Автор Тема: Американці успішно запустили ракету з УКРАЇНСЬКИМИ двигунами  (Прочитано 5234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча

Тобто в перспективі відділяємих ступенів взагалі не мало бути?
Хіба відчипляємий бак для палива?
Тоді в них дійсно є дуже хороші двигуни.
Шкода що зараз розвиток призупинився, це таки з часом буде справжній прорив!

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81_%D1%88%D0%B0%D1%82%D1%82%D0%BB
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447

Насправді, це не американці від нас відставали, а ми від них. Бо підготовка до запуску рідкопаливної ракети потребувало дуже багато часу, а твердопаливна ракета завжди готова. У ситуації, коли ядерна війна за оцінками мала продовжуватись близько 15 хвилин, - оснащення армії твердопаливними ракетами давало величезну стратегічну перевагу США.

Історія 20-го століття неодноразово доводила, що американці можуть спроектувати и виготовити техніку будь-якого рівня складності, проте вони чудово вміють рахувати гроші і саме тому іноді "відстають" від тих, хто їх весь час "наздоганяє і випереджає", не шкодуючи ані своїх людей, ані людських грошей. Однак, коли таки "припече", амери легко залишають конкурентів далеко позаду.
Да по поводу кто кого догоняет и перегоняет плюс сопутствующие "нюансы" ты прав на все 100! В историческом и общетехническом плане.

По поводу двигателей
Главные характеристики это удельный импульс и тяга.
Можно рассматривать удельный импульс как некую эффективность движка, и мерелины в сравнении с рд170-180 тут немного проигрывают примерно 310/338
Тяга - 10шт. Мерелинов1д тоже что и 1шт. Рд170.
Тяговооруженность как ты говоришь, это соотношение тяги к весу двигателя. Копеечное преимущество мерелинов не играет значения при том что их там десяток нужно ставить, масса первой ступени к примеру 350 тонн, и 200 килограмм ничего не решают. Разница между погрешность заправки плюс остатки топлива в баках после выключения движков, по сравнению с  массой двигателей более существенна. И составляет не сотни кг а тонны.
Далее, качание камер в трех плоскостях (это круто))))... Мерилины о кочании вообще кажись не знают.
Может быть сравнивать эти движки плохо. Мерелины предназначены для матрицы, то есть только для фалькона и все. Ничего подобного ни у кого больше нет. Рд170/180 ставь хоть куда.

Теперь по цене. Ты видел что ты написал? Честная прокуратура РФ, с честью блядет законность и порядок в космической отрасли РФ?  :weep:  :weep:  :weep: бл...ять, да там такая мафия в этой ракетно космической теме, подставы, ложь, борьба за бабки и уничтожение не угодных, не компетенция рвущихся к власти... Все очень печально. Честная конкуренция и профи менеджмент из области фантастики. А прокуратура играет в этих играх в зависимости от конъюнктуры. Это то от чего в упадке все, и не только космические программы. Так что не читайте советских газет. Да, и еще, амеры покупали эти движки, покупают, и будут покупать... сколько сами захотят.

Короче, не нужно быть москалем но наоборот. Ты понял о чем я? К человеческому труду и достойной технической мысли хорошо бы относится с уважением, это находится вне политики и других иных пида-стий.  :smiley15:

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Бл.. Наминусовали карты за что то :Sho_za:  :Ganba:
Деграданты ))))))

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Насправді, це не американці від нас відставали, а ми від них. Бо підготовка до запуску рідкопаливної ракети потребувало дуже багато часу, а твердопаливна ракета завжди готова. У ситуації, коли ядерна війна за оцінками мала продовжуватись близько 15 хвилин, - оснащення армії твердопаливними ракетами давало величезну стратегічну перевагу США.

Історія 20-го століття неодноразово доводила, що американці можуть спроектувати и виготовити техніку будь-якого рівня складності, проте вони чудово вміють рахувати гроші і саме тому іноді "відстають" від тих, хто їх весь час "наздоганяє і випереджає", не шкодуючи ані своїх людей, ані людських грошей. Однак, коли таки "припече", амери легко залишають конкурентів далеко позаду.

Тут повністю згоден.
Їх суспільна, а відповідно наукова та єкономічна системи від початку в рази ефективніше.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Не удержусь напоследок.

Merlin 2 : тяга 7 640 kN, тяговооружённость 146.
РД-170:   тяга 7 550 kN, тяговооружённость 83.

Не думаю, что по удельному импульсу Merlin 2 уступает РД-170. :rotate:

Других "открытых данных" по Merlin 2 пока не имею. Возможно, он и не пойдёт в серию, так как по предварительным прикидкам Raptor при расчётной тяге 4 400 kN будет намного дешевле в производстве и эксплуатации. Именно по тем же причинам Merlin 1D имеет тягу "всего лишь" 650 kN... Не потому что "не шмогла", а потому что была поставлена задача сделать предельно дешёвый и надёжный двигатель, приносящий максимально возможную прибыль при коммерческом использовании. Отсюда и пакеты...

Кстати, не нужно двигатели Merlin обзывать Мерелинами. Они названы не в честь Мэрелин Монро, а в честь волшебника Мерлина... Нужно больше читать, коллега... Хотя бы детских книжек.

PS. Я не имею никакого отношения к ракетным двигателям, поэтому больше не буду спорить с "секретным ракетчиком". А вот мой отец имел отношение, самое прямое... К проекту Н-1.

Удачи "суровым постсоветским ракетчикам"! :upa :upa :upa
« Останнє редагування: Травня 17, 2014, 02:19:41 14:19 від Loge »

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Не удержусь напоследок.

Merlin 2 : тяга 7 640 kN, тяговооружённость 146.
РД-170:   тяга 7 550 kN, тяговооружённость 83.

Не думаю, что по удельному импульсу Merlin 2 уступает РД-170. :rotate:

Других "открытых данных" по Merlin 2 пока не имею. Возможно, он и не пойдёт в серию, так как по предварительным прикидкам Raptor при расчётной тяге 4 400 kN будет намного дешевле в производстве и эксплуатации. Именно по тем же причинам Merlin 1D имеет тягу "всего лишь" 650 kN... Не потому что "не шмогла", а потому что была поставлена задача сделать предельно дешёвый и надёжный двигатель, приносящий максимально возможную прибыль при коммерческом использовании. Отсюда и пакеты...

Кстати, не нужно двигатели Merlin обзывать Мерелинами. Они названы не в честь Мэрелин Монро, а в честь волшебника Мерлина... Нужно больше читать, коллега... Хотя бы детских книжек.

PS. Я не имею никакого отношения к ракетным двигателям, поэтому больше не буду спорить с "секретным ракетчиком". А вот мой отец имел отношение, самое прямое... К проекту Н-1.

Удачи "суровым постсоветским ракетчикам"! :upa :upa :upa

1. У меня тоже нет претензий на обладание сакральными знаниями.

2. Уже объяснил, что тяговооруженность с 350 тонной первой ступенью практически до же-ы, плюс ты сравниваешь то чего нет, с тем чему 40 лет в обед. Притом там еще столько нюансов по поводу пепелаца в целом, его назначения, технологии эксплуатации и тп.... и тут вопрос характеристик движка просто один из многих... Цена Merlin может быть в выигрыше, не знаю, фалькон себя раскручивает и демпинг еще никто не отменял и его примеры в этой области я могу назвать.
 
3. Ирония как довод выглядят эффектно но смысла не имеют. Замечания из сери : нужно по больше читать, писать учитывая скрытый глубинный смысл,  " постсоветские", "секретные", "суровые ракетчики", и т.п. оскорбительны и показывают твои комплексы, и твой совок, и то же моцкальство чистой воды только скрытое под другим одеялом.

Ты не прав.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Цитувати
3. Ирония как довод выглядят эффектно но смысла не имеют. Замечания из сери : нужно по больше читать, писать учитывая скрытый глубинный смысл,  " постсоветские", "секретные", "суровые ракетчики", и т.п. оскорбительны и показывают твои комплексы, и твой совок, и то же моцкальство чистой воды только скрытое под другим одеялом.

Ты не прав.


Я тут уже было запостил оскорбительный ответ, но через пару часов стёр... Нехорошо обижать маленьких...
Эт у меня не "моцкальство", эт у меня американский шовинизм...

 :cp:







Космический передел: миллиардер Элон Маск теснит Россию на рынке США


Суд по федеральным искам США на прошлой неделе обязал корпорацию United Launch Alliance (ULA), выводящую на околоземную орбиту спутники Пентагона, отказаться от закупок российских ракетных двигателей РД-180 производства НПО "Энергомаш". Свое решение суд мотивировал санкциями, которые президент Барак Обама ввел против России. Но поводом для рассмотрения ситуации стали не жалобы антироссийских политиков, а иск компании Space Exploration Technologies (SpaceX) миллиардера Элона Маска, который рассчитывает заполучить миллиардные оборонные заказы.

Читать полностью: http://top.rbc.ru/economics/05/05/2014/921852.shtml



Musk Open To Settlement With USAF Over Launch Dispute

May 5, 2014

http://aviationweek.com/space/musk-open-settlement-usaf-over-launch-dispute



Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915


Musk Open To Settlement With USAF Over Launch Dispute

May 5, 2014

http://aviationweek.com/space/musk-open-settlement-usaf-over-launch-dispute

Сорри, мацкали, ничего личного, просто бизнесс

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447

Я ж говорю ты совок. ))))))))) Люди бабки делают, себя продвигают и ничего личного (бери пример), а у тебя угар....  :smiley16:

Ну я тоже искреннее конечно рад этому всему. Кто понимает, эти санкции по поводу амеровских комплектующих и эмбарго на всякие протоны это настолько круто шо вы даже не представляете. Если будуть действительно соблюдать, рашка пепелацы оказывается в глубокой жо! Это просто разрыв. Одно но. Может потянуть в болото и нас, наши не заслужили этого. А энергомаш мне просто по человечески жаль. Это была самая близкая к украинским компаниям организация, и пожалуй единственная с которой были действительно добрые партнерские отношения без всякого имперского го-на.
« Останнє редагування: Травня 17, 2014, 06:05:38 18:05 від Kolbasa »

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Вопрос уваж. панству. Философский.
Мы готовы пожертвовать во имя краха всех москалей нашим маленьким но достойным и авторитетным, борющимся за себя из последних сил космическим кусочком?
Для меня очень тяжелый вопрос.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Вопрос уваж. панству. Философский.
Мы готовы пожертвовать во имя краха всех москалей нашим маленьким но достойным и авторитетным, борющимся за себя из последних сил космическим кусочком?
Для меня очень тяжелый вопрос.

Будь-яка діяльність має мати якийсь сенс. Космічна наука? Яка наука з нашим економічним потенціалом? Кооперація? З ким? Логічно - з ЄС і США. Чи будуть вони в нас закупати двигуни? Не певен. Якщо за демпінговою ціною (як Росія зараз) - можливо (хоча й не гарантовано - антидемпінгові закони там суворі). Який наш інтерес у фінансуванні США чи ЄС? Як наш внесок у дослідницьку програму? А чи й справді нам цікаво розробляти двигуни? Яка користь для України? Адже стратегічних збройних сил у нас немає?

Коротше, наш "космос" - це уламок ВПК СРСР. І або хтось запропонує розумну схему фінансування з чимось цікавим для України на виході - або це треба закривати, бо, як казав Карл Маркс, витрачати гроші на озброєння - це все одно, що викидати їх у море. А ми з нашого "космосу" навіть озброєння робити не можемо.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228

Я ж говорю ты совок. ))))))))) Люди бабки делают, себя продвигают и ничего личного (бери пример), а у тебя угар....  :smiley16:

Ну я тоже искреннее конечно рад этому всему. Кто понимает, эти санкции по поводу амеровских комплектующих и эмбарго на всякие протоны это настолько круто шо вы даже не представляете. Если будуть действительно соблюдать, рашка пепелацы оказывается в глубокой жо! Это просто разрыв. Одно но. Может потянуть в болото и нас, наши не заслужили этого. А энергомаш мне просто по человечески жаль. Это была самая близкая к украинским компаниям организация, и пожалуй единственная с которой были действительно добрые партнерские отношения без всякого имперского го-на.

Я, вообще-то, "весьма преуспевающий" американец украинского происхождения, сохранивший украинский паспорт. :smilie3:  С бизнесом у меня всё в порядке!

А Энергомаш мне совсем не жалко... По моим сведениям Энергомаш здорово нагадил Украине с проектом Морской старт. Москали делали и делают всё для блокирования любого сотрудничества Украины с Западом в аэрокосмической области! Может, в Украине этого не знают? С нашей стороны океана это очевидно. Будет хоть малейшая возможность, постараюсь утопить Энергомаш и прочих уродцев Роскосмоса как можно глубже... Шоб воно падло вжэ не выплыло!

Успехов украинским ракетчикам!  :smiley15:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Вопрос уваж. панству. Философский.
Мы готовы пожертвовать во имя краха всех москалей нашим маленьким но достойным и авторитетным, борющимся за себя из последних сил космическим кусочком?
Для меня очень тяжелый вопрос.

Будь-яка діяльність має мати якийсь сенс. Космічна наука? Яка наука з нашим економічним потенціалом? Кооперація? З ким? Логічно - з ЄС і США. Чи будуть вони в нас закупати двигуни? Не певен. Якщо за демпінговою ціною (як Росія зараз) - можливо (хоча й не гарантовано - антидемпінгові закони там суворі). Який наш інтерес у фінансуванні США чи ЄС? Як наш внесок у дослідницьку програму? А чи й справді нам цікаво розробляти двигуни? Яка користь для України? Адже стратегічних збройних сил у нас немає?

Коротше, наш "космос" - це уламок ВПК СРСР. І або хтось запропонує розумну схему фінансування з чимось цікавим для України на виході - або це треба закривати, бо, як казав Карл Маркс, витрачати гроші на озброєння - це все одно, що викидати їх у море. А ми з нашого "космосу" навіть озброєння робити не можемо.

Е, панове! Україна мала величезний аерокосмічний потенціал... Так талановито просрати геть усе здатні тільки ми, українці... :smilie2:  Хочете перетворитись на аграрну державу, бо так легше жити? :Ganba:

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Вопрос уваж. панству. Философский.
Мы готовы пожертвовать во имя краха всех москалей нашим маленьким но достойным и авторитетным, борющимся за себя из последних сил космическим кусочком?
Для меня очень тяжелый вопрос.

Будь-яка діяльність має мати якийсь сенс. Космічна наука? Яка наука з нашим економічним потенціалом? Кооперація? З ким? Логічно - з ЄС і США. Чи будуть вони в нас закупати двигуни? Не певен. Якщо за демпінговою ціною (як Росія зараз) - можливо (хоча й не гарантовано - антидемпінгові закони там суворі). Який наш інтерес у фінансуванні США чи ЄС? Як наш внесок у дослідницьку програму? А чи й справді нам цікаво розробляти двигуни? Яка користь для України? Адже стратегічних збройних сил у нас немає?

Коротше, наш "космос" - це уламок ВПК СРСР. І або хтось запропонує розумну схему фінансування з чимось цікавим для України на виході - або це треба закривати, бо, як казав Карл Маркс, витрачати гроші на озброєння - це все одно, що викидати їх у море. А ми з нашого "космосу" навіть озброєння робити не можемо.
Бл, и эти люди еще критикуют временное правительство... Пипец. По вашей логике нужно устранить Украину как обломок ссра. А инженеров гнать под зад т.к. экономика в сложном положении. Отлично.

Все поставленные вопросы абсурд.

Знаете, в прессе и на форумах на тему пепелацев и тп. и всего прочего такого напишут  :weep:
Так вот, я давно думаю о том что точно так же какие ни будь полит дельцы тип депутатов их помощников, всякого рода шваль кто "в теме" точно так же, читая наши фупы и другие правды...., где люди мучительно ищут выход и болеют з свою страну... я думаю они смеются над нами до слез.


Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Вопрос уваж. панству. Философский.
Мы готовы пожертвовать во имя краха всех москалей нашим маленьким но достойным и авторитетным, борющимся за себя из последних сил космическим кусочком?
Для меня очень тяжелый вопрос.

Будь-яка діяльність має мати якийсь сенс. Космічна наука? Яка наука з нашим економічним потенціалом? Кооперація? З ким? Логічно - з ЄС і США. Чи будуть вони в нас закупати двигуни? Не певен. Якщо за демпінговою ціною (як Росія зараз) - можливо (хоча й не гарантовано - антидемпінгові закони там суворі). Який наш інтерес у фінансуванні США чи ЄС? Як наш внесок у дослідницьку програму? А чи й справді нам цікаво розробляти двигуни? Яка користь для України? Адже стратегічних збройних сил у нас немає?

Коротше, наш "космос" - це уламок ВПК СРСР. І або хтось запропонує розумну схему фінансування з чимось цікавим для України на виході - або це треба закривати, бо, як казав Карл Маркс, витрачати гроші на озброєння - це все одно, що викидати їх у море. А ми з нашого "космосу" навіть озброєння робити не можемо.
Бл, и эти люди еще критикуют временное правительство... Пипец. По вашей логике нужно устранить Украину как обломок ссра. А инженеров гнать под зад т.к. экономика в сложном положении. Отлично.

Все поставленные вопросы абсурд.

Знаете, в прессе и на форумах на тему пепелацев и тп. и всего прочего такого напишут  :weep:
Так вот, я давно думаю о том что точно так же какие ни будь полит дельцы тип депутатов их помощников, всякого рода шваль кто "в теме" точно так же, читая наши фупы и другие правды...., где люди мучительно ищут выход и болеют з свою страну... я думаю они смеются над нами до слез.

Був такий голівудський фільм про ракетника, але американського, якого звільнили у зв'язку з закінченням _військової_ ракетної програми і він не зміг знайти собі роботи.

Це у США, які у тисячу разів заможніші за Україну і мають могутні військові й цивільні космічні програми.

У нас діти вмирають від раку, бо в держави немає грошей на ліки. А Ви пропонуєте мені співчувати якимсь дорослим дядькам, які хотіли б бавитись якимись надзвичайно дорогими іграшками за державний (тобто і мій) кошт, при тому не утруднюючи себе навіть спробами довести, що ці іграшки комусь зараз чи колись будуть потрібні. Бо, фактично, вони є лише блискучим колесом від якоїсь машини, якa колись існувала у нас, а тепер її купили і нашою вона більше ніколи не буде.

Grow up. Get real.
« Останнє редагування: Травня 17, 2014, 07:35:11 19:35 від polemistes »

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
Цитувати
А Ви пропонуєте мені співчувати якимсь дорослим дядькам, які хотіли б бавитись якимись надзвичайно дорогими іграшками за державний (тобто і мій) кошт,

Вы простите рамсы попутали. Кому ты нужен со своим співчуванням.
Если б там что то было за твой кошт, мы б уже эту тему не поднимали.
Не могу привести цифр но не сомневаюсь что соотношение платежей в казну плюс валюта и полученные бабки под полумертвые укр. проекты не соизмеримо на стороне ссровского обломка. А налоговая и другие спец милиции доють корову так що аж гай шумить.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228

Був такий голівудський фільм про ракетника, але американського, якого звільнили у зв'язку з закінченням _військової_ ракетної програми і він не зміг знайти собі роботи.

Це у США, які у тисячу разів заможніші за Україну і мають могутні військові й цивільні космічні програми.

У нас діти вмирають від раку, бо в держави немає грошей на ліки. А Ви пропонуєте мені співчувати якимсь дорослим дядькам, які хотіли б бавитись якимись надзвичайно дорогими іграшками за державний (тобто і мій) кошт, при тому не утруднюючи себе навіть спробами довести, що ці іграшки комусь зараз чи колись будуть потрібні. Бо, фактично, вони є лише блискучим колесом від якоїсь машини, якa колись існувала у нас, а тепер її купили і нашою вона більше ніколи не буде.

Grow up. Get real.

У сучасному світі найдорожчий товар це новітні технології, власної розробки. Той, хто ними володіє, або править світом, або принаймні має право голосу і обгрунтовану надію на те, що інші його голос почують. В української держави немає грошей? Дійсно, немає... Це такий собі анекдот. У найбогатшої природними ресурсами країни Європи немає грошей на лікування дітей. А у Німеччини в якої є тільки один природний ресурс, працьовите населення, грошей на лікування дітей вистачає. Бо німці ніколи не шкодували грошей на освіту та науку. Навіть американські фермери розуміють, що ніяк не можна шкодувати грошей на такі речі. Щоправда, йолоп Бабамка також урізав фінансування НАСА, але американська система має імунітет проти дурнів, і вже приватний бізнес з власних меркантильних резонів знову виводить США в лідери космічних перегонів. А ці перегони тривають, і у них в США вже новий суперник - КНР. Поцікавтесь, скільки країн світу зараз витрачають гроші на космос. Навіть мікроскопічний Ізраіль має власну космічну програму і власні технічні засоби для виведення апаратів на навколоземну орбіту. Більше того, Ізраїль здійснює запуски своїх космічних апаратів з власної території!

Найкращий варіант для України зацікавити світ своїми технологіями. Країна й досі має вдосталь високоосвічених і  працелюбних людей, має залишки радянської наукової і технічної бази, які слід за будь-яку ціну берегти та примножувати...  Є й інші речі в Україні, які можуть зацікавити світ, однак всі ці варіанти або надто принизливі, або відверто ганебні, або просто ведуть країну в нікуди.

Хочете за будь-яку ціну мати багато хліба і ковбаси сьогодні, а клята наука все це у вас відбирає? Ваше право. Але тоді вже завтра будете землю жерти, а про ліки для дітей буде годі й мріяти... Чи ви сподіваєтесь, що американці будуть вас годувати, одягати і лікувати? Цікаво, який відсоток українців зараз хоче, щоб Захід замість них з Росією боровся...

На космос потрібні не такі вже великі гроші. Пан Какунович, за словами Яценюка, вивіз з країни $32 мільярди, а вся американська программа створення і запуску марсохода Кьюріосіті коштувала $2,5 мільярди. Це виключно збиткова програма. Весь прибуток з неї, так само, як і з програми Аполлон, це лише нові знання, нові технології та престиж країни. А Елон Маск ти часом вже починає заробляти на космосі непогані гроші... В України для такого бізнесу було значно більше можливостей ніж в нього.
« Останнє редагування: Травня 17, 2014, 08:58:32 20:58 від Loge »

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278

Був такий голівудський фільм про ракетника, але американського, якого звільнили у зв'язку з закінченням _військової_ ракетної програми і він не зміг знайти собі роботи.

Це у США, які у тисячу разів заможніші за Україну і мають могутні військові й цивільні космічні програми.

У нас діти вмирають від раку, бо в держави немає грошей на ліки. А Ви пропонуєте мені співчувати якимсь дорослим дядькам, які хотіли б бавитись якимись надзвичайно дорогими іграшками за державний (тобто і мій) кошт, при тому не утруднюючи себе навіть спробами довести, що ці іграшки комусь зараз чи колись будуть потрібні. Бо, фактично, вони є лише блискучим колесом від якоїсь машини, якa колись існувала у нас, а тепер її купили і нашою вона більше ніколи не буде.

Grow up. Get real.

У сучасному світі найдорожчий товар це новітні технології, власної розробки. Той, хто ними володіє, або править світом, або принаймні має право голосу і обгрунтовану надію на те, що інші його голос почують. В української держави немає грошей? Дійсно, немає... Це такий собі анекдот. У найбогатшої природними ресурсами країни Європи немає грошей на лікування дітей. А у Німеччини в якої є тільки один природний ресурс, працьовите населення, грошей на лікування дітей вистачає. Бо німці ніколи не шкодували грошей на освіту та науку. Навіть американські фермери розуміють, що ніяк не можна шкодувати грошей на такі речі. Щоправда, йолоп Бабамка також урізав фінансування НАСА, але американська система має імунітет проти дурнів, і вже приватний бізнес з власних меркантильних резонів знову виводить США в лідери космічних перегонів. А ці перегони тривають, і у них в США вже новий суперник - КНР. Поцікавтесь, скільки країн світу зараз витрачають гроші на космос. Навіть мікроскопічний Ізраіль має власну космічну програму і власні технічні засоби для виведення апаратів на навколоземну орбіту. Більше того, Ізраїль здійснює запуски своїх космічних апаратів з власної території!

Найкращий варіант для України зацікавити світ своїми технологіями. Країна й досі має вдосталь високоосвічених і  працелюбних людей, має залишки радянської наукової і технічної бази, які слід за будь-яку ціну берегти та примножувати...  Є й інші речі в Україні, які можуть зацікавити світ, однак всі ці варіанти або надто принизливі, або відверто ганебні, або просто ведуть країну в нікуди.

Хочете за будь-яку ціну мати багато хліба і ковбаси сьогодні, а клята наука все це у вас відбирає? Ваше право. Але тоді вже завтра будете землю жерти, а про ліки для дітей буде годі й мріяти... Чи ви сподіваєтесь, що американці будуть вас годувати, одягати і лікувати? Цікаво, який відсоток українців зараз хоче, щоб Захід замість них з Росією боровся...

На космос потрібні не такі вже великі гроші. Пан Какунович, за словами Яценюка, вивіз з країни $32 мільярди, а вся американська программа створення і запуску марсохода Кьюріосіті коштувала $2,5 мільярди. Це виключно збиткова програма. Весь прибуток з неї, так само, як і з програми Аполлон, це лише нові знання, нові технології та престиж країни. А Елон Маск ти часом вже починає заробляти на космосі непогані гроші... В України для такого бізнесу було значно більше можливостей ніж в нього.

Тобто ви стверджуєте, що Німеччина, США, Ізраїль дають гроші будь-кому бажаючому, і то в необмеженій кількості, варто цьому бажаючому заявити, що це дуже круто, те, що я роблю, тож не питайте ані що я роблю, ані для чого це я роблю, лише давайте кілька мільярдів, бо мені треба? Ви й справді вірите, що так влаштований Західний світ?  :Sho_za:

То чого ж тому бідолазі у фільмі ніхто не запропонував мільярдів? Чи в голівудських фільмах очорнюють життя, а в реальності воно там дуже легке і веселе?

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447

Був такий голівудський фільм про ракетника, але американського, якого звільнили у зв'язку з закінченням _військової_ ракетної програми і він не зміг знайти собі роботи.

Це у США, які у тисячу разів заможніші за Україну і мають могутні військові й цивільні космічні програми.

У нас діти вмирають від раку, бо в держави немає грошей на ліки. А Ви пропонуєте мені співчувати якимсь дорослим дядькам, які хотіли б бавитись якимись надзвичайно дорогими іграшками за державний (тобто і мій) кошт, при тому не утруднюючи себе навіть спробами довести, що ці іграшки комусь зараз чи колись будуть потрібні. Бо, фактично, вони є лише блискучим колесом від якоїсь машини, якa колись існувала у нас, а тепер її купили і нашою вона більше ніколи не буде.

Grow up. Get real.

У сучасному світі найдорожчий товар це новітні технології, власної розробки. Той, хто ними володіє, або править світом, або принаймні має право голосу і обгрунтовану надію на те, що інші його голос почують. В української держави немає грошей? Дійсно, немає... Це такий собі анекдот. У найбогатшої природними ресурсами країни Європи немає грошей на лікування дітей. А у Німеччини в якої є тільки один природний ресурс, працьовите населення, грошей на лікування дітей вистачає. Бо німці ніколи не шкодували грошей на освіту та науку. Навіть американські фермери розуміють, що ніяк не можна шкодувати грошей на такі речі. Щоправда, йолоп Бабамка також урізав фінансування НАСА, але американська система має імунітет проти дурнів, і вже приватний бізнес з власних меркантильних резонів знову виводить США в лідери космічних перегонів. А ці перегони тривають, і у них в США вже новий суперник - КНР. Поцікавтесь, скільки країн світу зараз витрачають гроші на космос. Навіть мікроскопічний Ізраіль має власну космічну програму і власні технічні засоби для виведення апаратів на навколоземну орбіту. Більше того, Ізраїль здійснює запуски своїх космічних апаратів з власної території!

