Автор Тема: Це вже вапше: "Военных, отказавшихся спасать сбитого летчика, будут судить"  (Прочитано 3971 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча

Є підозра, що йому за мінуси, отримані на СУПі в карму, в штабі БЮТу премію виписують  :gigi:.

Юлькізм та адекватність речі не сумісні.

 :smiley24:  :laugh:

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278

Є підозра, що йому за мінуси, отримані на СУПі в карму, в штабі БЮТу премію виписують  :gigi:.

Юлькізм та адекватність речі не сумісні.

 :smiley24:  :laugh:

 :smiley23: Не ганьбіться. По-перше, я противсіх; по-друге, юльків близько 10 відсотків населення, а ющеманів - пів-відсотка. Тож кажете, що я принаймні удвадцятеро більш адекватний, ніж ви? Що ж, хоча бути лише удвадцятеро більш нормальним ніж повні божевільні трохи принизливо, принаймні, визнаєте мене більш нормальним: і на цьому спасибі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча

 :smiley23: Не ганьбіться. По-перше, я противсіх; по-друге, юльків близько 10 відсотків населення, а ющеманів - пів-відсотка. Тож кажете, що я принаймні удвадцятеро більш адекватний, ніж ви? Що ж, хоча бути лише удвадцятеро більш нормальним ніж повні божевільні трохи принизливо, принаймні, визнаєте мене більш нормальним: і на цьому спасибі.

Та куда уж мне? Я повністю вже знаньбл...бл...бльонний (прості Господі)...ющєман! Пазор! (і всьо такоє).

Єссі Ви противсіх, то я теж за Дарта Вейдера! Хто Вам сказав, що я - ющєхвіл? От хто отето от Вам такоє сказав? А те, що саме Ви - повний адекват, я ж не заперечую, йомайо! Нема питань!  :love:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
«Приводились примеры, когда был сбит вчера наш военный вертолет и когда 15 военнослужащих отказались вылетать для того, чтобы спасти летчика – это нонсенс», – заявил г-н Сенченко.

http://nbnews.com.ua/ru/news/120429/

Тут теж Турчинов винний? І до чого тут юлькізм/антиюлькізм? Маємо повністю знищену "папєрєднікамі" обороноздатність країни. (Нагадаю, що руйнування армії започаткував Ющенко.)

а він тут до чого?   :Sho_za:
Я ж пояснив - він почав знищувати армію (про це хтось зі Свободи днями казав). Гадаєте, це дуже піднімає моральний дух війська, коли Верховний головнокомандувач вважає, що армія Україні непотрібна? Не кажу вже про те, що дійшов до того, що у прискореному режимі видавав українські паспорти російським ФСБ-істам, щоб укріпити СБУ. Вважав, що Росія й Україна - брати навіки (політрук у військах КГБ йому так казав - а той же все знає). Отже, з часів Ющенка армію готували до захисту від Заходу за допомогою Росії. Це має відношення до сьогоднішніх подій?

  :love: :love: :love: :fp2 :fp2 :fp2
Ну чого ви придурюєтесь? Он двома постами вище компетентна людина фактаж навела, як за Ющенка армію знищили, а сьогодні за це Кримом вже заплатили і невідомо що буде далі. А вони все на того красеня не намилуються ("високуи та стрункий, ще й на бороді ямка"). Це що - велике гей-кохання? То так і скажіть - ми тут всі європейці (за виключенням не-європейців, звісно).

Ти давай 'чьотче работай' по просуванню шльондри, а то тарифікацію знизять  ;D

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Ти давай 'чьотче работай' по просуванню шльондри, а то тарифікацію знизять  ;D

Це теж, бачу, велике, але нерозділене кохання, тож виявляється не всі ющефіли є геями.  :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
Ти давай 'чьотче работай' по просуванню шльондри, а то тарифікацію знизять  ;D

Це теж, бачу, велике, але нерозділене кохання, тож виявляється не всі ющефіли є геями.  :smilie5:

 :love: