Автор Тема: Вся донецька Альфа з терористами.  (Прочитано 3254 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #30 : Травня 18, 2014, 11:40:08 11:40 »
Назву гілки зміни

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #31 : Травня 18, 2014, 11:40:25 11:40 »
Вважаю, що забанювати треба за твердження, не підкріплені ні аргументами, ні фактами. Можливо, винесене в заголовок теми твердження є загальновідомим фактом, але я якось пропустив це. Будь ласка — коротко інформацію або посилання.
Бувають випадки коли твердження не можна підкріпити данними з ЗМІ, хоча тут вже дали посилання якого я не бачив.
Вся інформація яку я пишу завжди перевірена.

Можливо.Але проблема в тому, що саме ти не є перевіреним, як 100% чесне джерело, а передивитись  твої пости, то вже складається враження постійного негативного нагніталова з твого боку.
саме така і є реальна ситуація, можна писати ура-патріотичну брехню про сотні трупів колорадів, але це буде на гірше.
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #32 : Травня 18, 2014, 11:41:37 11:41 »
Предлагаю вместо срача друг с другом вспомнить информацию о том, что в наших спецподразделениях оказалось куча людй с местом рождения - Россия.
Это как минимум интересный факт.

Кроме того, если это давно спланировано, то во всех этих предательствах исчезает негатив, т.к. становятся понятны возможные причины.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #33 : Травня 18, 2014, 11:44:57 11:44 »
Вважаю, що забанювати треба за твердження, не підкріплені ні аргументами, ні фактами. Можливо, винесене в заголовок теми твердження є загальновідомим фактом, але я якось пропустив це. Будь ласка — коротко інформацію або посилання.
Бувають випадки коли твердження не можна підкріпити данними з ЗМІ, хоча тут вже дали посилання якого я не бачив.
Вся інформація яку я пишу завжди перевірена.



Можливо.Але проблема в тому, що саме ти не є перевіреним, як 100% чесне джерело, а передивитись  твої пости, то вже складається враження постійного негативного нагніталова з твого боку.
саме така і є реальна ситуація, можна писати ура-патріотичну брехню про сотні трупів колорадів, але це буде на гірше.

Та да ..Життя - гівно.(с) Всьо пропало(с) Україна гине(с) Всьо просралі(с)  :lol:

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #34 : Травня 18, 2014, 11:45:37 11:45 »
Х.з. когда-то закончится эта фигня с  определением  свой/чужой  и каждый выберет свой путь...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #35 : Травня 18, 2014, 12:27:45 12:27 »
http://censor.net.ua/news/285827/spetsslujbu_terroristov_vozglavil_byvshiyi_komandir_donetskoyi_alfy

Интересно было бы посмотреть на место рождения в паспорте у этих альфовцев.
Тут лучше поинтересоваться наличием у них паспортов других стран, боюсь что там не один. Место рождения, судя по овощу, ну совсем не определяет наличие ума или порядочности, не говоря о чести.

То, что в наших органах спецподразделениях за последние годы оказалось много россиян может быть не случайно.
А вообще я к тому, что не нужно расстраиваться по поводу этих "зрад". Похоже они были запланированы очень давно.

+ 10000
Підтверджую. Обробка в СБУ проходила давно. І не лише у Донецьку. У Харкові теж.
Особливо усім сказали "опрєдєлиться" одразу після Майдану. Почалась де агитація, де залякування, і усюди - посил великих грошей.

Offline GetMan

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Стать: Чоловіча
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #36 : Травня 18, 2014, 12:32:15 12:32 »
Більшість цих альфовців - винні у важких злочинах часів майдану зими 2013-14. На руках кров та попереду суд, отже вихід лише йти до кінця. По суті це злиття всієї ідейної та агентурної антимайданної свори в тітушко-ментовську республіку.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #37 : Травня 18, 2014, 12:42:36 12:42 »
Не розумію паніки, якби навіть повідомлення ТС виявилось правдою. Якою може бути ментальність альфівців чи беркутів з данєцкава рєґіона?

Плюс ситуації - більшість зрадників виявиться. Чи ви хотіли, щоб вони лишились "консервами"?

Offline Shambaly

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #38 : Травня 18, 2014, 12:52:37 12:52 »
Причому невідомо коли цей чувак пішов з Альфи.

Може це же давно пенсіонер.

Нет, он не пенсионер. Он, в частности, был командиром той группы, что пришла на крышу Профспилки. Я встречался с ним на переговорах с СПСД в Донецке 9 мая. Умный и ответственный товарищ.
« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 12:52:25 00:52 від Shambaly »

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #39 : Травня 18, 2014, 01:27:46 13:27 »
http://censor.net.ua/news/285827/spetsslujbu_terroristov_vozglavil_byvshiyi_komandir_donetskoyi_alfy

Интересно было бы посмотреть на место рождения в паспорте у этих альфовцев.

Ну , взагілі, тутмова йде про одного.

А де інфа про інших ?  Автор теми крім свого висєра ніяких посиланнь , на жаль, не дав.

Мо збрехав ?
"Именно его бойцы захватили несколько госучреждений и установили там блокпосты." (с)

Бившего командира?

Подробности в сообщении не указаны, - когда он стал бывшим. Остается только ждать доп. информации.

Вся Донецька Альфа...ТС написав саме так.Далі з'ясувалося, що тільки командир, до того ж бивший.
Походу ТС впарив нам фуфло.

Безумовно. Якийсь пенісонер з Альфи ( а може і не з Альфи, бо інфа з  не дуже достовірного  одного посилання ) очолив якусь банду.

Зваідси робиться висновок, що вся донецька Альфа перейшла до ДНР .

Високі глибини аналізу. БП
Нет, не пенсионер.
Новость на корре от 4 марта
http://korrespondent.net/ukraine/politics/3316989-komandyr-donetskoi-alfy-arestom-hubareva-sbu-ne-zanymalas
там 3 видео, длинных, но интересных
Как оказалось - были 3 видео :(
Я тогда посмотрел, и не ожидал, что он пойдет в ДНР. Он из "идейных", как мне кажется.

Offline Shambaly

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
Re: Вся донецька Альфа з терористами.
« Reply #40 : Травня 19, 2014, 12:39:10 00:39 »
Нет, не пенсионер.
Новость на корре от 4 марта
http://korrespondent.net/ukraine/politics/3316989-komandyr-donetskoi-alfy-arestom-hubareva-sbu-ne-zanymalas
там 3 видео, длинных, но интересных
Как оказалось - были 3 видео :(
Я тогда посмотрел, и не ожидал, что он пойдет в ДНР. Он из "идейных", как мне кажется.

Идейных, в каком смысле?