Автор Тема: ВО "Свобода" проти "москалів"  (Прочитано 6783 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
ВО "Свобода" проти "москалів"
« : Травня 19, 2014, 11:29:08 23:29 »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #1 : Травня 19, 2014, 11:37:22 23:37 »
domain:           svoboda.org.ua
dom-public:       NO
registrant:       nicact-svo14
mnt-by:           ua.nic
nserver:          pdns02.domaincontrol.com
nserver:          pdns01.domaincontrol.com
status:           ok
created:          2007-05-03 21:26:45+03
modified:         2014-04-22 10:41:56+03
expires:          2015-05-03 21:26:45+03
source:           UAEPP

registrar:        ua.nic
organization:     NIC.UA LLC
organization-loc: ТОВ "НІК.ЮЕЙ"
url:              http://nic.ua
city:             Dnipropetrovsk
country:          UA
source:           UAEPP

contact-id:       nicact-svo14
person:           n/a
person-loc:       not published
organization-loc: NIC.UA LLC
e-mail:           not published
address:          n/a
address-loc:      not published
phone:            not published
mnt-by:           ua.nic
status:           ok
status:           linked
created:          2013-09-30 12:55:33+03
source:           UAEPP


шо сказати хотів?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #2 : Травня 19, 2014, 11:51:41 23:51 »
domain:           svoboda.org.ua
dom-public:       NO
registrant:       nicact-svo14
mnt-by:           ua.nic
nserver:          pdns02.domaincontrol.com
nserver:          pdns01.domaincontrol.com
status:           ok
created:          2007-05-03 21:26:45+03
modified:         2014-04-22 10:41:56+03
expires:          2015-05-03 21:26:45+03
source:           UAEPP

registrar:        ua.nic
organization:     NIC.UA LLC
organization-loc: ТОВ "НІК.ЮЕЙ"
url:              http://nic.ua
city:             Dnipropetrovsk
country:          UA
source:           UAEPP

contact-id:       nicact-svo14
person:           n/a
person-loc:       not published
organization-loc: NIC.UA LLC
e-mail:           not published
address:          n/a
address-loc:      not published
phone:            not published
mnt-by:           ua.nic
status:           ok
status:           linked
created:          2013-09-30 12:55:33+03
source:           UAEPP


шо сказати хотів?

Сайт то в Росії, а домен то український. Чи Ви думаєте, що українські домени також в Росії реєструють?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #3 : Травня 19, 2014, 11:55:06 23:55 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #4 : Травня 20, 2014, 12:25:51 00:25 »
Здається ЦЕ властива гілка для даної дискусії, тому переніс цитату з http://ukrpravda.net/index.php?topic=9581.0

Цитувати
ІМХО, снувати конспірологію і занадто глибоко копати в цю тему не варто, я вже писав, що там немає кому займатись такими речами. Думаю, на початку хтось їх посадив на дешевий московський сайт і сидять собі до тепер. Інша справа тепер їм варто підказати, що добре б змінинити ворожий ресурс. В тому-то і справа, що ті хто справді законспіровані, на такій фігні не попаляться.

Взагалі я їм не лікар, але це все ж таки проукраїнська партія. Коли вони дістались до парламенту, то туди дійсно поперло всякого лайна і тут є багато застережень до керівництва. Думаю в перспективі з них може виокремитись дісно гідна українців політична сила, хоча з точки зору глобальної політики, це треба дуже постаратись.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #5 : Травня 20, 2014, 01:00:03 01:00 »
Здається ЦЕ властива гілка для даної дискусії, тому переніс цитату з http://ukrpravda.net/index.php?topic=9581.0

Цитувати
ІМХО, снувати конспірологію і занадто глибоко копати в цю тему не варто, я вже писав, що там немає кому займатись такими речами. Думаю, на початку хтось їх посадив на дешевий московський сайт і сидять собі до тепер. Інша справа тепер їм варто підказати, що добре б змінинити ворожий ресурс. В тому-то і справа, що ті хто справді законспіровані, на такій фігні не попаляться.

Взагалі я їм не лікар, але це все ж таки проукраїнська партія. Коли вони дістались до парламенту, то туди дійсно поперло всякого лайна і тут є багато застережень до керівництва. Думаю в перспективі з них може виокремитись дісно гідна українців політична сила, хоча з точки зору глобальної політики, це треба дуже постаратись.

Так ніяку критику ж не сприймають, на все одна відповідь - 'кругом жиди, вони у всьому винні і топлять нас'. На такому фундаменті якось важкувато будувати поважну політсилу.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #6 : Травня 20, 2014, 01:04:43 01:04 »
Здається ЦЕ властива гілка для даної дискусії, тому переніс цитату з http://ukrpravda.net/index.php?topic=9581.0

Цитувати
ІМХО, снувати конспірологію і занадто глибоко копати в цю тему не варто, я вже писав, що там немає кому займатись такими речами. Думаю, на початку хтось їх посадив на дешевий московський сайт і сидять собі до тепер. Інша справа тепер їм варто підказати, що добре б змінинити ворожий ресурс. В тому-то і справа, що ті хто справді законспіровані, на такій фігні не попаляться.

Взагалі я їм не лікар, але це все ж таки проукраїнська партія. Коли вони дістались до парламенту, то туди дійсно поперло всякого лайна і тут є багато застережень до керівництва. Думаю в перспективі з них може виокремитись дісно гідна українців політична сила, хоча з точки зору глобальної політики, це треба дуже постаратись.

Так ніяку критику ж не сприймають, на все одна відповідь - 'кругом жиди, вони у всьому винні і топлять нас'. На такому фундаменті якось важкувато будувати поважну політсилу.

От тому і кажу, що виділиться з них проукраїнська партія європейського типу  :smilie1: (може навіть з Яценюком і здоровою частиною Батьківщини   :smilie3:)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #7 : Травня 20, 2014, 01:16:57 01:16 »
пан - смотрящій від ВОС? :gigi: :upa
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #8 : Травня 20, 2014, 01:28:00 01:28 »
пан - смотрящій від ВОС? :gigi: :upa

за «смотрящого»  :punish:

А що, непогані такі собі мрії?  :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #9 : Травня 20, 2014, 02:20:28 02:20 »
Здається ЦЕ властива гілка для даної дискусії, тому переніс цитату з http://ukrpravda.net/index.php?topic=9581.0

Цитувати
ІМХО, снувати конспірологію і занадто глибоко копати в цю тему не варто, я вже писав, що там немає кому займатись такими речами. Думаю, на початку хтось їх посадив на дешевий московський сайт і сидять собі до тепер. Інша справа тепер їм варто підказати, що добре б змінинити ворожий ресурс. В тому-то і справа, що ті хто справді законспіровані, на такій фігні не попаляться.

Взагалі я їм не лікар, але це все ж таки проукраїнська партія. Коли вони дістались до парламенту, то туди дійсно поперло всякого лайна і тут є багато застережень до керівництва. Думаю в перспективі з них може виокремитись дісно гідна українців політична сила, хоча з точки зору глобальної політики, це треба дуже постаратись.

Так ніяку критику ж не сприймають, на все одна відповідь - 'кругом жиди, вони у всьому винні і топлять нас'. На такому фундаменті якось важкувато будувати поважну політсилу.

От тому і кажу, що виділиться з них проукраїнська партія європейського типу  :smilie1: (може навіть з Яценюком і здоровою частиною Батьківщини   :smilie3:)

Буде виділятись брунькуванням, чи якимось статевим шляхом ?  :laugh:

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #10 : Травня 20, 2014, 02:40:20 02:40 »
Буде виділятись брунькуванням, чи якимось статевим шляхом ?  :laugh:

Та то я тільки вангую, або інакше кажучи пробую матеріалізувати «мислю», якщо вибори будуть восени, то імхо нічого не буде (хоча з Яценюком є надія). Вони ще тепер не догнали, що їм вже давно треба було переходити в опозицію, бо буде проблема з самим входом до наступної ради.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #11 : Травня 20, 2014, 02:54:43 02:54 »
Буде виділятись брунькуванням, чи якимось статевим шляхом ?  :laugh:

Та то я тільки вангую, або інакше кажучи пробую матеріалізувати «мислю», якщо вибори будуть восени, то імхо нічого не буде (хоча з Яценюком є надія). Вони ще тепер не догнали, що їм вже давно треба було переходити в опозицію, бо буде проблема з самим входом до наступної ради.

Та хотілось би, звичайно, щоби щось з того вийшло, певний потенціал там є. Але, враховуючи рідний менталітет, скоріше всього зійде все на пси.  :smilie2:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #12 : Травня 20, 2014, 02:59:18 02:59 »
Всеукраїнське об‘єднання "Свобода" та Національний фронт Франції підписали Протокол про співпрацю :Prapor2:
23 листопада 2009



23 листопада 2009 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у рамках візиту до Франції на запрошення лідера Національного фронту Франції Жана-Марі Лє Пена підписав Протокол про співпрацю між ВО "Свобода" та Національним фронтом Франції.

У понеділок у місті Нантер, що поблизу Парижа, в штаб-квартирі Національного фронту Франції відбулося підписання Протоколу про співпрацю між Всеукраїнським об‘єднанням "Свобода" та Національним фронтом Франції, який підписали відповідно голови двох націоналістичних партій Олег Тягнибок та Жан-Марі Лє Пен.

Протокол передбачає співпрацю правих партій України та Франції :Prapor2: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/012761/



а от і співпраця Національного фронту Франції: :Prapor2:



В Москве лидера французского «Национального фронта» принимали на уровне члена правительства: с Марин Ле Пен встретился вице-премьер Дмитрий Рогозин :Prapor2:

А пока помимо работы внутри страны дочь самого скандального политика Франции заручается поддержкой за рубежом. И не где-нибудь, а в России. Жан-Мари Ле Пен получал слова одобрения от лидера ЛДПР Владимира Жириновского (того єблана, що ЛНР броньовик підігнав). :Prapor2:

Марин Ле Пен метит выше – встречи с председателем Госдумы Сергеем Нарышкиным (той що спікєр госдуми) и вице-премьером Дмитрием Рогозиным (той що курує постачання ПЗРК і ПТРК, з яких ДНР нашу техніку валить), выступление перед студентами МГИМО

и самое главное заявление на экспорт: «Россия спасла Сирию» (тут бєз коммєнтарієв) :Prapor2:

«Как совершенно правильно сказал Владимир Путин, Франция через 20 лет станет колонией своих бывших колоний», – с довольным видом говорит лидер «Национального фронта» в интервью главному кремлевскому каналу «Россия 1»  :Prapor2:


свобода прийде - порядок наведе! :upa
« Останнє редагування: Травня 20, 2014, 03:03:48 03:03 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #13 : Травня 20, 2014, 03:07:24 03:07 »
...

Та тут все ясно, в зовнішній політиці там тупизна повна. Он і з йобіками мадярськими братались, а ті взагалі на кацапських вливаннях сидять і кацапів вихваляють, як і де тільки можливо.  :weep:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #14 : Травня 20, 2014, 03:18:19 03:18 »
...

Та тут все ясно, в зовнішній політиці там тупизна повна. Он і з йобіками мадярськими братались, а ті взагалі на кацапських вливаннях сидять і кацапів вихваляють, як і де тільки можливо.  :weep:

чого це тупизна? нєєє...  :smilie1:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #15 : Травня 20, 2014, 03:37:54 03:37 »
От я розумію ті паралелі і ту недовіру, але в Європі завжди так було, що нацики з нациками, хадекі з хадеками, ліберасти з ліберастами, а зараз все помінялось - війна.
І вже з Європи іде чіткий сигнал - тролити ВОС, а америка каже «Україна має спиратись на націоналістів». Коротше іде глобальна перетасовка «маєтків» де головні гравці США, ОЄ і Китай, а ми тут тільки під руку підвернулись, бо нашими руками хочуть розхєрачити РФ щоб перехопити контроль над її енергоресурсами. І в тому бардаку - ОЄ хоче рибку з'їсти і .. сісти - втримати стабільні поставки газу з РФії (дивись, утримати Пупкіна при владі, як гаранта) і контролювати гтс (мати контрольований уряд в Києві). А америка має проблеми з валютою і хоче перехопити контроль над гтс, щоб могти краще «домовлятись» з ОЄ (Німеччиною), про Китай вже не буду - там проблема теж з енегоносіями.
А Україні з цього треба вийти не тільки при своїх, а ще й з прикупом. Ну от, десь так коротко.
А повертаючись до ВОС - більшість керівництва і середньої ланки там здорова і проукраїнська!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #16 : Травня 20, 2014, 04:00:55 04:00 »
тю, я наводжу факти, а ти викладаєш власні розмірковування "про глобальне".

Европейские друзья Путина: Кремль ставит на ультраправых :Prapor2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #17 : Травня 20, 2014, 04:16:03 04:16 »
Тут справа така, що багатьох людей з ВОС я знаю з їх праці і вже давно.
А за факти я до речі дуже вдячний  :smiley15:
Робота в мене така - збирати факти і викладати за ними схеми  :smilie1:
Але на сьогодні досить фактів і схем - добраніч.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #18 : Травня 20, 2014, 04:34:29 04:34 »
то ти тут по роботі? ну я одразу так і сказав :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #19 : Травня 20, 2014, 08:28:15 08:28 »
 :smiley24:
сволоту фінансує навіть не каломойський, а напряму з кремля :smilie10:

ну тоді ПС проект олігархів із оффшору

Domain Name:PRAVYYSEKTOR.INFO
Domain ID: D51634506-LRMS
Creation Date: 2014-02-09T16:17:32Z
Updated Date: 2014-04-10T20:30:54Z
Registry Expiry Date: 2015-02-09T16:17:32Z
Sponsoring Registrar:eNom, Inc. (R126-LRMS)
Sponsoring Registrar IANA ID: 48
WHOIS Server:
Referral URL:
Domain Status: clientTransferProhibited
Registrant ID:c21d995cc3ca5e97
Registrant Name:WhoisGuard Protected
Registrant Organization:WhoisGuard, Inc.
Registrant Street: P.O. Box 0823-03411
Registrant City:Panama
Registrant State/Province:Panama
Registrant Postal Code:00000
Registrant Country:PA
Registrant Phone:+507.8365503

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #20 : Травня 20, 2014, 10:00:44 10:00 »
то ти тут по роботі? ну я одразу так і сказав :smiley15:

Тю, по роботі?! :eyes: Занадто ти підозрілий Воїне, не шукай в кожній трохи відмінній поставі проплаченого агента.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #21 : Травня 20, 2014, 10:02:06 10:02 »
Лапті з ВО Свобода якось ще й "підозріло" затихли після уходу ПР з активної політичної арени ;)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #22 : Травня 20, 2014, 10:30:09 10:30 »
2 monach
На ФУПі ця тема активно мусолилась ще перед парламентськими виборами...Поцікавтесь - там все розжовано для ламерів!  Хто має розуміння питання той давно дійшов висновку що то всьо лиш москальський сервіс захисту від ддос атак. Бо за попереднього режиму сайт Свободи атакували знатно... І вибраний він був по оптимальному співвідношенні ціна-якість. Хто того не РОЗУМІЄ - той і далі витягує на сміх курям засмальцовані "аблічєнія" від монтянші і возняка
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #23 : Травня 20, 2014, 10:32:00 10:32 »
оптимальне співвідношення ціна\якість ? :) оригінально звучить особливо контексті останніх подій окупанта :)


Воістину патріотична партія ... чи націоналістична?  :smiley24:


