Автор Тема: правий сектор -що?  (Прочитано 4496 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: правий сектор -що?
« Reply #30 : Березня 29, 2014, 02:17:28 02:17 »


*Ярошу,якщо він хоче зберегти те добре в памяті людей,що зробили ПС, негайно потрібно розпустити ПС *

 не факт..,почему не сделать из бойцов правого сектора спецподразделение?..Подчинить президенту..

та на жаль це вольниця, хоч і не відверті розбійники, але не думаю, що там нормальна виконавча дисципліна і т.д. захочуть на йух пошлють захочуть побухають, потім покричать, потім сходять демократію повідстоюють, головне красиво і гучно сказати "товариство.. це наруга над нашими стражденними ідеями і т.д....

Цікаво чи багато там мужиків від 30 до 45, в цьому віці чоловіча стать фізично ще досить пристойно може себе показати, але мозги працюють вже більш глобально, ніж у геройської пістонви 16-18-20 з жагою змінювати світ бо вони його вчора повністю пойняли...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!