Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 201781 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: президент ЗЕ
« Reply #270 : Травня 19, 2019, 06:52:03 18:52 »
Боїться на Ростов відчалити ?  :smilie5:
Виділив, як дисонанс попереднім протилежним заявам і приїзду Портнова.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #271 : Травня 19, 2019, 07:39:08 19:39 »
Порох оставляет пост Президента.



http://ukrpravda.net/index.php?topic=52567.30


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #272 : Травня 20, 2019, 11:30:49 11:30 »
20 мая - день инсталяции Зеленского.

« Останнє редагування: Травня 20, 2019, 11:46:07 11:46 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #273 : Травня 20, 2019, 11:31:29 11:31 »

Sergey Fursa
27 мин. ·
Зеленский и его первый шаг в пропасть, в эпоху настоящей бедности

Владимир Зеленский приступил к обязанностям. И начал с роспуска парламента. Сделав первый свой шаг, который сразу же нарушает закон. Да, для роспуска парламента есть социальная легитимность, общество не любит депутатов, но нет юридического права. И первым же шагом президент показывает, как он будет относится к верховенству права. И показал, что его личный интерес, политическая выгода – важнее. И чем он оправдывает такой шаг, желанием людей или предсказанием астрологов – это не важно. Оправдать можно любое преступление. Было бы желание. И пока рейтинг не упал очень хочется зафиксировать высокий результат в парламентских выборах. А на остальное плевать.

Единственное что в современном мире отличает успешные страны от стран-неудачников – это наличие верховенства права. Все просто. Если в стране действует верховенство права – страна будет богата. А богатая страна – это страна богатых людей. Все прочее уже вторично. Размеры страны, ресурсы, население – это все играет роль второго плана. Страна без ресурсов может быть богатой, просто когда у нее будет верховенство права. Страна может быть наполнена ресурсами под завязку, но если там не действуют законы, это будет страна очень бедных людей.

Конец эпохи бедности – это всегда начало эпохи верховенства права. И сегодня нас повели в другую сторону. И вряд ли стоит ожидать, что если первый шаг направлен в сторону бедности, то другие поведут нас к богатству. Все-таки это очень важный выбор. Сложный путь в нужную сторону, или легкая дорога к бедности. И сейчас Зеленский показал, что у него есть желание узурпировать власть. Сделал тоже самое, что Янукович. Просто Янукович использовал для этого Конституционный Суд, а Зеленский – распустил парламент сомнительным решением, которое, как он ожидает, будет поддержано украинскими судами. Делая этот шаг новый президент показывает, что он не сомневается в решении украинских судов. Которые его поддержат. И ключевое тут – какие люди могут гарантировать ему такую поддержку? Кто может гарантировать новому президенту, что его сомнительное решение обязательно поддержит суд? Самый честный украинский суд.

Кто эти люди, которые могут обеспечить любое решение украинских судов? Особенно окружного административного суда. Мы знаем фамилии этих людей. Это Коломойский, Портнов, Богдан. Именно на этих людей решил опереться избранный президент. Именно эти люди обеспечат ему власть. А значит именно этим людям он будет должен. Эти люди будут играть первую скрипку в его власти. И значит они будут получать от этого выгоду. Может их бедность и закончится, пусть она и не начиналась. Но это те люди, интересы которых сделают украинцев беднее.

Решение о роспуске – это еще и решение о том, что перемены не нужны новому президенту. Перемены, которые могли бы обеспечить тот самый конец эпохи бедности. Привести в парламент новую качественную смену. Потому что для этого нужно изменить избирательную систему. Для чего нужен работающий парламент. И распуская парламент Зеленский цементирует его качество. Потому что половина Рады остается за мажоритаркой. И все токсичные персонажи, которые есть сегодня в украинском политикуме, использует эту лазейку, чтобы попасть в парламент. Все негодяи, которые ассоциируются у нас с коррупцией, станут депутатами. И это не проблема Зеленского, ведь он может всегда рассчитывать в будущем на этих депутатов. Ведь среди нет его идеологических противников, тем более ни у избранного президента, ни у коррупционеров просто нет никакой идеологии. Мажоритарщики всегда пытаются быть в орбите власти, в орбите президента. Это помогает их бизнесу. Тому самому мародерству в том числе. И их с радостью приглашает в новый парламент наш новый президент. Он им там рад.

Делая выбор между переменами и верховенством права и личным интересом получить послушный парламент новый президент сделал выбор в пользу личного интереса. Сегодня началась эпоха бедности. Сегодня был сделан первый шаг в сторону еще большей бедности в самой бедной стране Европы. И страна с радостью поддержала этот шаг.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #274 : Травня 20, 2019, 11:33:59 11:33 »
Про Що говорив Зеленський у першій промові...


Дорогі українці!

Після моєї перемоги на виборах мій шестирічний син сказав:
«Та! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…»
Виходить, що… я… теж Президент?!»
І тоді це прозвучало як жарт, але згодом я зрозумів, що насправді це істина.
Тому що кожен з нас Президент.
Не 73 відсотки, які за мене голосували, а всі 100 відсотків українців.
Це не моя, це наша спільна перемога.
І це – наш спільний шанс. За який ми несемо спільну відповідальність.
І щойно – не тільки я складав присягу. Кожен з нас поклав руку на Конституцію і кожен з нас присягнув на вірність Україні.

Уявіть собі гучні заголовки: «Президент не платить податків», «Президент напідпитку промчав на червоне світло», «Президент потихеньку краде, бо «всі ж так роблять».
Ви згодні, що це ганьба?
Ось що я маю на увазі, коли кажу, що кожен з нас – Президент.
Відсьогодні кожен з нас несе відповідальність за країну, яку ми залишимо своїм дітям.
Кожен з нас, на своєму місці, зможе зробити все для розквіту України.

Європейська країна починається з кожного.
Ми обрали шлях до Європи, але Європа – не десь там. Європа ось тут (у голові – ред.). І коли вона буде ось тут – тоді вона з’явиться і ось тут – у всій Україні.

І це – наша спільна мрія.
Але у нас є і спільний біль.
Кожен з нас загинув на Донбасі.
Кожного дня ми втрачаємо кожного з нас.
І кожен з нас – переселенець.
Ті, хто втратив власний дім... І ті, хто відчинив двері власного дому, розділивши біль.
І кожен з нас – заробітчанин.
Ті, хто не знайшов себе вдома, а знайшов заробіток на чужині…
Ті, хто в боротьбі із бідністю змушений втрачати власну гідність.

Але ми все це подолаємо! Бо кожен з нас – українець.

Ми всі українці: не існує більших чи менших, правильних чи неправильних.
Від Ужгорода до Луганська. Від Чернігова до Сімферополя. У Львові, Харкові, Донецьку, у Дніпрі й в Одесі – ми українці.
І ми маємо бути єдині. Адже тільки тоді – ми сильні.

І сьогодні я звертаюсь до всіх українців у світі. Нас 65 мільйонів.
Так, не дивуйтесь – нас 65 мільйонів. Тих, кого народила українська земля.
Українці в Європі та Азії, у Північній та Південній Америці, в Австралії і в Африці. Я звертаюсь до всіх українців на планеті!

Ви нам дуже потрібні. Усім, хто готовий будувати нову, сильну та успішну Україну, я з радістю надам українське громадянство.
Ви повинні їхати в Україну не в гості, а додому.
Ми чекаємо на вас. Сувенірів з-за кордону не потрібно, привезіть, будь ласка, свої знання, досвід і ментальні цінності.

Все це допоможе нам почати нову епоху. 
Скептики скажуть: це фантастика. Це неможливо.
А може, це і є наша національна ідея? Об’єднавшись – зробити неможливе.
Всупереч усьому!

Згадайте збірну Ісландії з футболу на чемпіонаті Європи.
Коли дантист, режисер, пілот, студент і прибиральник билися й захищали честь своєї країни. І зробили це, хоча ніхто не вірив.

І це наш шлях. Ми повинні стати ісландцями у футболі, ізраїльтянами – в обороні рідної землі, японцями – у технологіях, швейцарцями – в умінні щасливо жити одне з одним, незважаючи на будь-які розбіжності.