ЗІ: люди відмовляються від продукції сусідньої країни, часто отримуючи незлецький дискомфорт на початку бойкоту, а ВО Свобода в патріотичному пориві шукає краще співвідношення ціни та якості :) ... щось тут не клеїться, нє?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #24 : Травня 20, 2014, 10:38:30 10:38 »
2 monach
На ФУПі ця тема активно мусолилась ще перед парламентськими виборами...Поцікавтесь - там все розжовано для ламерів!  Хто має розуміння питання той давно дійшов висновку що то всьо лиш москальський сервіс захисту від ддос атак. Бо за попереднього режиму сайт Свободи атакували знатно... І вибраний він був по оптимальному співвідношенні ціна-якість. Хто того не РОЗУМІЄ - той і далі витягує на сміх курям засмальцовані "аблічєнія" від монтянші і возняка

Транзитний сервер? xi-xi.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #25 : Травня 20, 2014, 11:00:36 11:00 »
оптимальне співвідношення ціна\якість ? :) оригінально звучить особливо контексті останніх подій окупанта :)


Воістину патріотична партія ... чи націоналістична?  :smiley24:


ЗІ: люди відмовляються від продукції сусідньої країни, часто отримуючи незлецький дискомфорт на початку бойкоту, а ВО Свобода в патріотичному пориві шукає краще співвідношення ціни та якості :) ... щось тут не клеїться, нє?

все клеїться, бо різниця в ціні між москальским і штатівським сервісом є на порядок. Нажаль, платити суму з чотирма нулями щомісяця Свобода не може...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #26 : Травня 20, 2014, 11:14:20 11:14 »
я серйозно думав минулого року, що свобода буде наступною партією, за якою віддам голос.

Але прийдеться бойкотувати разом з російськими продуктами і "свободу" :), обираючи щось більш українське
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #27 : Травня 20, 2014, 11:21:24 11:21 »
я серйозно думав минулого року, що свобода буде наступною партією, за якою віддам голос.

Але прийдеться бойкотувати разом з російськими продуктами і "свободу" :), обираючи щось більш українське

назло кондуктору куплю білет і піду пішки...
ну-ну
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #28 : Травня 20, 2014, 11:23:08 11:23 »
оптимальне співвідношення ціна\якість ? :) оригінально звучить особливо контексті останніх подій окупанта :)


Воістину патріотична партія ... чи націоналістична?  :smiley24:


ЗІ: люди відмовляються від продукції сусідньої країни, часто отримуючи незлецький дискомфорт на початку бойкоту, а ВО Свобода в патріотичному пориві шукає краще співвідношення ціни та якості :) ... щось тут не клеїться, нє?

все клеїться, бо різниця в ціні між москальским і штатівським сервісом є на порядок. Нажаль, платити суму з чотирма нулями щомісяця Свобода не може...

Та ви шо? Яїпу!
Чупа-чупс може за голандський хостинг СУПу платити, а ВО "Свобода" за свiй ні? Скажіть своїм вождям, що красти у партії потрібно вже трохи менше.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: ВО "Свобода" проти "москалів"
« Reply #29 : Травня 20, 2014, 11:34:58 11:34 »
оптимальне співвідношення ціна\якість ? :) оригінально звучить особливо контексті останніх подій окупанта :)


Воістину патріотична партія ... чи націоналістична?  :smiley24:


ЗІ: люди відмовляються від продукції сусідньої країни, часто отримуючи незлецький дискомфорт на початку бойкоту, а ВО Свобода в патріотичному пориві шукає краще співвідношення ціни та якості :) ... щось тут не клеїться, нє?

все клеїться, бо різниця в ціні між москальским і штатівським сервісом є на порядок. Нажаль, платити суму з чотирма нулями щомісяця Свобода не може...

Та ви шо? Яїпу!
Чупа-чупс може за голандський хостинг СУПу платити, а ВО "Свобода" за свiй ні? Скажіть своїм вождям, що красти у партії потрібно вже трохи менше.


а шо нема доступного українського хостингу?