Автор Тема: Міфи про ПС  (Прочитано 16367 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Міфи про ПС
« Reply #90 : Березня 29, 2014, 02:30:42 02:30 »
Насправді все простіше - не можуть вояки вдягнути краватки і кинутися рихтувати економіку. Тому у ПС збираються воїни, у Свободі - держслужбовці. Отакий розподіл. Кожен робить те, що може.


у Вийки разрыв шаблона, до сих пор не может определиться, с кем ей быть - с "умными" или с "красивыми"  :lol:

Вийка, Свобода начала мочить ПС - определяйся скорее

Пс сам себе замочить краще ніж будь хто інший...
років 20 тому була така актуальна мисля: "унсо - до штурму, снпу - до влади". Час минув, а по суті нічо не помінялось...

Я б хотів, щоб ПС в країні віддали структуру аналог ДОСААФ. Це був би найкращий вихід для всіх і найбільша користь для держави. Але... "Керманичі" держави не бачать такого вирішення питання, а керівники ПС вирішили, що вони будуть політиками... НЕ ВІРЮ я в політичне майбутнє структури, де незгода з керівником лікується методом "дати буків"!

мля хто б казав
у вас взагалі рішення приймає кільбка осіб, а всі іші мають тупо виконувати
і в це коло входить пришелепкувата Фаріон

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Міфи про ПС
« Reply #91 : Березня 29, 2014, 02:31:25 02:31 »
только смотри шире и суди по делам всей политсилы, а не рядовых ее членов, которых просто используют

Там нема політсили, там Ярош вирішив побути технічним кандидатом Юльки. Уважно за ним спостерігаю, поки що нічого втішного.
Ще там якась неясна шняга з Карпюком, якого нібито викрало ФСБ і він аж у Москві. Щось мені не віриться і інфи про це ніде не було до сьогодні. Чому мовчали?

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Міфи про ПС
« Reply #92 : Березня 29, 2014, 02:32:02 02:32 »
молодці свободівці
просрали рейтиг свій вдвічі
зате треба тепер висратись на суперників по електоральному полі

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #93 : Березня 29, 2014, 02:33:11 02:33 »
только смотри шире и суди по делам всей политсилы, а не рядовых ее членов, которых просто используют

Там нема політсили, там Ярош вирішив побути технічним кандидатом Юльки. Уважно за ним спостерігаю, поки що нічого втішного.
Ще там якась неясна шняга з Карпюком, якого нібито викрало ФСБ і він аж у Москві. Щось мені не віриться і інфи про це ніде не було до сьогодні. Чому мовчали?

інфа по Карпу була ще вчора
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Міфи про ПС
« Reply #94 : Березня 29, 2014, 02:33:41 02:33 »
То саме так і сталося - УНСО штурмує, Свобода потроху входить до влади. Аби ще це скоординувати :)

Віа! Проблема в другій частині мого допису...

То ти хочеш, що б УНСО пішла у владу, а Свобода побігла штурмувати (хоча інколи бігають) ? Не вийде - тактики і стратеги не можуть мінятися місцями, це крах і того і другого.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Міфи про ПС
« Reply #95 : Березня 29, 2014, 02:34:34 02:34 »
інфа по Карпу була ще вчора

А вкрали його два тижні тому? І ніхто ні гу-гу? Скоропадський забувся повідомити громадськість?

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #96 : Березня 29, 2014, 02:36:18 02:36 »
молодці свободівці
просрали рейтиг свій вдвічі
зате треба тепер висратись на суперників по електоральному полі

пс не "суперник по електоральному полі"... К-сть тих, хто дотягне в пс до осінніх виборів, буде настільки мала, що вони в місцеві ради мало де попадуть. Про верховну й згадувати не варто...