І наше найперше завдання – припинення вогню на Донбасі.
Мене часто питали: а на що ви готові заради припинення вогню?
Дивне запитання. А на що готові ви заради життя близьких вам людей?
Можу запевнити – задля того, щоб наші герої більше не гинули,
я готовий на все. І я точно не боюсь ухвалювати складні рішення,
я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги,
і якщо буде потрібно – я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир. Не втрачаючи наших територій.

Історія – несправедлива річ.
Не ми почали цю війну. Але нам цю війну закінчувати.
І ми готові до діалогу. И я уверен, что прекрасным первым шагом для начала этого диалога, станет возвращение всех украинских пленных.

Наш наступний виклик – це повернення втрачених територій.
Чесно кажучи, мені здається, що це формулювання не зовсім коректне.
Бо неможливо втратити те, що й так наше.
І Крим, і Донбас – це наша українська земля.
Де ми втратили найголовніше. Це – люди.

И сегодня мы должны возвращать их сознание. Вот что мы потеряли.
За эти годы власть не сделала ничего, чтобы они чувствовали себя украинцами. Знали – они не чужие, они наши, они украинцы.
И пусть кто угодно раздает хоть по 10 паспортов, это ничего не изменит. Украинец – это не в паспорте. Украинец – это вот здесь.

І я точно це знаю. Знаю від бійців, які захищають Україну – наших героїв, і україномовних, и «русскоговорящих».
Там, на передовій, немає чвар і розбрату, там є сміливість і честь.
І я хочу звернутися до наших захисників.

Не буває сильної армії там, де влада не поважає людей, які щодня віддають життя за країну. Я зроблю все, щоб ви відчували повагу. Це гідне, а головне, стабільне фінансове забезпечення, ваші житлові умови, законні відпустки після виконання бойових завдань, відпочинок для вас і ваших родин.
Потрібно не розповідати про стандарти НАТО, а творити ці стандарти.

Безумовно, окрім війни, є ще багато бід, які роблять українців нещасливими. Це шокуючі тарифи, принизливі зарплати і пенсії, болючі ціни, неіснуючі робочі місця.
Це медицина, про покращення якої говорять здебільшого ті, хто ніколи не лежав з дитиною у звичайній лікарні.
Це міфічні українські дороги, які будуються та ремонтуються тільки у чиїсь бурхливій уяві.

Дозвольте мені процитувати одного американського актора, який став класним американським президентом: «Уряд не вирішує наших проблем. Уряд і є нашою проблемою».

І я не розумію наш уряд, який тільки розводить руками й каже: ми нічого не можемо зробити.

Неправда. Можете.
Ви можете взяти аркуш, взяти ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про наступні покоління, а не про наступні вибори!
Зробіть це. І люди оцінять.
Якісь у вас вибіркові оплески. Не всім подобається, що я кажу?
Дарма, бо це кажу не я, а народ України.

І моє обрання доводить – громадяни втомились від досвідчених, системних, надутих політиків, які за 28 років створили країну можливостей.
Можливостей «відкатів», «потоків», «дерибанів».

Ми збудуємо країну інших можливостей.
Де всі рівні перед законом, де є чесні та прозорі правила гри. Одні для всіх.
А для цього до влади повинні прийти люди, які будуть служити народу.
І я дуже хочу, щоб у ваших кабінетах не було моїх зображень.
Бо Президент – не ікона, не ідол, Президент – це не портрет.
Повісьте туди фотографії своїх дітей і перед кожним рішенням дивиться в очі їм.

Я можу ще багато чого сказати, але українці хочуть не слів, а дій. Тож…
 

Шановні депутати!
Ви призначили інавгурацію у понеділок, у робочий день.
Я бачу в цьому один плюс – це значить, ви готові працювати.

А тому прошу вас ухвалити:
1. Закон про скасування депутатської недоторканності.
2. Закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.
3. Багатостраждальний Виборчий кодекс і зробити відкриті списки.

А також. Прошу звільнити з посад:
1. Голову Служби Безпеки України.
2. Генерального Прокурора України.
3. Міністра оборони України.

Це геть не все, що ви можете зробити. Але для початку – достатньо.
У вас буде два місяці. Ухваліть ці важливі закони та рішення.
Повісьте усі медалі собі.
Заробіть непогані бали на дострокові парламентські вибори.

Я розпускаю Верховну Раду України 8-го скликання.

Слава Україні!

І наостанок. Дорогий народе!
Протягом свого життя я намагався робити все, щоб українці усміхалися.
Це була моя місія.
Тепер я робитиму все, щоб українці принаймні більше не плакали.

 
« Останнє редагування: Травня 20, 2019, 12:20:20 12:20 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #275 : Травня 20, 2019, 11:42:44 11:42 »

Віктор Уколов
1 ч. ·
На інавгурації кілька президентів: Грузії, Литви, Естонії, Латвії та спікери.
США прислала міністра енергетики і навіть дружня Хорватія якогось чиновника.
А з ФРН взагалі колишній міністр приїхав, а з Австрії - один з депутатів.
Інтерес до України явно падає просто на очах.

Для порівняння нагадаю 2014 рік, коли була інавгурація Порошенка:
тоді було 23 очільника — на рівні глав держав, урядів, парламентів і керівників міжнародних організацій; 5 — на рівні віце-прем'єр-міністрів; інші — на рівні міністрів закордонних справ та послів:

Федеральний Президент Австрійської Республіки Гайнц Фішер;
Президент Республіки Албанія Буяр Фаїк Нішані;
Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко;
Президент Республіки Грузія Георгій Маргвелашвілі;
Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайтє;
Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський;
Федеральний Президент Швейцарської конфедерації, чинний голова ОБСЄ Дідьє Буркхальтер;
Президент Федеративної республіки Німеччина Йоахим Гаук;
Президент Республіки Македонія Георге Іванов;
Президент Республіки Молдова Ніколае Тімофті;
Президент Румунії Траян Бесеску;
Президент Республіки Словенія Борут Пахор;
Президент Словацької республіки Іван Гашпарович;
Віце-президент США Джозеф Байден;
Прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер;
Прем'єр-міністр Казахстану Карім Масімов;
Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд;
Президент Ради Європи Герман Ван Ромпей;
Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Дзанньєр;
Прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма;
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан;
екс-Президент Республіки Польща Александер Квасьнєвський;
екс-Президент ЄП Пет Кокс;
Голова парламенту Азербайджану Октай Асадов.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #276 : Травня 20, 2019, 12:26:42 12:26 »

Олександр Палій с Olexandr Paliy.
22 мин. ·
Головний меседж інаугураційної промови Зеленського - вияв готовності "на все", аби Росія припинила стріляти, крім територіальних поступок.Також Зеленський сказав про те, що "Європа в голові", а стандарти НАТО "треба самим творити". Тобто Зеленський прямо говорить Путіну про торгівлю з Росією геополітичним вибором України, за який Україна так дорого заплатила, і який означає саме виживання України. Якби не голосування за курс на НАТО і ЄС в Конституції, яке в останню мить протягнув Порошенко, зараз ця зрада відбулася б геть елементарно.
Інші меседжі - готовність захопити владу іноземцями, під приводом повернення в Україну "65 млн українців", а також запобігання перед Армією, якої одної, вочевидь, зараз боїться Зеленський і його ляльководи.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: президент ЗЕ
« Reply #277 : Травня 20, 2019, 12:33:02 12:33 »
Олександр Палій с Olexandr Paliy.
22 мин. ·
Головний меседж інаугураційної промови Зеленського - вияв готовності "на все", аби Росія припинила стріляти, крім територіальних поступок.Також Зеленський сказав про те, що "Європа в голові", а стандарти НАТО "треба самим творити". Тобто Зеленський прямо говорить Путіну про торгівлю з Росією геополітичним вибором України, за який Україна так дорого заплатила, і який означає саме виживання України. Якби не голосування за курс на НАТО і ЄС в Конституції, яке в останню мить протягнув Порошенко, зараз ця зрада відбулася б геть елементарно.
Інші меседжі - готовність захопити владу іноземцями, під приводом повернення в Україну "65 млн українців", а також запобігання перед Армією, якої одної, вочевидь, зараз боїться Зеленський і його ляльководи.
Я так розумію, хоче надавати громадянство кацапським українцям.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #278 : Травня 20, 2019, 12:36:34 12:36 »
Андрій Карпов
1 ч. ·
Найбільше аплодували виступу преЗедента риги


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #279 : Травня 20, 2019, 03:11:18 15:11 »
Звернула увагу - вже не слуга народу, а , навпаки, народ, кожен з народу несе відповідальність за ситуацію в країні.

Iryna Gerashchenko
31 мин. ·
Перехвилювалася- один раз, коли головуючий випадково пропустив в списку високих гостей Президента Латвії, але ми швидко це виправили)
Почула - про звільнення політв‘язнів і територій. Для мене це правда дуже важливо ... Як і про Європу в головах.
Жодного разу не почула - Революція гідності, РФ, ЄС, НАТО, Перемога. Для мене це теж важливо і показово ...
Виграла - з десяток парі , що буде довчасний розпуск ВР, хоч це й не конституційно( але хто ж на такі « дрібниці» звертає увагу в епоху боротьби за лайки ).
Звернула увагу - вже не слуга народу, а , навпаки, народ, кожен з народу несе відповідальність за ситуацію в країні.
Розчарування : не було хвилини мовчання..., за тими, хто заплатив життями за Україну.
Втішена : мирною і цивілізованою передачею влади, демократичними президентськими виборами і повагою , яку ВР демонструє до інституції президенства, незалежно від прізвищ.
Не тішить: низька політична культура і культивація неповаги до інститутів держави, незалежно від осіб і прізвищ.
Усміхнулася - коли , нарешті, дали булаву): я завжди за здійснення всіх мрій):
Як давня і палка прихильниця європейських традицій, шаную традицію ста днів, коли в нової влади і суспільства - медовий місяць і ці сто днів всі дають для проведення перших важливих кроків, на які отримано такий високий мандат довіри.
Бажаю успіху новій команді на благо України, бо Україна понад усе.
Настрій - хороший. Тому що Україна - понад усе і попереду багато роботи. Тим більше в конструктивній опозиції. Посади і статуси - то все доугорядне. Головне - принципи і пріорітети, а вони незмінні. Й точно не залежать від виборів.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #280 : Травня 20, 2019, 03:18:17 15:18 »
Online Мазепа Київ


20 домов и квартир и миллионы налички: Зеленский обнародовал свою декларацию


Владимир Зеленский обнародовал декларацию о своих доходах за 2018 год, соответствующий документ появился на сайте НАПК.
 
Шестой президент Украины задекларировал 9,2 млн грн дохода, его зарплата по итогам 2018 года составила 4,1 млн грн. , в то время как доход его супруги - Елены Зеленской составил 5,5 млн грн.

Семье Зеленских принадлежит около 20 домов и квартир в Киеве и оккупированной Ялте общей на общую стоимость 313 млн грн.
 
В 2015 году, Зеленский приобрел 2 дома в Италии, стоимость каждого из них - 88 млн грн., также президент владеет несколькими номерами в отеле Тауерс в Белизе.

В распоряжении четы Зеленских авто марок Land Rover (4,7 млн грн) и Mercedes-Benz S (1,8 млн грн).

Зеленский владеет акциями таких компаний как: Vilhar Holdings Limited, Aldorante Limited и GREEN FAMILY LTD, все они зарегистрированы на Кипре.
 
Президент Украины также владеет компаниями "Киноквартал" и "Студия Квартал-95".

http://ukrpravda.net/index.php?topic=53101.0

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #281 : Травня 20, 2019, 03:27:17 15:27 »
Obozrevatel

Вілла в Італії і валізи готівки: Зеленський показав нову декларацію
20 травня 2019, 14:07

Президент України Володимир Зеленський подав свою декларацію за 2018 рік. У ній він вказав віллу в Італії за 88,5 млн грн, квартири в Києві і Криму. Щомісячна зарплата політика становила 347 тис. грн.

Декларацію опублікувало НАЗК 20 травня. Так, президент володіє 5 елітними квартирами в столиці площею від 131 до 269,7 кв. м. Сам же проживає за адресою Грушевського, 9 а. Цей будинок кияни часто називають "монстром" через його розміри.

