Сторінок:
Actions
  • #1 від arrow 24 Jan 2022




  • Шапіто поволі, але невпинно згортається.
  • #2 від Задармапродавши 24 Jan 2022
  • Скажу відверто: гадала, що особистий рейтинг Зе буде нижчим. З його кожноденними зашкварами, економічною ситуацією, нахабством і корупцією цей рейтинг вже мав би бути кефірним. Я не можу збагнути мислення нашого народу. Може я чогось не знаю, не розумію?
  • #3 від Yuras Yuras 24 Jan 2022
  • Скажу відверто: гадала, що особистий рейтинг Зе буде нижчим. З його кожноденними зашкварами, економічною ситуацією, нахабством і корупцією цей рейтинг вже мав би бути кефірним. Я не можу збагнути мислення нашого народу. Може я чогось не знаю, не розумію?
    То може бути йому подарунком аби так не психував
  • #4 від arrow 24 Jan 2022
  • Скажу відверто: гадала, що особистий рейтинг Зе буде нижчим. З його кожноденними зашкварами, економічною ситуацією, нахабством і корупцією цей рейтинг вже мав би бути кефірним. Я не можу збагнути мислення нашого народу. Може я чогось не знаю, не розумію?

    Його реальний рейтинг - це цифри за "слугу народу"... Решта - це віртуальні голоси тих, хто не хочуть визнавати, що відверто обіс...ся, але на вибори не підуть.
  • #5 від Бувалий 24 Jan 2022
  • Його реальний рейтинг - це цифри за "слугу народу"...
    Решта - це віртуальні голоси тих, хто не хочуть визнавати, що відверто обіс...ся, але на вибори не підуть.
    :smiley24:
    Як що ЕС - парт. рейтинг - вище СН - це вже добре...
    Останнi справи проти Пороха... в Печрському судi... СН лише пiдiймають рейтинг П. А. Порошенко...
    Адже доказiв його провини... немае...
  • #6 від arrow 01 Feb 2022
  • Опитування Центру Разумкова


  • #7 від Uki 01 Feb 2022
  • Опитування Центру Разумкова



    Опитування центру Разумкова:

    ..........
    ..........
    Разумков
    ..........

     :fp2
  • #8 від Бумеранг 01 Feb 2022
  •  ЮЛЯ-фОРЕВЕР!
    Була, є й буде !  :smilie5:
  • #9 від Мазепа Київ 01 Feb 2022
  • ЮЛЯ-фОРЕВЕР!
    Була, є й буде !  :smilie5:

    Гдє - в пісдє  :smiley14:
  • #10 від Бумеранг 01 Feb 2022
  • Гдє - в пісдє  :smiley14:

    Електорат Батьківщини ніколи, ні при яких обставинах, не буде підтримувати будь-які інші політичні сили на будь-яких виборах, за будь-яких обставин, в будь-яких турах.
    Ферштейн?

    Оце найгловніше.
  • #11 від Uki 01 Feb 2022
  • Електорат Батьківщини ніколи, ні при яких обставинах, не буде підтримувати будь-які інші політичні сили на будь-яких виборах, за будь-яких обставин, в будь-яких турах.
    Ферштейн?

    Оце найгловніше.

    хм..... і що ж це так тримає в купі цей залізобетонний електорат.
  • #12 від Бумеранг 01 Feb 2022
  • хм..... і що ж це так тримає в купі цей залізобетонний електорат.

    Історична пам"ять про події минулих років.
    Починаючи з 2000 року, принаймні.
  • #13 від RG 01 Feb 2022
  • Тімашонка йопана тільки хаос вносить  :fp2
  • #14 від Мазепа Київ 01 Feb 2022
  • Електорат Батьківщини ніколи, ні при яких обставинах, не буде підтримувати будь-які інші політичні сили на будь-яких виборах, за будь-яких обставин, в будь-яких турах.
    Ферштейн?

    Оце найгловніше.

    Так це називається секта, для якої особа важливіше ніж Україна..Поклоніння Ідолу

  • #15 від Мазепа Київ 01 Feb 2022
  • Всі жЮльки переметнулися до Зежабб

    вірять в комунізм - що все дадуть нашару.
    Одним словом - лохи
  • #16 від likemovie 02 Feb 2022
  • Думаю,ні в кого нема сумнівів-ПЕтро сьомий!Бог спас Україну!
  • #17 від Адам Жоржович 02 Feb 2022
  • Електорат Батьківщини ніколи, ні при яких обставинах, не буде підтримувати будь-які інші політичні сили на будь-яких виборах, за будь-яких обставин, в будь-яких турах.
    Ферштейн?

    Оце найгловніше.

    Брехня: вся відома мені юлькашня перебігла до зєлупи. Ну хіба що крім тебе.  :bpj:
  • #18 від Бумеранг 02 Feb 2022
  • Брехня: вся відома мені юлькашня перебігла до зєлупи. Ну хіба що крім тебе.  :bpj:

    В тебе не зовсім авторитетний інсайд  :smilie5:
    Ось побачиш, на найближчих  виборах ( найпізніше - жовтень-2023).
    ..............................................
    В 2-му турі 2019 я чітко голосував за Петю, навіть жодного дня не роздумуючи.
    Бо голосувати за клоуна - наче самому собі в морду плюнути. Навіть противсіх не можна було голосувати.