з.і. це якщо не буде війни! Якщо буде, то після неї на виборах будуть зовсім інші люди рулити...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Міфи про ПС
« Reply #97 : Березня 29, 2014, 02:36:21 02:36 »
молодці свободівці
просрали рейтиг свій вдвічі
зате треба тепер висратись на суперників по електоральному полі


если по делу - то нужно

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Міфи про ПС
« Reply #98 : Березня 29, 2014, 02:37:39 02:37 »
Факт в том что вокруг них объединились простые люди на майдане. Народ перечислял деньги правому сектору конкретно на бензин, а не в общий кошык возле сцены на танцюрыстов. Ярош на выборах это глупо, лучше бы он занимался тем что и раньше. ПС - тоталитарная идеология, я такое поддержу ну в самых крайних случаях, типо Янукович, Тимошенко, Правый сектор    :gigi:
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 02:41:24 02:41 від DeL1T »

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #99 : Березня 29, 2014, 02:41:44 02:41 »
То саме так і сталося - УНСО штурмує, Свобода потроху входить до влади. Аби ще це скоординувати :)

Віа! Проблема в другій частині мого допису...

То ти хочеш, що б УНСО пішла у владу, а Свобода побігла штурмувати (хоча інколи бігають) ? Не вийде - тактики і стратеги не можуть мінятися місцями, це крах і того і другого.

я хочу щоб в країні була організована структура довійськової підготовки юнацтва. Щоб була структура "сприяння армії і флоту". Я хочу щоб в ній працювали (офіційно!) люди з "Тризубу", "Пласту", "Спадщини" і їм подібних організацій.
Я хочу щоб тих кілька "умніків" (а-ля Однороженко), котрі хочуть бавитись в політику, перестали пудрити мозги хлопцям! Хочуть бути політиками - нехай закочують рукави і беруться до ПОЛІТИЧНОЇ роботи! ...а не намагаються випхатись наверх спекулюючи кров*ю загиблих і чужим авторитетом
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Міфи про ПС
« Reply #100 : Березня 29, 2014, 02:47:35 02:47 »
Факт в том что вокруг них объединились простые люди на майдане. Народ перечислял деньги правому сектору конкретно на бензин, а не в общий кошык возле сцены на танцюрыстов. Ярош на выборах это глупо, лучше бы он занимался тем что и раньше. ПС - тоталитарная идеология, я такое поддержу ну в самых крайних случаях, типо Янукович, Тимошенко, Правый сектор    :gigi:


та я сам и перечислял, и носил им в ДП... кое-чего...
до 20 февраля, когда этот сектор отсиживался непонятно где
зато как Пидарешт сбежал, они из всех щелей повылазили и теперь грозно бряцают оружием по кабакам, да на Крещатике расселись во всех витринах... храбрецы, плць

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Міфи про ПС
« Reply #101 : Березня 29, 2014, 02:48:43 02:48 »
К-сть тих, хто дотягне в пс до осінніх виборів, буде настільки мала, що вони в місцеві ради мало де попадуть.

Господи, які місцеві ради? Хлопці вірять у казку - що Ярош стане президентом і все буде пучком миттєво. Кажу ще раз - вони вояки. І не треба їх в цьому винуватити - вони побували у Афгані і Чечні, і вірять у швидкі збройні методи. А молоді дійсно дурять голови - але молодь не сліпа. Розберуться з часом.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #102 : Березня 29, 2014, 02:55:28 02:55 »
К-сть тих, хто дотягне в пс до осінніх виборів, буде настільки мала, що вони в місцеві ради мало де попадуть.

Господи, які місцеві ради? Хлопці вірять у казку - що Ярош стане президентом і все буде пучком миттєво. Кажу ще раз - вони вояки. І не треба їх в цьому винуватити - вони побували у Афгані і Чечні, і вірять у швидкі збройні методи. А молоді дійсно дурять голови - але молодь не сліпа. Розберуться з часом.

мдя... сумно це все...  Максимальний результат Яроша буде 1,5%. Це якщо вони правильно папери на реєстрацію подадуть! ...бо спілкування з унсовцями дає підстави вважати що поняття бюрократія поряд не стояло... Правильно оформити всю паперову волокиту - то вже буде пів їхньої виборчої кампанії
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #103 : Березня 29, 2014, 08:54:42 08:54 »
ну ви свободівці і підступні тварюки
пам'ятаю, як колись на вас лили лайно
тепер ви те саме робити

ані тєпєрь парламєнтская фракция, ім можно :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #104 : Березня 29, 2014, 08:59:55 08:59 »
Факт в том что вокруг них объединились простые люди на майдане. Народ перечислял деньги правому сектору конкретно на бензин, а не в общий кошык возле сцены на танцюрыстов. Ярош на выборах это глупо, лучше бы он занимался тем что и раньше. ПС - тоталитарная идеология, я такое поддержу ну в самых крайних случаях, типо Янукович, Тимошенко, Правый сектор    :gigi:

классический национализм + немного милитари
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Міфи про ПС
« Reply #105 : Березня 29, 2014, 10:16:17 10:16 »
До речі, хтось знову згадав відоме "революція поїдає своїх дітей". Ну так ЦЕ - не воно.
Ніякий ПС не "діти революції", бо вони не народились після реворюції. вони її робили. Тому набагато точніше буде казати, що ПС це ДРІЖЖІ революції.   
Але із цього випливає ц інший неприємний для багатьох адептив ПС висновок - дріжжі використовують ОДИН раз.... і пиздець. 
А "діти" залишаються жити. А от хто в нашому випадку ці "діти", вирішуйти самі...  :smilie7:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #106 : Березня 29, 2014, 10:19:55 10:19 »
Цитувати
хто в нашому випадку ці "діти", вирішуйти самі...

БЮТ і ВОС, звичайно :love:



Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Міфи про ПС
« Reply #107 : Березня 29, 2014, 10:20:58 10:20 »
саме смішно спостерігати як Свобода, яка півроку тому  на ФУПі мочила Правстів і БюТ та комі, ЗНЕНАЦЬКА перейшла на мочілово якогось ПС якому як організації 4 місяці, а як політсилі 1.

Вам самим не смішно ? )

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Міфи про ПС
« Reply #108 : Березня 29, 2014, 10:26:27 10:26 »
Єгорій, твого улюбленьця ВЖЕ НЕМА, і жалю особливого теж немає. Взагали то в його смерті нічого дивного немає теж. Хто ссить проти вітра (держави), так закінчує завжди. Ти сплутав рамси, Єгорій, як і твій пассій - вас підтримали, коли ви виступили проти НЕЛЕГІТИМНОЇ влади, і знищать, якщо виступите проти влади ЛЕГІТИМНОЇ. Одна людина - лише людина, революцію роблять МАСИ людей, і то при підтримці БІЛЬШОСТІ народа. А проти народа окрема людина може виступати лише СЛОВОМ, а от ЗБРОЄЮ не вийде - знищать свої ж. Що і бачимо...

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Міфи про ПС
« Reply #109 : Березня 29, 2014, 10:29:36 10:29 »

Сашка жаль чисто по-человечески, он так и не понял, что его использовали...
Prosperity is based on people and ideas

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #110 : Березня 29, 2014, 10:31:18 10:31 »
Єгорій, твого улюбленьця ВЖЕ НЕМА, і жалю особливого теж немає.
до твого трупу теж не буде. ніхто не сплакне :smilie3: :smilie5: :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Міфи про ПС
« Reply #111 : Березня 29, 2014, 10:41:05 10:41 »
мені байдуже, яке буде ставлення до мого трупу, Єгорій. А кому не байдуже до свого - до психіатра. 

До речі іще раз, хтось пам'ятає, ЯК закінчилась сторічна боротьба Ірландії за незалежність?  Післі воєн і втрат, пасля партизанської боротьби і репресій, ірландці отримали бажане. Без Північної частини. І от із патріотів знайшлись невдоволені, які воліли продовжувати боротьбу, почали нападати на склади, захоплювати зброю, нова влада (своя!) почала їх злегеньця пресувати, бо новий конфлікт із Британією міг привести до втрати незалежності, революціонери напали на СВОЇ військових і втекли в ліси - іх впіймало, багатьох посадили, а ватажків РОЗСТРІЛЯЛИ - і конкретно іх розтрілювали в тому числі і колишні побратими.... така доля ВСІХ, в кого нестало клепки зрозуміти, що війна (революція) ЗАКІНЧИЛАСЬ, і НАРОД НЕ ХОЧЕ ПРОДОВЖЕННЯ... крапка.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #112 : Березня 29, 2014, 10:44:10 10:44 »
убюточне бла-бла-бла :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Міфи про ПС
« Reply #113 : Березня 29, 2014, 10:46:55 10:46 »
Я радий, Єгорій, що ти визнав мою правоту  :smiley15:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #114 : Березня 29, 2014, 10:49:00 10:49 »
убюточна викривлена реальність :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #115 : Березня 29, 2014, 10:54:15 10:54 »
саме смішно спостерігати як Свобода, яка півроку тому  на ФУПі мочила Правстів і БюТ та комі, ЗНЕНАЦЬКА перейшла на мочілово якогось ПС якому як організації 4 місяці, а як політсилі 1.