Найкращий варіант для України зацікавити світ своїми технологіями. Країна й досі має вдосталь високоосвічених і  працелюбних людей, має залишки радянської наукової і технічної бази, які слід за будь-яку ціну берегти та примножувати...  Є й інші речі в Україні, які можуть зацікавити світ, однак всі ці варіанти або надто принизливі, або відверто ганебні, або просто ведуть країну в нікуди.

Хочете за будь-яку ціну мати багато хліба і ковбаси сьогодні, а клята наука все це у вас відбирає? Ваше право. Але тоді вже завтра будете землю жерти, а про ліки для дітей буде годі й мріяти... Чи ви сподіваєтесь, що американці будуть вас годувати, одягати і лікувати? Цікаво, який відсоток українців зараз хоче, щоб Захід замість них з Росією боровся...

На космос потрібні не такі вже великі гроші. Пан Какунович, за словами Яценюка, вивіз з країни $32 мільярди, а вся американська программа створення і запуску марсохода Кьюріосіті коштувала $2,5 мільярди. Це виключно збиткова програма. Весь прибуток з неї, так само, як і з програми Аполлон, це лише нові знання, нові технології та престиж країни. А Елон Маск ти часом вже починає заробляти на космосі непогані гроші... В України для такого бізнесу було значно більше можливостей ніж в нього.

Тобто ви стверджуєте, що Німеччина, США, Ізраїль дають гроші будь-кому бажаючому, і то в необмеженій кількості, варто цьому бажаючому заявити, що це дуже круто, те, що я роблю, тож не питайте ані що я роблю, ані для чого це я роблю, лише давайте кілька мільярдів, бо мені треба? Ви й справді вірите, що так влаштований Західний світ?  :Sho_za:

То чого ж тому бідолазі у фільмі ніхто не запропонував мільярдів? Чи в голівудських фільмах очорнюють життя, а в реальності воно там дуже легке і веселе?
О, я про Голивуд отвечу. Ты подтвердил теорию Джона Стейнбека. Фокус в том что американец способен отличить факт от выдумки, повседневную жизнь от машины мечты. А ты это сделать не способен.
И первый твой вопрос показывает что ты не только не понимаешь голивудских фильмов но и то что тебе пишут.
Как по мне таки да. Реальность легче и веселее чем иногда кажется.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Ракета "Зеніт-3SL" успішно вивела на орбіту телекомунікаційний супутник "EUTELSAT 3B" у рамках проекту "Морський старт". Про це повідомили УНІАН у компанії "Sea Launch AG". Запуск відбувся з платформи "Одіссей" у Тихому океані о 23:10.   За годину відбулося відокремлення космічного апарату Eutelsat-3B від розгінного блоку, супутник передано в управління замовнику пуску - оператору зв'язку Eutelsat. Читайте також: В США хочуть вмовити Україну не обслуговувати російські ракети "Сатана" - Daily Beast Цей запуск став першим у 2014 році і 36-м у рамках "Морський старт". Зазначимо, розробником і виробником ракети-носія "Зеніт-2S" (першого і другого ступенів усієї ракети) є ДКБ "Південне" і ВО "Південмаш" (Дніпропетровськ).
Більше читайте тут

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
В США хочуть вмовити Україну не обслуговувати російські ракети "Сатана"
Більше читайте тут

Україна зовсім йо..нута?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
В США хочуть вмовити Україну не обслуговувати російські ракети "Сатана"
Більше читайте тут

Україна зовсім йо..нута?

чим саме?

Offline Чжан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134

Offline Чжан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134

Offline Чжан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278


Під російським прапором, малороси, вперед!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
сам ти російський прапор. там червона внизу, потім синя і біла
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча

Під російським прапором, малороси, вперед!

А під яким прапором має бути російська платформа?

Українського власника навіть в долі нема. Просто рф купує український Зеніт для запуску, але це не привід чіпляти наш прапор. Не часто бачу на тойотах в нас японські прапори.

І Єгорій правий. То не рос прапор.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
це прапор лужицьких сербів або американського самоа :laugh:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Гнилі відмазки. Національні кольори Росії - червоний, синій, і білий. Якщо ви їх там не бачите - звертайтесь до окуліста.