Сторінок:
Actions
  • #5521 від ruthene 01 Feb 2022
  • Трюдо захворів на ковід але продовжить виконувати свої обов’язки у віддаленому режимі.

    Також Трюдо закликав всіх громадян вакцинуватися проти COVID-19.

    https://suspilne.media/202760-premer-ministr-kanadi-dzastin-trudo-zahvoriv-na-covid-19/

     :smilie7:
  • #5522 від Адам Жоржович 01 Feb 2022
  • Трюдо захворів на ковід

    От жеж антивакс йобаний.  :gigi: (Пробачте, не міг стриматися. :bg)
  • #5523 від Йожин з бажин 01 Feb 2022
  • У мене теща, мабуть, вже третій місяць відчува наслідки: втомлюваність, втрата сил, апетиту, тахікардія.

    Возрастная?
    Повезло. Дай Бог ей здоровья.
  • #5524 від Йожин з бажин 01 Feb 2022
  • кілька днів назад в новинах показували якийсь дослідницький центр де порівняли CT і NMR легенів післяковідного пацієнта. За першої методики - все нормально, за другої - великі пошкодження... Це до того що таке long covid який довгий час офіційна медицина заперечувала, мовляв такі пацієнти - симулянти і психі.

    А ведь толком ещё нет объективньіх данньіх о последствиях. Только собираются массивьі информации. Потом это всё систематизировать, анализировать, делать вьіводьі. Трудно себе представить как всё учесть при таком количестве переменньіх факторов.
    Но! Что есть, то есть.
    Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.
  • #5525 від Бувалий 01 Feb 2022
  • А ведь толком ещё нет объективньіх данньіх о последствиях. Только собираются массивьі информации. Потом это всё систематизировать, анализировать, делать вьіводьі. Трудно себе представить как всё учесть при таком количестве переменньіх факторов.
    Но! Что есть, то есть.
    Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.
    Любой ГРИПП... дает необратимые осложнения - удар гриппа идет на иммунную систему - сперва - простуда, чихание, першить в горле, иногда скачет температура, озноб, как итог - пропадает аппетит, слабость, упадок сил, зрения, обоняния - это все симптомы... ОРВИ - а ковид тут каким боком - не ясно...
    Ковид... скорее всего... разновидность ОРВИ, но более сильная стадия, которая переходит на бронхи, легкие и печень, которая вырабатывает кровь... - вот вам и ответ на вопрос - почему мне так хреново и когда это все пройдет...
    По себе знаю, что просто так... не проходит, но и таблеток не принимаю - чай с малиной, лимоном, лук, чеснок...
    Витаминная бомба, отказ от курева на месяц, алкоголя, крепкого кофе - спокойствие, хороший сон и проветривание помещения три раз в день по 1 часу - вот это вот все, что говорят усастковые врачи... по телефону.
    Кстати, в клинику, районную, не хожу - в очереди бабущек и дедушек... можно еще больше подцепить заразу, чем на улице... - но всюду - в маске...
    Таблетки не пью  - но от кашля можно себе позволить - все проходит за неделлю, а то и раньше...
    Темп. до 37... - это норма, до 38... лучше не трогать, но быть готовым, когда выше - парацетамол...
    Держать ноги и руки в тепле - основа теплообмена организма - даже спать в теплых носках и в пижаме...
    Когда пропаете - это хорошее дело - организм... принял удар вируса и стал на путь здорового образа жизни...
    Закладывает уши - иногда - давление, реже - отит - то, что мы выносим в платочки и в раковину, частично в нас еще сидит...
     :smilie7:
  • #5526 від Южанин 01 Feb 2022

  • Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.

    А фактор возрастных изменений учитывается?
  • #5527 від ruthene 01 Feb 2022
  • #5528 від jia 01 Feb 2022
  • Не кажи за результати цілого світу,
    дурнуватий антиваксер.

    Дурнуватий у твої мамки синок
    А результати прості - рік вакцинується світ і ще й досі куча померлих і обмежень... наче вакцинації і не було

    І ще.
    Я не антиваксер
    Я вакцинуюсь як тільки вакцина вязвиться.
    Поки все що є - це фуфломіцин для плебсу, що б сцявся менше.
    А плебс сциться.
    Яскравий приклад - ти. Сцикун. ДЛя тебе прибумали фуфломіцин
    1. Зневажаеш чужу думку
    2. Переходиш на ображення співбесідника
    3. "Три маски для маршрутки" - це взагалі зашквар. Чому не 4? Навіщо маски, якщо вакцинований? Сам не віриш же підсвідомо, що вакцина існує. А на мене агришся, бо я говорю, як твоя підсвідомість... але моча сильніша і ти сцишся
  • #5529 від jia 01 Feb 2022
  • На тему сцикунів і неадекватів

    Захворів коллега
    Як тільки почалась температура - пішов на лікарняний
    На роботі він контактував з 4ма постійно, а з 15тьма - тільки привіт-пока при перезмінці
    Через 5 днів пропав смак, зробив тест і через тиждень (від початку тесператури) повідомик керівника
    Корпоративна бюрократія послала цілий відділ на аналізи фактично на 9-11й (через день, як коллега ЗАКРИВ ЛІКАРНЯНИЙ) день контактування з колегою
    Я був в ДІЛА... 19чоловік в вітальні 6 на 6 метрів!!!
    Послала мене в місце де навищий ризик заразитись

    Сцикуни вони такі.
  • #5530 від ruthene 01 Feb 2022
  • Дурнуватий у твої мамки синок
    А результати прості - рік вакцинується світ і ще й досі куча померлих і обмежень... наче вакцинації і не було

    І ще.
    Я не антиваксер
    Я вакцинуюсь як тільки вакцина вязвиться.
    Поки все що є - це фуфломіцин для плебсу
    , що б сцявся менше.
    А плебс сциться.
    Яскравий приклад - ти. Сцикун. ДЛя тебе прибумали фуфломіцин
    1. Зневажаеш чужу думку
    2. Переходиш на ображення співбесідника
    3. "Три маски для маршрутки" - це взагалі зашквар. Чому не 4? Навіщо маски, якщо вакцинований? Сам не віриш же підсвідомо, що вакцина існує. А на мене агришся, бо я говорю, як твоя підсвідомість... але моча сильніша і ти сцишся

     У мене багато померлих, тому я вакцинувався.
    Зрозміло кажу, неадеквату-антиваксере?

    Я пояснив чому 3 маски,
    безграмотний антиваксер,

    тому що, вивчав дослідження японців,

    що таке 1 маска і як вона захищає:

    на 17% - звичайна,
    і на 47% - звичайна хірургічна,

    навіть посилання на це дослідження надам :

    https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3122039-aponski-vceni-pidtverdili-efektivnist-masok-u-borotbi-z-virusami.html

    Маски, щоб захиститися від корони,
    невумне.

    Вакцина береже від смерті,
    а не захворювання
    ,
    зрозуміло кажу,
    дурнуватий антиваксер?
  • #5531 від ruthene 01 Feb 2022
  • Сцикун... А на мене агришся, бо я говорю, як твоя підсвідомість... але моча сильніша і ти сцишся

    Ти мені це в очі скажи,
    от тоді точно побачимо,
    хто з нас сцикун. :smilie5:
  • #5532 від jia 01 Feb 2022
  • Вакцина береже від смерті,
    а не захворювання
    ,
    зрозуміло кажу,
    дурнуватий антиваксер?

    Тьохмасочник, давай посилання.
    Мруть вакциновані як і не вакциновані
    Правда від грипу мруть теж і не менше
  • #5533 від jia 01 Feb 2022
  • Ти мені це в очі скажи,
    от тоді точно побачимо,
    хто з нас сцикун. :smilie5:

    Ги, гопота вилізла.
    Спочатку не було аргументів - почало ображати
    Зараз новий етап відсутності агрументів
    Сам зрозумієш, куди ти пішов з такими пропозиціями? В маршрутку
  • #5534 від ruthene 01 Feb 2022
  • Тьохмасочник, давай посилання

    А я вже надав посилання.
    Ти не тільки безграмотне
    але ще й сліпувате.

     :laugh:

    Мруть вакциновані як і не вакциновані
    Правда від грипу мруть теж і не менше

    Пора тебе банити, антиваксер "jia".

     :smilie7:
  • #5535 від Ostap.L 01 Feb 2022
  • А ведь толком ещё нет объективньіх данньіх о последствиях. Только собираются массивьі информации. Потом это всё систематизировать, анализировать, делать вьіводьі. Трудно себе представить как всё учесть при таком количестве переменньіх факторов.
    Но! Что есть, то есть.
    Лично у меня проблемьі появились. Изменилась сворачивае ость крови, полностью нарушен сон, да так, что собираюсь обращаться к профильному врачу. Плюс ко всему, сам чувствую, что сильно сдал за последний год. Раньше на разминке без труда делал пять кругов на стадионе, а сейчас и сто метров не могу пробежать.

    люди виходять з постковідного стану типово пів-року. Зауважу що пошкодженими можуть бути не тількі легені а і інщі органи як почки і печінка. Після хвороби потрібен повний аудит...
    Мої родичі теж хворіли після щеплень і стан подібний до вашого. Кажуть що пігулки Омега-3 поліпшують стан (якісні і дорогі з ЄС).
  • #5536 від Бувалий 01 Feb 2022
  • Rutene, не проводь агiтацiю ЗА вакцинування - кожен з нас розумiе, що таке вакцiнацiя... та до чого воно приводить...
     :smilie7:
  • #5537 від ruthene 01 Feb 2022
  • Rutene, не проводь агiтацiю ЗА вакцинування - кожен з нас розумiе, що таке вакцiнацiя... та до чого воно приводить...
     :smilie7:

    Я не "проводив  "агiтацiю ЗА вакцинування". 
    Ти не зрозумів.

    Я відстоював вакцинування - від дурнуватих антиваксерів. :smilie7:

    І мені це набридло.

    Укі казав в іншій гілці,
    що "пропагандонів антиваксерства треба ганяти"
    але він фактично нічого не робить...
    - забанив антиваксера-ферел-кота і все.

    А  меніі, повторюю,
    це все набридло.
    Нехай слідкує сам,
    що роблять на його сайті
    антиваксери.
  • #5538 від Uki 01 Feb 2022
  • Тьохмасочник, давай посилання.
    Мруть вакциновані як і не вакциновані
    Правда від грипу мруть теж і не менше

    Це відверта брехня....... за всима дослідженнями кількість померлих невакцінованих на одного невакцінованого в рази більша за кількість померлих вакцінованих......
    Припиніть поширення цієї брехливої агітації на фоумі поки не буде посилань на якісь серйозні дослідження......
  • #5539 від Yuras Yuras 01 Feb 2022
  • Це відверта брехня....... за всима дослідженнями кількість померлих невакцінованих на одного вакцінованого в рази більша за кількість померлих вакцінованих......
    Припиніть поширення цієї брехливої агітації на фоумі поки не буде посилань на якісь серйозні дослідження......
    Думаєте послухається?
  • #5540 від Uki 01 Feb 2022
  • Я не "проводив  "агiтацiю ЗА вакцинування". 
    Ти не зрозумів.

    Я відстоював вакцинування - від дурнуватих антиваксерів. :smilie7:

    І мені це набридло.

    Укі казав в іншій гілці,
    що "пропагандонів антиваксерства треба ганяти"
    але він фактично нічого не робить...
    - забанив антиваксера-ферел-кота і все.

    А  меніі, повторюю,
    це все набридло.
    Нехай слідкує сам,
    що роблять на його сайті
    антиваксери.

    Ну я пояснив тут хибність всих тих мантр що вони вивалили. jia злився....... Якщо продовжить вивалювати то знову піде в бан
  • #5541 від Ostap.L 01 Feb 2022
  • Секретар РНБО Данілов почитав цю гілку і заявив:
    "Я один із небагатьох, який вважає (і я відстоюю цю точку зору), що у грудні 2019 року почалась перша велика біологічна світова війна. І вона на сьогоднішній день триває.
    Наслідки тих подій, які почалися в грудні в Ухані, про які вже всі забули, а наслідки того, що світ сором’язливо називає пандемією, ми маємо сьогодні", – сказав Данілов.
    Він також зауважив, що природне походження COVID-19 ще "не доведене".
    https://life.pravda.com.ua/health/2022/02/1/247315/

  • #5542 від Uki 01 Feb 2022
  • Секретар РНБО Данілов почитав цю гілку і заявив:
    "Я один із небагатьох, який вважає (і я відстоюю цю точку зору), що у грудні 2019 року почалась перша велика біологічна світова війна. І вона на сьогоднішній день триває.
    Наслідки тих подій, які почалися в грудні в Ухані, про які вже всі забули, а наслідки того, що світ сором’язливо називає пандемією, ми маємо сьогодні", – сказав Данілов.
    Він також зауважив, що природне походження COVID-19 ще "не доведене".
    https://life.pravda.com.ua/health/2022/02/1/247315/


    Штучне походження та чиясь причетність до цього також не доведені......... А тому всі скиглення з цього приводу треба сприйняти як просто виїбони, та спробу отримати якусь дешеву популярність на "сенсації" та легковірності людей
  • #5543 від RG 01 Feb 2022
  • Данілов - тупий і малоосвічений хуєсос Опариша.

    Раніше був макаківцем   :love:

    Якраз для Астапчіков наших авторитет   :weep:
  • #5544 від ruthene 03 Feb 2022
  • Ну я пояснив тут хибність всих тих мантр що вони вивалили. jia злився....... Якщо продовжить вивалювати то знову піде в бан

    Можливо я помиляюся...
    вибачте мені, якщо я написав на емоціях..
    але
    на мою думку,
    антиваксерів дійсно треба банити,

    це не іграшки, це чиїсь людськи життя,
    якісь дурники всеж таки
    слухають їхню антиваксерську пропаганду,
    а згодом мруть, бо невакцинуються.

    А тим паче, що в Украні повністю ЗЕ-вакци­новано

    лише - 35 % людей

    https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/vaccination/ukraine/
  • #5545 від Йожин з бажин 03 Feb 2022
  • люди виходять з постковідного стану типово пів-року. Зауважу що пошкодженими можуть бути не тількі легені а і інщі органи як почки і печінка. Після хвороби потрібен повний аудит...
    Мої родичі теж хворіли після щеплень і стан подібний до вашого. Кажуть що пігулки Омега-3 поліпшують стан (якісні і дорогі з ЄС).

    Я согласен с мнением, что такие тяжёльіе последствия (поражение внутркнних органові) являются следствием кислородного голодания.

    Что может вьілезти в результате кислородного голодания у каждого отдельного индивида -не прогнозируемо.
    От того и страшно.
  • #5546 від Мазепа Київ 09 Feb 2022
  • Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
    Новости Цензор.НЕТ Общество
    Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
    Такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.

    Об этом министр здравоохранения Виктор Ляшко сообщил на брифинге, информирует Цензор.НЕТ.

    "Пациенты, имеющие проявления гриппа, острой респираторной болезни COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, или острой респираторной болезнью могут открыть электронный больничный без визита к врачу", - отметил он.

    По словам Ляшко, Минздрав разработал и издал приказ №233 "Об особенностях формирования медицинских заключений в редких случаях".

    "При наличии симптомов COVID-19, гриппа или ОРВИ пациент может позвонить своему врачу и получить от него рекомендации по дальнейшей тактике лечения", - пояснил глава Минздрава.

    Также читайте: За сутки в Украине зафиксированы 38 257 новых случаев заболевания коронавирусом. 240 человек умерли, 17 063 - выздоровели, - Минздрав

    Министр добавил, что такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.
    Источник: https://censor.net/ru/n3315014
  • #5547 від Адам Жоржович 10 Feb 2022
  • Альберта і Саскачеван відміняють "ковідні пачпорти".
  • #5548 від Бувалий 10 Feb 2022
  • Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
    Новости Цензор.НЕТ Общество
    Пациенты с симптомами гриппа, ОРВИ или COVID-19 могут открывать е-больничный дистанционно, - Ляшко
    Такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.
    Об этом министр здравоохранения Виктор Ляшко сообщил на брифинге, информирует Цензор.НЕТ.
    "Пациенты, имеющие проявления гриппа, острой респираторной болезни COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, или острой респираторной болезнью могут открыть электронный больничный без визита к врачу", - отметил он.
    По словам Ляшко, Минздрав разработал и издал приказ №233 "Об особенностях формирования медицинских заключений в редких случаях".
    "При наличии симптомов COVID-19, гриппа или ОРВИ пациент может позвонить своему врачу и получить от него рекомендации по дальнейшей тактике лечения", - пояснил глава Минздрава.
    Также читайте: За сутки в Украине зафиксированы 38 257 новых случаев заболевания коронавирусом. 240 человек умерли, 17 063 - выздоровели, - Минздрав
    Министр добавил, что такая процедура значительно разгрузит врачей и позволит другим пациентам избежать дополнительных контактов с больными коронавирусной болезнью.
    Источник: https://censor.net/ru/n3315014
    Враховуючi черги в амбулаторiях... скоро ми... самi себе лiкувати будемо...
    А хто не зможе - найближча приватна клiнiка - середня вартiсть прийому спецiалiста  - 300 гр.
     :smilie7:
  • #5549 від jia 10 Feb 2022
  • Шалом провідним ваксюкам та вірусологам

    Частина 1
    1. Сестра, що начальниця обласного ковідцентру - хворіє
    Точніше все як поза минулої осені
    Дитина принесла зі школи, потім чоловік, потім вона
    Дитина і чоловік - не вакциновані
    Сестра - по роботі пічкали і не один раз, раз чуть почки не відпали - все одно хворіє...
    2. Мойже всі, хто хворів позаминулої осені - зараз хворіють. У всіх діти зі школи принесли
    Всі вакциновані

    ВАКЦИНАПАРЦЮЄ... ГИ
  • #5550 від Бувалий 10 Feb 2022
  • Шалом провідним ваксюкам та вірусологам
    Частина 1
    1. Сестра, що начальниця обласного ковідцентру - хворіє
    Точніше все як поза минулої осені
    Дитина принесла зі школи, потім чоловік, потім вона
    Дитина і чоловік - не вакциновані
    Сестра - по роботі пічкали і не один раз, раз чуть почки не відпали - все одно хворіє...
    2. Мойже всі, хто хворів позаминулої осені - зараз хворіють. У всіх діти зі школи принесли
    Всі вакциновані
    ВАКЦИНАПАРЦЮЄ... ГИ
    Слабкий iмунiтет...
     :smilie7:
Сторінок:
Actions