Сторінок:
Actions
  • #61 від Geo 04 Sep 2019
  • Geo

    Я хоч і безпартійний, але на всіх останніх виборах з 2002 року, я  голосував за Батьківщину чи БЮТ і ніколи про це не шкодував.

    В 2004 році я голосував за Юща на Президентських виборах , три рази, у всіх трьох турах.
    Після того декілька років я про це не шкодував (років п"ять), а потім я почав про це шкодувати, почав вважати, що треба було проти всіх(2004).

    Я не малорос і не бидло. Я цікавлюсь політикою дуже давно, ще з 1989 року, ще від часів проведення 1-го з"їзду народних депутатів СРСР. Відтоді я слідкую за подіями і в основному розумію, що відбувається і які це може мати наслідки в недалекому майбутньому.

    Якого ж ти ХЄРА досі не порозумнішав? Ти не бачиш, що є ЧОРНЕ і БІЛЕ? Нема ніяких полутонів у нас! Ти не бачиш НУТРО людей? Ти сліпий? Тобі "ОБРАЗ" важливіший за СУТЬ? Так так саме думають риги і зелені!

    У цих тупих блядєй - головне КАРТИНКА! Картинка! ШОУ! Зовнішня упаковка! Ти коли врубишся? Ми всі....українські ідіоти...пройопуємо країну роками! А не проїпали тільки завдяки СМЕРТЯМ героїв!

    ...факкккінг бічєрз....
  • #62 від Бумеранг 04 Sep 2019
  • Якого ж ти ХЄРА досі не порозумнішав? Ти не бачиш, що є ЧОРНЕ і БІЛЕ? Нема ніяких полутонів у нас! Ти не бачиш НУТРО людей? Ти сліпий? Тобі "ОБРАЗ" важливіший за СУТЬ? Так так саме думають риги і зелені!

    У цих тупих блядєй - головне КАРТИНКА! Картинка! ШОУ! Зовнішня упаковка! Ти коли врубишся? Ми всі....українські ідіоти...пройопуємо країну роками! А не проїпали тільки завдяки СМЕРТЯМ героїв!

    ...факкккінг бічєрз....
    Згоден, країну ми не проїпали тільки завдяки смертям героїв. 100%. Інакше, півкраїни вже було під контролем Кремля.

    Я що хочу сказать. Я хочу сказать, що народ повинен обирати таких політиків і такі політичні сили, які здатні проводити і розумну внутрішню політику ( соціально-економічну, перш, за все, щоб народ не голосував на виборах за янучарів і за зелень і не змушней був роз"жджатися на заробітки по всіх і світах) і також і розумну і зовнішню політику, розуміючи розстановку сил в сусідніх країнах і в світі, але при цьому не поступаючись базовими державними інтересами.
  • #63 від Geo 04 Sep 2019
  • Згоден, країну ми не проїпали тільки завдяки смертям героїв. 100%. Інакше, півкраїни вже було під контролем Кремля.

    Я що хочу сказать. Я хочу сказать, що народ повинен обирати таких політиків і такі політичні сили, які здатні проводити і розумну внутрішню політику ( соціально-економічну, перш, за все, щоб народ не голосував на виборах за янучарів і за зелень і не змушней був роз"жджатися на заробітки по всіх і світах) і також і розумну і зовнішню політику, розуміючи розстановку сил в сусідніх країнах і в світі, але при цьому не поступаючись базовими державними інтересами.

    У нас народ паркуватись нема де! ТУПО. НЕМА ДЕ паркуватись. Скрізь іномарки. На бровках, на кожному клаптику землі, пройти нема де! Протискуєшся між машинами! Я нне про стояники. Я про пішходні ДОРІЖКИ на спальних СРАНИХ Теремках! Машини-машини-машини!  КОРКИ! ГЛУХІ! На дорогах! В супермаркетах народ ПРЕ ТАЧКАМИ! Всі кафешки-ресторани ЗАБИТІ! Хати по київському периметру - мінімум три поверхи! ВОНИ ЗУБОЖІЮТЬ! Йопані козли! Ім все хєровєє і хєровєє! Іпло два на два метри...коса сажень в плечах! І ВІЙНА!!!!!!!!!
    На війні жодна! ЖОДНА ця БЛЯДЮГА не була! Онє усталі ат вайни! Соціальна поітика????? Вони ще й за квартплату не платять! Нема чим! Що, "Паджеро" продавать?

    Порох! Що ти наробив? ЩО ТИ наробив??? ВОНИ ОХУЄЛІ, ці мажори! Ти радий, Петро Олексійович?
  • #64 від Geo 04 Sep 2019
  • Порох прийняв країну з 180 ТИСЯЧАМИ гривень!! Сцуко! Машину не можна купити!

    залишив 68 МІЛЬЯРДІВ гривень! І ВІЙНА!

    І ця йобана козлота ЗУБОЖІЄ і обирає малороського КЛОУНА!

    Ти задоволений, Петро Олексійович?
  • #65 від Geo 04 Sep 2019
  • Бумеранг? Ти розумієш, який ти ГАД?
  • #66 від Бумеранг 04 Sep 2019
  • Ого, добре зажив народ! Автомібілізація - майже 100%-на.

    Не знаю як там на Теремках, Але біля метро Дарниця й Лівобережна все так само як і було 5-10 років назад. Хоча в місті автомобілів побільшало, це правда.
    І сказати що народ в супермаркетах тачками - я б не сказав. Але ось недалеко одна Фора закрилась(2017) і ще один ресторан років 3 назад закрився й ознак житя більш не подавав. Замість Фори "Море пива" і "Космолот " відкрився. В ресторані не знайшовся навіть новий якийсь орендар, слоїть наче замурована хата. Базари біля метро Дарниця і Лівобережна з кожним місяцем і роком, поступово й планомірно робляться малочисельніші.
    Голодні під парканами не валяються. Але відчувається, що людей помаленьку меншає. Не так як в Чорнобилі і в Прип"яті, але меншає.
    В поліклініці порівняно з 3 роки назад терапевтів і педіатрів поменшале десь в 2,5 разів. 
    В лікарів зарплати дуже мізерні. Хто молодший тупо їдуть за кордон працювати.
    Скоро в Києві будуть тільки супермаркети і автостоянки.
  • #67 від Geo 04 Sep 2019
  • Ого, добре зажив народ! Автомібілізація - майже 100%-на.

    Не знаю як там на Теремках, Але біля метро Дарниця й Лівобережна все так само як і було 5-10 років назад. Хоча в місті автомобілів побільшало, це правда.
    І сказати що народ в супермаркетах тачками - я б не сказав. Але ось недалеко одна Фора закрилась(2017) і ще один ресторан років 3 назад закрився й ознак житя більш не подавав. Замість Фори "Море пива" і "Космолот " відкрився. В ресторані не знайшовся навіть новий якийсь орендар, слоїть наче замурована хата. Базари біля метро Дарниця і Лівобережна з кожним місяцем і роком, поступово й планомірно робляться малочисельніші.
    Голодні під парканами не валяються. Але відчувається, що людей помаленьку меншає. Не так як в Чорнобилі і в Прип"яті, але меншає.
    В поліклініці порівняно з 3 роки назад терапевтів і педіатрів поменшале десь в 2,5 разів. 
    В лікарів зарплати дуже мізерні. Хто молодший тупо їдуть за кордон працювати.
    Скоро в Києві будуть тільки супермаркети і автостоянки.

    В лікарів? Ти давно був в обласному онкодіспансеру? Ти бачив паркостоянку? Лікарі? Які там тачки і СКІЛЬКИ ЇХ? Ха! Що ти несеш?
  • #68 від Geo 04 Sep 2019
  • А я бачив (не брешу)....тітонька...вийшла з будівлі в медхалаті...помела віником біля входу...убрала сміття...а знаєш, що далі було? Коли вона занесла віник? Вона вийшла пультом :"ква-ква!"...і полізла в багажник Тойтота Королла років п'ять моделі...Да? ЗУБОЖІЄМО?
  • #69 від Бумеранг 04 Sep 2019
  • Бумеранг? Ти розумієш, який ти ГАД?

     Geo! чого ти на мене кричиш ?!!! Я не голосував ніколи за Зелень і ти це прекрасно знаєш. І 21 квітня в 2-му я голосував за Петю, хоч я його й не прихильник. Я прийняв таке рішення вже 2 квітня,оцінивши ситуацію, яка складається. Про що я публічно заявляв прямо тут.
    Я не став уподоблятися таким як ти, голосуючи противсіх, мовляв, "бо Юлька з путіним хіхікала!"
    Я людина продумана і відповідальна.

  • #70 від Geo 04 Sep 2019
  • Ви, рєбята....охуєєєєєєєєліііі...при Порошенку....охуєєєєліііі....при цій війні з Російською Федерацією....Настільки охуєлі, що я просто в шоці!
  • #71 від Geo 04 Sep 2019
  • Geo! чого ти на мене кричиш ?!!! Я не голосував ніколи за Зелень і ти це прекрасно знаєш. І 21 квітня в 2-му я голосував за Петю, хоч я його й не прихильник. Я прийняв таке рішення вже 2 квітня,оцінивши ситуацію, яка складається. Про що я публічно заявляв прямо тут.
    Я не став уподоблятися таким як ти, голосуючи противсіх, мовляв, "бо Юлька з путіним хіхікала!"
    Я людина продумана і відповідальна.

    Я подивлюсь. Може ти дійсно порозумнішав...
  • #72 від Бумеранг 04 Sep 2019
  • В лікарів? Ти давно був в обласному онкодіспансеру? Ти бачив паркостоянку? Лікарі? Які там тачки і СКІЛЬКИ ЇХ? Ха! Що ти несеш?

    Слава Богу, я не буваю в онкодиспансерах.

    Я суджу по районній поліклініці, яку відвідують простолюдини, які не мають таких грошей, які платят онкологам.
    В кого грошей нема - то просто помирають. Але онкологи - то окрема каста і серед лікарів. У нас в районі
    стало за останні 3 роки в 3 рази менше терапевтів і педіатрів.
  • #73 від Geo 04 Sep 2019
  • Який ти в дупу безпартійний, Бумеранг, якщо ти ТУТ гордо вистьобувався, як ти на з'їзд Батьківщини ходив, коли передвиборча кампанія була перша.... по партійному квитку? Де Юля "уєм у формі булави махала перед мікрофоном? Га?
  • #74 від Бумеранг 05 Sep 2019
  • Так, ходив. Але це було нескладно. Я підійшов  до організаторів перед входом в Палац Спорту.
    Сказав, що я давній прихильник. Сказали, якщо будуть вільні мандати, то зайдеш.
    Дочекався початку і зайшов. Весь з"їзд був 4 години. Потім запропонував допомогу. Сказали, приходь за адресою. Там запропонували стояти на палатці. Відмовився. Сказав, що хочу на дільниці. Записали членом комісії.

    Якби я тоді підписав би протоколи, отримав би на них мокру печатку і приніс їх в штаб, то ще б дали б і гонорар.
    Але побачивши скільки набирає Зелень, то в мене пропав настрій на будь що. Я просто пішов, навіть нікого й нічого не чекаючи. За руки мене ніхто не тримав.

    Я був перший раз на партійному з"їзді. До цього дивився їх тільки в телевізорі.
  • #75 від Geo 05 Sep 2019
  • Так, ходив. Але це було нескладно. Я підійшов  до організаторів перед входом в Палац Спорту.
    Сказав, що я давній прихильник. Сказали, якщо будуть вільні мандати, то зайдеш.
    Дочекався початку і зайшов. Весь з"їзд був 4 години. Потім запропонував допомогу. Сказали, приходь за адресою. Там запропонували стояти на палатці. Відмовився. Сказав, що хочу на дільниці. Записали членом комісії.

    Якби я тоді підписав би протоколи, отримав би на них мокру печатку і приніс їх в штаб, то ще б дали б і гонорар.
    Але побачивши скільки набирає Зелень, то в мене пропав настрій на будь що. Я просто пішов, навіть нікого й нічого не чекаючи. За руки мене ніхто не тримав.

    Я був перший раз на партійному з"їзді. До цього дивився їх тільки в телевізорі.

    Бог тобі суддя, йульок.
  • #76 від Feral Cat 05 Sep 2019
  • Яка вам нах... розумна соціально-екомомічна політика треба?
    Ви який податок на житло платите?  - Хєр цілих, хєр десятих. От коли будете платити як мінімум один відсоток ринкової вартості на рік, отоді й будете мати розумну політику...  :smilie5:
  • #77 від Бумеранг 05 Sep 2019
  • Яка вам нах... розумна соціально-екомомічна політика треба?
    Ви який податок на житло платите?  - Хєр цілих, хєр десятих. От коли будете платити як мінімум один відсоток ринкової вартості на рік, отоді й будете мати розумну політику...  :smilie5:

    Це питання стосується тільки мене, не Geo.
    Тому я й відповідаю.

    Я не вважаю, що ми повинні платити податок на житло і все те, що платять американці постійно.
    В нас не та країна, не така країна, яка повинна працювати на соросів і на весь світовий єврейський істеблішмент, який контролює США і контролює фінанси на більшій частині світу і їх перетік до США.

    В нас можна легко організувати таку ситему держ.управління, де ніхто не буде платити подібних щорічних зборів не відомо на що і не відомо для чого.

    Але сьогодні в нас при владі ті, які вже серйозно беруть в лещата простоватих українців і скоро українці платитимуть навіть за повітря з кватирки.
    Але при цьому не матимуть такого рівня зарплат, як в США.
  • #78 від Stanton 05 Sep 2019
  • Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року

    ну хз ....
    ну может кто-то и живет еще с тех пор

    Указом імператора Миколи І від 23 грудня 1834 року було змінено управління в Києві. Цим указом ліквідовувалося Магдебурзьке право в місті. Замість Магістрату було впроваджено російську модель міського самоврядування (дума і управа). Відтепер господарством Києва відала Міська Дума, що стала виборним розпорядчим органом міського самоврядування, та її виконавчий орган — міська управа.
  • #79 від Geo 05 Sep 2019
  • Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року

    ну хз ....
    ну может кто-то и живет еще с тех пор

    Указом імператора Миколи І від 23 грудня 1834 року було змінено управління в Києві. Цим указом ліквідовувалося Магдебурзьке право в місті. Замість Магістрату було впроваджено російську модель міського самоврядування (дума і управа). Відтепер господарством Києва відала Міська Дума, що стала виборним розпорядчим органом міського самоврядування, та її виконавчий орган — міська управа.

    З тих пір Києвом керує Міська Дума і Міська Управа Царя Батюшки! ДА!
  • #80 від Бувалий 05 Sep 2019
  • З тих пір Києвом керує Міська Дума і Міська Управа Царя Батюшки!
    ДА!
    :smiley24:
Сторінок:
Actions