Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23911 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #210 : Жовтня 07, 2018, 07:05:12 19:05 »

Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.

А рахзве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?

Короткоствола. Категорически ЗА.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #211 : Жовтня 07, 2018, 07:07:58 19:07 »
і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:

До этого их полет фантазии даже не доходит. Он останавливатеся на "хочу цяцьку и все . С цяцькой я буду мачо".   

А вот о том, что за это может наступить серьезная ответственность они не думают.  Если его сегодня останавливает дать в морду негодяю , то с цяцькой его остановит вероятность ответственности, зато увеличивается риск для окружающих.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19079
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #212 : Жовтня 07, 2018, 07:08:05 19:08 »
:smilie8:

Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.

А рахзве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?
Взагалі-то в подібних темах рано чи пізно питання скочується до заяв: "хочу мати право розстріляти поганих людей і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:

Це на якій сторінці приблизно з'являється?
На ФУПі здається на 10-15, а в Дурці на третій  :laugh:

Ми зараз на 8й..... Ну хоч не дурка.  :gigi:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #213 : Жовтня 07, 2018, 07:11:27 19:11 »


Короткоствола. Категорически ЗА.

Ну тогда осталось рассказать сколько короткостволов быдло на одного патриция в древнем Риме.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19079
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #214 : Жовтня 07, 2018, 07:18:54 19:18 »
і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:

До этого их полет фантазии даже не доходит. Он останавливатеся на "хочу цяцьку и все . С цяцькой я буду мачо". 

А вот о том, что за это может наступить серьезная ответственность они не думают. 

Значить це "мужєствєнниє люді". Справжнє сцикло боїться відповідальності, особливо якщо вона серйозна.  :al

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #215 : Жовтня 07, 2018, 07:21:59 19:21 »
Yuras Yuras
Вас читати може тільки маньяк, або доросла "развєдьонка"...у якої вже дорослі діти.
Ви навмисно пишете ці "простині"?
Це не ЛайвДжорнал, чорт забирай, і не Ваша прес-конференція.
:smiley24:
І що в КК цікавого?
А ви вiдкрийте та почитайте, особливо та частина, що стосуеться зберiгання та використовування незареестрованоi вогнепальноi зброi.
Менi просто цiкаво - от у вас зброя (будь яка), ви приходите в РОВД, до вiiддiлу реестрацii зброi,а там дивляться на вас та питають, де ви це купили, на що ви кажете, що то мое - вiд дiда-партизана,  хочу його носити, бо без нього жити не можу.
Вам друге питання - а нащо нам тодi Полiцiя, шановний - ви маете бажання носити зброю, то йдiть в Полiцiю, iнакше...Полiцiя прийде до вас, не зважаючi на те, е у вас зброя чи ii немае.
Просто буде сигнал вiд сусiда - цого висточiть, аби вас перевiрити та зрозумiти, хто ви е такий та нащо вам корткоствол.
 :smilie7:
Що цікавого в статті КК про яку ви пишете?І навіщо вказуєте “частина“?Не простіше,наприклад,сказати ст.263 КК України?
Краще ви КПК почитайте~будете знати як вам реагувати на реагування поліціє на сигнал сусіда.
Мова,взагалі~то,за можливість мати легальну зброю.
Описана вами ситуація в РВ дещо неадекватна.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #216 : Жовтня 07, 2018, 07:23:59 19:23 »


Короткоствола. Категорически ЗА.

Ну тогда осталось рассказать сколько короткостволов быдло на одного патриция в древнем Риме.

Я в сотый раз могу рассказать, сколько стволов на руках в Канаде. БОЛЬШЕ, чем в США гараздо. Канада - тишайшая страна. ДЕЛО НЕ В ОРУЖИИ, а в менталитете.

Могу рассказать, что есть города в штатах, где ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ ношение короткоствола. Максимум домашняя драка, жена схватила кухонный нож. Об убийствах жители этих городов забыли лет 30 тому назад.

Могу привести в пример Молдову. Где после закона о короткостволе "мокрушные" преступления за два года упали в ТРИ раза.

Но  я не хочу. Я в этой теме уже миллион раз высказывался....на многих страницах. Поднадоело, честно.

Короче. Я за короткостволы.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #217 : Жовтня 07, 2018, 07:27:56 19:27 »
Другое дело, что у нас ПРОДАЖНАЯ СУДЕБНАЯ СИСТЕМА и абсолютно не адаптированный под ношение и использование короткоствола УПК, который придется полностью менять....вместе с ментами...

Нам пока короткоствол не светит. Иначе сядут "все и кто попало". Но это - первоочередная задача, я считаю. Обычный, нормальный человек должен иметь оружие для самозащиты от вооруженной мрази.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #218 : Жовтня 07, 2018, 07:30:18 19:30 »

Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.

А рахзве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?
Взагалі-то в подібних темах рано чи пізно питання скочується до заяв: "хочу мати право розстріляти поганих людей і щоб мені ща це нічого не було"  :weep:
Взагалі~то в подібних темах піднімається питання про удосконалення правових норм про необхідну оборону,а якщо людина в темі,то і юридичної практики на дану тематику.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #219 : Жовтня 07, 2018, 07:30:42 19:30 »
И не забываем. "Кольт" уравнял людей в правах! И это очень сильно и внушительно. Теперь любая скотина триста раз подумает, включая "недоторканих".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #220 : Жовтня 07, 2018, 07:32:48 19:32 »
Другое дело, что у нас ПРОДАЖНАЯ СУДЕБНАЯ СИСТЕМА и абсолютно не адаптированный под ношение и использование короткоствола УПК, который придется полностью менять....вместе с ментами...
Нам пока короткоствол не светит. Иначе сядут "все и кто попало". Но это - первоочередная задача, я считаю. Обычный, нормальный человек должен иметь оружие для самозащиты от вооруженной мрази.
Це головне, що для декого "гальмуе" процесс.
Вбити... можна й кулаком, палкою, навiть сокирою - на кухнi повно "холодного" залiза, тому iз вибором... проблем не буде.
А буде проблема... з реестрацiею короткого ствола - на що ТС вперто не звертае уваги.
Порiвнювати США, Канаду та Украiну... все же таки не варто - у нас можуть вбити за просто так... табуреткою.
На неi... нi якого дозволу не треба.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #221 : Жовтня 07, 2018, 07:33:35 19:33 »
Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.

"Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #222 : Жовтня 07, 2018, 07:36:21 19:36 »
Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.
"Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.
То закройте гiлку - нема питань.
У кожного - своя правда.
Комусь конче потрiбно короткий ствол - нехай носить - до першого шмону.
Я проти стволiв взагалi - якщо людина не розумiе, що робить, вперто бикуе... то я просто вiдiйду вiд iдiота.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #223 : Жовтня 07, 2018, 07:37:40 19:37 »
Правда одна.

Ни одно государство в мире, включая Штаты...не хочет. что бы народ был вооружен. Вот в чем проблема. Власть боится всегда. И боится везде. Даже в Штатах постоянно пытаются запретить оружие. Власть - есть власть. Если народ безоружный - это просто стадо баранов и рабов.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #224 : Жовтня 07, 2018, 07:39:09 19:39 »
Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.
"Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.
То закройте гiлку - нема питань.
У кожного - своя правда.
Комусь конче потрiбно короткий ствол - нехай носить - до першого шмону.
Я проти стволiв взагалi - якщо людина не розумiе, що робить, вперто бикуе... то я просто вiдiйду вiд iдiота.
 :smilie7:

Зачем закрывать? Обсуждайте хоть 200 страниц. Мне то что? :)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #225 : Жовтня 07, 2018, 07:41:43 19:41 »
Зачем закрывать?
Обсуждайте хоть 200 страниц.
Мне то что? :)
:smiley24:

Offline Кость

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #226 : Жовтня 07, 2018, 07:44:39 19:44 »
Я категорически ЗА оружие. В Древнем Риме оружие запрещалось носить только РАБАМ.
А разве в теме обсуждают вопросы ношения кинжалов?
А почему бы и нет? Я вот всегда с собой с ношу Ti-Lite VI, очень полезный в хозяйстве ножичек. Leatherman тоже не забываю.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #227 : Жовтня 07, 2018, 07:44:50 19:44 »
Зачем закрывать?
Обсуждайте хоть 200 страниц.
Мне то что? :)
:smiley24:

Тю.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #228 : Жовтня 07, 2018, 07:50:17 19:50 »
Знаете, как разговаривают два вооруженных мужчины? ДУЖЕ ВВІЧЛИВО. Навіть,якщо один - сантехнік, а інший суддя, прокурор, олігарх, депутат.
"Белочники", "олигофрены" и "психи" тут, понятное дело, не обсуждаются.
То закройте гiлку - нема питань.
У кожного - своя правда.
Комусь конче потрiбно короткий ствол - нехай носить - до першого шмону.
Я проти стволiв взагалi - якщо людина не розумiе, що робить, вперто бикуе... то я просто вiдiйду вiд iдiота.
 :smilie7:
Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #229 : Жовтня 07, 2018, 07:52:34 19:52 »
А почему бы и нет? Я вот всегда с собой с ношу Ti-Lite VI, очень полезный в хозяйстве ножичек.
Leatherman тоже не забываю.
У нас... равзе что китайское... можно за просто так купить.
Лушче всего... небольшой тесак - с пол метра.
Если уж бить. так неверняка.
Не люблю я все эти стволы - пока достанешь,  патроны покупать надо.
Легально не выйдет, а нелегально... на тех же ментов нарвешься...
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #230 : Жовтня 07, 2018, 07:56:02 19:56 »
Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.
Ти думеш, що коли у тебе буде короктоствол, вони з переляку розбiгуться?..
Який же ти наiвний, друже...
Не розбiгуться, бо знають, що роблять.
Перше, що зроблять, вибють у тебе з рук ствол - два бугая швидко та легко це зроблять.
Iншi... пiдiйдуть до тебе та врiжуть в те саме мiсце, яке для нас святе.
Пiсля цього... ще двое будуть добивати ногами, а коли ти зовсiм впадеш... просто закопають.
От тобi приклад твого коротко-ствола.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #231 : Жовтня 07, 2018, 07:56:18 19:56 »
Другое дело, что у нас ПРОДАЖНАЯ СУДЕБНАЯ СИСТЕМА и абсолютно не адаптированный под ношение и использование короткоствола УПК, который придется полностью менять....вместе с ментами...
Нам пока короткоствол не светит. Иначе сядут "все и кто попало". Но это - первоочередная задача, я считаю. Обычный, нормальный человек должен иметь оружие для самозащиты от вооруженной мрази.
Це головне, що для декого "гальмуе" процесс.
Вбити... можна й кулаком, палкою, навiть сокирою - на кухнi повно "холодного" залiза, тому iз вибором... проблем не буде.
А буде проблема... з реестрацiею короткого ствола - на що ТС вперто не звертае уваги.
Порiвнювати США, Канаду та Украiну... все же таки не варто - у нас можуть вбити за просто так... табуреткою.
На неi... нi якого дозволу не треба.
 :smilie7:
А яка може виникнути проблема з реєстрацію пістолета?Я он знаю приклад,коли у людини не виникло проблем з реєстрацією автомата,а коли з ним спіймало,теж не виникло-назад віддали.
В інших державах теж можуть вбити просто так.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #232 : Жовтня 07, 2018, 08:00:41 20:00 »
Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.
Ти думеш, що коли у тебе буде короктоствол, вони з переляку розбiгуться?..
Який же ти наiвний, друже...
Не розбiгуться, бо знають, що роблять.
Перше, що зроблять, вибють у тебе з рук ствол - два бугая швидко та легко це зроблять.
Iншi... пiдiйдуть до тебе та врiжуть в те саме мiсце, яке для нас святе.
Пiсля цього... ще двое будуть добивати ногами, а коли ти зовсiм впадеш... просто закопають.
От тобi приклад твого коротко-ствола.
 :smilie7:
Просто поясни,як відійдеш від гопника чи бидла,а то я щось цього не уявляю.
Гео вище навів приклад з практики як розмовляють друг з другом озброєні чоловіки,а не те що якесь сцикливі хулігани.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #233 : Жовтня 07, 2018, 08:02:50 20:02 »
Бувалий,а оце все що ти розповідаєш,колись в реалі бачив?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #234 : Жовтня 07, 2018, 08:03:18 20:03 »
Просто поясни,як відійдеш від гопника чи бидла,а то я щось цього не уявляю.
Гео вище навів приклад з практики як розмовляють друг з другом озброєні чоловіки,а не те що якесь сцикливі хулігани.
Коротко, бо втомився - у бандви... вiдсутне чуство мiри - вони по життю вовки, яким треба рвати жертву на шматки.
Вони не розумiють людьськоi мови та всього того, що притаманне НОРМ. ЛЮДИНI.
Так зрозумiло?..
Проти вовкiв повиннi йти такi ж саме вовки.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #235 : Жовтня 07, 2018, 08:05:20 20:05 »
Поясни,як ти просто відійдеш від гопників,чи бидла,яке вирішило тобою чи твоєю дружиною розважитись.
Ти думеш, що коли у тебе буде короктоствол, вони з переляку розбiгуться?..
Який же ти наiвний, друже...
Не розбiгуться, бо знають, що роблять.
Перше, що зроблять, вибють у тебе з рук ствол - два бугая швидко та легко це зроблять.
Iншi... пiдiйдуть до тебе та врiжуть в те саме мiсце, яке для нас святе.
Пiсля цього... ще двое будуть добивати ногами, а коли ти зовсiм впадеш... просто закопають.
От тобi приклад твого коротко-ствола.
 :smilie7:

Не виб'ють. Підійти на три метри засцять. Навіть зі зброєю. Не дивіться фільми художні.

Кожна тварюка на цій землі хоче жити. Перестрілки бувають лише між професіоналами ЗА ДУХОМ. Це - силовики, які МОРАЛЬНО натаскані вбивати й бути вбитим і ДЕЯКІ бандити, які вже вбивали і знають, що сядуть на пожиттєве...і ім назад доороги нема.

Решта: звичайні пересічні громадяни, а також всяка вулична гопота, хуліганьйо і босячня...так саме БОЯТЬСЯ ствол, який дивиться йому в пузо.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #236 : Жовтня 07, 2018, 08:11:17 20:11 »
Не виб'ють. Підійти на три метри засцять. Навіть зі зброєю. Не дивіться фільми художні.
Кожна тварюка на цій землі хоче жити. Перестрілки бувають лише між професіоналами ЗА ДУХОМ. Це - силовики, які МОРАЛЬНО натаскані вбивати й бути вбитим і ДЕЯКІ бандити, які вже вбивали і знають, що сядуть на пожиттєве...і ім назад доороги нема.
Решта: звичайні пересічні громадяни, а також всяка вулична гопота, хуліганьйо і босячня...так саме БОЯТЬСЯ ствол, який дивиться йому в пузо.
:smiley24:
Про що й мова.
 :triniti:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #237 : Жовтня 07, 2018, 08:12:59 20:12 »
Не виб'ють. Підійти на три метри засцять. Навіть зі зброєю. Не дивіться фільми художні.
Кожна тварюка на цій землі хоче жити. Перестрілки бувають лише між професіоналами ЗА ДУХОМ. Це - силовики, які МОРАЛЬНО натаскані вбивати й бути вбитим і ДЕЯКІ бандити, які вже вбивали і знають, що сядуть на пожиттєве...і ім назад доороги нема.
Решта: звичайні пересічні громадяни, а також всяка вулична гопота, хуліганьйо і босячня...так саме БОЯТЬСЯ ствол, який дивиться йому в пузо.
:smiley24:
Про що й мова.
 :triniti:


Мова про те, що ЗБРОЯ - СТРИМУЮЧИЙ ФАКТОР. Все. Бувайте здорові. Пишіть 200 сторінок.  :smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #238 : Жовтня 07, 2018, 08:14:41 20:14 »
Просто поясни,як відійдеш від гопника чи бидла,а то я щось цього не уявляю.
Гео вище навів приклад з практики як розмовляють друг з другом озброєні чоловіки,а не те що якесь сцикливі хулігани.
Коротко, бо втомився - у бандви... вiдсутне чуство мiри - вони по життю вовки, яким треба рвати жертву на шматки.
Вони не розумiють людьськоi мови та всього того, що притаманне НОРМ. ЛЮДИНI.
Так зрозумiло?..
Проти вовкiв повиннi йти такi ж саме вовки.
 :smilie7:
Раз не хочеш визнавати,що сказав дурість,то відповім за тебе я, як колишній гопник і який з такими ж стикався.Нікуди ти не відійдеш,візмуть за шиворот~як один з варіантів,і запропонують дати п@зди.Або дадуть відразу.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #239 : Жовтня 07, 2018, 08:30:42 20:30 »
Раз не хочеш визнавати,що сказав дурість,то відповім за тебе я, як колишній гопник і який з такими ж стикався.Нікуди ти не відійдеш,візмуть за шиворот~як один з варіантів,і запропонують дати п@зди.
Або дадуть відразу.
Поперше -  :Vedy_sebe:
По-дргуе - достал ты уже этими стволами...
Отвечу тебе в стиле одного скрипта, пардон за маты и ругань.
- Что,Серый, чего ждеш - видишь, что творят, скоты?...
- Не гони, Иваныч, у нас ствол да целая обойма - пусть только сунутся.
- Дурак, они же тебя на части порвут - одного грохнеш, другого... - там же целая банда и им терять нечего.
- Против ствола не поррут...
- Держи "лимонку", только сам успей за стену спрятаться.

 :smilie7: