Сторінок:
Actions
  • #211 від Geo 07 Oct 2018

  • Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.

    А рахзве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?

    Короткоствола. Категорически ЗА.
  • #212 від Южанин 07 Oct 2018
  • і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:

    До этого их полет фантазии даже не доходит. Он останавливатеся на "хочу цяцьку и все . С цяцькой я буду мачо".   

    А вот о том, что за это может наступить серьезная ответственность они не думают.  Если его сегодня останавливает дать в морду негодяю , то с цяцькой его остановит вероятность ответственности, зато увеличивается риск для окружающих.
  • #213 від Адам Жоржович 07 Oct 2018
  • :smilie8:

    Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.

    А рахзве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?
    Взагалі-то в подібних темах рано чи пізно питання скочується до заяв: "хочу мати право розстріляти поганих людей і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:

    Це на якій сторінці приблизно з'являється?
    На ФУПі здається на 10-15, а в Дурці на третій  :laugh:

    Ми зараз на 8й..... Ну хоч не дурка.  :gigi:
  • #214 від Южанин 07 Oct 2018


  • Короткоствола. Категорически ЗА.

    Ну тогда осталось рассказать сколько короткостволов быдло на одного патриция в древнем Риме.
  • #215 від Адам Жоржович 07 Oct 2018
  • і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:

    До этого их полет фантазии даже не доходит. Он останавливатеся на "хочу цяцьку и все . С цяцькой я буду мачо". 

    А вот о том, что за это может наступить серьезная ответственность они не думают. 

    Значить це "мужєствєнниє люді". Справжнє сцикло боїться відповідальності, особливо якщо вона серйозна.  :al
  • #216 від Yuras Yuras 07 Oct 2018
  • Yuras Yuras
    Вас читати може тільки маньяк, або доросла "развєдьонка"...у якої вже дорослі діти.
    Ви навмисно пишете ці "простині"?
    Це не ЛайвДжорнал, чорт забирай, і не Ваша прес-конференція.
    :smiley24:
    І що в КК цікавого?
    А ви вiдкрийте та почитайте, особливо та частина, що стосуеться зберiгання та використовування незареестрованоi вогнепальноi зброi.
    Менi просто цiкаво - от у вас зброя (будь яка), ви приходите в РОВД, до вiiддiлу реестрацii зброi,а там дивляться на вас та питають, де ви це купили, на що ви кажете, що то мое - вiд дiда-партизана,  хочу його носити, бо без нього жити не можу.
    Вам друге питання - а нащо нам тодi Полiцiя, шановний - ви маете бажання носити зброю, то йдiть в Полiцiю, iнакше...Полiцiя прийде до вас, не зважаючi на те, е у вас зброя чи ii немае.
    Просто буде сигнал вiд сусiда - цого висточiть, аби вас перевiрити та зрозумiти, хто ви е такий та нащо вам корткоствол.
     :smilie7:
    Що цікавого в статті КК про яку ви пишете?І навіщо вказуєте “частина“?Не простіше,наприклад,сказати ст.263 КК України?
    Краще ви КПК почитайте~будете знати як вам реагувати на реагування поліціє на сигнал сусіда.
    Мова,взагалі~то,за можливість мати легальну зброю.
    Описана вами ситуація в РВ дещо неадекватна.
  • #217 від Geo 07 Oct 2018


  • Короткоствола. Категорически ЗА.

    Ну тогда осталось рассказать сколько короткостволов быдло на одного патриция в древнем Риме.

    Я в сотый раз могу рассказать, сколько стволов на руках в Канаде. БОЛЬШЕ, чем в США гараздо. Канада - тишайшая страна. ДЕЛО НЕ В ОРУЖИИ, а в менталитете.

    Могу рассказать, что есть города в штатах, где ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ ношение короткоствола. Максимум домашняя драка, жена схватила кухонный нож. Об убийствах жители этих городов забыли лет 30 тому назад.

    Могу привести в пример Молдову. Где после закона о короткостволе "мокрушные" преступления за два года упали в ТРИ раза.

    Но  я не хочу. Я в этой теме уже миллион раз высказывался....на многих страницах. Поднадоело, честно.

    Короче. Я за короткостволы.
  • #218 від Geo 07 Oct 2018
  • Другое дело, что у нас ПРОДАЖНАЯ СУДЕБНАЯ СИСТЕМА и абсолютно не адаптированный под ношение и использование короткоствола УПК, который придется полностью менять....вместе с ментами...

    Нам пока короткоствол не светит. Иначе сядут "все и кто попало". Но это - первоочередная задача, я считаю. Обычный, нормальный человек должен иметь оружие для самозащиты от вооруженной мрази.
  • #219 від Yuras Yuras 07 Oct 2018

  • Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.

    А рахзве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?
    Взагалі-то в подібних темах рано чи пізно питання скочується до заяв: "хочу мати право розстріляти поганих людей і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:
    Взагалі~то в подібних темах піднімається питання про удосконалення правових норм про необхідну оборону,а якщо людина в темі,то і юридичної практики на дану тематику.
  • #220 від Geo 07 Oct 2018
  • И не забываем. "Кольт" уравнял людей в правах! И это очень сильно и внушительно. Теперь любая скотина триста раз подумает, включая "недоторканих".
  • #221 від Бувалий 07 Oct 2018
  • Другое дело, что у нас ПРОДАЖНАЯ СУДЕБНАЯ СИСТЕМА и абсолютно не адаптированный под ношение и использование короткоствола УПК, который придется полностью менять....вместе с ментами...
    Нам пока короткоствол не светит. Иначе сядут "все и кто попало". Но это - первоочередная задача, я считаю. Обычный, нормальный человек должен иметь оружие для самозащиты от вооруженной мрази.
    Це головне, що для декого "гальмуе" процесс.
    Вбити... можна й кулаком, палкою, навiть сокирою - на кухнi повно "холодного" залiза, тому iз вибором... проблем не буде.
    А буде проблема... з реестрацiею короткого ствола - на що ТС вперто не звертае уваги.
    Порiвнювати США, Канаду та Украiну... все же таки не варто - у нас можуть вбити за просто так... табуреткою.
    На неi... нi якого дозволу не треба.
     :smilie7:
  • #222 від Geo 07 Oct 2018
  • Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.

    "Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.
  • #223 від Бувалий 07 Oct 2018
  • Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.
    "Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.
    То закройте гiлку - нема питань.
    У кожного - своя правда.
    Комусь конче потрiбно короткий ствол - нехай носить - до першого шмону.
    Я проти стволiв взагалi - якщо людина не розумiе, що робить, вперто бикуе... то я просто вiдiйду вiд iдiота.
     :smilie7:
  • #224 від Geo 07 Oct 2018
  • Правда одна.

    Ни одно государство в мире, включая Штаты...не хочет. что бы народ был вооружен. Вот в чем проблема. Власть боится всегда. И боится везде. Даже в Штатах постоянно пытаются запретить оружие. Власть - есть власть. Если народ безоружный - это просто стадо баранов и рабов.
  • #225 від Geo 07 Oct 2018
  • Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.
    "Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.
    То закройте гiлку - нема питань.
    У кожного - своя правда.
    Комусь конче потрiбно короткий ствол - нехай носить - до першого шмону.
    Я проти стволiв взагалi - якщо людина не розумiе, що робить, вперто бикуе... то я просто вiдiйду вiд iдiота.
     :smilie7:

    Зачем закрывать? Обсуждайте хоть 200 страниц. Мне то что? :)
  • #226 від Бувалий 07 Oct 2018
  • Зачем закрывать?
    Обсуждайте хоть 200 страниц.
    Мне то что? :)
    :smiley24:
  • #227 від Кость 07 Oct 2018
  • Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.
    А разве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?
    А почему бы и нет? Я вот всегда с собой с ношу Ti-Lite VI, очень полезный в хозяйстве ножичек. Leatherman тоже не забываю.

  • #228 від Geo 07 Oct 2018
  • Зачем закрывать?
    Обсуждайте хоть 200 страниц.
    Мне то что? :)
    :smiley24:

    Тю.
  • #229 від Yuras Yuras 07 Oct 2018
  • Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.
    "Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.
    То закройте гiлку - нема питань.
    У кожного - своя правда.
    Комусь конче потрiбно короткий ствол - нехай носить - до першого шмону.
    Я проти стволiв взагалi - якщо людина не розумiе, що робить, вперто бикуе... то я просто вiдiйду вiд iдiота.
     :smilie7:
    Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.
  • #230 від Бувалий 07 Oct 2018
  • А почему бы и нет? Я вот всегда с собой с ношу Ti-Lite VI, очень полезный в хозяйстве ножичек.
    Leatherman тоже не забываю.
    У нас... равзе что китайское... можно за просто так купить.
    Лушче всего... небольшой тесак - с пол метра.
    Если уж бить. так неверняка.
    Не люблю я все эти стволы - пока достанешь,  патроны покупать надо.
    Легально не выйдет, а нелегально... на тех же ментов нарвешься...
     :smilie7:
  • #231 від Бувалий 07 Oct 2018
  • Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.
    Ти думеш, що коли у тебе буде короктоствол, вони з переляку розбiгуться?..
    Який же ти наiвний, друже...
    Не розбiгуться, бо знають, що роблять.
    Перше, що зроблять, вибють у тебе з рук ствол - два бугая швидко та легко це зроблять.
    Iншi... пiдiйдуть до тебе та врiжуть в те саме мiсце, яке для нас святе.
    Пiсля цього... ще двое будуть добивати ногами, а коли ти зовсiм впадеш... просто закопають.
    От тобi приклад твого коротко-ствола.
     :smilie7:
  • #232 від Yuras Yuras 07 Oct 2018
  • Другое дело, что у нас ПРОДАЖНАЯ СУДЕБНАЯ СИСТЕМА и абсолютно не адаптированный под ношение и использование короткоствола УПК, который придется полностью менять....вместе с ментами...
    Нам пока короткоствол не светит. Иначе сядут "все и кто попало". Но это - первоочередная задача, я считаю. Обычный, нормальный человек должен иметь оружие для самозащиты от вооруженной мрази.
    Це головне, що для декого "гальмуе" процесс.
    Вбити... можна й кулаком, палкою, навiть сокирою - на кухнi повно "холодного" залiза, тому iз вибором... проблем не буде.
    А буде проблема... з реестрацiею короткого ствола - на що ТС вперто не звертае уваги.
    Порiвнювати США, Канаду та Украiну... все же таки не варто - у нас можуть вбити за просто так... табуреткою.
    На неi... нi якого дозволу не треба.
     :smilie7:
    А яка може виникнути проблема з реєстрацію пістолета?Я он знаю приклад,коли у людини не виникло проблем з реєстрацією автомата,а коли з ним спіймало,теж не виникло-назад віддали.
    В інших державах теж можуть вбити просто так.
  • #233 від Yuras Yuras 07 Oct 2018
  • Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.
    Ти думеш, що коли у тебе буде короктоствол, вони з переляку розбiгуться?..
    Який же ти наiвний, друже...
    Не розбiгуться, бо знають, що роблять.
    Перше, що зроблять, вибють у тебе з рук ствол - два бугая швидко та легко це зроблять.
    Iншi... пiдiйдуть до тебе та врiжуть в те саме мiсце, яке для нас святе.
    Пiсля цього... ще двое будуть добивати ногами, а коли ти зовсiм впадеш... просто закопають.
    От тобi приклад твого коротко-ствола.
     :smilie7:
    Просто поясни,як відійдеш від гопника чи бидла,а то я щось цього не уявляю.
    Гео вище навів приклад з практики як розмовляють друг з другом озброєні чоловіки,а не те що якесь сцикливі хулігани.
  • #234 від Yuras Yuras 07 Oct 2018
  • Бувалий,а оце все що ти розповідаєш,колись в реалі бачив?
  • #235 від Бувалий 07 Oct 2018
  • Просто поясни,як відійдеш від гопника чи бидла,а то я щось цього не уявляю.
    Гео вище навів приклад з практики як розмовляють друг з другом озброєні чоловіки,а не те що якесь сцикливі хулігани.
    Коротко, бо втомився - у бандви... вiдсутне чуство мiри - вони по життю вовки, яким треба рвати жертву на шматки.
    Вони не розумiють людьськоi мови та всього того, що притаманне НОРМ. ЛЮДИНI.
    Так зрозумiло?..
    Проти вовкiв повиннi йти такi ж саме вовки.
     :smilie7:
  • #236 від Geo 07 Oct 2018
  • Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.
    Ти думеш, що коли у тебе буде короктоствол, вони з переляку розбiгуться?..
    Який же ти наiвний, друже...
    Не розбiгуться, бо знають, що роблять.
    Перше, що зроблять, вибють у тебе з рук ствол - два бугая швидко та легко це зроблять.
    Iншi... пiдiйдуть до тебе та врiжуть в те саме мiсце, яке для нас святе.
    Пiсля цього... ще двое будуть добивати ногами, а коли ти зовсiм впадеш... просто закопають.
    От тобi приклад твого коротко-ствола.
     :smilie7:

    Не виб'ють. Підійти на три метри засцять. Навіть зі зброєю. Не дивіться фільми художні.

    Кожна тварюка на цій землі хоче жити. Перестрілки бувають лише між професіоналами ЗА ДУХОМ. Це - силовики, які МОРАЛЬНО натаскані вбивати й бути вбитим і ДЕЯКІ бандити, які вже вбивали і знають, що сядуть на пожиттєве...і ім назад доороги нема.

    Решта: звичайні пересічні громадяни, а також всяка вулична гопота, хуліганьйо і босячня...так саме БОЯТЬСЯ ствол, який дивиться йому в пузо.
  • #237 від Бувалий 07 Oct 2018
  • Не виб'ють. Підійти на три метри засцять. Навіть зі зброєю. Не дивіться фільми художні.
    Кожна тварюка на цій землі хоче жити. Перестрілки бувають лише між професіоналами ЗА ДУХОМ. Це - силовики, які МОРАЛЬНО натаскані вбивати й бути вбитим і ДЕЯКІ бандити, які вже вбивали і знають, що сядуть на пожиттєве...і ім назад доороги нема.
    Решта: звичайні пересічні громадяни, а також всяка вулична гопота, хуліганьйо і босячня...так саме БОЯТЬСЯ ствол, який дивиться йому в пузо.
    :smiley24:
    Про що й мова.
     :triniti:
  • #238 від Geo 07 Oct 2018
  • Не виб'ють. Підійти на три метри засцять. Навіть зі зброєю. Не дивіться фільми художні.
    Кожна тварюка на цій землі хоче жити. Перестрілки бувають лише між професіоналами ЗА ДУХОМ. Це - силовики, які МОРАЛЬНО натаскані вбивати й бути вбитим і ДЕЯКІ бандити, які вже вбивали і знають, що сядуть на пожиттєве...і ім назад доороги нема.
    Решта: звичайні пересічні громадяни, а також всяка вулична гопота, хуліганьйо і босячня...так саме БОЯТЬСЯ ствол, який дивиться йому в пузо.
    :smiley24:
    Про що й мова.
     :triniti:


    Мова про те, що ЗБРОЯ - СТРИМУЮЧИЙ ФАКТОР. Все. Бувайте здорові. Пишіть 200 сторінок.  :smiley24:
  • #239 від Yuras Yuras 07 Oct 2018
  • Просто поясни,як відійдеш від гопника чи бидла,а то я щось цього не уявляю.
    Гео вище навів приклад з практики як розмовляють друг з другом озброєні чоловіки,а не те що якесь сцикливі хулігани.
    Коротко, бо втомився - у бандви... вiдсутне чуство мiри - вони по життю вовки, яким треба рвати жертву на шматки.
    Вони не розумiють людьськоi мови та всього того, що притаманне НОРМ. ЛЮДИНI.
    Так зрозумiло?..
    Проти вовкiв повиннi йти такi ж саме вовки.
     :smilie7:
    Раз не хочеш визнавати,що сказав дурість,то відповім за тебе я, як колишній гопник і який з такими ж стикався.Нікуди ти не відійдеш,візмуть за шиворот~як один з варіантів,і запропонують дати п@зди.Або дадуть відразу.
  • #240 від Бувалий 07 Oct 2018
  • Раз не хочеш визнавати,що сказав дурість,то відповім за тебе я, як колишній гопник і який з такими ж стикався.Нікуди ти не відійдеш,візмуть за шиворот~як один з варіантів,і запропонують дати п@зди.
    Або дадуть відразу.
    Поперше -  :Vedy_sebe:
    По-дргуе - достал ты уже этими стволами...
    Отвечу тебе в стиле одного скрипта, пардон за маты и ругань.
    - Что,Серый, чего ждеш - видишь, что творят, скоты?...
    - Не гони, Иваныч, у нас ствол да целая обойма - пусть только сунутся.
    - Дурак, они же тебя на части порвут - одного грохнеш, другого... - там же целая банда и им терять нечего.
    - Против ствола не поррут...
    - Держи "лимонку", только сам успей за стену спрятаться.

     :smilie7:
Сторінок:
Actions