed, several hundred wounded or captured. (official figure)
225–400 vehicles destroyed

1 января остатки подразделений попытались прорваться из окружения. Личный состав бригады потерял технику, командиров, рассеялся по городу и выходил из окружения самостоятельно, по одному и небольшими группами. В бою погиб командир бригады полковник Савин и почти всё управление бригады.

Всего за время «новогоднего штурма» только Майкопская бригада потеряла 189 человек убитыми, пленными и пропавшими без вести, 20 танков Т-72 из 26, 102 БМП из 120, все 6 ЗПРК «Тунгуска» зенитного дивизиона[2].

106-ю и 76-ю дивизии послали на помощь уже уничтоженным частям лишь утром 2 января, но выполнить задачу они не смогли.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BC_%D0%93%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%281994%E2%80%941995%29


Сравнение правомерно.  Население  Краматорска и Славянска 282 тысячи человек. Грозного в 1992 - 387 тысяч.

PS Потери миного населения за период 1 го штурма Грозного с января по апрель- 35 000-70 000 человек
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 10:00:27 22:00 від Lock60 »