Сторінок:
Actions
  • #1231 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Тобто вони підстрелили його бо подумали шо він за стволом поліз?..... 
    Тим не меньше виглядає як страта.... 
    Тобто в залишку що маємо:
    Чорні не збираються ставати ясочками в розмовах з поліцейськими, а поліцейські завжди допускатимуть шо у чорного ствол.......
    Не думаю шо США зможуть далі існувати в такому режимі......
    Как то существовали. Проблема МСМ которые решили все исказить. Если бы показывали 2 стороны медали , реакция была бы с пониманием.
  • #1232 від Uki 24 Aug 2020
  • Это называется терроризм.

    Ну хай буде тероризм..... Шо ти з цим тероризмом збираєся робити? Збільшити і так найбільшу в світі кількість в'язниць на одну людину ще вдвічі?
  • #1233 від Uki 24 Aug 2020
  • Как то существовали. Проблема МСМ которые решили все исказить. Если бы показывали 2 стороны медали , реакция была бы с пониманием.

    Ну так і при сегрегації якось існували.....
  • #1234 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Ну хай буде тероризм..... Шо ти з цим тероризмом збираєся робити? Збільшити і так найбільшу в світі кількість в'язниць на одну людину ще вдвічі?
    Ну для начала разобраться с информационным терроризмом. Потом найти главарей БЛМ/Антифы. Обьявить организации террористическими. Ну и тыды
  • #1235 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Ну так і при сегрегації якось існували.....
    Есть законы. Это основа обшества. Пока законы соблюдаются общество будет существовать.
  • #1236 від Uki 24 Aug 2020
  • Есть законы. Это основа обшества. Пока законы соблюдаются общество будет существовать.

    Суспільство міняється..... Змінюються закони.....
  • #1237 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Суспільство міняється..... Змінюються закони.....
    Посмотрим что скажут выборы. Будет Антифа/Блм или США.
    Никто не говорил что законы не должны менятся. Но я не думаю что граждане США хотят террор.
  • #1238 від coolzak 24 Aug 2020
  • Укі ,як думаєш скільки народу дивлячись цей бардак пробує рахувати скільки коштувати буде всіх їх назад в Африку відправити
  • #1239 від Uki 24 Aug 2020
  • Укі ,як думаєш скільки народу дивлячись цей бардак пробує рахувати скільки коштувати буде всіх їх назад в Африку відправити

    Не думаю шо в штатах багато казкарів-фантазерів.....
  • #1240 від Бувалий 24 Aug 2020
  • Укі ,як думаєш скільки народу дивлячись цей бардак пробує рахувати скільки коштувати буде всіх їх назад в Африку відправити
    За чiй кошт буде велике переселеня?..
     :ap
  • #1241 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • За чiй кошт буде велике переселеня?..
     :ap
    Ооо, это очень выгодная операция для налогоплательщиков. Все скинуться не задумываясь.

    З.ы. вопрос что даже при намеке подобного блм/антифа забьются в патриотической истерике
  • #1242 від coolzak 24 Aug 2020
  • Не думаю шо в штатах багато казкарів-фантазерів.....
    ми раждени чтоб сказку сделать билью
  • #1243 від RG 24 Aug 2020
  • Думаю, з відправкою знайдуть компроміс - вишлють додому ковбасників з постсовка   :weep:
  • #1244 від Uki 24 Aug 2020
  • Ооо, это очень выгодная операция для налогоплательщиков. Все скинуться не задумываясь.


    І як ти собі цей процес уявляєш?
  • #1245 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • І як ти собі цей процес уявляєш?
    Я никак, я на вопрос ответил.
  • #1246 від majesty 24 Aug 2020
  • Думаю, з відправкою знайдуть компроміс - вишлють додому ковбасників з постсовка   :weep:
    наши колбасники это какой то йопаный стыд
    думаю мексы больше партиоты чем они
  • #1247 від coolzak 25 Aug 2020
  • Суспільство міняється..... Змінюються закони.....
    суспільство наразі в Кеноші взяло в руки зброю і погнало блмщиків з субурбія.Наразі стріляли в повітря.
  • #1248 від coolzak 26 Aug 2020
  • Цієї ночі вже двох пристрелили.Одного як пробував палити автоділершип  іншого як напали на вулиці .Вісконсін досить консервативний за межами великого мвста,народ любить і має зброю
  • #1249 від Uki 26 Aug 2020
  • Цієї ночі вже двох пристрелили.Одного як пробував палити автоділершип  іншого як напали на вулиці .Вісконсін досить консервативний за межами великого мвста,народ любить і має зброю

