Сторінок:
Actions
  • #4711 від ЮАР 14 Aug 2021
  • Я з ранку просив Uki... прибрати це лайно...
    Як бачiмо... все залишилося...
     :smilie7:

    Я наче б то питав хто така Ольга, а не що ти робив зранку.
    Я дійсно не знаю про кого річ.
  • #4712 від Ad Astra 14 Aug 2021
  • Я з ранку просив Uki... прибрати це лайно...
    Як бачiмо... все залишилося...
     :smilie7:

    Яке лайно? я не порушила ніяких правил. Підняти дописи певних юзерів на цьому ж форумі - не є порушенням правил.

    Юкі не ідіот і чудово бачить, хто насправді тут намагається розвести с***ч.

    Ну старайтесь далі.
  • #4713 від Ad Astra 14 Aug 2021
  • Я наче б то питав хто така Ольга, а не що ти робив зранку.
    Я дійсно не знаю про кого річ.

    Нік Ольга Тейлор, вона ж дружина атошника ніка аутсайдер.
  • #4714 від ЮАР 14 Aug 2021
  • Нік Ольга Тейлор, вона ж дружина атошника ніка аутсайдер.

    Що за маячня!
    То ти і є Трейлер, Канцелебоген, і Блювштейн Софья Іванівна.
  • #4715 від Бувалий 14 Aug 2021
  • Що за маячня!
    То ти і є Трейлер, Канцелебоген, і Блювштейн Софья Іванівна.
    :smiley24:
    Я наче б то питав хто така Ольга, а не що ти робив зранку.
    Я дійсно не знаю про кого річ.
    При Geo був порядок...

  • #4716 від Capitain Cubs 14 Aug 2021
  • :smiley24:При Geo був порядок...

    раніше такої хуйні не було(с) :smilie5:
  • #4717 від Бувалий 14 Aug 2021
  • раніше такої хуйні не було(с)
    :smilie5:
    А кто пустив це лайно на СУП?..
  • #4718 від Uki 14 Aug 2021
  • :smiley24:При Geo був порядок...

    Але форумчани були невдячні за цей "порядок"...... він розізлився, хряпнув дверима та пішов.......
  • #4719 від Uki 14 Aug 2021
  • Хоч один приклад булінгу Ольгою в студію? я за майже 4 роки на фупі ні разу не бачила. Як правило, це самозахист у відповідь.

    колись дуже дуже давно обмовився що маю контракт з каліфорнійською системою освіти, так вони з аутом кидались на мене "присмоктався до бюджету та смокчеш бабло трудового народу". майже в кожній дискусії....
    Цей нік видає себе як жінка, для жінки найкращий спосіб опустити опонента чоловіка - це принизити його сексуально...... вона раніше постійно цей спосіб маніпуляції використовувала..... той імпатєнт, інший ще шось і тд........ це самий відвертий булінг...... зараз трохи попустило......
    Але тепер в кожному її повідомленні "ета поц каторий бла бла бла"..... знову і знову.......

    Хтось на форумах в пошуку істини?  :smilie10:

    Так я раніше багато чого цікавого на форумах черпав....... Зараз вже звичайно цього нема...... :smilie2:
  • #4720 від Ad Astra 14 Aug 2021
  • колись дуже дуже давно обмовився що маю контракт з каліфорнійською системою освіти, так вони з аутом кидались на мене "присмоктався до бюджету та смокчеш бабло трудового народу". майже в кожній дискусії....
    Цей нік видає себе як жінка, для жінки найкращий спосіб опустити опонента чоловіка - це принизити його сексуально...... вона раніше постійно цей спосіб маніпуляції використовувала..... той імпатєнт, інший ще шось і тд........ це самий відвертий булінг...... зараз трохи попустило......
    Але тепер в кожному її повідомленні "ета поц каторий бла бла бла"..... знову і знову.......

    Так я раніше багато чого цікавого на форумах черпав....... Зараз вже звичайно цього нема...... :smilie2:

    OMG ... Після того, як її нещадно і несправедливо банив Славцьо і її ціла купа ніків теж принижували сексуально, то фігня. ЇЇ фірмове "поц" - то фактично комплімент у порівнянні. А чого нам там не писали у темі про Трампа ... це піпець. Один широко відомий у вузьких колах навіть фантазував, як розрубує мене катаною  :smilie10:. Причому ці ниці особи просто тупо брехали, що нібито я там писала під іншим ніком, і всіляко матюкали. Тому будь-яка атвєтка, яку дає Ольга, абсолютно виправдана.

    Сиджу працюю над звітом за липень, на секундочку відволікаюсь, а на фупі чергові фімочкині страждання  :weep: :weep: :weep:


    Re: Пан Пшениця!  (tu)
    Хома Л.
    cьогодні в 23:02
    IP/Host: ---.bb.sky.com
          птах Сорока, cьогодні в 22:55
                Хома Л., cьогодні в 22:54
                Пан Пшениця для мене - юзер номер 2 на усю Канаду
          А номер 1 це хто така? B-)

    Лиш вона лиш вона
    Сидітиме сумна


    От уже невтомний фанат - таких у мене ще не було  :laugh: :laugh: :laugh:

    А медведка після мого розбору польотів перестав писати. Совість замучила?
  • #4721 від Uki 15 Aug 2021
  • OMG ... Після того, як її нещадно і несправедливо банив Славцьо і її ціла купа ніків теж принижували сексуально, то фігня.

    То було не після того, а до того........  До Слава вона вже проявила себе у всій своїй красі...........
  • #4722 від Uki 15 Aug 2021
  • Цих тварюк треба заборонити в Україні....

  • #4723 від Утренняя палка 15 Aug 2021
  • Але форумчани були невдячні за цей "порядок"...... він розізлився, хряпнув дверима та пішов.......

    Так наведи порядок! Зачем нам эта психиатрия? Разборки фриков с сумасшедшими перелезли уже сюда! :fp2 А это, единственный форум, который еще можно читать.
  • #4724 від Uki 15 Aug 2021
  • Так наведи порядок! Зачем нам эта психиатрия? Разборки фриков с сумасшедшими перелезли уже сюда! :fp2 А это, единственный форум, который еще можно читать.

    Я не маю нічого проти фріків........ Я сам фрік божевільний............ Просто прошу дотримуватись правил......
  • #4725 від ЮАР 15 Aug 2021
  • Я не маю нічого проти фріків........

    Даремно!
    Американці нічого не мали проти негрів (при цьому місцеві мешканці живуть в резерваціях).
    Європейці нічого на мали проти арабів, ...
    Українці до 2014 року нічого не мали проти кацапів.

    Наслідки нам усім відомі.
    Більш того, наприклад в Європі почалися незворотні процеси.

    До того ж тут не лише фрікі. Тут є пошесть і погірше.
  • #4726 від Uki 15 Aug 2021
  • Даремно!
    Американці нічого не мали проти негрів (при цьому місцеві мешканці живуть в резерваціях).
    Європейці нічого на мали проти арабів, ...
    Українці до 2014 року нічого не мали проти кацапів.

    Наслідки нам усім відомі.
    Більш того, наприклад в Європі почалися незворотні процеси.

    До того ж тут не лише фрікі. Тут є пошесть і погірше.




    Якщо слідувати твоїм міркуванням, то ти повинен зникнути дуже швидко з цієї землі
  • #4727 від Outlander 15 Aug 2021
  • Нік Ольга Тейлор, вона ж дружина атошника ніка аутсайдер.
    А можна фотку "атошника ніка аутсайдер" в АТО? Чи посвідчення УБД, нехай навіть із замальованими фотками-прізвищами, але на фоні якоїсь свіжої теми на форумі?  :gigi:
  • #4728 від Uki 15 Aug 2021
  • Так наведи порядок! Зачем нам эта психиатрия? Разборки фриков с сумасшедшими перелезли уже сюда! :fp2 А это, единственный форум, который еще можно читать.

    Я ліберал........ я за контрольований хаос.........
  • #4729 від ЮАР 15 Aug 2021
  • А можна фотку "атошника ніка аутсайдер" в АТО? Чи посвідчення УБД, нехай навіть із замальованими фотками-прізвищами, але на фоні якоїсь свіжої теми на форумі?  :gigi:

    У Валюхи марення. Санітари не знають.
    Не переймайтеся.
  • #4730 від ЮАР 15 Aug 2021
  • Якщо слідувати твоїм міркуванням, то ти повинен зникнути дуже швидко з цієї землі

    Якого дідька?
    Я живу на своїй землі.

    І взагалі, я маю намір жити вічно, і поки що у мене це непогано виходить! :ao
  • #4731 від Uki 15 Aug 2021
  • Якого дідька?
    І взагалі, я маю намір жити вічно, і поки що у мене це непогано виходить! :ao

    Ну тебе повинні були загеноцидити вже давно........
  • #4732 від ЮАР 15 Aug 2021
  • Ну тебе повинні були загеноцидити вже давно........

    Негри?
  • #4733 від Codename47 15 Aug 2021
  • Якщо слідувати твоїм міркуванням, то ти повинен зникнути дуже швидко з цієї землі

    Згідно його міркуванням він завуальовано порушив
    Цитувати
    2 Українофобія, та інші різновиди ксенофобії та нетерпимоті.
  • #4734 від Yuras Yuras 15 Aug 2021
  • Згідно його міркуванням він завуальовано порушив
    Так це ви УкрПравдаРут?
  • #4735 від Утренняя палка 15 Aug 2021
  • Я ліберал........ я за контрольований хаос.........

    Тогда жди гостей. Очень скоро, вслед за цитатами, которые притащила космонавтка сюда придут и авторы :gigi:
  • #4736 від ЮАР 15 Aug 2021
  • Згідно його міркуванням він завуальовано порушив

    Як ти помиляєшся!
    Все навпаки!
    Я з самих кращих міркувань вважаю що китайці мають жити у Китаї, негри в Африці, індуси в Індії, узбеки в Узбекистані, а Українці в Україні.
    Негарно вчиняли ті, хто примусово вивозив негрів з Африки, а Українців відправляв до Сибіру.

    Є заперечення?
  • #4737 від RG 15 Aug 2021
  • Таке враження, що Тєрєшкова тут на форумі переховується від свого психіатра   :)
  • #4738 від Codename47 15 Aug 2021
  • Як ти помиляєшся!
    Все навпаки!
    Я з самих кращих міркувань вважаю що китайці мають жити у Китаї, негри в Африці, індуси в Індії, узбеки в Узбекистані, а Українці в Україні.
    Негарно вчиняли ті, хто примусово вивозив негрів з Африки, а Українців відправляв до Сибіру.

    Є заперечення?

    Більшість ваших тверджень ксенофобські, тому я можу погодитись з тим, що такі ксенофоби як ви мають жити в бані, а не на форумах
  • #4739 від Codename47 15 Aug 2021
  • Так це ви УкрПравдаРут?

    УкрПравдаРут пише російською, любить автоспорт і має адмінські права до фупу, я не маю нічого з цього.
  • #4740 від Yuras Yuras 15 Aug 2021
  • УкрПравдаРут пише російською, любить автоспорт і має адмінські права до фупу, я не маю нічого з цього.
    Я маю на увазі, що якщо називаю свинособаку свинособакою, то це ксенофобія?
Сторінок:
Actions