Вам самим не смішно ? )

зовсім не смішно! бо не так давно в Рівному приміщення Свободи було фізично розгромлене. І як ви думаєте - ким?

також крім ПС є ще деякі "лєваруционери", котрі розстрільні списи складають... І я знаю прізвища першої десятки  :smilie9:
ЗОВСІМ НЕ СМІШНА СИТУАЦІЯ!!!

Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #116 : Березня 29, 2014, 10:57:07 10:57 »
саме смішно спостерігати як Свобода, яка півроку тому  на ФУПі мочила Правстів і БюТ та комі, ЗНЕНАЦЬКА перейшла на мочілово якогось ПС якому як організації 4 місяці, а як політсилі 1.

Вам самим не смішно ? )

зовсім не смішно! бо не так давно в Рівному приміщення Свободи було фізично розгромлене. І як ви думаєте - ким?

також крім ПС є ще деякі "лєваруционери", котрі розстрільні списи складають... І я знаю прізвища першої десятки  :smilie9:
ЗОВСІМ НЕ СМІШНА СИТУАЦІЯ!!!

після того як свободівський генпрокурор почав обирати собі хатинку в елітній новобудові? :Prapor2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Міфи про ПС
« Reply #117 : Березня 29, 2014, 10:59:32 10:59 »
саме смішно спостерігати як Свобода, яка півроку тому  на ФУПі мочила Правстів і БюТ та комі, ЗНЕНАЦЬКА перейшла на мочілово якогось ПС якому як організації 4 місяці, а як політсилі 1.

Вам самим не смішно ? )

зовсім не смішно! бо не так давно в Рівному приміщення Свободи було фізично розгромлене. І як ви думаєте - ким?

також крім ПС є ще деякі "лєваруционери", котрі розстрільні списи складають... І я знаю прізвища першої десятки  :smilie9:
ЗОВСІМ НЕ СМІШНА СИТУАЦІЯ!!!

перша десятка Свободівці ? на який фіг тому ПС ваш офіс

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #118 : Березня 29, 2014, 11:00:52 11:00 »
саме смішно спостерігати як Свобода, яка півроку тому  на ФУПі мочила Правстів і БюТ та комі, ЗНЕНАЦЬКА перейшла на мочілово якогось ПС якому як організації 4 місяці, а як політсилі 1.

Вам самим не смішно ? )

зовсім не смішно! бо не так давно в Рівному приміщення Свободи було фізично розгромлене. І як ви думаєте - ким?

також крім ПС є ще деякі "лєваруционери", котрі розстрільні списи складають... І я знаю прізвища першої десятки  :smilie9:
ЗОВСІМ НЕ СМІШНА СИТУАЦІЯ!!!

після того як свободівський генпрокурор почав обирати собі хатинку в елітній новобудові? :Prapor2:

гугул тобі в поміч! сподіваюсь глянути на дату тобі клепки стане
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #119 : Березня 29, 2014, 11:08:41 11:08 »
саме смішно спостерігати як Свобода, яка півроку тому  на ФУПі мочила Правстів і БюТ та комі, ЗНЕНАЦЬКА перейшла на мочілово якогось ПС якому як організації 4 місяці, а як політсилі 1.

Вам самим не смішно ? )

зовсім не смішно! бо не так давно в Рівному приміщення Свободи було фізично розгромлене. І як ви думаєте - ким?

також крім ПС є ще деякі "лєваруционери", котрі розстрільні списи складають... І я знаю прізвища першої десятки  :smilie9:
ЗОВСІМ НЕ СМІШНА СИТУАЦІЯ!!!

перша десятка Свободівці ? на який фіг тому ПС ваш офіс

я у львівських СП намагався вияснити нафіга погром зробили. Відповідь була приблизно така: "була домовленість партійні прапори на якійсь там акції не піднімати, а Свобода не послухалась"

по списку: то ВИКЛЮЧНО по Свободі список! І пацанчєгі, які його склали, накрали в мєнтовках досить зброї...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!