З 2008 року Зеленський володіє будинком площею 353 кв. м із земельною ділянкою 1200 кв. м в селі Іванковичі. Це невеликий населений пункт лише за 30 км від Києва. Також в його власності 5 готельних номерів в Грузії.

У декларації два автомобілі. Водночас президент іноді пересувається на авто своїх партнерів (наприклад, здавати аналізи він приїхав на автомобілі Мідіча).

RANGE ROVER 2016 р. в. Цей автомобіль, судячи з декларації, дістався коміку за 4,6 млн грн.


MERCEDES-BENZ 2014 р. в. потрапив у гараж політика п'ять років тому і обійшовся йому в 1,8 млн грн.


Цінні папери та акції. Зеленський разом із дружиною дали в борг державі 51,6 тис. грн. Саме на цю суму вони купили облігації внутрішнього державного боргу. Крім того, у власності президента низка офшорів: акції Меджірітано ЛТД (Віргінські острови), акції Vilhar Holdings Limited (Кіпр), акції Aldorante Limited (Кіпр). Також він володіє українськими компаніями: ТОВ "Кіновартал", ТОВ "Студія Квартал-95", "Зеларі Фіш", ТОВ "Ліга сміху", "Анімаційна студія 95", "Квартал ТВ", "Квартал-Концерт" "Інвест Аніма" та ін.

У ПриватБанку президент зберігає $400 тис. Ще $190 і 45 тис. євро — готівкою. У власності годинник Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer.

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/villa-v-italii-i-valizi-gotivki-zelenskij-pokazav-novu-deklaratsiyu.htm

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #282 : Травня 20, 2019, 03:48:57 15:48 »
Svyatoslav Xomenko
1 ч.
На позачергових виборах кандидати в депутати не зобов"язані подавати до ЦВК свої декларації.
Суцільний профіт, копєц.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #283 : Травня 20, 2019, 03:52:11 15:52 »
Фотки с инсталляции.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=53095.new#new
« Останнє редагування: Травня 20, 2019, 03:55:22 15:55 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #284 : Травня 20, 2019, 08:59:59 20:59 »
Гройсман подає у відставку
ПОНЕДІЛОК, 20 ТРАВНЯ 2019, 17:58

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що прийняв для себе рішення подати у відставку.

Про це він сказав на брифінгу у понеділок, 20 травня.

"Сьогодні президент України був приведений до присяги. Під час своєї інавгураційної промови він сказав про те, що уряд має скласти свої повноваження. Думаю, ви розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом", - сказав очільник Кабінету Міністрів.

"Але разом з тим, я ухвалив для себе рішення подати у відставку одразу після проведення у середу чергового засідання уряду", - заявив Гройсман.

 
Щодо підсумків своєї роботи, то він зазначив, що йому не соромно за те, що вдалось зробити і наскільки адекватною була реакція на всі виклики, які стояли перед урядом.

"За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності. Хочу також сказати про те, що сьогодні Україна у доброму стані, маємо валютні резерви понад 20 мільярдів доларів, маємо на єдиному казначейському рахунку 57 мільярдів гривень", - сказав прем'єр.

Offline Vyacheslav

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 337
Re: президент ЗЕ
« Reply #285 : Травня 20, 2019, 09:15:41 21:15 »
Аватарка зе


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19145
Re: президент ЗЕ
« Reply #286 : Травня 20, 2019, 09:16:19 21:16 »
Гройсман подає у відставку
ПОНЕДІЛОК, 20 ТРАВНЯ 2019, 17:58

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що прийняв для себе рішення подати у відставку.

Про це він сказав на брифінгу у понеділок, 20 травня.

"Сьогодні президент України був приведений до присяги. Під час своєї інавгураційної промови він сказав про те, що уряд має скласти свої повноваження. Думаю, ви розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом", - сказав очільник Кабінету Міністрів.

"Але разом з тим, я ухвалив для себе рішення подати у відставку одразу після проведення у середу чергового засідання уряду", - заявив Гройсман.

 
Щодо підсумків своєї роботи, то він зазначив, що йому не соромно за те, що вдалось зробити і наскільки адекватною була реакція на всі виклики, які стояли перед урядом.

"За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності. Хочу також сказати про те, що сьогодні Україна у доброму стані, маємо валютні резерви понад 20 мільярдів доларів, маємо на єдиному казначейському рахунку 57 мільярдів гривень", - сказав прем'єр.

"Нєзнайка Гройсман(істерично). Я больше не можу так жить! Кругом якась хуйня, скрізь підараси. Мнє нічого не надо! Пальто? в пизду! (Скида кожанне пальто.) Піджак? на хуй піджак! (Скида піджак.) Беріть! Мєнє нє надо! (Дивиться на ноги.) Кольоса? на хуй! Беріть, все беріть! Їжте!

Нєзнайка Гройсман зніма ботінки і починає знімать з рук золоті гайки. Гайки не дуже знімаються з його пухлих пальців.
Нєзнайка Гройсман. Гайки йобані, блядь, не знімаються.

Плачущий Нєзнайка Гройсман зав’язує з гайками, зато йому вдається знять з себе часи Ролєкс і запиздячить ними в Сінєглазку Зєлєпукіна. Потім Нєзнайка Гройсман знима штани і швиря їх в Мнацаканова Каламойшу. Нєзнайка Гройсман стоїть в обтягуючих білих трусах з льогкім жовтим німбом біля хуя і страшно кричить.
Нєзнайка Гройсман. Всьо! Всьо!

Нєзнайка Гройсман вийма із піджака і штанів пачки грошів і починає швиряти ними в друзів. Одну пачку він швиря прямо в їбальник Мнацаканову Каламойшє. МнацакановКаламойша іздає невловимий рух і з клацанням зубів хижо ловить пачку в зуби. Очі Мнацаканова Каламойши страшно блищать, з рота і носа виривається хиже гарчання.
Гурвіник Ляшко. Ти диви, от жидяра! А ну віддай!
"

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19145
Re: президент ЗЕ
« Reply #287 : Травня 20, 2019, 11:03:53 23:03 »
"А шо, так можна било?"  :smilie10:



Барігі - лохи, порівняно з зєлупою.  :weep:
« Останнє редагування: Травня 20, 2019, 11:07:08 23:07 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19145
Re: президент ЗЕ
« Reply #288 : Травня 20, 2019, 11:10:58 23:10 »

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: президент ЗЕ
« Reply #289 : Травня 21, 2019, 04:18:00 04:18 »
Obozrevatel

Вілла в Італії і валізи готівки: Зеленський показав нову декларацію
20 травня 2019, 14:07

Президент України Володимир Зеленський подав свою декларацію за 2018 рік. У ній він вказав віллу в Італії за 88,5 млн грн, квартири в Києві і Криму. Щомісячна зарплата політика становила 347 тис. грн.

Декларацію опублікувало НАЗК 20 травня. Так, президент володіє 5 елітними квартирами в столиці площею від 131 до 269,7 кв. м. Сам же проживає за адресою Грушевського, 9 а. Цей будинок кияни часто називають "монстром" через його розміри.

З 2008 року Зеленський володіє будинком площею 353 кв. м із земельною ділянкою 1200 кв. м в селі Іванковичі. Це невеликий населений пункт лише за 30 км від Києва. Також в його власності 5 готельних номерів в Грузії.

У декларації два автомобілі. Водночас президент іноді пересувається на авто своїх партнерів (наприклад, здавати аналізи він приїхав на автомобілі Мідіча).

RANGE ROVER 2016 р. в. Цей автомобіль, судячи з декларації, дістався коміку за 4,6 млн грн.


MERCEDES-BENZ 2014 р. в. потрапив у гараж політика п'ять років тому і обійшовся йому в 1,8 млн грн.


Цінні папери та акції. Зеленський разом із дружиною дали в борг державі 51,6 тис. грн. Саме на цю суму вони купили облігації внутрішнього державного боргу. Крім того, у власності президента низка офшорів: акції Меджірітано ЛТД (Віргінські острови), акції Vilhar Holdings Limited (Кіпр), акції Aldorante Limited (Кіпр). Також він володіє українськими компаніями: ТОВ "Кіновартал", ТОВ "Студія Квартал-95", "Зеларі Фіш", ТОВ "Ліга сміху", "Анімаційна студія 95", "Квартал ТВ", "Квартал-Концерт" "Інвест Аніма" та ін.

У ПриватБанку президент зберігає $400 тис. Ще $190 і 45 тис. євро — готівкою. У власності годинник Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer.

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/villa-v-italii-i-valizi-gotivki-zelenskij-pokazav-novu-deklaratsiyu.htm

І майже все куплене під час війни. І ні копійки від себе на фронт.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #290 : Травня 21, 2019, 11:28:34 11:28 »
І майже все куплене під час війни.
І ні копійки від себе на фронт.
Война - не его хобби - пусть барыги наживаются на войне, а Вован будет ваньку валять...
Все, что нажито непосильным трудом... - виллы, компании, концерты, Шоу...
Как жить дальше - может ЦВК с КС прикупить - кто откажется от денег?..
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #291 : Травня 21, 2019, 12:24:29 12:24 »
Олександр Палій с Olexandr Paliy.
2 ч. ·
Отже, день з моменту інаугурації, і одразу 2 величезних шахрайства.
1 - розпуск Ради без законного місяця на сворення нової коаліції.
2 - пропозиція зберегти і поширити на весь парламент (!) виборчу систему з закритими списками, в інтересах водіїв, масажистів та охоронців олігархів, хоча ще вчора (!) сам Зеленський заявив, що буде пропонувати систему з відкритими списками.
« Останнє редагування: Травня 21, 2019, 07:50:41 19:50 від злата »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #293 : Травня 22, 2019, 10:34:56 10:34 »
Ну..."ЗЄЛЬОНИЕ"....ДЕБІЛИ... :lol:

І "зєльониє" офшори, і "Іловайськ на крові", і "кумовство 95 кварталу", і "закриті списки", і порушення Конституції, і "нові обличчя ОДІОЗНИХ РИГІВ", і "референдум про капітуляцію з агресором"...і це тільки два дні!

ДВА! СУКА! ДВА!

КАК ВАМ, СКОТОТА ЗЄЛЬОНАЯ?

Порошенко вам НЄ ТОТ?

Блядіни тупі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #294 : Травня 22, 2019, 10:39:13 10:39 »
Ну..."ЗЄЛЬОНИЕ"....ДЕБІЛИ... :lol:
І "зєльониє" офшори, і "Іловайськ на крові", і "кумовство 95 кварталу", і "закриті списки", і порушення Конституції, і "нові обличчя ОДІОЗНИХ РИГІВ", і "референдум про капітуляцію з агресором"...і це тільки два дні!
ДВА! СУКА! ДВА!
КАК ВАМ, СКОТОТА ЗЄЛЬОНАЯ?
Порошенко вам НЄ ТОТ?
Блядіни тупі.
Треба поспiшати... - лiто, сонечко, Турцiя... а тут ще гребана Рада... не хоче бути слухняною...
Два днi - повний треш й угар - цiкаво, який сценарiй буде в кiнцi тижня...
 :bv

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #295 : Травня 22, 2019, 10:42:36 10:42 »
ЦЕ СЮДИ:


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #296 : Травня 22, 2019, 10:46:10 10:46 »
І це теж СЮДИ:

Глава администрации президента Украины Андрей Богдан отмечает, что приоритетами команды президента Владимира Зеленского будут развитие экономики и достижение мира.
"Мы все поняли, что запрос общества – это не язык, вера, армия. Запрос общества – это экономика и мир. Поэтому, идя под этими лозунгами, мы, конечно, будем достигать приоритетов по развитию Украины, экономики"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #297 : Травня 22, 2019, 10:50:27 10:50 »
І це теж СЮДИ:

Глава администрации президента Украины Андрей Богдан отмечает, что приоритетами команды президента Владимира Зеленского будут развитие экономики и достижение мира.
"Мы все поняли, что запрос общества – это не язык, вера, армия.
Запрос общества – это экономика и мир. Поэтому, идя под этими лозунгами, мы, конечно, будем достигать приоритетов по развитию Украины, экономики"

73% - Общество?..
Дебiли...
 :fp2

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #298 : Травня 22, 2019, 12:41:24 12:41 »
Сюди:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19145
Re: президент ЗЕ
« Reply #299 : Травня 22, 2019, 01:09:06 13:09 »