Автор Тема: За кого Ви проголосуєте на виборах 25 травня 2014 р?  (Прочитано 9566 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
а почему проголосовавшие за Юльку прячут лица? стыдно?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Очі бояться, а руки роблять за Пороха.  :smilie8:
Тобто зовсім без фанатизму.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Перебрав всіх кандидатів, зважив....За Пороха.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Делаю прогноз: Ляшко станет неожиданностью этих выборов и может даже занять второе место. Раньше эта роль (набрать намного больше, чем давали соцопросы) обычно доставалась Юлии Владимировне.

Абсолютно підтримую.
Останні дні сама здивована, скільки знайомих і незнайомих людей говорять, що голосуватимуть за Ляшка.
Цікаво, що раніше це були потенційні виборці Тягнибока і Порошенка.

Бо голосування за Ляшка є, по суті, протестом проти того лайна, яке пнеться в президенти.
Я не бачу жодного гідного кандидата. А Ляшко хоча б ріже правду-матку. Тому - проти всіх, за Ляшка.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Перебрав всіх кандидатів, зважив....За Пороха.
Переглянув і повернувся до тих кандидатур, про які й так не забував: Порох та Ярош.
Швидше за все буде таки Порошенко, за Яроша проголосую або у випадку, якщо він якийсь подвиг раптом здійснить, або Порох якусь дурницю утне.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Ярош  :Prapor2:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Делаю прогноз: Ляшко станет неожиданностью этих выборов и может даже занять второе место. Раньше эта роль (набрать намного больше, чем давали соцопросы) обычно доставалась Юлии Владимировне.

Абсолютно підтримую.
Останні дні сама здивована, скільки знайомих і незнайомих людей говорять, що голосуватимуть за Ляшка.
Цікаво, що раніше це були потенційні виборці Тягнибока і Порошенка.

Бо голосування за Ляшка є, по суті, протестом проти того лайна, яке пнеться в президенти.
Я не бачу жодного гідного кандидата. А Ляшко хоча б ріже правду-матку. Тому - проти всіх, за Ляшка.
Правда-матка Ляшка має ім"я, звати її ЮЛЯ  :laugh:. Хочете мати ВОНУ при владі - обирайте Ляшка!

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Ляшко під Юлькою? Це новина...

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
В нас виявилось 5 юльків - непорядок

Offline Ded

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Стать: Чоловіча
  • Киев
Есть шанс все решить в один тур. Поэтому - Порошенко.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
тут ще такий момент
1) за кого би я хотів (в ідеалі) в відриві від теперішньої ситуації = Ляшко, чувак на відміну від Яроша відомий давно, і завжди був трохи епатажний, проте говорив правильні речі.
2) за кого я реально проголосую в даній ситуації щоб, по можливості, уникнути 2-го туру = Порошенко як апгрейднута версія Ющенко+частковоКучма
« Останнє редагування: Травня 20, 2014, 01:12:27 13:12 від UnionJack »

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
за ляшка

ну не нравиццо мне пеця - и  в частности своей дешевой пиаркомпанией БУЛАТОВ

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

1) за кого би я хотів (в ідеалі) в відриві від теперішньої ситуації = Ляшко, чувак на відміну від Яроша відомий давно, і завжди був трохи епатажний, проте говорив правильні речі.

Я Ляшка пам"ятаю за 2 речі:
- його прибрали з БЮТу, щоб уникнути гей-скандалу,
- навіть після цього він кричав "Юлі - волю!" голосніше та довше за всіх.
Це були "правильні речі"?

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
За  Порошенка, звісно! :smiley16:

ПиСи  А що  Кадра  6  разів за  Юлю тицьнула, чи хто ті  пять інших??? :smilie10:
Каравул! І  сюди  юльки  пролізли! Шифруюцця, гадюки! :gigi:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Перебрав всіх кандидатів, зважив....За Пороха.
Переглянув і повернувся до тих кандидатур, про які й так не забував: Порох та Ярош.
Швидше за все буде таки Порошенко, за Яроша проголосую або у випадку, якщо він якийсь подвиг раптом здійснить, або Порох якусь дурницю утне.

+ 10000
Отак і я аналогічно.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
За  Порошенка, звісно! :smiley16:

ПиСи  А що  Кадра  6  разів за  Юлю тицьнула, чи хто ті  пять інших??? :smilie10:
Каравул! І  сюди  юльки  пролізли! Шифруюцця, гадюки! :gigi:
:lol:
Гадюки не шифруються, вони тихенько сидять під колодою та чекають свого часу  :shuffle:

Offline Игрек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1061
  • Стать: Чоловіча
  • Київ, єдина країна
Порох. І так схилявся, бо поводився він дуже достойно останним часом, та й непогано б було одним туром усе завершити, бо часу обмаль.
Поклонник рефрижераторных россиян. (с)

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу

1) за кого би я хотів (в ідеалі) в відриві від теперішньої ситуації = Ляшко, чувак на відміну від Яроша відомий давно, і завжди був трохи епатажний, проте говорив правильні речі.

Я Ляшка пам"ятаю за 2 речі:
- його прибрали з БЮТу, щоб уникнути гей-скандалу,
- навіть після цього він кричав "Юлі - волю!" голосніше та довше за всіх.
Це були "правильні речі"?
Та ніякий він не гей. це в нього таке реноме, яке він, ймовірно сам же ж і підігріває  :laugh:
"Юлі - волю!" ми всі кричали донедавна. Насправід бажаючи лише щоб Хряка посадили до неї в сусідню камеру. ;)

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Порошенко

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

1) за кого би я хотів (в ідеалі) в відриві від теперішньої ситуації = Ляшко, чувак на відміну від Яроша відомий давно, і завжди був трохи епатажний, проте говорив правильні речі.

Я Ляшка пам"ятаю за 2 речі:
- його прибрали з БЮТу, щоб уникнути гей-скандалу,
- навіть після цього він кричав "Юлі - волю!" голосніше та довше за всіх.
Це були "правильні речі"?
Та ніякий він не гей. це в нього таке реноме, яке він, ймовірно сам же ж і підігріває  :laugh:
"Юлі - волю!" ми всі кричали донедавна. Насправід бажаючи лише щоб Хряка посадили до неї в сусідню камеру. ;)
Ну я не кричав, а за те, що всі кричали, то всі зараз покуту несемо: ворог шматує Україну, а бютошобла йому допомагає. Ну чи не заважає, чорт її розбере...

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
голосуватму за ляшка - єдиний з укрошобли падлітиків підарас в непоганому розумінні цього слова

не сцикун і патріот по ділах а не на словах

с путлєрим не співпрацював - булатова не гримував, в любих друзях юща не состоял. к созданіє партії регіонів не прівлекався

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33429
  • Стать: Чоловіча

1) за кого би я хотів (в ідеалі) в відриві від теперішньої ситуації = Ляшко, чувак на відміну від Яроша відомий давно, і завжди був трохи епатажний, проте говорив правильні речі.

Я Ляшка пам"ятаю за 2 речі:
- його прибрали з БЮТу, щоб уникнути гей-скандалу,
- навіть після цього він кричав "Юлі - волю!" голосніше та довше за всіх.
Це були "правильні речі"?
Та ніякий він не гей. це в нього таке реноме, яке він, ймовірно сам же ж і підігріває  :laugh:
"Юлі - волю!" ми всі кричали донедавна. Насправід бажаючи лише щоб Хряка посадили до неї в сусідню камеру. ;)

Та якби був геєм, то це ще можна було зрозуміти.  :gigi: Але він цим кар'єру робив, що саме по собі  :smiley23: :at

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Не забуваємо проголосувати, хто ще цього не зробив.

Offline surgeon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1551
  • Стать: Чоловіча
  • Запоріжжя
Порошенко. Це не те щоб віра в цю людину, але певна довіра є.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Dovedets'a za Poroshenka.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
ярош прийде, порядок наведе.

Ярошу б на справді міністром молоді та спорту (бо отой жирний щось мене не надихає), хай організовує патріотичні табори для дітвори, вибиває в держави під них кошти і всім нормальним дітям українських батків нехай там правильно підказують що таке "Україна понад усе" спортивне та моральне виховання в правильному руслі правильний підхід в цілому і вклад в майбутнє.

Підтримую. Він же і був працівником (чи керівником?) об'єднання Тризуб (якщо не помиляюсь).

До речі, а чому всякі Тризуби і Білі молоти та Бойові гопаки на слуху, а про питомо український Пласт ніде нічого не чути?
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
В нас виявилось 5 юльків - непорядок

Це називається - плюралізм  :smilie5: От якби ще обгрунтування такого вибору (крім того, що "Вона прийде - порядок наведе", бо так про кожного з них можна казати  :gigi:)
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline ТетраМ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10249
  • Стать: Жіноча
  • Демагог с крылышками © из Бандерштадта
Порошенко. Найкращий варіант, якщо він буде обраний ще в 1-му турі.
"Дещица, запевай!"©

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
В іншій політичній і економічній ситуації в першому турі не голосував би за Петра. А так - Порошенко. І під контроль Ляшка. :gigi:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Це не форум, а якийсь рафінований свинарник...