Сторінок:
Actions
  • #2941 від ruthene 01 Jul 2020
  • Гідроксихлорохін: тестування "ліків Трампа" відновили

    https://www.bbc.com/ukrainian/news-53237945

    Британія відновлює клінічні випробування суперечливого антималярійного препарату, який вживав Дональд Трамп, щоб не заразитися коронавірусом.

    Агентство з контролю за ліками та продуктами охорони здоров'я (Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency, MHRA) заявило, що британські медики братимуть участь в глобальному дослідженні COPCOV, яке має показати, чи може щоденна профілактична доза хлорохіну або гідроксихлорохіну захистити від COVID-19.

    У дослідженні COPCOV беруть участь понад 40 тисяч медичних працівників з Європи, Африки, Азії та Південної Америки.

    Хоча в кінці травня Всесвітня організація охорони здоров'я припинила клінічні випробування цього препарату з міркувань безпеки.



    Це сталося на тлі публікації у престижному медичному журналі Lancet.

    Його автори стверджували, що гідроксихлорохін не лише неефективний, але й може викликати ускладнення з боку серцево-судинної системи та навіть підвищити ймовірність смерті пацієнта.

    Пізніше журнал Lancet відкинув свої попередні висновки. Виявилося, що інформацію, яка лежать в основі публікації, надала маловідома компанія Surgispherе, яка не дозволяє проводити незалежний аналіз своїх даних.

    Британський медичний журнал New England Journal of Medicine також відкликав статтю, в якій були використані дані Surgisphere.

    Раніше президент США Дональд Трамп повідомив, що вживає гідроксихлорохін в профілактичних цілях, попри заяви ВОЗ про те, що немає переконливих доказів ефективності препарату у боротьбі з коронавірусом.

    Хлорохін і гідроксихлорохін - дешеві й доступні препарати, які багато років використовують для безпечного лікування малярії та деяких аутоімунних захворювань.

    "Існує ймовірність того, що гідроксихлорохін можна вживати для профілактики коронавірусу. Однак це необхідно визначити за допомогою контрольованого дослідження", - заявив один з провідних вчених, професор Оксфордського університету Ніколас Вайт.

    "Якщо говорити про пошук препарату, який міг би захистити медпрацівників, то гідроксихлорохін - це, безумовно, найбільш реалістична перспектива. Недавнє дослідження з постконтактної профілактики підтвердило його безпеку і вказало, що його можна використовувати для профілактики вірусу. Саме це і має з'ясувати глобальне дослідження COPCOV", - додав професор Мартін Левелін з Медичної школи Брайтона та Сассексу.

    Тим часом науковці виявили, що препарати для лікування ВІЛ-інфекції лопінавір і ритонавір не допомагають пацієнтам, госпіталізованим з коронавірусом.

    А ось з дексаметазоном - зовсім інша ситуація.



    За даними медиків, цей дешевий і доступний стероїд значно зменшує показники смертності серед важких пацієнтів з COVID-19.
  • #2942 від ruthene 01 Jul 2020
  • Озвучили ціну на ремдесивір..... 520 дол за дозу.....

    https://hromadske.ua/posts/chi-spravdi-remdesivir-peremozhe-covid-19

    ...Він працює, але

    Зрештою, в кінці квітня з’явилися результати останнього на сьогодні дослідження. Воно також було плацебо-контрольованим і проводив його американський Національний інститут алергії та інфекційних захворювань. 

    За попередніми даними виходить, що «Ремдесивір» справді працює. У контрольній групі, де люди приймали плацебо, одужання наставало за 15 днів, а в тих, хто приймав препарат, — за 11. Є також невелика різниця за рівнем смертності — 8% проти 11,6% у контрольній групі. На основі цих результатів Управління продовольства і медикаментів США надало Gilead дозвіл для екстреного використання ремдесивіру для лікування Covid-19.

    Але треба визнати, що ефект від препарату десь такий: видужати на кілька днів раніше. Це, звісно добре. Натомість головне, чого всі чекають, — зниження смертності, у цьому дослідженні дуже скромне — на межі статистичної похибки.

    Є й інші запитання до цього дослідження. Річ у тім, що перед початком випробувань нових ліків завжди визначаються кінцеві показники ефективності препаратів: як вони знизять смертність, або на скільки пришвидшать одужання, або як збільшать тривалість життя чи ще щось інше. Якщо досягнули — він працює, а якщо ні, то, відповідно, від нього немає користі.

    Так ось, у цьому американському дослідженні перелік таких показників змінили вже під час випробувань — це можна побачити на сайті ClinicalTrials.gov.

    У багатьох спостерігачів виникло запитання – навіщо це зробили? Пояснення цьому факту не зробили, тому можна припустити, що в цілому значення цих показників були не дуже хорошими, тож відібрали лише ті пункти, якими можна похвалитися.
  • #2943 від ruthene 01 Jul 2020
  • https://hromadske.ua/posts/chi-spravdi-remdesivir-peremozhe-covid-19

    ...Він працює, але

    Remdesivir for the Treatment of Covid-19 — Preliminary Report

    May 22, 2020

    https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2007764

    RESULTS
    A total of 1063 patients underwent randomization. The data and safety monitoring board recommended early unblinding of the results on the basis of findings from an analysis that showed shortened time to recovery in the remdesivir group. Preliminary results from the 1059 patients (538 assigned to remdesivir and 521 to placebo) with data available after randomization indicated that those who received remdesivir had a median recovery time of 11 days (95% confidence interval [CI], 9 to 12), as compared with 15 days (95% CI, 13 to 19) in those who received placebo (rate ratio for recovery, 1.32; 95% CI, 1.12 to 1.55; P<0.001). The Kaplan-Meier estimates of mortality by 14 days were 7.1% with remdesivir and 11.9% with placebo (hazard ratio for death, 0.70; 95% CI, 0.47 to 1.04). Serious adverse events were reported for 114 of the 541 patients in the remdesivir group who underwent randomization (21.1%) and 141 of the 522 patients in the placebo group who underwent randomization (27.0%).
  • #2944 від Uki 01 Jul 2020

  • Так ось, у цьому американському дослідженні перелік таких показників змінили вже під час випробувань — це можна побачити на сайті ClinicalTrials.gov.

    У багатьох спостерігачів виникло запитання – навіщо це зробили? Пояснення цьому факту не зробили, тому можна припустити, що в цілому значення цих показників були не дуже хорошими, тож відібрали лише ті пункти, якими можна похвалитися.

    Не знаю історії. Може він просто розроблявся як антивірусний препарат..... Вирішили попробувати який буде ефект з ковід.......
    Писали шо сотні препаратів тестують.....
  • #2945 від Бувалий 01 Jul 2020
  • #2946 від ruthene 01 Jul 2020
  • У Києві кількість нових випадків коронавірусу зросла майже вдвічі

    За минулу добу у Києві зафіксували 101 випадок коронавірусу. Це майже вдвічі більше, ніж повідомлялося напередодні.

    У порівнянні з минулим днем, число хворих зросло на 44 людини:

    30 червня у Києві зареєстрували 57 нових випадків коронавірусу.

    https://www.rbc.ua/ukr/news/kieve-chislo-novyh-sluchaev-koronavirusa-1593588364.html
  • #2947 від Ostap.L 01 Jul 2020
  • ну от вам контрасти нового світу - десь пандемія, а десь банкет  :shuffle:




    банкет там де туристів нема  :super:

    https://zn.ua/ukr/WORLD/tisjachi-ljudej-za-500-metrovim-stolom-v-chekhiji-vlashtuvali-proshchalnu-vechirku-koronavirusi.html
  • #2948 від Мазепа Київ 01 Jul 2020
  • ю
  • #2949 від Ostap.L 02 Jul 2020
  • США викупили майже весь світовий запас ремдесивіру для лікування коронавірусу

    https://www.bbc.com/ukrainian/features-53252976

    цей фуфломіцин може допомогти трампу виграти вибори
  • #2950 від Ostap.L 03 Jul 2020
  • знову про те що кв з китайської лабораторії

  • #2951 від ruthene 04 Jul 2020
  • 04.07.20
     
    В Україні 914 нових випадків COVID-19, померли 15 осіб, загалом - 47 677 випадків

    https://covid19.rnbo.gov.ua/
  • #2952 від Ostap.L 04 Jul 2020
  • 1919 and 2020 pandemics in the comparison



  • #2953 від Мазепа Київ 05 Jul 2020
  • 239 вчених вимагатимуть у ВООЗ переглянути рекомендації щодо профілактики COVID-19 – ЗМІ

    Вчені наполягають на тому, що вірус може передаватися повітряно-крапельним шляхом, тобто вірусні часточки можуть витати в повітрі

    Група з 239 вчених з 32 країн планує найближчими днями оприлюднити у науковому журналі відкритого листа до Всесвітньої організації охорони здоров’я з вимогою переглянути рекомендації щодо профілактики коронавірусної інфекції, повідомляє американське видання New York Times.

