Автор Тема: і знов я противсіх  (Прочитано 1831 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: і знов я противсіх
« Reply #30 : Травня 15, 2014, 07:34:03 19:34 »
обговорюємо всіх

я теж думаю що голосуватиму за ляшка - чекаю від вас його +- - але, все таки порох прохідніший - а для країни . для всіх українців, краще щоб вибори були в один тур

тобто мабуть таки за неідеального пороха

по суті в бюлетені будуть тільки дві клітинки - ти за україну чи ти українську губернію

потрібно якнайшвидше обирати проукраїнского преза - щоб наші хлопці перестали перестали гинути

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: і знов я противсіх
« Reply #31 : Травня 15, 2014, 07:43:58 19:43 »
Плюси Ляшка:
+Дієвий, енергійний, рішучий, ну "трибун" то само собою. :smilie3:
+ Як виявилось не боягуз, мужик (хоч і різні там думки :smilie5:),
- Зовсім не зрозуміло якими організаторськими та адміністративними здібностями володіє, а там в кабінеті треба працювати білше ніж по полях з вилами бігати. 
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: і знов я противсіх
« Reply #32 : Травня 15, 2014, 08:14:11 20:14 »
я так розумію у президента урізані повноваження
щоб не сталось як з ющенком ні команди ні підтримки парламенту ще й прем`єрша - "хі-хі"
Quo Vadis

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17470
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: і знов я противсіх
« Reply #33 : Травня 15, 2014, 08:35:30 20:35 »
Иди с Гипой в дёсны лобызайся, он тоже пртивсехуист, тупой как валенок.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: і знов я противсіх
« Reply #34 : Травня 15, 2014, 09:02:08 21:02 »
Я свою позицію сформував ще місяць тому, голосую за того хто з наступного списку на момент виборів матиме найбільший рейтинг:
Богомолець, Гриценко, Ляшко, Ярош.
Оскільки нові результати опитування оголошувати за законом вже не можна, а по останніх Гриценко мав найбільші цифри, то буду за Гриценка.
Плюс треба дивитись хто може в другому турі позмагатись з Порошенком. На рахунок Ляшка я щось сумніваюсь.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: і знов я противсіх
« Reply #35 : Травня 15, 2014, 09:18:29 21:18 »
мінуси ляшка - мутний початок полткарєри -
Ну не мутніший, ніж у "дівов" Монро! :gigi: Тільки Монро вабралавлав(тьху) вибрало телевізійний шоу-бізнес,  а Ляшко - політичний (що в наших реаліях практично одне і те ж). :laugh:
До речі, хто слідкує, Ляшко уже перебрався з дачі Клюєва на дачу Коломойського(Палиці)? Чи, щоб співати дифірамби останнім, не потрібно міняти місце проживання, бо ж всі свої?
І як там знаменитий Боря, котрий Тімонькін начебто http://www.webblog.ru/obizhennyj/?
Успішно вийшов з голодування у Хранціях? От цікаво, як йому вдалося уникнути санкцій, якщо його молоденький бізнес-партнер Курченко під них втрапив? :smilie8: Зате,здається, я здогадуюсь, яким чином проявився талант фінансиста у Курченка... Мабуть приблизно так само, як і політичний талант у Ляшка! :lol:

обухівська падлюка - голова виборкому що протягував засуху - йде в київраду війд його партії
Ви надто прискіпливі! Може виявитись, що це найпорядніша людина в ляшківських списках. :smilie5:

плюси - хоробрий
Ще б пак! Ви багато знаєте сміливців, які наважаться дифілювати з голими задницями центром європейських столиць?! А під-аси дифілюють!
Та й чого йому вже боятись після такої бурхливої юності: http://ord-02.com/item/30319-kto-takoy-oleg-lyashko

патріот
Особливо в вишиванці!

говорить без папірця - говорить що думає, робить що говорить. говорить все правильно

А хто ж його утримуватиме, якщо він буде говорити неправильно?! :smilie3:

І наостанок, всерйоз (не для штабних). Хто такий Ляшко? Це такий стьоб над вами, українцями. Ні, не тонкий - товстий (приблизно, як пінчуківські "Фемен"). Але, схоже, вистачає простаків, які цього не помічають.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: і знов я противсіх
« Reply #36 : Травня 15, 2014, 09:33:54 21:33 »
обговорюємо всіх

я теж думаю що голосуватиму за ляшка - чекаю від вас його +- - але, все таки порох прохідніший - а для країни . для всіх українців, краще щоб вибори були в один тур



ось вам мінус
http://blogs.pravda.com.ua/authors/pyshny/5374838540031/
Таку команду дала Тетяна Засуха на горезвісному засіданні окружної виборчої комісії в 94-му окрузі в ніч з 3 на 4 листопада 2012 року, потрясаючи купленими рішеннями судів. Славік – це В'ячеслав Мартинюк, голова цієї комісії на останніх парламентських виборах.

З огидою дізнався, що цей Славік балотується сьогодні до Київради як кандидат від партії "радикального" Ляшка.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: і знов я противсіх
« Reply #37 : Травня 15, 2014, 10:14:37 22:14 »
тягнибок  - на відміну його рядових партійців - на майдані виявися боягузом

Кажуть, тільки дурні не бояться. Отже, маємо перший плюс в скарбничку Тягнибока - він достатньо розумний.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: і знов я противсіх
« Reply #38 : Травня 15, 2014, 11:10:17 23:10 »
Порох домовиться і з сатаною. Якщо, звичайно, він висуне свої вимоги. Домовиться і з народом. От тільки вимоги треба висунути і дати зрозуміти, що ігнорувати не можна.
Ляшко - соціаліст та популіст. Гриць зіллє усе як Ющенко, якщо не більше, неспроможний він. Юлька це як Ляшко, тільки набагато гірше. Ярош не політик, на западі його не дуже сприймуть, а президент - це зовнішня політика. Богомолець теж популістка як Ляшко, але Ляшко більш прямолінійний. Тягнибок просрав усе, знову ж, вади як у Ляшка, тільки нема його плюсів.
Коротше ніхто нам гарно не зробить, якщо борсатись не будемо.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: і знов я противсіх
« Reply #39 : Травня 15, 2014, 11:13:55 23:13 »
Цитувати
Гриць зіллє усе як Ющенко
Українському народові зараз походу треба просто щоб не мішали.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: і знов я противсіх
« Reply #40 : Травня 15, 2014, 11:21:52 23:21 »
я б проголосував за коломойського

Голосуй за Пороха - они в одной команде... :shuffle:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: і знов я противсіх
« Reply #41 : Травня 15, 2014, 11:56:54 23:56 »
Порох домовиться і з сатаною. Якщо, звичайно, він висуне свої вимоги. Домовиться і з народом. От тільки вимоги треба висунути і дати зрозуміти, що ігнорувати не можна.
Ляшко - соціаліст та популіст. Гриць зіллє усе як Ющенко, якщо не більше, неспроможний він. Юлька це як Ляшко, тільки набагато гірше. Ярош не політик, на западі його не дуже сприймуть, а президент - це зовнішня політика. Богомолець теж популістка як Ляшко, але Ляшко більш прямолінійний. Тягнибок просрав усе, знову ж, вади як у Ляшка, тільки нема його плюсів.
Коротше ніхто нам гарно не зробить, якщо борсатись не будемо.

 :smiley24:

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: і знов я противсіх
« Reply #42 : Травня 16, 2014, 02:29:07 02:29 »
В копілочку про кандидата на посаду президента України - Юлію Тимошенко. Цікава розмова з Юрієм Шухевичем.
t=688

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: і знов я противсіх
« Reply #43 : Травня 16, 2014, 02:31:43 02:31 »
я б проголосував за коломойського

коломойський нам всім ще відкашляється... зараз просто співпали його та народа інтереси. які дуже швидко розійдуться, але на той момент коломойський остаточно посилиться і закріпиться, і тоді фіг ми що зробимо, аби позбутись його...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер