Автор Тема: фашики от веганства  (Прочитано 3211 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
фашики от веганства
« : Жовтня 09, 2017, 03:10:57 15:10 »
Есть такой канал "планета", словяноарийский как они себя позиционируют :)
Там иногда идут интересные научно популярные передачи
Сейчас крутят кино, я послушал просто в шоке от вала вранья

1 - молоко вызывает рак груди и остеопороз
2 - сыр это продукт вызывающий наркотическую зависимость
3 - при переходе на чисто вегетарианскую диету за две! недели проходит артроз и атеросклероз
4 - все исследования про пользу продуктов животного происхождения это вранье и результат мирового заговора их производителей
5 - белкового голодания не существует и его не наблюдал ни один врач (остается только порекомендовать этому врачу съездить в Африку и таки понаблюдать это "несуществующее заболевание" своими глазами)
6 - все белки производятся только растениями, причем азот для них растения берут из воздуха (тут заплакали все агрономы)
7 - любое молоко кроме материнского вредно для младенца по причине ! слишком высокого содержания белка этот белок попадая в кровь !! (просто рыдаю) вызывает у младенца заболевания
и тд и тп

Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: фашики от веганства
« Reply #1 : Жовтня 09, 2017, 03:17:40 15:17 »

Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде
Юльки на Хвупі приблизно так само постійно брешуть  :shuffle:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #2 : Жовтня 09, 2017, 03:38:07 15:38 »

Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде
Юльки на Хвупі приблизно так само постійно брешуть  :shuffle:

Чувствуется что они одной крови  :love:
Кстати насчет крови еще вспомнил - если раковые клетки поместить в кровь вегана то они гибнут  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: фашики от веганства
« Reply #3 : Жовтня 09, 2017, 06:22:36 18:22 »
Пiсля того, як Па-Рашники кажуть, що Земля - плосская... не варто далi дивитися iх програми й кiно.
 :moskali:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #4 : Жовтня 09, 2017, 07:00:37 19:00 »
Пiсля того, як Па-Рашники кажуть, що Земля - плосская... не варто далi дивитися iх програми й кiно.
 :moskali:

Боюсь что это как раз украинский канал

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: фашики от веганства
« Reply #5 : Жовтня 09, 2017, 08:45:24 20:45 »
Чувствуется что они одной крови  :love:
Кстати насчет крови еще вспомнил - если раковые клетки поместить в кровь вегана то они гибнут  :weep:

Мабуть, на цей раз не збрехали. Тільки забули додати "... разом із веганом".

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: фашики от веганства
« Reply #6 : Жовтня 09, 2017, 08:56:33 20:56 »
Проблема стара - доступ чи брак правдивої інформації.

Вагався... чи варто про це все писати тут.
Як говорити з українцями про Здорове Харчування в той час коли
більшість фактично взагалі немає можливості такого вибору?
Пам’ятаю, як колись  народ бурхливо реагував на повчання Нікалая Азірова
«...нада мєньше кушать калбаси».

Майже весь потік науково-популярної інфи йде в Україну через паРашу,
велику мережу всяких Планєт, а там  часто навіть серйозні західні дослідники
подаються тенденційно, під скрєпними соусами...
І це лише частина проблеми, бо, виявляється, що потрібно ще вчитися
фільтрувати і західні наукові першоджерела.
Там також величезна кількість досліджень фінансується зацікавленими
корпораціями...
Здоров’я - величезний бізнес!

Чому я тут про все це пишу?
Я вже пройшов певний шлях, є досвід і позитивний результат,
тому, може ще комусь буде цікаво...
Як і  більшість украінців я довго був сало-м’ясо-ковбасо-ідом.
Як і більшість украінців я серйозно задумався лише тоді, коли появилися проблеми
із здоровям... ну і відповідно лікарі... аналізи... рецепти... аптеки.
«Аптека» робила свою роботу (лікувала) лише частково і не завжди.
Найбільше мені не подобався «прогноз» лікарів що високий холестерин
мені вдасться нормалізувати тільки регулярним прийомом пігулок
н а з а в ж д и !
Тобто, перестаєш приймати і холестерин знову зашкалює!
Були й інші давні проблеми, до яких вже ніби звик...

Не вірилося, що немає іншого ніж «аптека» виходу.
Почав читати, займатися самоосвітою, шукати методи «самолікування».
Інформації на тему така величезна маса, що розібратися дуже і дуже складно.
Як мені, не спеціалісту,  відрізнити, відсіяти джерела які про одну і ту ж
проблему пишуть абсолютно протилежні речі?
І тут навіть не питання в тому що хтось рекламує свою продукцію чи ідеї.
Будь яка публікація це посуті і є реклама.
Питання в тому, а чи допоможе це мені?

Допомогла інтуїція, і напевно все ж таки збіг обставин, випадок.
Побачив по ТБ програму доктора Joel Fuhrman, погуглив,
прочитав його книжку і вирішив спробувати.
www.DrFuhrman.com

Все так “просто”! Слідкуєте за тим що і як ви їсте, і ви ЗДОРОВІ.
Ніяких лікарів і аптек! (кажу це із власного досвіду з вдячністю доктору Фурману)
Насправді ломати свої звички не так легко.
Важливо щоб у вас була можливість при відмові від тваринних білків/ протеїну,
замінити їх відповідним продуктом рослинного походження...
Часом люди не заглиблюючись особливо в тему роблять невірні кроки.
Тому перед тим як приймати якесь рішення ви повинні знайти і вивчити всю
інформацію по темі.


До речі, Др. Фурман не наполягає на повному вегатеріанстві чи веганстві.
Можна зрідка їсти  виключно біле м’ясо (нежирна куряча грудинка не частіше ніж раз в тиждень.

Ваше здоров’я (у великій мірі) у ваших власних руках.




Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #7 : Жовтня 09, 2017, 09:31:22 21:31 »
polelis
Я собственно не против вегетарианства как такового.
Я против "жесткого" варианта (отказ от молочки и яиц) считая это глупостью, потому как для меня единственное оправдание вегетарианства это то что я люблю животных. Но каждый борется со скукой по своему
Также против подсадки на вегетарианство детей, даже в мягком варианте. Это считаю преступлением.
Фильм не кацапский и канал тоже. Фильм вообще чисто западный и в основном про США.

Меня просто поразило насколько у людей может быть перекручена картина мира и насколько они могут быть бессовестны даже в таком вроде бы благородном деле.

Заявление врача практикующего в штатах "я никогда не видел белкового голодания и поэтому такого явления не существует" это скотство в чистом виде. За такое надо лицензии лишать. Белковое голодание это одна из основных проблем нищих тропических стран вызывающее тажкие последствия у детей, вплоть до слабоумия.
В общем этим явлением и определяется странная диета на наш взгляд этих народов когда у них распространено поедание насекомых, личинок и пр

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #8 : Жовтня 09, 2017, 09:43:46 21:43 »
Квашиоркор

Цитувати
Квашиоркор — вид тяжёлой дистрофии на фоне недостатка белков в пищевом рационе. Болезнь обычно возникает у детей 1-4 лет, хотя бывает, что она возникает и в более старшем возрасте (например, у взрослых или у более старших детей)....

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9343
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: фашики от веганства
« Reply #9 : Жовтня 09, 2017, 09:53:00 21:53 »
М"яса дійсно потрібно вживати якнайменше. Від нього взагалі проблеми з організмом. Але, і дійсно, інша білкова їжа, як молоко і яйця, має бути присутня в раціоні.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: фашики от веганства
« Reply #10 : Жовтня 09, 2017, 10:11:23 22:11 »
Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде

Як думаєте, чи багато людей в це повірять?

Більшість тих, хто їсть м'ясо, молоко, сир, і не має від цього проблем зі здоров'ям, просто пропустять цю інформацію мимо вух. Основна причина - звичка, яку треба буде змінити невідомо заради чого.
Можуть задуматись хіба люди, які мають вищеперелічені хвороби. І то, не кожен захоче займатись подібним "самолікуванням".

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #11 : Жовтня 09, 2017, 10:19:01 22:19 »
Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде

Як думаєте, чи багато людей в це повірять?

Більшість тих, хто їсть м'ясо, молоко, сир, і не має від цього проблем зі здоров'ям, просто пропустять цю інформацію мимо вух. Основна причина - звичка, яку треба буде змінити невідомо заради чого.
Можуть задуматись хіба люди, які мають вищеперелічені хвороби. І то, не кожен захоче займатись подібним "самолікуванням".

Ну хз
Если тебе показывают женщину еле ползающую на ходунках, а потом, типа она на две недели отказалась от мясных продуктов, своболдно и уверено идущую по улице.

Это просто на мошенничество тянет

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: фашики от веганства
« Reply #12 : Жовтня 09, 2017, 10:21:04 22:21 »
Ну хз
Если тебе показывают женщину еле ползающую на ходунках, а потом, типа она на две недели отказалась от мясных продуктов, своболдно и уверено идущую по улице.

Это просто на мошенничество тянет

Це на повних ідіотів розраховано.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46560
  • Never give in!
Re: фашики от веганства
« Reply #13 : Жовтня 09, 2017, 10:25:23 22:25 »
Не треба зловживати нічим.

Завжди краща їжа, вами ж приготована. В тому числі і різноманітне м“ясо.

Вуджене м“ясо і ковбаси мають бути зведені до мінімуму, або ж краще їх взагалі уникати насамперед через високий вміст тваринного жиру і солі!
По можливості вживайте більше свіжої риби. Жодих тараньок з пивом!

Алкоголь - дуже помірно залежно від стану шлунка і печінки. 150 грамів червоного вина увечері не пошкодить.
Коньяк, віскі - не більше 50-100 гр за вечір. Бажано лише по вихідних. Горілку і самогон - в смітник!

Овочі і фрукти - ваше все. Так само як і кисломолочні продукти і квашена капуста.
Буряк у будь якому вигляді - супер! Маєте можливіськупувати авокадо - чудово!

Піцца, фастфуд - в разі крайньої (!) необхідності (під час подорожей).

Забудьте про пепсі та коку і їхні аналоги. Це натуральна отрута, якщо вам за 40.
« Останнє редагування: Жовтня 09, 2017, 10:29:26 22:29 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #14 : Жовтня 09, 2017, 10:31:16 22:31 »
"Буряк у будь якому вигляді - супер!"

Что значит в "будь якому"?
Не вздумай его жрать сырым и тем более пить сок. На желудок действует не хуже аспирина. Людям с хотябы намеком на гастрит противопоказан

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46560
  • Never give in!
Re: фашики от веганства
« Reply #15 : Жовтня 09, 2017, 10:32:11 22:32 »
Тушкований, і квашений мався на увазі.
If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: фашики от веганства
« Reply #16 : Жовтня 09, 2017, 10:44:36 22:44 »


Це діаграма з книжки др.Фурмана зроблена на основі багаторічних досліджень великої кількості науковців різних країн.
На жаль тут немає України,
Але є Угорщина де статистика серцево судинних захворювань і раку чи не найгірша в Європі.
Як відомо, йоббікі славляться своєю любов’ю до сала і всякої вудженини
(Як і украінці)
До речі жителі «благополучних» країн як Лаос, емігруючи наприклад в США завдяки переходу на американську їжу стають таким ж вразливими до серцево судинних хвороб як і більшість американців. Ці дані також підтверджені вагомою статистикою.

Др.Фурман наголошує на важливості білків для організму але каже що вони мають бути в основному рослинного походження.
Як і важливість жирів але також рослинного походження.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #17 : Жовтня 09, 2017, 11:18:13 23:18 »

Це діаграма з книжки др.Фурмана зроблена на основі багаторічних досліджень великої кількості науковців різних країн.
На жаль тут немає України,
Але є Угорщина де статистика серцево судинних захворювань і раку чи не найгірша в Європі.
Як відомо, йоббікі славляться своєю любов’ю до сала і всякої вудженини
(Як і украінці)
До речі жителі «благополучних» країн як Лаос, емігруючи наприклад в США завдяки переходу на американську їжу стають таким ж вразливими до серцево судинних хвороб як і більшість американців. Ці дані також підтверджені вагомою статистикою.

Др.Фурман наголошує на важливості білків для організму але каже що вони мають бути в основному рослинного походження.
Як і важливість жирів але також рослинного походження.

Вообщето такие вещи сравниваются не так. Я например из этого графика скажу что если взять продолжительность жизни по этим странам и скоректировать ее по уровню медицины в них то уровень смертности на графике будет коррегировать с этим показателем. Потому как изучаются болезни связаные с возрастом.
Корректно такой график строится по сравнению стран в одном регионе с разными предпочтениями в еде. Например Япония - Лаос, США - Мексика, Греция - Франция.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: фашики от веганства
« Reply #18 : Жовтня 09, 2017, 11:18:23 23:18 »
Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде

Як думаєте, чи багато людей в це повірять?

Більшість тих, хто їсть м'ясо, молоко, сир, і не має від цього проблем зі здоров'ям, просто пропустять цю інформацію мимо вух. Основна причина - звичка, яку треба буде змінити невідомо заради чого.
Можуть задуматись хіба люди, які мають вищеперелічені хвороби. І то, не кожен захоче займатись подібним "самолікуванням".

Тут ніхто нікого ні до чого не заохочує.
Просто ділимося інформацією на яку хтось не зверне уваги а комусь вона можливо допоможе.
Мова не про рецепти невиліковних хворіб а більше про те, як попередити хвороби від яких коли вони вже появляються майже немає шансів врятуватися.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: фашики от веганства
« Reply #19 : Жовтня 09, 2017, 11:22:41 23:22 »


Якийсь там дієтолог навіть створив "середньоземноморську дієту" на основі раціону сіцілійців та греків.
Тільки проблема в тому що така дієта місцевих викликана бідністю.

Ця кореляція може мати простіше пояснення. В бідних країнах, або в регіонах де місцеве населення займають сільським господарством вони здоровіші бо більше рухаються. Ось і все

« Останнє редагування: Жовтня 09, 2017, 11:31:30 23:31 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: фашики от веганства
« Reply #20 : Жовтня 09, 2017, 11:23:38 23:23 »
Моя позиція: людина має вживати традиційну їжу для того регіону звідки походять її генетичні батьки

У деяких народів чітко проглядається вплив їжі яку вони споживають на гени. Приклад індуси - вони більше адаптовані генетично до вегетаріанської їжі.

Інший приклад чукчі  мають імунітет до трупного яду -  у них була традиція харчуватися у випадку складних ситуацій трупами оленів, які ховали у торфі
« Останнє редагування: Жовтня 09, 2017, 11:28:33 23:28 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Re: фашики от веганства
« Reply #21 : Жовтня 09, 2017, 11:32:44 23:32 »
Моя позиція: людина має вживати традиційну їжу для того регіону звідки походять її генетичні батьки

У деяких народів чітко проглядається вплив їжі яку вони споживають на гени. Приклад індуси - вони більше адаптовані генетично до вегетаріанської їжі.

Інший приклад чукчі  мають імунітет до трупного яду -  у них була традиція харчуватися у випадку складних ситуацій трупами оленів, які ховали у торфі

Этот твой пост противоречит первому твоему же.
Потому как переехав в богатую страну по твоему люди должны продолжать питаться так как и их родители чью диету, по твоим же словам, определяла бедность :)

Я кстати не против утверждения что диета должна быть привычной, это лучше для здоровья.
Но таки свежая рыба здоровее жареной колбасы с салом, насколькоб привычна не была последняя и непривычна первая.

Кроме того еда далеко не единственый фактор определяющий здоровье, боюсь даже не первый. Не надо делать из нее культа :)

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: фашики от веганства
« Reply #22 : Жовтня 09, 2017, 11:39:15 23:39 »

Це діаграма з книжки др.Фурмана зроблена на основі багаторічних досліджень великої кількості науковців різних країн.
На жаль тут немає України,
Але є Угорщина де статистика серцево судинних захворювань і раку чи не найгірша в Європі.
Як відомо, йоббікі славляться своєю любов’ю до сала і всякої вудженини
(Як і украінці)
До речі жителі «благополучних» країн як Лаос, емігруючи наприклад в США завдяки переходу на американську їжу стають таким ж вразливими до серцево судинних хвороб як і більшість американців. Ці дані також підтверджені вагомою статистикою.

Др.Фурман наголошує на важливості білків для організму але каже що вони мають бути в основному рослинного походження.
Як і важливість жирів але також рослинного походження.