    Тепер антифа з БЛМщиками теж візьмуть зброю ..... І пішло поїїхало.....
  • #1250 від coolzak 26 Aug 2020
  • Їм буде піз..а.Або введуть надзвичайний стан.Я думаю вже скоро і тих і  тих оголосять тер організація.
  • #1251 від Uki 26 Aug 2020
  • Їм буде піз..а.Або введуть надзвичайний стан.Я думаю вже скоро і тих і  тих оголосять тер організація.

    ... тероризм стоп... раз-два....
  • #1252 від coolzak 26 Aug 2020
  • Там є дві складові - білі марсисти і чорні расисти.
    В перших пропаде революційний запал коли почнуть складати в бодібегс.В переважаючої більшості.Других просто сегрегують.
    Ти що не бачиш все до того вже давно йде.Не обманюй себе.
  • #1253 від Ali(UA) 26 Aug 2020
  • Очевидно что они провоцируют на гражданский конфликт. Это цель БЛМ - вооруженные столкновения и побольше трупов. Зачем это надо? Создать хаос и повесить его на Трампа.
    Я не понимаю почему Трамп не может сейчас пюарестовать организаторов БЛМ и Антифы. Вероятно они ему играют на руку до какой то степени.
  • #1254 від coolzak 26 Aug 2020
  • Якщо це буде як зараз то га руку якщо переросте в більше то тоді  на шкоду.ІМО.до речі пацану який був з фейковим натів ветераном мав конфлікт на марші в Вашинктоні  СNN виплатила 80 млн
  • #1255 від Ali(UA) 26 Aug 2020
  • Якщо це буде як зараз то га руку якщо переросте в більше то тоді  на шкоду.ІМО.до речі пацану який був з фейковим натів ветераном мав конфлікт на марші в Вашинктоні  СNN виплатила 80 млн
    Подфартило. Может теперь всю жизнь не работать.
  • #1256 від Ali(UA) 26 Aug 2020
  • Якщо це буде як зараз то га руку якщо переросте в більше то тоді  на шкоду.ІМО.до речі пацану який був з фейковим натів ветераном мав конфлікт на марші в Вашинктоні  СNN виплатила 80 млн

    https://twitter.com/stillgray/status/1298576558605471751

    Запаниковали. Зассикали. Уже открытым текстом говорят что надо вешать изо всех сил на Трампа все эти восстанния. Видно вышли из под контроля и бьют сильно по их рейтингу.

  • #1257 від coolzak 26 Aug 2020
  • Вони не вчили історію.Всякі узкіє промишленнікі підтримували соц демократів і більшовиків в Расеї перед революцією але потім так само вмирали в підвалах.Робити ставку на екстремістів наївняк і тупізна
  • #1258 від Uki 26 Aug 2020
  • Так вони ж з самого початку намагались всих переконати що мародерство - то є відвернення уваги від головних проблем..... шо варто ігнорувати тему мародерства......
    З самого початку було ясно шо такий підхід - ущербний, шо нормальні люди не купляться.....
    Ідіоти бля..... шо тут ще можна сказати.....


    https://twitter.com/stillgray/status/1298576558605471751

    Запаниковали. Зассикали. Уже открытым текстом говорят что надо вешать изо всех сил на Трампа все эти восстанния. Видно вышли из под контроля и бьют сильно по их рейтингу.
  • #1259 від coolzak 26 Aug 2020
  • Укі,якщо вони осудять розбій то втратять багато виборців.З самого початку забили на воркінг клас,була ставка на всякі трансджендери,раціал питання і тд.
  • #1260 від Ali(UA) 26 Aug 2020
  • Укі,якщо вони осудять розбій то втратять багато виборців.З самого початку забили на воркінг клас,була ставка на всякі трансджендери,раціал питання і тд.
    Гыгыгы. По 8 минут на коленках стояли. А тута невдобно получается. Вилочка.
Сторінок:
Actions