    Але хто голосував за клоуна - то я їм всіх не дохтур.
  • #19 від RG 02 Feb 2022
  • ...
    В 2-му турі 2019 я чітко голосував за Петю, навіть жодного дня не роздумуючи.
    Бо голосувати за клоуна - наче самому собі в морду плюнути. Навіть противсіх не можна було голосувати.

    Але хто голосував за клоуна - то я їм всіх не дохтур.

    Ти ж тут камлаєш, що ні за кого іншого, ніколи   :love:

    Нє бюторас, штолі  :smilie11:
  • #20 від Бумеранг 02 Feb 2022
  • Ти ж тут камлаєш, що ні за кого іншого, ніколи   :love:

    Нє бюторас, штолі  :smilie11:

    Так, ніколи. Я маю на увазі майбутнє. А другий тур - 2019 то в минулому.

    Сама Юля ні за кого тоді не агітувала. Мовляв, голосуйте в 2 му турі як хочете.
    Я не став прихильником Петра, але тоді за нього я віддав свій голос без роздумів, не шкодую про це і ніколи не пошкодую.
    Бо тоді так було потрібно. Щоб хоча б дати Петрові шанс і не допустити отієї ганьби-73%, ганьби на весь світ.

    А от будуть найближчі вибори до ВР - то тільки за своїх. Варіантів не буде.
    На відміну від Юлі й Петі, особисто я вже давно не є прихольником приєднання України до Євросоюзу.
  • #21 від Адам Жоржович 08 Feb 2022
  • В тебе не зовсім авторитетний інсайд  :smilie5:
    Ось побачиш, на найближчих  виборах ( найпізніше - жовтень-2023).
    ..............................................

    Що я "побачу"?  Давай конкретніше, без туману.  popcorn1 popcorn2
  • #22 від Бумеранг 08 Feb 2022
  • Що я "побачу"?  Давай конкретніше, без туману.  popcorn1 popcorn2

    Якщо Зебілові в який-завгодно спосіб вдасться уникнути російського військового вторгнення в Україну, то на виборах до ВР в жовтні 2023 р. партія "Слуг єврейського народу" знову буде в фаворі і займе якщо не 1-ше місце - то 2-е.

    В будь-якому випадку Держдеп США+українське єврейство+український (а фактично етнічно-єврейський і русофільский) олігархат в Україні створять і розкрутять іншу полібну партію (наприклад, на основі Разумкова).
    Хто з них буде перший чи другий (яка партія) не так і важливо. На їх основі створиться коаліція в нові Верховній Раді. Якщо голосів не вистачатиме - то підрозкрутять "Голос" . І такі депутатські фракції як "Довіра" чи "За майбутнє" в новій ВР обов"язково теж будуть. Голоси для коали завжи знайдуться.

    Ні ЄС, ні Батьківщина в новій коаліції вже не будуть.
    Чому? Тому що Україна вже давно (з2014 р.) під зовнішнім управлінням і тому ДержДеп США віжки з рук (в Україні) вже не випустить.
    Бо інакше, навіщо ж тоді проводили всі оті рехворми (пенсійна, медична, земельна) ?
    Щоб отак от "на раз два" знову втатити контроль над Україною ?

    Тому ні ЄС, ні Батьківщина чи наприклад "Свобода" вже ніколи не матимуть тієї кількості голосів в ВР, які матимуть хоч якийсь вплив на прийняття рішень.
    .....................
    Наступним Президентом буде або Зеля, або спадковий бердичівський жид Разумков, або хтось інший (навіть дуже екзотичний - Найєм, Беленюк, тощо) але це буде особа,яка буде 100%-но піднаглядна і підлегла ДержДепові США.
    ....................................

    Це все я маю на увазі, якщо не станеться російського військового вторгнення і Україна збережеться в сьогоднішніх своїх межах.
    Якщо станеться - то я не Глоба і не Нострадамус.
    ....
    Але якщо це й станеться і Україна хоча б на якійсь частині своєї території збереже свій суверенітет, то вся влада в Україні і внутрішня й зовнішня політика буде яскраво-проамериканська і ДержДепу США повністю підпорядкована.
  • #23 від Адам Жоржович 08 Feb 2022
  • Якщо Зебілові в який-завгодно спосіб вдасться уникнути російського військового вторгнення в Україну, то на виборах до ВР в жовтні 2023 р. партія "Слуг єврейського народу" знову буде в фаворі і займе якщо не 1-ше місце - то 2-е.


    Так ти сперечаєшся з тезою, що всі мамцехвіли перебігли до зєбілятини, чи погоджуєшся? Схоже, що таки погоджуєшся. :pooh_lol:
  • #24 від Бумеранг 09 Feb 2022
  • Так ти сперечаєшся з тезою, що всі мамцехвіли перебігли до зєбілятини, чи погоджуєшся? Схоже, що таки погоджуєшся. :pooh_lol:
    Ні, Адаме Жоржовичу, не погоджуюсь.
    Хоча не виключаю, що значна частина симпатиків парті Батьківщина можливо, навіть більше ніж50%, в 2 турі-2019 і на виборах до ВР-2019 голосували за зелень.
    І  щодо цього я вже казав свою думку: я їм не дохтур.
    Можна було як завгодно ненавидіти Петю. Можно було, врешті-решт, противсіх голосувати.
    Але голосувати за кловуна - це вже не якась помилка чи наслідок емоцій.
    Це, по суті, виродження. Це як одна форм
    колективного божевілля.
Сторінок:
Actions