Автор Тема: Російський газ як частина компенсації за окупацію Криму  (Прочитано 756 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Я одного не розумію. Чому б нашому урядові не оголосити, що борги за спожитий російський газ ми просто списуємо в рахунок платні за незаконне перебування російських військ у Криму і захоплення Росією місцевих об'єктів державної власності?

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Я одного не розумію. Чому б нашому урядові не оголосити, що борги за спожитий російський газ ми просто списуємо в рахунок платні за незаконне перебування російських військ у Криму і захоплення Росією місцевих об'єктів державної власності?

Правильное решение, но еще желательно решение какого-нибудь суда. Желательно международного  :Prapor2:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Минюст Петренко обещал все посчитать и подать иски на возмещение ущерба за Крым. Оплата газом могла бы б быть частью компенсаций. Вопрос - так где иски?

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Я розумію, що суд. Але варто запровадити такий порядок і до суду. Просто встановити тариф на перебування одиниці живої сили та різних видів військової техніки на території Криму і ввімкнути лічильник.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Я розумію, що суд. Але варто запровадити такий порядок і до суду. Просто встановити тариф на перебування одиниці живої сили та різних видів військової техніки на території Криму і ввімкнути лічильник.
Это супер вариант :smiley24: по договору пребывает стокато военных и техники, росия в одностороннем порядке изменила этот порядок, поэтому путь доплачивает каждый месяц/год дополнительно за каждую единицу техники/человека пока не вернется к состоянию до оккупационного. Плюс использование территории.