Автор Тема: Нова форма для ЗС  (Прочитано 3905 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Нова форма для ЗС
« : Травня 14, 2014, 01:08:05 01:08 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #1 : Травня 14, 2014, 01:13:12 01:13 »
Я так зрозумів, що це не офіційне переобмундурування, а на аматорскі гроші "куплено в найближчому воєнторзі" (с)

Але все одно краще ніж нічого. Цікаво, що видно зараз закрили очі на статут і дозволяють бійцям одягати те, що реально зручніше, а не те, що предписано згори.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #2 : Травня 14, 2014, 01:16:28 01:16 »
Нарешті хлопці почали обличчя закривати !

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #3 : Травня 14, 2014, 01:24:23 01:24 »
 :Prapor2:
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #4 : Травня 14, 2014, 02:06:32 02:06 »
Дуже світла як на мене. Коле я служив, всі полюбляли та намагалися достати більш темне омбундирування.

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #5 : Травня 14, 2014, 02:13:32 02:13 »
Моя любов - парадна форма ВПС, де я служив, повністю синя, навіть на голові. На піхоту та інші війська дивився з зневагою - у них багато червоних вкраплень було.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #6 : Травня 14, 2014, 02:15:41 02:15 »
Цитувати
Коле я служив, всі полюбляли та намагалися достати більш темне омбундирування
А то вже де як.. В нас навпаки прали в хлорці пісочного кольору "варшавку", наче не так гаряче та і вигляд як у старого бійця..)

По сабжу, тканина виглядає не надто якісною, схоже на якусь квазі-уніформу з мисливського магазину.
Тільки я не пойняв, то зараз що, навіть з банальним дрантям проблеми у еліти нашої армії? Людям, що проплатили закупку, звісно респект і подяка, але якось воно геть несерйозно..

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #7 : Травня 14, 2014, 02:21:11 02:21 »
Цитувати
Коле я служив, всі полюбляли та намагалися достати більш темне омбундирування
А то вже де як.. В нас навпаки прали в хлорці пісочного кольору "варшавку", наче не так гаряче та і вигляд як у старого бійця..)

По сабжу, тканина виглядає не надто якісною, схоже на якусь квазі-уніформу з мисливського магазину.
Тільки я не пойняв, то зараз що, навіть з банальним дрантям проблеми у еліти нашої армії? Людям, що проплатили закупку, звісно респект і подяка, але якось воно геть несерйозно..

А в мене і без прання було як у старого бійця. Просто не мав везіння. Якраз був в тому призові, що отримали тільки одну форму, а не дві, як належить. Розікрали гади )) Заздрив всім ) Після всіх прань я повинен був воювати в пустелі ) Хоча в стройбаті тоді була пісочна форма...

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #8 : Травня 14, 2014, 02:31:53 02:31 »
Але парадна форма ВПС добра. Слава ВПС! Слава Герою Мамчуру! Я за нього гордий, що не завдав сорому Військово-Повітряним Силам


Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #9 : Травня 14, 2014, 02:36:54 02:36 »
Ось цого зліва чоловіка я памятаю ) (не крайнього, самі зрозумієте) Був моїм начальником. Не зовсім так, де він, а де я... Він тоді був командиром повітряної бригади. А я простим солдатом. Але ви не знаєте, які льотчики люди. С ким не спілкувався - це розмови на все життя. Хто літав - той і по моральним якостям на висоті.

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #10 : Травня 14, 2014, 02:44:41 02:44 »
Ще недавно я "зустрівся" зі своїм офіцером на ТБ. В той час, коли приймали біженців з Криму на військовому аеродромі в Борисполі. За час служби ми один одного ненавиділи, він клявся посадите мене на дісбат )) Він не був моїм безпосереднім начальником,  тільки збоку, командир сусіднього взводу. Мої всі мене поважали. А він був скоріш білою вороною. Але я побачив його по ТБ - охопила ностальгія. Осибливо як він давав інтервью українським каналам. Як він готовий захищати Україну. Зараз я готовий його обійняти :)

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #11 : Травня 14, 2014, 09:22:19 09:22 »
імхо піндоська краща

навіщо зараз вигадувати велосипед - висисати в штатах комплекти обмурдирування - як частину військово матеріальної допомоги --


Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #12 : Травня 14, 2014, 09:28:54 09:28 »
имхо лучшая советская форма - песочк а- она же афганка


Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #13 : Травня 14, 2014, 09:38:42 09:38 »
Форму підігнали проф1груп. У них дофіга класних комуфляжів. Плюс є власні класні розробки. Жаба польова. Проводили тести. Дуже і дуже класно.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #14 : Травня 14, 2014, 09:39:28 09:39 »
имхо лучшая советская форма - песочк а- она же афганка
Це Мабута. У проф1 є нова Мабута. І горка нова.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #15 : Травня 14, 2014, 09:48:14 09:48 »
у них оч дорого - песочку можно взять со склада гривен за 350

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #16 : Травня 14, 2014, 09:50:54 09:50 »
Цитувати
Коле я служив, всі полюбляли та намагалися достати більш темне омбундирування
А то вже де як.. В нас навпаки прали в хлорці пісочного кольору "варшавку", наче не так гаряче та і вигляд як у старого бійця..)

По сабжу, тканина виглядає не надто якісною, схоже на якусь квазі-уніформу з мисливського магазину.
Тільки я не пойняв, то зараз що, навіть з банальним дрантям проблеми у еліти нашої армії? Людям, що проплатили закупку, звісно респект і подяка, але якось воно геть несерйозно..
Так точно. Украдено все что можно украсть.
Батя, мы стараемся ...

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #17 : Травня 14, 2014, 09:54:12 09:54 »
в украине много контор которые занимаются пошивом спецодежды - качественный набор для строителя - с качественного материала качественно сделан - я занимался закупкой - стоит 400 грн макс - для вояк - с учетом всего - полный комплект - зима лето - при честных закупках - будет стоять гдет 1500 с обувью и на лето и на зиму

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #18 : Травня 14, 2014, 09:55:25 09:55 »
я купил се песочку - как рабочую и навылазки колмплект

оч доволен - хваленая немецкая  - носил и ее - менее комфортная и удобная, ноская

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #19 : Травня 14, 2014, 10:15:00 10:15 »
имхо лучшая советская форма - песочк а- она же афганка
Що правда, то правда. Вона ж "варшавка" в певних кругах. Без всяких непотрібних виєбонів, крепуча і зручна. Рік виходжувала в каторжних умовах, навіть і не хотілось міняти на нову, бо з часом ставала тільки м'якшою та комфортнішою. Де б таку зараз доп'яти..
А ще не завадило б придивитись до цахалівського дрантя... Мабуть неспроста армія, котра не вилазить десятиліттями з воєнних дій, не розмінюється на всяку чухню з цифровим малюнком під кожен ландшафт і ультрапродуманим розташуванням кишеней.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #20 : Травня 14, 2014, 10:24:07 10:24 »
имхо лучшая советская форма - песочк а- она же афганка
Що правда, то правда. Вона ж "варшавка" в певних кругах. Без всяких непотрібних виєбонів, крепуча і зручна. Рік виходжувала в каторжних умовах, навіть і не хотілось міняти на нову, бо з часом ставала тільки м'якшою та комфортнішою. Де б таку зараз доп'яти..
А ще не завадило б придивитись до цахалівського дрантя... Мабуть неспроста армія, котра не вилазить десятиліттями з воєнних дій, не розмінюється на всяку чухню з цифровим малюнком під кожен ландшафт і ультрапродуманим розташуванням кишеней.
ЦАХАЛ з вами не згодний  :smiley16::
Цитувати
В течение многих лет военнослужащие Армии обороны Израиля жаловались на униформу, которую они должны были носить во время учений, боевых действий, а также во время пребывания на базах. В ответ на эти жалобы управление ЦАХАЛа по технологии и логистике решило заменить полевую форму на другой вариант, который носят военнослужащие морской пехоты США в Ираке и Афганистане.
На первый взгляд, новая форма не слишком отличается от той, которая принята сегодня в ЦАХАЛе. Главное отличие состоит в том, что она не мнется. Кроме того, в ней больше карманов и отверстий для «вентиляции», не только традиционные два, подмышками.
http://courier.co.il/dev/isrl/1517-voennosluzhaschie-cahala-poluchat-novuyu-polevuyu-formu.html?cont=svecha