    Вчені наполягають на тому, що вірус може передаватися повітряно-крапельним шляхом, тобто вірусні часточки можуть витати в повітрі у закритих приміщеннях і заражати людей при диханні.

    Якщо повітряно-крапельний шлях передачі є значущим фактором пандемії, особливо в приміщеннях з поганою вентиляцією, то «наслідки в плані стримування інфекції буде значним», зазначає видання. Це може означати, що маски треба носити в приміщеннях навіть при дотриманні соціальної дистанції.

    Медичному персоналу може знадобитися носити захисні маски N95 «для фільтрації навіть найдрібніших респіраторних крапель при роботи з коронавірусними пацієнтами».

    Крім того, вчені пропонують переглянути конструкцію вентиляційним систем, щоб «мінімізувати рециркуляцію повітря».

    Читайте також: Велика Британія входить до наступної стадії одужання від COVID-19​

    За матеріалом New York Times, нещодавній сплеск числа жертв після відновлення роботи команій та офісної діяльності підтвердити «те, про що чимало вчених говорять вже кілька місяців, а саме – що вірус застоюється в повітрі приміщень, заражаючи тих, хто перебуває поруч».

    4 липня ВООЗ повідомила про рекордне зростання числа випадків коронавірусного захворювання за день: кількість нових випадків COVID-19 у світі за попередні 24 години зросла на 212 326. Найбільші зростання сталися у США, Бразилії й Індії. Кількість смертей від хвороби за цей час лишилася приблизно на попередньому рівні – близько 5 тисяч за добу.

  • #2954 від Ostap.L 05 Jul 2020
  • те що може передаватися повітрям як отруйні гази стало зрозуміло з історії круізних лайнерів (Діамантова принцеса), то тут я багато разів про це говорив. А тепер вже вчені пішли проти лівацької пропаганди... Ще раз наголошую, це не природня пандемія а вірусна ВІЙНА китайців проти західної цивілізації.
  • #2955 від ruthene 06 Jul 2020
  • це не природня пандемія а вірусна ВІЙНА китайців проти західної цивілізації.

    Чому лише тілько проти західної цивілізації, коли на Сході теж хворіють :

    Найбільші зростання сталися у США, Бразилії й Індії.
  • #2956 від Ostap.L 06 Jul 2020
  • авжеж хворіють усюди, але китайських туристів звозили саме в ЄС, особливо в Італію...
    .
    відносно нецивілізованих країн то їхній статистиці віри нема.
    про Бразилію тут

    https://www.bbc.com/russian/features-52870093
  • #2957 від RG 06 Jul 2020
  • 100%, скидали на Італію тих ковідників з парашутами  :weep:

    І тема рептилоїдів ніхуя не розкрита  :smiley23:
  • #2958 від Адам Жоржович 06 Jul 2020
  • 100%, скидали на Італію тих ковідників з парашутами  :weep:

    І тема рептилоїдів ніхуя не розкрита  :smiley23:

    В Італії дохуя старих бізнесів з пошиву всілякої модної хуєти були захоплені китайцями і тому вони постійно шастають туди-сюди. Абсолютно не дивно, що почалося саме з Італії.
  • #2959 від RG 06 Jul 2020
  • В Італії дохуя старих бізнесів з пошиву всілякої модної хуєти були захоплені китайцями і тому вони постійно шастають туди-сюди. Абсолютно не дивно, що почалося саме з Італії.

    Це все китайці макаронникам спецом зробили, таваріщь каже   :smilie7:

    Мабуть за те, що ті комунізьму похерили - пальміро тольятті, баньдьєра росса і вся фігня   :Ganba:
  • #2960 від Адам Жоржович 06 Jul 2020
  • "В Штатах всє умєрлі ат кавіду, не те що у святій Європі."(с)


  • #2961 від RG 07 Jul 2020
  • В Штатах з вірусняком Кушнер героїчно бореться  :tommy:

    При чому другою рукою тримає на плаву біржу  :smilie5:
  • #2962 від Адам Жоржович 07 Jul 2020
  • В Штатах з вірусняком Кушнер героїчно бореться  :tommy:

    При чому другою рукою тримає на плаву біржу  :smilie5:

    "Ах, какой маладєц!"(с)
  • #2963 від ruthene 07 Jul 2020
  • 7 Липня https://www.radiosvoboda.org/a/ukraine-coronavirus-map/30510410.html
    Розповсюдження COVID-19 у cвіті
    По країнах

    Сполучені Штати 2 934 499
    Бразілія 1 623 284
    Індія 697 413
    Московія 687 862
    Перу  305 703
    Чілі 298 557
    Велика Британія 287 290
    Мексика 261 750
    Іспанія 251 789
    Іран 243 051
    Італія 241 819
    Пакистан 231 818
    Саудівська Аравія 213 716
    Туреччина 206 844
    Південно-Африканська Республіка 205 721
    Франція 205 597
    Німеччина 198 064
    Бангладеш 165 618
    Колумбія 117 412
    Канада 107 748
    Катар 100 345
    Китай 84 888
    Аргентина 80 447
    Єгипет 76 222
    Швеція 73 061
    Індонезія 64 958
    Білорусь 63 804
    Еквадор 62 380
    Ірак 62 275
    Бельґія 62 016
    Обʼєднані Арабські Емірати 52 068
    Нідерланди 50 870
    Кувейт 50 644
    Україна 49 043
    Казахстан 48 574
    Оман 47 735
    Філіппіни 46 333
    Сінгапур 44 983
    Портуґалія 44 129
    Панама 39 334
    Болівія 39 297
    Домініканська Республіка 38 128
    Польща 36 155
    Афганістан 33 190
    Швейцарія 32 315
    Ізраїль 30 749
    Бахрейн 29 821
    Нігерія 29 286
    Румунія 29 223
    Вірменія 28 936
    Ірландія 25 531
    Ґватемала 23 972
    Гондурас 23 943
    Гана 21 077
    Азербайджан 20 837
    Японія 19 843
    Австрія 18 365
    Молдова 17 906
    Сербія 16 420
    Алжир 16 404
    Непал 15 964
    Марокко 14 379
    Південна Корея 13 137
    Данія 13 079
    Камерун 12 592
    Чехія 12 566
    Кот-дʼІвуар 10 966
    Узбекистан 10 362
    Судан 9 894
    Норвеґія 8 932
    Малайзія 8 668
    Австралія 8 586
    Кенія 8 067
    Сальвадор 8 027
    Киргизстан 7 691
    Сенегал 7 478
    Конго – Кіншаса 7 432
    Фінляндія 7 257
    Венесуела 7 169
    Північна Македонія 7 124
    Гаїті 6 333
    Таджикистан 6 262
    Болгарія 5 914
    Ефіопія 5 846
    ...
  • #2964 від Lina 07 Jul 2020
  • Гммм.....вірус,здається, добрався і до президента Бразилії. Але до цього покосив 66 000 людей.

    https://praktika-vlasti.com.ua/28472-2/
  • #2965 від Lina 07 Jul 2020
  • #2966 від Lina 07 Jul 2020
  • #2967 від Lina 07 Jul 2020
  • #2968 від Lina 07 Jul 2020
  • #2969 від RG 08 Jul 2020
  • У Львові, кажуть, поперло.

    Там пітарас Андрійцьо Садік зі своїми сраколизами штучно стримували тестування (при тому, що тест-систем було цілком достатньо).

    Станом на ранок вівторка, 7 липня, на Львівщині коронавірус лабораторно підтвердили у 6445 людей. За останню добу виявили 144 нових хворих. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі міськради Львова.

    https://portal.lviv.ua/news/2020/07/07/covid-19-na-lvivshchyni-pidkhopyly-shche-144-liudyny

  • #2970 від Бувалий 08 Jul 2020
  • У Львові, кажуть, поперло.
    Там пітарас Андрійцьо Садік зі своїми сраколизами штучно стримували тестування (при тому, що тест-систем було цілком достатньо).
    Станом на ранок вівторка, 7 липня, на Львівщині коронавірус лабораторно підтвердили у 6445 людей. За останню добу виявили 144 нових хворих. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі міськради Львова.
    https://portal.lviv.ua/news/2020/07/07/covid-19-na-lvivshchyni-pidkhopyly-shche-144-liudyny
    Про туристичний бiзнес Львова... можно не згадувати - пропав 2020 рiк...
Сторінок:
Actions