Автор Тема: А где Дрейк?  (Прочитано 8681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Re: А где Дрейк?
« Reply #60 : Листопада 16, 2014, 10:28:54 10:28 »
Да в том-то и дело, что банить тут не за что, и это самое обидное. Разве что притянуть за уши пункт "троллинг".

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: А где Дрейк?
« Reply #61 : Листопада 16, 2014, 10:33:53 10:33 »
Не нужно между кем-то и чем-то выбирать.
И банить за мнения нельзя .
Точки зрения у людей меняются , развиваются, пересматриваются, корректируются...для того и обмен мнениями .
А люди остаются  :Razom:
ігнор Квант

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #62 : Листопада 16, 2014, 10:39:12 10:39 »
Старина z не надо так нервничать, у вас есть прекрасная возможность остаться с вашим любимым котом вдвоем на форуме  :smilie3:,
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #63 : Листопада 16, 2014, 11:01:07 11:01 »
Кот здесь похоже священная корова - гадит где хочет и как хочет.
Если так дальше будет продолжаться, то боюсь, что админам придется выбирать не между теми или иными форумчанами и котом, а между  священной коровой и существованием форума как такового,

Дався вам той кіт. Нормальний дописувач, вносить пожвавлення, трішки шкідливий - але то таке. Всі коти такі. Ви ж вдома не ставите питання або я або кіт, коли той нашкодить?  :gigi:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: А где Дрейк?
« Reply #64 : Листопада 16, 2014, 11:01:48 11:01 »
Дрейк была очень хорошим модератором! Без нее форум уже не тот. Надеюсь, она скоро вернется  :smilie1:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #65 : Листопада 16, 2014, 11:09:50 11:09 »
Кот здесь похоже священная корова - гадит где хочет и как хочет.
Если так дальше будет продолжаться, то боюсь, что админам придется выбирать не между теми или иными форумчанами и котом, а между  священной коровой и существованием форума как такового,

Дався вам той кіт. Нормальний дописувач, вносить пожвавлення, трішки шкідливий - але то таке. Всі коти такі. Ви ж вдома не ставите питання або я або кіт, коли той нашкодить?  :gigi:
Дома коту выписываются звиздюли и тыканье мордой в его "творчество", когда Дрейк выполнила успешно обе операции ее выжили с форума
И еще - т.н. кнопка тут ни при чем
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Re: А где Дрейк?
« Reply #66 : Листопада 16, 2014, 11:14:02 11:14 »
Дрейк, ти пам"ятаєш лютий 2014 р? Саме зараз ти потрібна мені. Повертайся, сонечко!

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #67 : Листопада 16, 2014, 11:18:26 11:18 »
Дома коту выписываются звиздюли и тыканье мордой в его "творчество", когда Дрейк выполнила успешно обе операции ее выжили с форума
И еще - т.н. кнопка тут ни при чем

Тут більше половини на таке заслуговують, і я в тому числі. В таких речах треба міру мати і знати де зупинитися. Дрейк вчасно не зупинилася після бану коту, продовжила переслідування. Тут в правилах прописано, що за таке банить треба. Навіщо нам модератор, якого самого треба банити?

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #68 : Листопада 16, 2014, 11:26:09 11:26 »
Ну вот вы и избавились от ТАКОГО модератора, а заодно и от настоящей украинской патриотам на форуме
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #69 : Листопада 16, 2014, 11:30:58 11:30 »
Ну вот вы и избавились от ТАКОГО модератора, а заодно и от настоящей украинской патриотам на форуме

Ну не треба персональний волюнтаризм прикривати патріотизмом. Якщо я не помиляюсь, ту суперечливу фразу, через якої все пішло, кіт висловив через те, що люди не проголосували за Правий Сектор. Я вступився за кота, тому що у мене на емоціях теж іноді такі думки проскакували раніше, особливо коли Яника вибрали президентом - я вже тоді зрозумів, що гряде великий страшний кривавий пиздець, питання тільки в якій формі він буде...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #70 : Листопада 16, 2014, 11:46:16 11:46 »
Ну вот вы и избавились от ТАКОГО модератора, а заодно и от настоящей украинской патриотам на форуме

Ну не треба персональний волюнтаризм прикривати патріотизмом. Якщо я не помиляюсь, ту суперечливу фразу, через якої все пішло, кіт висловив через те, що люди не проголосували за Правий Сектор. Я вступився за кота, тому що у мене на емоціях теж іноді такі думки проскакували раніше, особливо коли Яника вибрали президентом - я вже тоді зрозумів, що гряде великий страшний кривавий пиздець, питання тільки в якій формі він буде...

Є ще декілька ,,суперечливих фраз '' від  іноземого ватника - який придурюється під няшку - кота.
Ось вони:
Feral Cat

,,Ето висшая мєра патріотізма олєнєй.''

,,Москва - ето ваша століца, хахли сраниє. As long as you are watching Russian movies.''
( это оно учит украинцев не смотреть российские сериалы. )

http://ukrpravda.net/index.php?topic=26043.0

 дерьмо метать в украинских граждан - это его призвание. А с тех, кто его поддерживает на форуме, он просто ржет.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #71 : Листопада 16, 2014, 11:47:19 11:47 »
Злата абсолютно права
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #72 : Листопада 16, 2014, 11:51:37 11:51 »
,,Москва - ето ваша століца, хахли сраниє. As long as you are watching Russian movies.''
( это оно учит украинцев не смотреть российские сериалы. )

http://ukrpravda.net/index.php?topic=26043.0

Думка висловлена грубо та образливо, але по суті вірно. Feral Cat виступає за повну заборону російської теле та кіно-продукції. Я теж за це виступаю. Більше того - я і сам не дивлюся цю продукцію (на рвоту від неї тягне). Що це, як не прояв патріотизму?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: А где Дрейк?
« Reply #73 : Листопада 16, 2014, 11:54:45 11:54 »
Заживающая ранка обычно страшно чешется, если ее расчесывать постоянно она заживает в два раза дольше. Поэтому взрослые люди настойчиво повторяют деткам - не чеши, в особо запущенных случаях бьют по рукам. Девочки, ничего не напоминает? И  педалирующим тему иностранного кота - а откуда вы узнали что он иностранный? И как быть с правилами форума запрещающими разглашать приватные данные форумчан известные только модераторам? Прекращайте, то что вы делаете иначе как медвежьей услугой не назовешь.
Батя, мы стараемся ...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #74 : Листопада 16, 2014, 11:55:26 11:55 »
Єдина проблема кота, яку я бачу - грубі формулювання. Але у нас тут інтернет-форум, а не міжнародний симпозіум. Одним таким формулюванням він заслужив на бан, за що і відсидів. Подальші його переслідування були порушенням з боку модератора правил поведінки на форумі.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: А где Дрейк?
« Reply #75 : Листопада 16, 2014, 12:14:13 12:14 »
Кот здесь похоже священная корова - гадит где хочет и как хочет.
Если так дальше будет продолжаться, то боюсь, что админам придется выбирать не между теми или иными форумчанами и котом, а между  священной коровой и существованием форума как такового,

Дався вам той кіт. Нормальний дописувач, вносить пожвавлення, трішки шкідливий - але то таке. Всі коти такі. Ви ж вдома не ставите питання або я або кіт, коли той нашкодить?  :gigi:
Найцікавіше, що Котом здається скористались як інструментом для виживання Дрейк з форуму.
Чимала група дописувачів вже давненько вела скоординовані атаки на модерів. Особисто я вважаю такі дії бригадними, раніше кілька разів бачив подібні явища на інших форумах.
Ну а Кіт можливо й не при ділах. Такий собі тролль, якому подобається провокувати часом.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #76 : Листопада 16, 2014, 12:30:26 12:30 »
Найцікавіше, що Котом здається скористались як інструментом для виживання Дрейк з форуму.
Чимала група дописувачів вже давненько вела скоординовані атаки на модерів. Особисто я вважаю такі дії бригадними, раніше кілька разів бачив подібні явища на інших форумах.
Ну а Кіт можливо й не при ділах. Такий собі тролль, якому подобається провокувати часом.

Тут купа різних дописувачів була незадоволена модерством Дрейк. Перший скандал розпочався ще в перші дні форуму, коли вона ні з того ні з сього, без пояснення причин, рубанула саму першу гілку піквіків, які і так сиділи тихо як мишки і не порушували ніяких правил. Ми так і не дізналися, що то було. Вже тоді Чупс повинен був зрозуміти, що невдало модера вибрав, і припинити всі ці страждання. І мали б ми чудового запального дописувача Дрейк, і тихого спокійного модера типу Елс. Так що тут не так вина самої Дрейк (вона така яка є), як Чупса.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А где Дрейк?
« Reply #77 : Листопада 16, 2014, 01:51:39 13:51 »
Дрейк виживала з форуму патріотів які були на майдані в армії або як можуть підтримують її. знають як смердів майдан коли переливалися туалети і знають як смердить наше суспільство - гірше тих туалетів. Ці люди в більшості досить інтелектуально розвинуті і дивляться правді в очі.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: А где Дрейк?
« Reply #78 : Листопада 16, 2014, 03:22:45 15:22 »
Геннадий, вы идиот, Дрейк гнала с форума именно таких вышиватников, как вы нешановный
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: А где Дрейк?
« Reply #79 : Листопада 16, 2014, 03:29:55 15:29 »
Дрейк, вернитесь!  :smiley24:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: А где Дрейк?
« Reply #80 : Листопада 16, 2014, 03:34:37 15:34 »
припиніть вже за то йопане модераторство! поза очі вистачає модерів!

Дрейк, повертайся :aw
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline lapic63

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 94
Re: А где Дрейк?
« Reply #81 : Листопада 16, 2014, 03:44:33 15:44 »
Старина z не надо так нервничать, у вас есть прекрасная возможность остаться с вашим любимым котом вдвоем на форуме  :smilie3:,

Где-где?   Переписала форум на кота...


Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #82 : Листопада 16, 2014, 04:15:59 16:15 »
стосовно мене - то нехай повертається, АЛЕ НЕ МОДЕРАТОРОМ! Натерпівся, хватить.Дописувачєм - будь ласка.

P.S. О! А де моя карма мінусова?!!!
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #83 : Листопада 16, 2014, 04:20:32 16:20 »
стосовно мене - то нехай повертається, АЛЕ НЕ МОДЕРАТОРОМ! Натерпівся, хватить.Дописувачєм - будь ласка.

P.S. О! А де моя карма мінусова?!!!

Амнистия всем вышла по карме.
Температуру забортной воды замерить не удалось в связи с отсутствием таковой (С) "Приключения капитана Врунгеля"

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46649
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #84 : Листопада 16, 2014, 04:26:19 16:26 »
За шо ми любимо котів?  :smilie11:

За те шо вони умні, красіві, самостоятєльні, і дозволяють людям жить із собою. А собаки дурні, бо хвостом виляють... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А где Дрейк?
« Reply #85 : Листопада 16, 2014, 04:29:05 16:29 »
стосовно мене - то нехай повертається, АЛЕ НЕ МОДЕРАТОРОМ! Натерпівся, хватить.Дописувачєм - будь ласка.

P.S. О! А де моя карма мінусова?!!!

Амнистия всем вышла по карме.
Температуру забортной воды замерить не удалось в связи с отсутствием таковой (С) "Приключения капитана Врунгеля"

Що до амністії по мінусовій кармі для всіх, в разі її повернення,( карми а не Дрейк, сподіваюсь що Дрейк найближчим часом повернеться, і інакше би це було зовсім вже сумно і недобре все), так от як повернеться карма, чи в модернізованому вигляді, чи в тому що була, то мінусову карму можна обнулити.
Бо таки надто багато мінусів ставили в тихаря різні дрібні  і підленьки засранці.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #86 : Листопада 16, 2014, 05:07:30 17:07 »
За шо ми любимо котів?  :smilie11:

За те шо вони умні, красіві, самостоятєльні, і дозволяють людям жить із собою. А собаки дурні, бо хвостом виляють... :smilie5:
А  вы и не кот вовсе. Кота освежевали и шкуркой бедного животного прикрылись. А хвостом виляете перед своим хозяином пуйлом, аж свист идёт. По всему форуму. :smilie5:

Чупс

  • Гість
Re: А где Дрейк?
« Reply #87 : Листопада 16, 2014, 05:17:56 17:17 »
Вобщем, суммируя - все хотят чтобы Дрейк не уходила. А я так тем более не хочу этого, ведь не зря поставил её модером. Она как модер очень много сделала для форума, и даже её оппоненты не могут этого не признать. Тем более что она выдвинула одну очень интересную идею, но пока обсуждать я её не могу без её согласия.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46649
  • Never give in!
Re: А где Дрейк?
« Reply #88 : Листопада 16, 2014, 05:24:21 17:24 »
Дєвушка злата, не там ворогів шукаєте. :smilie5: Я допомагаю форумчанам запрошуючи нарід до дискусій на різні теми. Я в украінському націоналістичному русі з 1988 року, і на відміну від деяких палких патріотів, не вважаю критику дєйствующєго прізідєнта (а всі його папєрєднікі були лайном) національним злочином. Тим паче, що враховуючи нашу традицію, президенти явно не надихають. :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А где Дрейк?
« Reply #89 : Листопада 16, 2014, 05:35:11 17:35 »
Дєвушка злата, не там ворогів шукаєте. :smilie5: Я допомагаю форумчанам запрошуючи нарід до дискусій на різні теми. Я в украінському націоналістичному русі з 1988 року, і на відміну від деяких палких патріотів, не вважаю критику дєйствующєго прізідєнта (а всі його папєрєднікі були лайном) національним злочином. Тим паче, що враховуючи нашу традицію, президенти явно не надихають. :weep:

Ваші матючки в бік українського наріду більш красномовні, ніж усі дискусії...Немає в усьому світі українського патріота, який би образив свою націю і свій нарід,  як це робите ви. Може ви і в націоналістичному русі з 1988 року, але не в українському. Портяночний ваш рух, пуйло вам усім хазяїн.  :smilie7: