Сторінок:
Actions
  • #31 від bugaga 10 Oct 2017
  • Лаос 65 тривалість життя
    Сша майже 80 років
    Ось і можливе пояснення в статистиці смертності
  • #32 від polelis 10 Oct 2017
  • Нет панацеи.
    Я огурцами травилась, арбузами...
    Нитраты.
    Недавно купила на базаре и сьела чёрный ,вкусный виноград - наутро глаза заплыли.
    Это у меня ! Которая выросла на винограде ! ( Мой папа увлекается виноделием ).
    Веганы в наше время - несчастные люди, если сами не выращивают себе продукты.
    Химии в продуктах питания - навалом.

    «Отравлені» продукти це глобальна проблема і це стосується в одинакові й мірі і рослинної їжі і тваринної.
    Не завжди і не всюди можна цього уникнути.
    При можливості люди купують продукти на пряму від знайомих фермерів... варіантів тут небагато
    Як на мене то постійне вживання м’яса тварин яких годують антибіотиками і гормонами є неприпустимим.
    Навіть написи на упаковці про відсутність антибіотики в курятині виявляються брехнею або напів брехнею про що свідчить ось це звернення громадян на pétition.org

    https://www.change.org/p/president-s-choice-president-w-galen-weston-stop-lying-to-consumers-about-your-free-from-products-and-label-your-beef-products-properly-2
  • #33 від Feral Cat 10 Oct 2017
  • Я тримаю власний город і в Америці.  :gigi:
  • #34 від polelis 10 Oct 2017
  • Лаос 65 тривалість життя
    Сша майже 80 років
    Ось і можливе пояснення в статистиці смертності

    Діаграма порівнює не довголіття а % взаємозалежність кількості не всіх смертей (лише рак і серцево-судинні) і типу харчування.
    Наприклад, Якщо б в США % смертності від раку був таким низьким як в Лаосі чи Таїланді то середня довжина життя була б напевно в районі 100 років.
    В Лаосі люди помирають від хворіб які виліковуються в США
  • #35 від polelis 10 Oct 2017
  • Я тримаю власний город і в Америці.  :gigi:

     :smiley24:
  • #36 від bugaga 10 Oct 2017
  • Цитувати
    Як на мене то постійне вживання м’яса тварин яких годують антибіотиками і гормонами є неприпустимим.

    А шо антибіотики якось накопичуються в організмі тварин?

    Чи може гормони прям таки
    можуть вплинути на людину?
    Типу якщо свиня злякалася що її вбивають в м"ясі після зберігання, термообробки, розщеплення в шлунці людини буде якийсь значимий вміст адреналину свинячого чи інсуліну? І то я  беру не птицю, а  свиню - бо вона за фізіологією дуже схожа на людину
  • #37 від bugaga 10 Oct 2017
  • Лаос 65 тривалість життя
    Сша майже 80 років
    Ось і можливе пояснення в статистиці смертності

    Діаграма порівнює не довголіття а % взаємозалежність кількості не всіх смертей (лише рак і серцево-судинні) і типу харчування.
    Наприклад, Якщо б в США % смертності від раку був таким низьким як в Лаосі чи Таїланді то середня довжина життя була б напевно в районі 100 років.
    В Лаосі люди помирають від хворіб які виліковуються в США

    Рак і серцево судинні хвороби - з віком їх імовірність ЗНАЧНО збільшується
  • #38 від polelis 10 Oct 2017
  • Лаос 65 тривалість життя
    Сша майже 80 років
    Ось і можливе пояснення в статистиці смертності

    Діаграма порівнює не довголіття а % взаємозалежність кількості не всіх смертей (лише рак і серцево-судинні) і типу харчування.
    Наприклад, Якщо б в США % смертності від раку був таким низьким як в Лаосі чи Таїланді то середня довжина життя була б напевно в районі 100 років.
    В Лаосі люди помирають від хворіб які виліковуються в США

    Так все вірно, рак і серцево судинні хвороби - з віком їх імовірність ЗНАЧНО збільшується
    Так збільшується, але це в «період найбільшої небезпеки» здається між 60 - 70 років.
    Є статистика, точно вже не пам’ятаю
    Після цього періоду ймовірність не сильно збільшується,
  • #39 від bugaga 10 Oct 2017
  • Лаос 65 тривалість життя
    Сша майже 80 років
    Ось і можливе пояснення в статистиці смертності

    Діаграма порівнює не довголіття а % взаємозалежність кількості не всіх смертей (лише рак і серцево-судинні) і типу харчування.
    Наприклад, Якщо б в США % смертності від раку був таким низьким як в Лаосі чи Таїланді то середня довжина життя була б напевно в районі 100 років.
    В Лаосі люди помирають від хворіб які виліковуються в США

    Так все вірно, рак і серцево судинні хвороби - з віком їх імовірність ЗНАЧНО збільшується
    Так збільшується, але це в «період найбільшої небезпеки» здається між 60 - 70 років.
    Є статистика, точно вже не пам’ятаю
    Після цього періоду ймовірність не сильно збільшується,


    60-85 - пік випадків ракових захворювань
  • #40 від bugaga 10 Oct 2017


  • в штатах 70-90% померлих від хвороб серця вмирають після 65 ось вам і секрет "здорових" лаосців
  • #41 від polelis 10 Oct 2017


  • Я не намагаюся тебе переконати в чомусь :smilie1:
    Багато курців і досі переконані що паління не шкодить на здоровя :smilie2:
    Просто маю свою думку базовану на власному досвіді 2х сторін.
    Читай сам, порівнюй і
    Будь здоровий!
  • #42 від bugaga 10 Oct 2017


  • Я не намагаюся тебе переконати в чомусь :smilie1:
    Багато курців і досі переконані що паління не шкодить на здоровя :smilie2:
    Просто маю свою думку базовану на власному досвіді 2х сторін.
    Читай сам, порівнюй і
    Будь здоровий!
    Так я не сперечаюсь особливо.

    Є аналіз впливу вегетаріанської дієти відносно хвороби серця та раку. Ось приблизно такі відсотки я вважаю достовірними
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26853923
     
    Цитувати
    This comprehensive meta-analysis reports a significant protective effect of a vegetarian diet versus the incidence and/or mortality from ischemic heart disease (-25%) and incidence from total cancer (-8%). Vegan diet conferred a significant reduced risk (-15%) of incidence from total cancer.

    Але ту нічого не говориться про інші ефекти. Наприклад деякі дослідження показують збільшену частоту депресії (в 2 рази) у вегетаріанців.
  • #43 від bugaga 10 Oct 2017
  • Щодо особистого досвіду - сорі для мене в таких питаннях це не аргумент. Сучасні методи досліджень. А точніше усталена методологія як окремого дослідження так і мета-аналізу досліджень можуть показувати і 2-3% різниці в показниках
  • #44 від Декодер 10 Oct 2017
  • Я против "жесткого" варианта (отказ от молочки и яиц) считая это глупостью...
    Є люди які взагалі не можуть вживати молоко. Це генетичне.
  • #45 від bugaga 10 Oct 2017
  • Я против "жесткого" варианта (отказ от молочки и яиц) считая это глупостью...
    Є люди які взагалі не можуть вживати молоко. Це генетичне.

    Так, а є люди які зі свого власного досвіду будуть рекомендувати молочну дієту  :gigi:

    З вікіпедії
    Цитувати
    Нетерпимість лактози найчастіше трапляється серед азіатського населення. Європейці, (окрім східноєвропейських євреїв — ашкеназі), страждають від неї найменше.
  • #46 від Декодер 10 Oct 2017
  • Так, а є люди які від свого власного досвіду будуть рекомендувати молочну дієту  :gigi:

    Як на мене, головне - навчитись розуміти себе. І кожен сам собі визначить те що йому найкраще.
    Справа в тому, що окрім генетичних чинників є інші, які теж передаються у спадок від предків.
    Тому зміни в харчуванні треба робити дуже розумно і обережно
  • #47 від bugaga 10 Oct 2017
  • Так, а є люди які від свого власного досвіду будуть рекомендувати молочну дієту  :gigi:

    Як на мене, головне - навчитись розуміти себе. І кожен сам собі визначить те що йому найкраще.
    Справа в тому, що окрім генетичних чинників є інші, які теж передаються у спадок від предків.
    Тому зміни в харчуванні треба робити дуже розумно і обережно
    Тобто культурні чинники?
    Ага моя бабця годувала мене як на убой "щоб були пухлі щоки"
    А генетично я худорлявий як той самий Олег Пономарь.
  • #48 від Адам Жоржович 10 Oct 2017
  • Лаос 65 тривалість життя
    Сша майже 80 років
    Ось і можливе пояснення в статистиці смертності

    Діаграма порівнює не довголіття а % взаємозалежність кількості не всіх смертей (лише рак і серцево-судинні) і типу харчування.
    Наприклад, Якщо б в США % смертності від раку був таким низьким як в Лаосі чи Таїланді то середня довжина життя була б напевно в районі 100 років.
    В Лаосі люди помирають від хворіб які виліковуються в США

    Рак і серцево судинні хвороби - з віком їх імовірність ЗНАЧНО збільшується

    Правильно: до них ще дожити треба. Той, у кого в графі "вік" - 35, а в "причина смерті" - "ат баяришника", очевидно, ні до якого раку чи інфаркту не дожив.  :smilie8:
  • #49 від Декодер 10 Oct 2017
  • Тобто культурні чинники?
    Не тільки.
    Є також суто "хімічні", але не генетичні.

    Ага моя бабця годувала мене як на убой "щоб були пухлі щоки"
    А генетично я худорлявий як той самий Олег Пономарь.
    Наші предки жили в середовищі, в якому їжа не була гарантовано доступною.
    Зараз проблем з їжою немає, тому успадковане невміння відчувати коли потрібно зробити "стоп" може зіграти злий жарт.
  • #50 від Feral Cat 10 Oct 2017
  • Наші предки цукру  не бачили взагалі а солодке споживали у вигляді фруктів та овочів. Мед був святковими ласощами.

    Там паче не мали поняття про кукрудзяний сироп. Не хлебтали горілку щодня і не жерли піци регулярно. Не кажучи вже про м'ясо та ковбаси. Більше іли риби та курячого м'яса. Кисломолочні продукти, квашенина - це ті самі ж пробіотики за які так активно тепер агітують лікарі.

    Мені подобається американське гасло "Don't buy what you grandma cannot recognize".
  • #51 від div 10 Oct 2017

  • Це діаграма з книжки др.Фурмана зроблена на основі багаторічних досліджень великої кількості науковців різних країн.
    На жаль тут немає України,
    Але є Угорщина де статистика серцево судинних захворювань і раку чи не найгірша в Європі.
    Як відомо, йоббікі славляться своєю любов’ю до сала і всякої вудженини
    (Як і украінці)
    До речі жителі «благополучних» країн як Лаос, емігруючи наприклад в США завдяки переходу на американську їжу стають таким ж вразливими до серцево судинних хвороб як і більшість американців. Ці дані також підтверджені вагомою статистикою.

    Др.Фурман наголошує на важливості білків для організму але каже що вони мають бути в основному рослинного походження.
    Як і важливість жирів але також рослинного походження.

    Вообщето такие вещи сравниваются не так. Я например из этого графика скажу что если взять продолжительность жизни по этим странам и скоректировать ее по уровню медицины в них то уровень смертности на графике будет коррегировать с этим показателем. Потому как изучаются болезни связаные с возрастом.
    Корректно такой график строится по сравнению стран в одном регионе с разными предпочтениями в еде. Например Япония - Лаос, США - Мексика, Греция - Франция.

    Ну чому ж все тут логічно.

    США - Високий рівень медицини в США, + гамбургери і - висока смевтність від раку і серцевосудинних.

    І протилежність:

    Лаос - низький рівень медицини + рослинна їжа - низька смертність від раку і серця

    Нет неправильно.
    Пары должны подбираться так чтобы между парными выборками было только одно различие - тип питания. Такое конечно практически невозможно поэтому мы просто должны стремиться к этому и усреднить показатели по нескольким парам что сведет к минимуму влияние сторонних факторов.
    А в паре США Лаос есть масса сторонних факторов кроме питания - климат например, культурные традиции, уровень доходов определяющий не только тип питания, но и его количество, нервные нагрузки и это только то что приходит в голову первым
    Попросту говоря имеющееся различие нельзя интерпретировать однозначно.

    Например возьмем Якутию и Кавказ где преобладают в рационе мясные, жирные, рыбные продукты и кисломолочные, мсные соответственно. При этом там куча долгожителей, какова там статистика по кардио и онкоболезням?

    США может и не самая "толстая" страна в мире, но ожирение одна из их первейших проблем в социуме. А ожирение сильно повышает риск сердечнососудистых заболеваний. При этом белкового ожирения извините в природе просто не бывает, оно обусловленно практически исключительно увеличеным потреблением УГЛЕВОДОВ в разных формах. Надеюсь понятно что углеводы как раз к животным продуктам не имеют никакого отношения Жирных лаосцев много? В натуре не наблюдал но дам руку на отсечение что значительно меньше чем в США
    А потребление углеводов повышеное вызвано их относительной дешевизной и недостаточной жирностью питания что снижает его калорийность и сытность что в свою очередь вызывает постоянное чувство голода.
    Этот эфект прекрасно известен по диетам когда человек после окончания диеты просто обжирается
  • #52 від злата 10 Oct 2017
  • Минутка юмора .
    (click to show/hide)
  • #53 від svit 10 Oct 2017
  • Боюсь что это как раз украинский канал

    З сайту каналу:

    Цитувати
    Телеканал слов`яно-аріїв об'єднав однодумців, фахівців у галузі телебачення, для яких професійна праця грунтується на принципах честі та совісті. Телеканал не належить тим чи іншим олігархічним кланам. Його утримують народ та журналісти.

    Концепцією ТК заборонені: реклама алкогольної продукції, тютюнових виробів, лікарських препаратів і всього іншого, через що ми вмираємо молодими! Редакцією ТК не допускаються виступи релігійних сектантів, проповідників, ворожок, чаклунів і політичних шарлатанів, що зомбують наш розум!

    Мета телеканалу – об’єднати слов’яно-арійські народи на основі знань стародавньої Віри - прихованої скарбниці знань наших Предків. Певним тренінгом змусити працювати родову генетичну пам’ять і, в результаті, згадуючи своє велике минуле, у нас з’явиться реальне і прогнозоване  майбутнє. Інших варіантів побудови щасливого і радісного життя для нас і наших дітей не існує!

    При цьому канал 100% уськоязичний.

    Пару разів дивився (зараз здається його прибрали зі списку). Висновок такий - абсолютно прокацапське нацистське лайно.
  • #54 від div 26 Oct 2017
  • От только что в тему

    "Мэр НьюЙрка в рамках компании по борьбе с ОЖИРЕНИЕМ ввел в школах день отказа о мясных продуктов"

    Маразм крепчал
  • #55 від Lina 26 Oct 2017
  • От только что в тему

    "Мэр НьюЙрка в рамках компании по борьбе с ОЖИРЕНИЕМ ввел в школах день отказа о мясных продуктов"

    Маразм крепчал

    Краще б він цукор та всі продукти з ним заборонив.
  • #56 від Feral Cat 26 Oct 2017
  • Мер Нью Йорка з дружиною.




  • #57 від Dust 27 Oct 2017
  • Есть такой канал "планета", словяноарийский как они себя позиционируют :)
    Там иногда идут интересные научно популярные передачи
    Сейчас крутят кино, я послушал просто в шоке от вала вранья

    1 - молоко вызывает рак груди и остеопороз

    2 - сыр это продукт вызывающий наркотическую зависимость
    3 - при переходе на чисто вегетарианскую диету за две! недели проходит артроз и атеросклероз
    4 - все исследования про пользу продуктов животного происхождения это вранье и результат мирового заговора их производителей
    5 - белкового голодания не существует и его не наблюдал ни один врач (остается только порекомендовать этому врачу съездить в Африку и таки понаблюдать это "несуществующее заболевание" своими глазами)
    6 - все белки производятся только растениями, причем азот для них растения берут из воздуха (тут заплакали все агрономы)
    7 - любое молоко кроме материнского вредно для младенца по причине ! слишком высокого содержания белка этот белок попадая в кровь !! (просто рыдаю) вызывает у младенца заболевания
    и тд и тп

    Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде

    Схоже, що у Вас не було ще проблем зі здоров'ям, Ви ніколи нічого не вирощували самостійно, і у Вас ще немає дітей. Інакше і без цього фільму Ви б уже знали, що все це - правда. Можливо, не безумовна, але правда.
  • #58 від div 27 Oct 2017
  • Есть такой канал "планета", словяноарийский как они себя позиционируют :)
    Там иногда идут интересные научно популярные передачи
    Сейчас крутят кино, я послушал просто в шоке от вала вранья

    1 - молоко вызывает рак груди и остеопороз

    2 - сыр это продукт вызывающий наркотическую зависимость
    3 - при переходе на чисто вегетарианскую диету за две! недели проходит артроз и атеросклероз
    4 - все исследования про пользу продуктов животного происхождения это вранье и результат мирового заговора их производителей
    5 - белкового голодания не существует и его не наблюдал ни один врач (остается только порекомендовать этому врачу съездить в Африку и таки понаблюдать это "несуществующее заболевание" своими глазами)
    6 - все белки производятся только растениями, причем азот для них растения берут из воздуха (тут заплакали все агрономы)
    7 - любое молоко кроме материнского вредно для младенца по причине ! слишком высокого содержания белка этот белок попадая в кровь !! (просто рыдаю) вызывает у младенца заболевания
    и тд и тп

    Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде

    Схоже, що у Вас не було ще проблем зі здоров'ям, Ви ніколи нічого не вирощували самостійно, і у Вас ще немає дітей. Інакше і без цього фільму Ви б уже знали, що все це - правда. Можливо, не безумовна, але правда.

    Что правда? ТО что белкового голодания не существует или то что сыр это наркотический продукт?
    Или может правда то что растения поглощяют азот из воздуха и синтезирют белок?
  • #59 від com 23 May 2018
  • Так я не сперечаюсь особливо.

    Є аналіз впливу вегетаріанської дієти відносно хвороби серця та раку. Ось приблизно такі відсотки я вважаю достовірними
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26853923
     
    Цитувати
    This comprehensive meta-analysis reports a significant protective effect of a vegetarian diet versus the incidence and/or mortality from ischemic heart disease (-25%) and incidence from total cancer (-8%). Vegan diet conferred a significant reduced risk (-15%) of incidence from total cancer.

    Але ту нічого не говориться про інші ефекти. Наприклад деякі дослідження показують збільшену частоту депресії (в 2 рази) у вегетаріанців.
    Лікарі кажуть, що споживання Омега-3 жирних кислот серед населення дуже низьке. Добова доза має становити 2 г. Для того щоб подолати депресію, потрібно збільшити дозу до 3 г. Отже, у раціоні має бути 2-3 порції жирної риби на тиждень.

    На жаль, якість риби сьогодні не завжди відповідає нашим очікуванням. А ціна на неї — й поготів... Тому проблему дефіциту Омега-3 допоможе вирішити риб’ячий жир у капсулах — його особливо рекомендують дітям.

    Джерела кислоти Омега-3:

    — Жирні сорти риби: оселедець, тунець, форель, лосось, макрель, сардини, скумбрія, палтус.
    — Риб’ячий жир.
    — Червона, чорна ікра.
    — Морепродукти: молюски, креветки.
    — Лляна, соєва, кунжутна нерафіновані олії.
    — Пророщена пшениця.
    — Лляне насіння.
    — Волоські, мигдальні горіхи.
    — Квасоля, броколі, цвітна капуста, шпинат, диня.

    Джерела кислоти Омега-6:

    — Соєва, гарбузова, соняшникова, кукурудзяна олії.
    — Сире насіння соняшника.
    — Кунжут, мак.
    — Гарбузове насіння.
    — Пророщена пшениця.
    — Сало, яйця, вершкове масло.
    — Фісташки, кедрові горішки.

    Джерело: Україна молода

    http://ridna.ua/2016/11/yaki-zhyry-je-korysnymy-dlya-orhanizmu/

    http://www.umoloda.kiev.ua/number/3070/218/105324/

    Щодо раку, серцево-судинних можна глянути тему про транс-жири.

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=46320.0
  • #60 від Tech 23 May 2018
  • Есть такой канал "планета", словяноарийский как они себя позиционируют :)
    Там иногда идут интересные научно популярные передачи
    Сейчас крутят кино, я послушал просто в шоке от вала вранья

    1 - молоко вызывает рак груди и остеопороз
    2 - сыр это продукт вызывающий наркотическую зависимость
    3 - при переходе на чисто вегетарианскую диету за две! недели проходит артроз и атеросклероз
    4 - все исследования про пользу продуктов животного происхождения это вранье и результат мирового заговора их производителей
    5 - белкового голодания не существует и его не наблюдал ни один врач (остается только порекомендовать этому врачу съездить в Африку и таки понаблюдать это "несуществующее заболевание" своими глазами)
    6 - все белки производятся только растениями, причем азот для них растения берут из воздуха (тут заплакали все агрономы)
    7 - любое молоко кроме материнского вредно для младенца по причине ! слишком высокого содержания белка этот белок попадая в кровь !! (просто рыдаю) вызывает у младенца заболевания
    и тд и тп

    Еще никогда не слышал такой чудовищной смеси лжи и невежества. Кино снято толи в штатах толи в Канаде
    В рот мені кіло печеня. Людям під сраку років, сидять на політ форумі, рішають стратегічні аспекти а на якоїсь антірекламі макитри собі поразбивали. Берить віделки, знімайте локшину з вух, ні знаю що вам ще рекомендувати.
Сторінок:
Actions