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #21 : Травня 14, 2014, 10:25:51 10:25 »
імхо піндоська краща

навіщо зараз вигадувати велосипед - висисати в штатах комплекти обмурдирування - як частину військово матеріальної допомоги --



а те, що штати регулярно придумують велосипед вас не бентежить :)?

тим більше у нас є своя "Жаба"(вже постив тут про неї), її "горка", ІМХО, цілком навіть придатна

http://ukrpravda.net/index.php?topic=7223.msg158651#msg158651


« Останнє редагування: Травня 14, 2014, 10:33:01 10:33 від monach »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #22 : Травня 14, 2014, 10:37:27 10:37 »
имхо лучшая советская форма - песочк а- она же афганка
Що правда, то правда. Вона ж "варшавка" в певних кругах. Без всяких непотрібних виєбонів, крепуча і зручна. Рік виходжувала в каторжних умовах, навіть і не хотілось міняти на нову, бо з часом ставала тільки м'якшою та комфортнішою. Де б таку зараз доп'яти..
А ще не завадило б придивитись до цахалівського дрантя... Мабуть неспроста армія, котра не вилазить десятиліттями з воєнних дій, не розмінюється на всяку чухню з цифровим малюнком під кожен ландшафт і ультрапродуманим розташуванням кишеней.
ЦАХАЛ з вами не згодний  :smiley16::
Цитувати
В течение многих лет военнослужащие Армии обороны Израиля жаловались на униформу, которую они должны были носить во время учений, боевых действий, а также во время пребывания на базах. В ответ на эти жалобы управление ЦАХАЛа по технологии и логистике решило заменить полевую форму на другой вариант, который носят военнослужащие морской пехоты США в Ираке и Афганистане.
На первый взгляд, новая форма не слишком отличается от той, которая принята сегодня в ЦАХАЛе. Главное отличие состоит в том, что она не мнется. Кроме того, в ней больше карманов и отверстий для «вентиляции», не только традиционные два, подмышками.
http://courier.co.il/dev/isrl/1517-voennosluzhaschie-cahala-poluchat-novuyu-polevuyu-formu.html?cont=svecha
Цікаво. Не чув про такі перипетії. Ну, вояки у всіх країнах знайдуть, чим бути незадоволеним щодо свого обладнання.
Я все-таки не сумніваюсь в єврейській практичності і здоровому глузді, а сугубо косметичні зміни в уніформі типу "не мнеться і дірок з липучками більше" лише підтверджують думку, що основна ідея вірна і незмінна на протязі багатьох років.
А експерименти америкосів відносно "винаходу велосипедів"... Що ж, мабуть там більше працює фактор отримання прибутків розробниками і виробниками, ніж міркування практичної необхідності.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #23 : Травня 14, 2014, 10:38:26 10:38 »
тим більше у нас є своя "Жаба"(вже постив тут про неї), її "горка", ІМХО, цілком навіть придатна
"Жаба" "працює", де є соковита зелень. У решті випадків (доречі, у зелені також) ІМХО рулить мультикам  :smiley16:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #24 : Травня 14, 2014, 10:42:29 10:42 »
Цікаво. Не чув про такі перипетії. Ну, вояки у всіх країнах знайдуть, чим бути незадоволеним щодо свого обладнання.
Я все-таки не сумніваюсь в єврейській практичності і здоровому глузді, а сугубо косметичні зміни в уніформі типу "не мнеться і дірок з липучками більше" лише підтверджують думку, що основна ідея вірна і незмінна на протязі багатьох років.
Ось вам дослідна форма ЦАХАЛу   :shuffle::

