Автор Тема: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року  (Прочитано 2909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #30 : Вересня 04, 2019, 08:20:59 20:20 »
І ще раз нагадую.

В Україні - 31 мільйон живих виборців.

За Зелену Жабу проголосувало 6 мільйонів.

Статистика.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #31 : Вересня 04, 2019, 08:23:53 20:23 »
Вийде народ проти жидокацапойуристів.

Зараз трохи ранувато, треба щоб опалювальний сезон розпочався, де клоуни з підарасами показово обісруться  :smilie7:

Тільки тут треба, щоб сам Кличко чітко визначився, що він жидків Каломойшиних на кую вертів. Інакше лажа вийде.   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #32 : Вересня 04, 2019, 08:24:11 20:24 »
Ти, юлькота, зі своєю прошмандовкою в Раді зараз чотрирма руками ЗаЗє! Рота закрий, барєц за московську справєдлівость. Ти з виборчої дільниці навіщо збіг? Вангуєт он...

Пропускаю гон і просто відповідаю. (щоб не сваритися)

Фракція Батьківшина не підтримує  і не буде підтримувати зелень ніколи. Хто зараз радикально проти Зелені - то це тільки партія "За Жиддя". У Батьківщини своя власна політична програма, яка не залежить ні від Кремля, ні від старої шалави Європи, ні від ДержДепу США.

І ще. Юля ніколи в Уряді Азарова Міністром економіки не працювала і також Меморандумів(серпень 2006) і Універсалів(жовтень 2005) з Партією Регіонів і з представниками олігархів в ВР не підписувала.

Це якщо хтось щось забув.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #33 : Вересня 04, 2019, 08:25:49 20:25 »
Пропускаю гон і просто відповідаю. (щоб не сваритися)

Фракція Батьківшина не підтримує  і не буде підтримувати зелень ніколи. Хто зараз радикально проти Зелені - то це тільки партія "За Жиддя". У Батьківщини своя власна політична програма, яка не залежить ні від Кремля, ні від старої шалави Європи, ні від ДержДепу США.

І ще. Юля ніколи в Уряді Азарова Міністром економіки не працювала і також Меморандумів(серпень 2006) і Універсалів(жовтень 2005) з Партією Регіонів і з представниками олігархів в ВР не підписувала.

Це якщо хтось щось забув.

НЕ

БРЕ

ШИ!

Юля ПОВНІСТЮ підтримує "зелень" в Раді.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #34 : Вересня 04, 2019, 08:27:14 20:27 »
Пропускаю гон і просто відповідаю. (щоб не сваритися)

Фракція Батьківшина не підтримує  і не буде підтримувати зелень ніколи. Хто зараз радикально проти Зелені - то це тільки партія "За Жиддя". У Батьківщини своя власна політична програма, яка не залежить ні від Кремля, ні від старої шалави Європи, ні від ДержДепу США.

І ще. Юля ніколи в Уряді Азарова Міністром економіки не працювала і також Меморандумів(серпень 2006) і Універсалів(жовтень 2005) з Партією Регіонів і з представниками олігархів в ВР не підписувала.

Це якщо хтось щось забув.

Юля з Януком не підписувала МЕМОРАНДУМ НА ДВОХ поділити Україну??????????????????????????????????????????

ЩО????????????????????????????

ТИ це МЕНІ впарюєш???????????

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #35 : Вересня 04, 2019, 08:29:24 20:29 »
бумік...скажи...ти тут всіх по собі міряєш?

Я ж не дятел. Я НОВІТНЮ історію офігенно пам'ятаю.  :smilie9:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #36 : Вересня 04, 2019, 08:30:29 20:30 »
А народ в нас на 92 відсотки зебілуватий  :smilie2:

Це що за нова цихверка? Звідки?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #37 : Вересня 04, 2019, 08:35:02 20:35 »
Якщо вони ще будуть ВЛАДОЮ...
А про це е поганi вiдчуття та великi сумнiви...
ZE-команда перетворилася на кловунiв, яки вийшли на суботник, не знають що робити та почали друг друга лопатами бити...
 :an

В тебе , Бувалий, якраз дуже позитивні передчуття. А от в мене, нажаль, передчуття довготривало болота в думках і в мріях і в надіях лохторату ( і київського лохторату в т.ч.).

Знаєш яка думка превалює зараз в головах більшості київських обивателів? : Когда уже Зєлєнскй іх всєх пєрєсажаєт ! :smilie11: :smilie8:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #38 : Вересня 04, 2019, 08:35:34 20:35 »
Це що за нова цихверка? Звідки?


А ніхто не враховує САМУ НИЗЬКУ явку на виборах. І з тих "півтора калєкі", хто приперся на дільницю... дійсно 72 відсотки взяла Зелена Жаба. А насправді іх 1/5!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #39 : Вересня 04, 2019, 08:36:50 20:36 »
В тебе , Бувалий, якраз дуже позитивні передчуття. А от в мене, нажаль, передчуття довготривало болота в думках і в мріях і в надіях лохторату ( і київського лохторату в т.ч.).

Знаєш яка думка превалює зараз в головах більшості київських обивателів? : Когда уже Зєлєнскй іх всєх пєрєсажаєт ! :smilie11: :smilie8:

СМЄНІ ЗНАКОМИХ....

Це твоє "юльковське" сране коло так вважає. + СЄПАРНЯ "Кормільцев", яких тут "понаєхало" по "открєпним талонам", що одне й те ж.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #40 : Вересня 04, 2019, 08:41:27 20:41 »
В мене половина "Теремків" з ОРДЛО. ПОЛОВИНА! І голосують вони на нашій дільниці. Ці уйопки. Або за ОПЗЖ...або, найбільш "демократичні" за ЗЄ.

Бухають по лавочках натовпами з ранку! "КИЯНИ".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #41 : Вересня 04, 2019, 08:57:23 20:57 »
В мене половина "Теремків" з ОРДЛО. ПОЛОВИНА! І голосують вони на нашій дільниці. Ці уйопки. Або за ОПЗЖ...або, найбільш "демократичні" за ЗЄ.

Бухають по лавочках натовпами з ранку! "КИЯНИ".

Нізя так гаваріть, ібо етожєнашілюді і іхнадауслишать.  :fn:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #42 : Вересня 04, 2019, 09:00:19 21:00 »
Та ти шо?
А Юля твоя так не вважає!  :love:
А хто казав, що Юля - МОЯ?..
Де це було, наведiть лiнк...
Не треба на Бувалого всiх собак вiшати...
Юля... нi коли не була МОЕЮ, а хто за неi топить - то його справа.
Прийдiть з наганом та розстрiлiяйте падлу...
На виборах Мера я за Клiчко не голосував, а на Виборах Преза - вiддав свiй голос за П. А. Порошенко...
Давайте ще порохоботiв до стiнки поставимо, бо вони ж не змогли переконати 73% ZE бiлiв, що iх Фюрер - собаче лайно...
 >:(

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #43 : Вересня 04, 2019, 09:08:57 21:08 »
бумік...скажи...ти тут всіх по собі міряєш?

Я ж не дятел. Я НОВІТНЮ історію офігенно пам'ятаю.  :smilie9:

Ось про Меморандум, після якого Янук, Ахметов і основна донецька банда повернулася і в Україну, восени 2005 року.
( це після відставки Юлі 08.09.2005 року).
https://www.pravda.com.ua/articles/2005/09/22/3013712/
https://censor.net.ua/news/54395/memorandum_podpisannyyi_yuschenko_yanukovichem_i_ehanurovym_polnyyi_tekst
Після того Меморандума  риги дали голоси і Єханурік зміг стати Прем"єром ( а так би голосів не було).
Прем"єрство Єхануріка привело до того, що Фірташ з Росукренерго став постачати газ з Росії, витягуючи прибутки, шуруючи їх на Кіпр і відстібуючи крім собі, а й всім КОМУ ПОЛОЖЕНО на Банковій.

Ось про Універсал серпня 2006, після якого ВР не була розпущена, а Янук став Прем"єром:

"Универсал национального единства был подписан в четверг, 3 августа 2006, президентом Украины Виктором Ющенко, председателем Верховной рады Александром Морозом, и. о. премьер-министра Юрием Ехануровым, лидерами фракции Партии регионов Виктором Януковичем, блока «Наша Украина» Романом Безсмертным, Социалистической партии Украины Василием Цушко, Коммунистической партии Украины Петром Симоненко.[6]

Отказалась подписывать документ лидер фракции БЮТ Юлия Тимошенко. По её словам, президент «уступил по фундаментальным позициям». Юлия Тимошенко объявила, что считает этот документ актом политической капитуляции «оранжевых»: «Измена всё чаще практикуется в украинской политике и превращается в инфекционную болезнь… Но она не затронет нашей политической силы. Мы не дадим работать в теневых кулуарах».[7] Подписание «Универсала» Юлия Тимошенко считает «только ширмой, которая прикрывает кулуарные договоренности для распределения должностей и распределения их бизнес-сфер». Тимошенко призвала народных депутатов, разделяющих её взгляды, создать межфракционное оппозиционное объединение.
[/b]
[/b]

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BB_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0
Ось і весь текст того Універсалу:
https://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=n0010100-06&myid=4/UMfPEGznhhbRt.ZilkudX2HdlXcsFggkRbI1c

( подивись уважно, там підпису Ю.В. Тимошенко немає)
..............................
А тепер. Який такий Меморандум Юля підписувала з Януком щоб на двох поділити Україну???? (рік, місяць і посилання на документ).
« Останнє редагування: Вересня 04, 2019, 09:32:09 21:32 від Бумеранг »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #44 : Вересня 04, 2019, 09:12:05 21:12 »
каким надо быть пидарасом, что бы гео вывести из себя

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #45 : Вересня 04, 2019, 09:28:01 21:28 »
СМЄНІ ЗНАКОМИХ....

Це твоє "юльковське" сране коло так вважає. + СЄПАРНЯ "Кормільцев", яких тут "понаєхало" по "открєпним талонам", що одне й те ж.

 Geo
Я не соціолог, який ходить по вулицях з листочком, записує, задаючи запитання різним перехожим, а потім підсумовує й робить цифрові висновки.

То я тоді висловив чисто свою, чисто інтуїтивну оцінку, загальним настроям киян.
Звичайно ж, вона не є істиною в останній інстанції.

І ще. Найголовніше. НІКОЛИ я не був прихильником ні самого Зеленського, ні тих йобнутих дітей з великими хуями, яких зараз напхали в Верховну Раду.

Та й взагалі, вважаю, що етнічний єврей не повинен бути Президентом України ( це важливо).

І зараз я абсолютно не я прихильником шляху України до ЄС і НАТО ( ще 5 з половиною років тому назад я був таким прихильником).
І до такого мого світогляду не має відношення ні Юля, ні партія Батьківщина, ні весь протовсіхнуто-похуїстично-йобнутий український лохторат.
..............
Я мав колись досвід життя в Європі ( майже півтора року в Будапешті). І шалаві - Європі я бажаю тільки сталінських танків Т-34 на всіх її вулицях і площах.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #46 : Вересня 04, 2019, 09:38:05 21:38 »
Макакій, заіпав тут куйню ліву пистіти.

Капітельманшу хто тут до корита 15 років пропихав, не ваша пиздобратія.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #47 : Вересня 04, 2019, 09:45:38 21:45 »
А хто казав, що Юля - МОЯ?..
Де це було, наведiть лiнк...
Не треба на Бувалого всiх собак вiшати...
Юля... нi коли не була МОЕЮ, а хто за неi топить - то його справа.
Прийдiть з наганом та розстрiлiяйте падлу...
На виборах Мера я за Клiчко не голосував, а на Виборах Преза - вiддав свiй голос за П. А. Порошенко...
Давайте ще порохоботiв до стiнки поставимо, бо вони ж не змогли переконати 73% ZE бiлiв, що iх Фюрер - собаче лайно...
 >:(

Френдлі Файр! Вибач! Бумеранг мене вибішує конкретно...я на "БУ" і накинувся сходу.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #48 : Вересня 04, 2019, 09:48:45 21:48 »
Френдлі Файр! Вибач! Бумеранг мене вибішує конкретно...я на "БУ" і накинувся сходу.

Макакія треба розстрілювати спокійно, як в тирі, він хороша мішень.

Ти чогось занадто емоційно цього геронтофіла сприймаєш  :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #49 : Вересня 04, 2019, 09:49:11 21:49 »
каким надо быть пидарасом, что бы гео вывести из себя

Та не в цьому справа.

Коли жити НОРМАЛЬНО? Життя майже пройшло. А довбойоби не закінчуються!

Я пам'ятаю, як я при ЮЩУ ходив по вулицях з піднятою головою і дихав на повні груди. Думав - НУ ТЕПРЕР ВСЕ! УКРАЇНА - СУПЕР! Ні ДО...НІ ПІСЛЯ (навіть при Пороху) я вже так не ходив!

Бо побачив РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ скотобази, яка все ламає і руйнує потім! Уйопки! Життя пройшло з СОВКОМ в ГІВНІ!  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #50 : Вересня 04, 2019, 09:51:46 21:51 »
Geo
Я не соціолог, який ходить по вулицях з листочком, записує, задаючи запитання різним перехожим, а потім підсумовує й робить цифрові висновки.

То я тоді висловив чисто свою, чисто інтуїтивну оцінку, загальним настроям киян.
Звичайно ж, вона не є істиною в останній інстанції.

І ще. Найголовніше. НІКОЛИ я не був прихильником ні самого Зеленського, ні тих йобнутих дітей з великими хуями, яких зараз напхали в Верховну Раду.

Та й взагалі, вважаю, що етнічний єврей не повинен бути Президентом України ( це важливо).

І зараз я абсолютно не я прихильником шляху України до ЄС і НАТО ( ще 5 з половиною років тому назад я був таким прихильником).
І до такого мого світогляду не має відношення ні Юля, ні партія Батьківщина, ні весь протовсіхнуто-похуїстично-йобнутий український лохторат.
..............
Я мав колись досвід життя в Європі ( майже півтора року в Будапешті). І шалаві - Європі я бажаю тільки сталінських танків Т-34 на всіх її вулицях і площах.

Ти мені в печінках сидиш. І ти це знаєш. Тільки паскуда може бути йульком. Наіть "зелені" - тупі дегенерати. А "йульки" - падлючі паскуди. Після всього , що зробила ця кремлівська ЛЯРВА.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #51 : Вересня 04, 2019, 09:56:35 21:56 »
Та не в цьому справа.

Коли жити НОРМАЛЬНО? Життя майже пройшло. А довбойоби не закінчуються!

Я пам'ятаю, як я при ЮЩУ ходив по вулицях з піднятою головою і дихав на повні груди. Думав - НУ ТЕПРЕР ВСЕ! УКРАЇНА - СУПЕР! Ні ДО...НІ ПІСЛЯ (навіть при Пороху) я вже так не ходив!

Бо побачив РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ скотобази, яка все ламає і руйнує потім! Уйопки! Життя пройшло з СОВКОМ в ГІВНІ!  :smilie9:

везде вои проблемы
жизнь это вечная борьба
увы украинцы не достойны иметь государственность
народ вечный нытик и лузер
а вот кацапы достойны - не сломали их санкции и падение уровня жизни

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #52 : Вересня 04, 2019, 10:00:14 22:00 »
везде вои проблемы
жизнь это вечная борьба
увы украинцы не достойны иметь государственность
народ вечный нытик и лузер
а вот кацапы достойны - не сломали их санкции и падение уровня жизни

І ти знаєш.... :smilie9: і таки, сцуко... :smilie9: :smilie9: це правда!

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #53 : Вересня 04, 2019, 10:00:48 22:00 »
 Geo

Я тут нікого не збирався тролити і вважав, що  ця тема є досить серйозна, вона не для сміху і не для хохм і створити таку тему могла людина від відчаю, бачачи тупість і дебілізм значної кількості населення.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #54 : Вересня 04, 2019, 10:01:13 22:01 »
Але ми ще дамо бій! Хєр їм...просто так здатися.  :smiley23:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #55 : Вересня 04, 2019, 10:04:48 22:04 »
Geo

Я тут нікого не збирався тролити і вважав, що  ця тема є досить серйозна, вона не для сміху і не для хохм і створити таку тему могла людина від відчаю, бачачи тупість і дебілізм значної кількості населення.

Так ти і є ТА ЧАСТИНА НАСЕЛЕННЯ. Тупості і дебілізму! Ти не знаєш, хто ТВОЯ МАМА ЮЛЯ? Знаєш.....що вона промосковська "воровка на довєріі"....і мати рідну продасть за БАБЛО і ВЛАДУ! Але ти від неї "тащишься". Ти ДЕБІЛ? Ні...не думаю...ти один з цих бидломалоросів, ще й кон'юнктурщиків. Бо ти - ПАРТЄЙНИЙ. Ти член "Мамківщини". Тому сховайся за обрій...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #56 : Вересня 04, 2019, 10:08:16 22:08 »
Українці - це 25-30 відсотків просто МЕГАГЕРОЇВ...(волонтерів, воїнів, майданівців) і решта КУПА зрадників, гівна і просто тихого болота "обиватєлєй". Хєр нам, а не нормальне, достойне життя.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #57 : Вересня 04, 2019, 10:09:38 22:09 »
1000 летние отсутствие государственности пустило крепкие корни
аристократии нет
элиты нет
плюс еврейские и армянские жулики которые на украинскую государственность ложить хотели и несут ответственность только перед еврейской и армянской мировой общиной

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #58 : Вересня 04, 2019, 10:12:26 22:12 »
Мені легко?

У мене на роботі - 95% ватоти.

Вдома (100 метрів від мене живе) мати - СЄПАРЮГА і КОЛАБОРАНТКА. Кожний день....кожний! З ранку дзвінок матері. Звиздець! Потім на роботу. Звиздець! КОЖНИЙ, сцуко, день!  :smilie9:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Re: Київ живе по Магдебурзькому праву з 1494 року
« Reply #59 : Вересня 04, 2019, 10:18:35 22:18 »
Так ти і є ТА ЧАСТИНА НАСЕЛЕННЯ. Тупості і дебілізму! Ти не знаєш, хто ТВОЯ МАМА ЮЛЯ? Знаєш.....що вона промосковська "воровка на довєріі"....і мати рідну продасть за БАБЛО і ВЛАДУ! Але ти від неї "тащишься". Ти ДЕБІЛ? Ні...не думаю...ти один з цих бидломалоросів, ще й кон'юнктурщиків. Бо ти - ПАРТЄЙНИЙ. Ти член "Мамківщини". Тому сховайся за обрій...
Geo

Я хоч і безпартійний, але на всіх останніх виборах з 2002 року, я  голосував за Батьківщину чи БЮТ і ніколи про це не шкодував.

В 2004 році я голосував за Юща на Президентських виборах , три рази, у всіх трьох турах.
Після того декілька років я про це не шкодував (років п"ять), а потім я почав про це шкодувати, почав вважати, що треба було проти всіх(2004).

Я не малорос і не бидло. Я цікавлюсь політикою дуже давно, ще з 1989 року, ще від часів проведення 1-го з"їзду народних депутатів СРСР. Відтоді я слідкую за подіями і в основному розумію, що відбувається і які це може мати наслідки в недалекому майбутньому.