Вообщето такие вещи сравниваются не так. Я например из этого графика скажу что если взять продолжительность жизни по этим странам и скоректировать ее по уровню медицины в них то уровень смертности на графике будет коррегировать с этим показателем. Потому как изучаются болезни связаные с возрастом.
Корректно такой график строится по сравнению стран в одном регионе с разными предпочтениями в еде. Например Япония - Лаос, США - Мексика, Греция - Франция.

Ну чому ж все тут логічно.

США - Високий рівень медицини в США, + гамбургери і - висока смевтність від раку і серцевосудинних.

І протилежність:

Лаос - низький рівень медицини + рослинна їжа - низька смертність від раку і серця







Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46560
  • Never give in!
Re: фашики от веганства
« Reply #23 : Жовтня 09, 2017, 11:43:30 23:43 »
Взагаліі, мені до вподоби італійська кухня.

Але...

Я можу їсти український борщ, який готує моя дружина, щодня мінімум раз на день.   :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: фашики от веганства
« Reply #24 : Жовтня 09, 2017, 11:53:55 23:53 »
Моя позиція: людина має вживати традиційну їжу для того регіону звідки походять її генетичні батьки

У деяких народів чітко проглядається вплив їжі яку вони споживають на гени. Приклад індуси - вони більше адаптовані генетично до вегетаріанської їжі.

Інший приклад чукчі  мають імунітет до трупного яду -  у них була традиція харчуватися у випадку складних ситуацій трупами оленів, які ховали у торфі

Подібну думку про харчування колись висловлював відомий environmentalist, канадець японського походження David Suzuki.
Також він говорив що бажано їсти місцеві овочі і фрукти і не круглий рік а лише в період збору урожаю.
Це було колись...
Тепер наскільки я знаю, він змінив свою думку з цього приводу.

www.davidsuzuki.com 
solutions are in our nature

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: фашики от веганства
« Reply #25 : Жовтня 10, 2017, 12:22:33 00:22 »
Нет панацеи.
Я огурцами травилась, арбузами...
Нитраты.
Недавно купила на базаре и сьела чёрный ,вкусный виноград - наутро глаза заплыли.
Это у меня ! Которая выросла на винограде ! ( Мой папа увлекается виноделием ).
Веганы в наше время - несчастные люди, если сами не выращивают себе продукты.
Химии в продуктах питания - навалом.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: фашики от веганства
« Reply #26 : Жовтня 10, 2017, 12:38:15 00:38 »
 В Сша рівень мракобісся як на мене зашкалює у  порівнянні з Європою.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46560
  • Never give in!
Re: фашики от веганства
« Reply #27 : Жовтня 10, 2017, 12:41:15 00:41 »
Нічого тут не зашкалює.
Кожен живе як хоче.  І
If you are going through hell, keep going.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: фашики от веганства
« Reply #28 : Жовтня 10, 2017, 12:41:19 00:41 »
Моя позиція: людина має вживати традиційну їжу для того регіону звідки походять її генетичні батьки

У деяких народів чітко проглядається вплив їжі яку вони споживають на гени. Приклад індуси - вони більше адаптовані генетично до вегетаріанської їжі.

Інший приклад чукчі  мають імунітет до трупного яду -  у них була традиція харчуватися у випадку складних ситуацій трупами оленів, які ховали у торфі

Этот твой пост противоречит первому твоему же.
Потому как переехав в богатую страну по твоему люди должны продолжать питаться так как и их родители чью диету, по твоим же словам, определяла бедность :)

Я кстати не против утверждения что диета должна быть привычной, это лучше для здоровья.
Но таки свежая рыба здоровее жареной колбасы с салом, насколькоб привычна не была последняя и непривычна первая.о

Кроме того еда далеко не единственый фактор определяющий здоровье, боюсь даже не первый. Не надо делать из нее культа :)

В принципі згоден. Оптимальний раціон має залежати і від професії і від клімату
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46560
  • Never give in!
Re: фашики от веганства
« Reply #29 : Жовтня 10, 2017, 12:44:08 00:44 »
Великий вміст тваринного жиру, солі, цукру є дуже шкідливим.
Як і пристрасть українців до міцного алкоголю та паління.

Звідси й треба починати вирішення проблеми.
If you are going through hell, keep going.