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #25 : Травня 14, 2014, 10:56:05 10:56 »
тим більше у нас є своя "Жаба"(вже постив тут про неї), її "горка", ІМХО, цілком навіть придатна
"Жаба" "працює", де є соковита зелень. У решті випадків (доречі, у зелені також) ІМХО рулить мультикам  :smiley16:

"Жаба горка" працюватиме і влітку. А камуфляжів має бути декілька :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #26 : Травня 14, 2014, 11:06:54 11:06 »
А камуфляжів має бути декілька :)
Це не обов'язково. Американська армія (не плутати з КМП з їх марпатами) носить універсальний ACU (чув, що збираються переходити на мультикам). У британців вже декілька років універсальний МТР (варіант мультикама).

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #27 : Травня 14, 2014, 12:12:18 12:12 »
Цитувати
Що правда, то правда. Вона ж "варшавка" в певних кругах. Без всяких непотрібних виєбонів, крепуча і зручна. Рік виходжувала в каторжних умовах, навіть і не хотілось міняти на нову, бо з часом ставала тільки м'якшою та комфортнішою. Де б таку зараз доп'яти..


А експерименти америкосів відносно "винаходу велосипедів"... Що ж, мабуть там більше працює фактор отримання прибутків розробниками і виробниками, ніж міркування практичної необхідності.

Цахал... Мабуть неспроста армія, котра не вилазить десятиліттями з воєнних дій, не розмінюється на всяку чухню з цифровим малюнком під кожен ландшафт і ультрапродуманим розташуванням кишеней.



... Мабуть, Вы дуже глыбоко заблуждаетесь, если думаете, что амеры  "изобретают велосипед"и все эти плюшки и фенечки в виде карманов с  двойными перехлестами под углом, липучки, замки, одноточечные ремни , М4 на пузе стволом вниз,  мешки для сброса отстрелянных гильз, модульные разгрузки и подсумки, позволящие за секунды перейти из походного в боевое,  продуманная обувь на спецподошве и прочее множественное итд итп - все это   забавы разработчиков от нечего делать и стремление выудить денег , а не необходимость, продиктованная именно практикой и еще раз только практикой. Больше чем они, с середины прошлого века не воевал никто  :smilie3:





Очень глубоко заблуждаетесь. Амеры в этом вопросе всем форы дать могут по части логистики и комплектации обвеса. У них там целая религия с этим делом еще с WWII. На разработку и внедрение всего этого "непрактичного"  тратились и тратятся миллионы. Думаете зря ? ))



« Останнє редагування: Травня 14, 2014, 06:38:10 18:38 від Maverick »

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #28 : Травня 14, 2014, 12:21:51 12:21 »
А камуфляжів має бути декілька :)
Це не обов'язково. Американська армія (не плутати з КМП з їх марпатами) носить універсальний ACU (чув, що збираються переходити на мультикам). У британців вже декілька років універсальний МТР (варіант мультикама).

Так мультикам носять, але ніби як збираються переходити на 2 чи 4 камуфляжи(і в них досить регулярно займаються модернізацією камуляжу). Але погоджуюсь малюнок мультикаму зараз, мабуть, один з найуніверсальніших камуфляжів з високою ефективністю
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Нова форма для ЗС
« Reply #29 : Травня 14, 2014, 04:46:32 16:46 »
Цитувати
Очень глубоко заблуждаетесь. Амеры в этом вопросе всем форы дать могут по части логистики и комплектации обвеса. У них там целая религия с этим делом еще с WWII. На разработку и внедрение всего этого "непрактичного"  тратились и тратятся миллионы. Думаете зря ? ))
А хто каже, що даремно? Прекрасно, це все на користь воякам, але є така штука, як принцип розумної достатньости. В умовах українських реалій навіть мріяти про ті амеровські скафандри - смішно.
Крім того, в умовах реального бою не думаю, що пересічний солдат американської армії, упакований у всі ці причандали, буде мати помітну перевагу над солдатом цахал в уніформі минулого сторіччя.
« Останнє редагування: Травня 14, 2014, 05:03:07 17:03 від Rambler »