Автор Тема: Війна  (Прочитано 178116 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #960 : Квітня 06, 2022, 02:14:02 14:14 »
Инфа по херсонскому региону боев

обратите внимание на названия населенных пунктов - все Поднепровье аж до Каховки.
Видимо таки их там додавят в ближайшее время

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #961 : Квітня 06, 2022, 03:09:11 15:09 »
На некоторых территориях, оккупированных например, пенсию выплачивают авансом. Поэтому видно у тебя и перекрылись выплаты одним месяцем
можливо, що ти правий! бо нарахування було і на початку березня і наприкінці.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #962 : Квітня 07, 2022, 10:29:47 10:29 »
https://t.me/informnapalm/6365
У 2014 році мої близькі друзі жили на Луганщині, їм довелося деякий час жити в російській окупації. На початку 2015 їм вдалося виїхати з ОРДЛО та переїхати жити на неокуповану частину України. За ці роки вони розповідали багато історій без прикрас про те, як себе поводили російські загарбники на Донбасі. Як вбивали глибоко в тилу цивільних людей лише задля розваги, списували все на "укроДРГ" та залишались безкарними, як підкидали на дитячі майданчики замасковану в іграшки чи інші речі вибухівку, і багато дітей ставали каліками або гинули від того. Це робилося лише задля того, аби російська пропаганда (всякі Скабєєви та Солов'йови) могла розповідати, про "українські ДРГ", щоб переконувати місцеве населення, нібито Україна ворог, а також промивати мізки росіянам і готувати їх до прийняття геноциду українців...

А ще мої близькі розповідали також жахливі речі про смт Новосвітлівка, які Zвірства там вчиняли росіяни. Коли вони зайняли цей населений пункт, то російські солдати та "кадирівці" вдерлися в місцеву поліклініку, хапали там дівчат (медперсонал), гвалтували їх та жорстоко вбивали всіх кого бачили. Вирватись з того пекла, врятуватись та втекти по посадках вдалось небагатьом, але і після цього ніхто не хотів слухати їх. Бо пропаганда ж казала зовсім інше. По телевізору ж сказали, що "росіяни - визволителі". Знаю, що одна з цих жінок невдовзі померла від хвороб, спричинених емоційним стресом від побаченого. Доля інших мені не відома. Мої близькі друзі чули цю історію саме від тієї жінки, яка померла. Але я впевнений на 1000%, що це була правда.

Цей біль я носив у собі багато років, а розповідати про це не було сенсу, бо хто ж повірить? Фото ніяких немає, відео не має, поїхати та перевірити не можливо, але цей біль в тому числі надавав люті та сил, щоб всі ці роки збирати дані про участь кадрових російських солдатів у війні проти України. Так, я не зміг знайти хто вчиняв конкретно ті воєнні злочини, знав лише, що там були й "кадировці", й росіяни з армії РФ.

Тоді це Zло лишилось непокаране, і повернулось, щоб знову вбивати, гвалтувати та катувати вже людей на Київщині та в інших регіонах України. Зараз вже є і фото і свідчення з Бучі, Бородянки, Ірпеня... Зараз вже все буде задокументоване і я сподіваюсь, що жодна мерZота не залишиться непокараною. Зараз я знову тяжко переживаю всі ці події, бо для когось - це перша зустріч з цією війною, але для когось, особливо для тих, хто виїхав з ОРДЛО у Маріуполь чи на Київщину - це флешбек, просто в іншому місці та в інший час. Але російські мерZотники всі ті ж самі. Ті ж "кадирівці" та ті ж російські солдати армії Путіна.
Ми намагалися стукатись до світової спільноти 8 років, світ не чув нас, або слухав незважаючи, відмахувався "глибоким занепокоєнням". Сподіваюсь, що зараз світ не піде знову на поступки агресорам, не буде шукати з ними миру, а допоможе Україні покарати це Zло і зупинити назавжди.

Тут мав би бути якийсь висновок, але я емоційно виснажений, не знаю що сказати, крім того, що в мене течуть градом сльози та розривається серце... Я хочу, щоб кожний, хто вітає дії Путіна з 2014 року і до нині (хоч на Росії, хоч де б він не знаходився), щоб кожний цей мерZотник... просто побачив перемогу України, не витримав і Zдох!

@informnapalm

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #963 : Квітня 07, 2022, 11:13:15 11:13 »
 Щодо попереднього поста виникла думка, що зараз наше суспільство розплачується за намагання не знати і забути ці жахи, на забуття причин революції Гідності і україно російської війни з 2014 року, за намагання забути війну і наших вояків.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #964 : Квітня 07, 2022, 12:02:10 12:02 »
Это "намагання" целенаправленно формировалось как до так и после 14го года
В обществе формировался мем про "отдельность народа Донбасса" который якобы сам виноват в том что Путин ввел туда войска. А типа остальные не такие и поэтому Путин никогда сюда не пойдет. Я до сих пор слышу от соседей - "как же так, я не мог никогда подумать". А на вопрос почему ты не мог подумать после нападения на Крым и Донбасс глухое молчание.
Это показатель пропагандистской накачки - полное отсутствие аргументации в поддержку излагаемых "убеждений". Показатель того что такое "убеждение" внесено в психику извне и не является продуктом осмысления индивидуумом.

Я еще в период времени и после грузинской войны говорил что миф про несколько украин это просто миф. На самом деле в психологическом базисе народ в Галичине достаточно слабо отличается даже от Крыма, не то что от Донбасса. Все "отличия" это наносная идеологическая видимость которая меняется на раз-два с помощью ТВ и пр. На этот счет даже социсследования приводились на том же Фупе.
Но народ предпочитал пребывать в плену иллюзий типа "если мы говорим по украински то Путин сюда не пойдет потому как он пошел только туда где говорят по русски". И попытки убедить такого человека, с наглядными примерами, что Путину абсолютно похер на каком языке он говорит ДО СИХ ПОР бесполезны

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #965 : Квітня 07, 2022, 03:28:10 15:28 »
Der Spiegel: немецкая разведка перехватила радиосообщения оккупантов, в которых обсуждались убийства мирных жителей в Буче

Разведка ФРГ считает, что убийства гражданских могли быть частью «чёткой стратегии» по запугиванию мирного населения и подавлению сопротивления.

Твари, правосудие вас найдет. И вы ответите. Доказательств против вас достаточно. Не спрячетесь даже под землёй.

А вы, российские женщины, ждите. Они приедут к вам домой. И у вас же дома вас не защищает даже закон. Бегите и не оборачивайтесь на этих тварей. Вы живете с ними в одном городе, доме, подъезде.
https://t.me/oleksiihoncharenko/18852

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #966 : Квітня 07, 2022, 05:27:55 17:27 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #967 : Квітня 07, 2022, 06:05:11 18:05 »
 Свідки з Бучі розповідають як кацапи вбили цивільного:
https://twitter.com/i/status/1511646960972812293

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1750
Re: Війна
« Reply #968 : Квітня 07, 2022, 07:36:54 19:36 »
Цитувати
"У селі Лоцкине на Миколаївщині окупанти замордували свободівця Сергія Божка. Катували впродовж двох днів, прострелили лікоть.
Коли орки відійшли, рідні знайшли тіло Сергія у ямі на околиці села. Поховали Сергія 19 березня", - йдеться у дописі. Джерело: https://censor.net/ua/n3332199
На Миколаївщині окупанти після катувань вбили свободівця Сергія Божка Джерело: https://censor.net/ua/n3332199

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #969 : Квітня 07, 2022, 08:40:04 20:40 »
13 минут из жизни Мариуполя

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #970 : Квітня 07, 2022, 11:01:29 23:01 »
ПВО ЗСУ буде збивати всi Рашен-борти, якi будуть прямувати в Молдову...
http://gazeta.ua/articles/politics/_v-genshtabi-poperedili-rosiyan-scho-zbivatimut-vsi-litaki-yaki-letitimut-do-pridnistrovya/1081135
 :vinsent:

 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Війна
« Reply #971 : Квітня 08, 2022, 12:11:28 00:11 »
Это "намагання" целенаправленно формировалось как до так и после 14го года
І так, і ні.
Це все насправді здебільшого про інфантилизм й вперте небажання жити в реальному світі. Дуже базовий механізм психіки підсвідомого рівня. А вже цей механізм що завгодно буде хапати та тягти як підгрунтя для свідомості.
Сусід "не міг подумати" саме тому, що його психіка на повну крутилася аби навіть натяка на таку усвідомлену думку не допустити.
Ті, хто з цим розумінням та думками жив роками, власне неслабо втрачали у якості життя

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #972 : Квітня 08, 2022, 07:25:46 07:25 »
Я 9 чи 10го хочу на Київ їхати
Далі між чергуваннями хочу регулярно на Ірпінь кататись.
Як знатимеш точно - пиши в приват, можу закинути
З 7-го і до ранку 11-го Ірпінь закритий комендатурою.
Сапери й комунальники працюють.

В'їзд машиною лише з боку Дмитрівки по окремому списку, що складався раніше.
Я проскочити не встиг. Тому, чекатиму і вживатиму пігулки по розкладу.

Через Романівку буде зроблений тимчасовий міст, чи то пішоходний, чи то в одну полосу - не знаю поки.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #973 : Квітня 08, 2022, 11:04:56 11:04 »
Говорят гарпун уже приехал

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #974 : Квітня 08, 2022, 11:09:10 11:09 »
Раша закiнчiла пiдготовку до великоi битви за Донбас...
http://lb.ua/society/2022/04/08/512718_rosiya_zakinchila_pidgotovku.html
 :vinsent:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #975 : Квітня 08, 2022, 02:11:55 14:11 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #976 : Квітня 08, 2022, 02:14:57 14:14 »
Схід


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #977 : Квітня 08, 2022, 02:19:54 14:19 »
Маріуполь




Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #978 : Квітня 08, 2022, 02:22:48 14:22 »
Непонятно откуда взялось то рыжее к северу от Херсона если наши каждый день рапортуют про освобождение сел в том регионе

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #979 : Квітня 08, 2022, 03:55:16 15:55 »
Непонятно откуда взялось то рыжее к северу от Херсона если наши каждый день рапортуют про освобождение сел в том регионе

Звільнили села тільки там де блакитне.
Russia delenda est.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #980 : Квітня 08, 2022, 04:02:23 16:02 »
Непонятно откуда взялось то рыжее к северу от Херсона если наши каждый день рапортуют про освобождение сел в том регионе

Як я розумію, там все те, що пунктиром обведено, то території, де йдуть розборки. Підтвердженого контролю якоїсь з сторін це не означає.

По Херсону - мабуть якісь свинособаки там ще бігають, тому й типу претендують на контроль.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #981 : Квітня 08, 2022, 04:14:03 16:14 »
Звільнили села тільки там де блакитне.

Нет
Основное идет как раз от Кривого рога. Причем уже несколько дней

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #982 : Квітня 08, 2022, 04:15:36 16:15 »
Як я розумію, там все те, що пунктиром обведено, то території, де йдуть розборки. Підтвердженого контролю якоїсь з сторін це не означає.

По Херсону - мабуть якісь свинособаки там ще бігають, тому й типу претендують на контроль.

Сомневаюсь
Учитывая то что наши сообщают об освобождении с запозданием в несколько дней. Если бы зашли-вышли то ничего бы не говорили

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #983 : Квітня 08, 2022, 04:28:49 16:28 »
Сомневаюсь
Учитывая то что наши сообщают об освобождении с запозданием в несколько дней. Если бы зашли-вышли то ничего бы не говорили

Ну, окремі села вони навряд чи будуть там відмічати. Особливо, якщо недалеко є інші, де кацапи сидять. Залишать цю територію як claimed, а далі буде видно.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #984 : Квітня 08, 2022, 07:37:02 19:37 »
Катерина Рошук

Олексій Арестович, цитата:

"Чому не можна було оголосити Україні, що Росія нападе?

Тому що почався б масовий вихід біженців і вони б забили б всі дороги. Це було б 8-10 мільйонів людей.

Не пройшла б в райони оборона - понимаешь да. Це повний параліч доріг.

Це дуже бажана ситуація для російського керівництва і в цій ситуації ми б програли війну і Лівоберіжжя програли все, тому що з лівого берега пішли б на правий, 50 мостів було б забито все, жодним чином ми б не впоралися.

Єдиним чином - танками давити власних громадян і обстрілювати, шоб пройти через мости і тепер питання: яке б рішення мало бути прийняте?

Замовчати або здати Україну напевно лівоберіжжя.

Зараз стоїть Маріуполь і буде ще стояти. Зараз стоїть зона ООС. В Рубіжному, Лисичанську, Северодонецьку все ще наші війська в контратаки ходять, незважаючи на переважно концентровану частину. Харків і так далі.

За всіма сценаріями, які я от особисто рахував в тому числі з іншими фахівцями ми не витягували війну, якщо б ми оголосили, що війна почнеться." - кінець цитати Олексія Арестовича.

Чи влаштує таке поясненя 6-річного хлопця, який носить  їжу на могилу матері, поховану на клумбі у дворі?

Чи влаштує таке пояснення жінку, яка у Бородянці три дні не відходить від завалів будинку, де з 1 березня її родина?

Чи влашутує таке пояснення згвалтованих жінок та дітей?

Чи влаштує таке пояснення родини вбитих, закатованих людей?

Чи влаштує таке пояснення Маріуполь? Трагедію пів мільйону людей?

Укрзалізниця за перші 3 тижні війни евакуювала 2 млн людей. Не через мости автівками та автобусами, а поїздами!

Люди в Маріуполі просто чекали, що все закінчиться. Їх не інформував Арестович про НАГАЛЬНУ необхідність ЕВАКУЮВАТИСЯ. Вони і досі чекають. 160 тисяч чекають. Там загабилих буде під 30 тисяч мінімум. Туди Росія крематорії завезла. Там концетраційні та фільтраційні лагері. Людей депортують в Росію. Дітей вивозять в Росію. Йде зачистка коріного населення.

Жителі Ірпеня, Гостомеля та Бучі заблокували б мости? Серйозно. Трупи мости точно не блокують.

Чи влаштує таке пояснення окуповані Херсон та Мелітополь та інші наші міста, звідки людей не випускають окупанти?

Чи пробачать владі таку стратегію ті, чиє життя зруйновано? Ті, хто втратив рідних.

Я точно ні.

Ми ще не дійшли до питань хто з влади КОЛИ та куди евакуював свої родини, не ризикуючи "забити" дороги та мости.
https://t.me/tanya_adams/2594

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #985 : Квітня 08, 2022, 07:43:21 19:43 »
Люся тупо брешет

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #986 : Квітня 08, 2022, 07:54:50 19:54 »
люся - гнида. та сама, про яку писав колись симон петлюра.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #987 : Квітня 08, 2022, 10:52:26 22:52 »
Словаки передают с300
https://t.me/Sharpreview/12500

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Війна
« Reply #988 : Квітня 09, 2022, 01:17:38 01:17 »
Вагнерівці тепер на концерті з Кобзоном.


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #989 : Квітня 09, 2022, 08:25:27 08:25 »
здається, наші вчора ще один к-52 зі стугни вальнули.

той же самий розрахунок збив.