Сторінок:
Actions
  • #241 від Lina 05 Jun 2020
  • Чи є факти в Красная звязда?а Фалкішер Беобахтер?Чи варто їх цитувати як новини?

    А, може, потрібно перевірити?
  • #242 від div 05 Jun 2020
  • А, може, потрібно перевірити?

    Вы из тех людей которые проверяют говно на съедобность?
  • #243 від Lina 05 Jun 2020
  • Вы из тех людей которые проверяют говно на съедобность?

    Дів...повідомлення про вплив іншої країни на події всередині країни  - це гімно? Серйозно? Звичайно, воно може бути брехливим. А може бути й ні.
    Чи ти, як той страус, що засунув голову в пісок з думкою - CNN брешуть, бо вони вороги Трампа, тому нічого й чути не хочу?
  • #244 від coolzak 05 Jun 2020
  • CNN брешуть бо така в них робота.Вони вже давно не новини а пропагандистська шмата ліворадикалів.Макаки в зоопарку які кидають гімно в надії що щось прилипне.Я бачу в Україні люблять ліве соціалістичне гімно.
  • #245 від Yuras Yuras 05 Jun 2020
  • CNN брешуть бо така в них робота.Вони вже давно не новини а пропагандистська шмата ліворадикалів.Макаки в зоопарку які кидають гімно в надії що щось прилипне.Я бачу в Україні люблять ліве соціалістичне гімно.
    Ви бачите те, що хочете бачити.
  • #246 від coolzak 05 Jun 2020
  • Я бачу що відбувається в Штатах і Канаді і що про це пишуть ліві шмати.СNN  це дно навіть для лівих .Подивіться хоч їхні рейтинги в динаміці за останні пару років.Якби їх не включали примусово в пакети на кабелі їх би дивилося 3 відсотки їбанатів. А постити  їх  з посиланнями на якихось укр видання в перекладі це може лише недалека неволодіюча мовами людина.
  • #247 від Lina 05 Jun 2020
  • Я бачу що відбувається в Штатах і Канаді і що про це пишуть ліві шмати.СNN  це дно навіть для лівих .Подивіться хоч їхні рейтинги в динаміці за останні пару років.Якби їх не включали примусово в пакети на кабелі їх би дивилося 3 відсотки їбанатів. А постити  їх  з посиланнями на якихось укр видання в перекладі це може лише недалека неволодіюча мовами людина.

    Ну да, ну да... :bpj: :jg: :bj
  • #248 від WestNik 05 Jun 2020
  • прихильники трампа мають свою, єдино вірну, правду

    прямо як в кацапстані- одностайність. Всі , хто проти- ібанати, шмати, срати, і всякі інші різні ...ати.

    крім ігнору, іншого способу спілкування з ними по суті немає
  • #249 від coolzak 05 Jun 2020
  • Despite the recent riots over police brutality, Rasmussen has indicated that black approval for the job President Trump is doing is now over 40%.

    “Our Daily Presidential Tracking poll today shows Black Likely Voter approval of the job @realDonaldTrump is now over 40%,” tweeted the polling agency.



  • #250 від Ostap.L 06 Jun 2020
  •  :lol:

  • #251 від div 06 Jun 2020
  • Дів...повідомлення про вплив іншої країни на події всередині країни  - це гімно? Серйозно? Звичайно, воно може бути брехливим. А може бути й ні.
    Чи ти, як той страус, що засунув голову в пісок з думкою - CNN брешуть, бо вони вороги Трампа, тому нічого й чути не хочу?

    Я имею ввиду не вкус, а сам "субстрат", в данном случае источник.
    Есть издания которые не важно что пишут. Если это пишут в них то это по определению манипуляция. Даже если написано что солнце встает на востоке
  • #252 від Lina 06 Jun 2020
  • З 5.15

  • #253 від coolzak 06 Jun 2020
  • Лівацька пропагандонська маніпуляція.
    По суті справи.Чорного придушили в місті керованому декади  демами,в штатіі під демівським котролем  де генпрокурор відомий прихильник соціалізму і антіфа.Місцеві копи це юрисдикція міста.Від призначення шефа до тренування,зарплати і підбору кадрів.Якщо вони не в стані викорчувати расизм якого я не бачу то хто їм винний.Перевід стрілок на Трампа це маніпуляція демів  які пробують розіграти  race card бо нічого іншого не залишилось.І CNN  і інші демівські рупори пропихають такі постулати.Расизм це породження капіталізму бенефіціарами якого є тільки білі тому треба білим покаятись і ввести соціалізм.
  • #254 від RG 06 Jun 2020
  • ПРОТЕСТЫ В США "ПОДОГРЕВАЮТ" КОНТРОЛИРУЕМЫЕ РФ БОТЫ, - CNN
    Пятница, 5 Июня 2020, 20:30
    ...

    Кляті социки з CNN підло брешуть   :Ganba:

    Не може друх Володья таке робити друху Дональду, який неустанно працює над спокоєм в Гамериці  :smilie7:
  • #255 від coolzak 06 Jun 2020
  • саме більше подобається що білі повинні без заперечень виконувати що чорні скажуть
  • #256 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • чомусь, коли мова йшла про Флойда, вам потрібен був час, щоб встановити причини смерті. тут у вас все зразу зрозуміло- хто кого вбив. може твітер не хоче провокувати насилля, як це робить трамп, тому і не робить передчасних заяв і висновків ?

    і що може стати на перешкоді ,наприклад, кацапам, щоб вбити через агентів людину, і тим критично загострити ситуацію ?

    за любих обставин, лутери і демократи, як на мене- не одне і те ж,хоча нас тут підштовхують до таких асоціацій
    Так что с дорном будем делать? Чувак защищал магазин а его убили ебанные демократы и снимали на видео. Убили еще несколько негров и белых. Что будеи делать с этим.
  • #257 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • прихильники трампа мають свою, єдино вірну, правду

    прямо як в кацапстані- одностайність. Всі , хто проти- ібанати, шмати, срати, і всякі інші різні ...ати.

    крім ігнору, іншого способу спілкування з ними по суті немає
    Я смотрю га факты - по сути демы нп думают они воруют убивают грабят и прячутся при этом зп рассизм. Типичные коммунисты.
  • #258 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • Смотри на видео - калированые демократы!

    https://mobile.twitter.com/SLMPD/status/1268936731392425988?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.foxnews.com%2Fus%2Fst-louis-police-release-surveillance-video-7-persons-of-interest-death-retired-capt-david-dorn

    Самый демокоатический сок самые ебынные из всех чорножопых бибизян.
  • #259 від Ali(UA) 06 Jun 2020


  • убитые демократами. убийцы демократы никаких чарджей не понесут они просто были выпущены обратно убивать дальше. Полицию накажу ага.
  • #260 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • Это Black Lives That Do Not Matter.
  • #261 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • Рассисты из СНН открыто призывают абьюзить белых детей
    https://www.thegatewaypundit.com/2020/06/cnn-guest-proposes-abusing-white-children-wake-george-floyds-death-white-kids-dont-deserve-innocence-video/
  • #262 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • В ричмонде ебанные димакраты подожгли дом с белыми детьми и загородили подьезд пожарки

    https://www.thegatewaypundit.com/2020/06/pure-evil-police-chief-breaks-describing-richmond-leftist-rioters-torched-home-children-inside-blocked-fire-department-video/
  • #263 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • Какое же трамп чудовище да?
  • #264 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • У чорнокожего парня лутеры сожгли дом уничтожили трак и убили собаку
    https://www.thegatewaypundit.com/2020/06/rioters-destroy-detroit-familys-home-truck-kill-dog/
  • #265 від majesty 06 Jun 2020
  • Какое же трамп чудовище да?

    именно
    потому что писдобол и не смог защитит америку

    про величие я уже молчу
  • #266 від Адам Жоржович 06 Jun 2020
  • #267 від WestNik 06 Jun 2020
  • Так что с дорном будем делать? Чувак защищал магазин а его убили ебанные демократы и снимали на видео. Убили еще несколько негров и белых. Что будеи делать с этим.

    Давайте, голосніше

    ДОРНА ВБИЛИ ДЕМОКРАТИ !!!

    І так 50 разів

    Просто зразковий прихильник рудого.
  • #268 від WestNik 06 Jun 2020
  • І так, забув CNN - заборонити, як ворогів народу
  • #269 від RG 06 Jun 2020
  • Так что с дорном будем делать? Чувак защищал магазин а его убили ебанные демократы и снимали на видео. Убили еще несколько негров и белых. Что будеи делать с этим.

    Точно, Байден з Клінтонихою за рогом стояли   :smilie7:
  • #270 від Ali(UA) 06 Jun 2020
  • Westnik, RG - какая то куриная слепота. Смотрю и вижу только то что нравится. Совершенно отсутсвует критическое мышление. 1 в 1 начпло 19 года и выборы зеленского - зомби смотрящие 1+1 и камлающие роттердаааам роттердаам
Сторінок:
Actions