Сторінок:
Actions
  • #301 від ЮАР 16 Mar 2021
  • Хлопці!
    Біжіть з той Америки!
    Біжіть, поки вас не зґвалтували латиноси і не лінчували негри!

    Як ще нема куди бігти, дозволю оселитися у мене на дачі. Не дорого, 300 доярів на місяць (з родини).
  • #302 від Feral Cat 16 Mar 2021
  • Хлопці!
    Біжіть з той Америки!
    Біжіть, поки вас не зґвалтували латиноси і не лінчували негри!

    Як ще нема куди бігти, дозволю оселитися у мене на дачі. Не дорого, 300 доярів на місяць (з родини).

    У мене в Одесі дві квартири.
    Купиш?  :smilie7:
  • #303 від DA 16 Mar 2021
  • Так за такою логікою теми про Україну повинні бути у розділі Україна........
    Проблема в тому шо дописувачі з України набагато меньш активні чим дописувачі з США.....
    Не думаю що якщо тупо викинути всі теми про США в інший розділ - це підвищить активність українських дописувачів........
    Свідки вкраденої перемоги відверто заспамили форум і змістили акценти. Коли над усім цим завиванням про вкрадену перемогу трохи піднятися і абстрагуватися, то вимальовується така собі картина ковбасника, який свого часу виїхав з України і посередньо влаштувавшись, тепер старається показати, який же він вдалий вибір зробив. А в Україні, на його думку, залишились одні лузерита та нездари. Відповідно ковбасник, щоб самоствердитись починає повчати. А коли повчання не сприймають, починається метушня і закидання різноманітним спамом з криками, " ви тут нічого не тямите, а от я..." Особливо загострється бажання самоствердитись коли в України виникають проблеми в тій чи іншій сфері. Повчання тоді переходять у вереск. Істерика починається і коли питаєш у ковбасника, що ж він зробив для розвитку та укріплення держави Україна. Відповідь зрідка у таких випадках звучить, "я гроші пересилаю, а державотворенням нехай лохи займаються".
  • #304 від Feral Cat 16 Mar 2021
  • Свідки вкраденої перемоги відверто заспамили форум і змістили акценти. Коли над усім цим завиванням про вкрадену перемогу трохи піднятися і абстрагуватися, то вимальовується така собі картина ковбасника, який свого часу виїхав з України і посередньо влаштувавшись, тепер старається показати, який же він вдалий вибір зробив. А в Україні, на його думку, залишились одні лузерита та нездари. Відповідно ковбасник, щоб самоствердитись починає повчати. А коли повчання не сприймають, починається метушня і закидання різноманітним спамом з криками, " ви тут нічого не тямите, а от я..." Особливо загострється бажання самоствердитись коли в України виникають проблеми в тій чи іншій сфері. Повчання тоді переходять у вереск. Істерика починається і коли питаєш у ковбасника, що ж він зробив для розвитку та укріплення держави Україна. Відповідь зрідка у таких випадках звучить, "я гроші пересилаю, а державотворенням нехай лохи займаються".

    Ніхто тебе не повчає. Просто тикають тебе носом у твоє добро.  :smilie7:
    А що ти зробив для розвитку та укріплення держави Україна, ковбаснику?   :smilie11:
  • #305 від ЮАР 16 Mar 2021
  • У мене в Одесі дві квартири.
    Купиш?  :smilie7:

    З ракушняка, побудовані 100 років тому?

    Подаруй бомжам, воно того варте.
  • #306 від DA 16 Mar 2021
  • Ніхто тебе не повчає. Просто тикають тебе носом у твоє добро.  :smilie7:
    А що ти зробив для розвитку та укріплення держави Україна, ковбаснику?   :smilie11:
    Яскрава ілюстрація вищесказаного. Прямо хрестоматія.
  • #307 від ЮАР 16 Mar 2021
  • Українець з Одеси?

    150% жид!
  • #308 від Feral Cat 16 Mar 2021
  • Яскрава ілюстрація вищесказаного. Прямо хрестоматія.

    Ти не відповів на питання про твою роль у розбудові і зміценні держави Україна.
    Відповідь - я тут живу - не зараховується.
  • #309 від likemovie 16 Mar 2021
  • Укол в руку і чек в кишеню.Байден взяв неймовірний темп-100 млн прививок за 10 днів і чек допомоги в кишеню.Думаю,цього місяця ковід в США буде переможений
  • #310 від Feral Cat 16 Mar 2021
  • Українець з Одеси?

    150% жид!

    Звичайно, із пейсами і в камілавці.
    В тобі собачої крові більше ніж в мені - жидівської.  :smilie7:
  • #311 від Feral Cat 16 Mar 2021
  • Укол в руку і чек в кишеню.Байден взяв неймовірний темп-100 млн прививок за 10 днів і чек допомоги в кишеню.Думаю,цього місяця ковід в США буде переможений

    With all dues respect, пан марить? Чи просто вколовся в руку?
  • #312 від DA 16 Mar 2021
  • Ти не відповів на питання про твою роль у розбудові і зміценні держави Україна.
    Відповідь - я тут живу - не зараховується.
    Це класичний метод уникнути незручної теми. Все дуже передбачувано. Прямо як у собаки Павлова, подразник - рефлекс.
  • #313 від ЮАР 16 Mar 2021
  • Звичайно, із пейсами і в камілавці.
    В тобі собачої крові більше ніж в мені - жидівської.  :smilie7:

    Ти локшину на вуха Бегемотисі вішай, а нас фашистів, не проведеш!
  • #314 від Feral Cat 16 Mar 2021
  • Це класичний метод уникнути незручної теми. Все дуже передбачувано. Прямо як у собаки Павлова, подразник - рефлекс.

    Тема - доволі зручна для мене. Але для тебе - ні.
    Задавай питання про США - відповім.
    І про Україну можу відповісти. І багато дечого пояснити.


    Можеш також повідати публіці, що корисного ти зробив у розбудові незалежної і демократичної української держави. Буде цікаво послухати.
    Я про себе вже розповідав багато. Хто мене знає тут з 2014, той в курсі - читав.
  • #315 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • цікаво почитати що роблять "нелохи" для розбудови держави. бажано конкретику по пунктам.
  • #316 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • Проблема в тому шо ні Алі, ні Кіт перед тим як постити щось про США зовсім не задумуються наскільки це буде цікаво читачам з України.......
    а те шо постиш ти завідомо цікаво так?
  • #317 від Uki 16 Mar 2021
  • а те шо постиш ти завідомо цікаво так?

    Ну я не постю про штати те що, вважаю, буде не цікаво українським читачам...... хоча так, коментую те що вже запощено......
  • #318 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • Ну я не постю про штати те що, вважаю, буде не цікаво українським читачам...... хоча так, коментую те що вже запощено......
    тобто ти пропонуєш себе на роль фільтра того що буде цікаво чи нецікаво?
  • #319 від Uki 16 Mar 2021
  • тобто ти пропонуєш себе на роль фільтра того що буде цікаво чи нецікаво?

    танунах.... я пропоную самофільтрацію.....
  • #320 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • танунах.... я пропоную самофільтрацію.....
    критерії? конкретика?
  • #321 від ЮАР 16 Mar 2021
  • Uki!
    Як що ви не виженете звідси цих двох підара трамполюбів, ми цього Трампа будемо обговорювати до поки його не зжеруть крокодили у Флоріді.
  • #322 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • налякав :fp2
  • #323 від Uki 16 Mar 2021
  • критерії? конкретика?

    common sense.... ну от наприклад нашо українцю знати про те що володар копірайту на др сюса припиня видавництво якоїсь книжки, якщо в Україні не мають навіть ніякого поняття хто такий др сюсс, і чому це таке важливе значення має в Штатах........
  • #324 від Feral Cat 16 Mar 2021
  • Uki!
    Як що ви не виженете звідси цих двох підара трамполюбів, ми цього Трампа будемо обговорювати до поки його не зжеруть крокодили у Флоріді.

    Запости щось цікаве про Україну, патрайоте.
  • #325 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • common sense.... ну от наприклад нашо українцю знати про те що володар копірайту на др сюса припиня видавництво якоїсь книжки, якщо в Україні не мають навіть ніякого поняття хто такий др сюсс, і чому це таке важливе значення має в Штатах........
    а твоє рлзслідування беллінгкета та чувака з вусами гітлера - окуєнно цікаві?
  • #326 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • взагалі якщо слідувати твої логіці - то треба всіх ковбасників включаючи тебе звідси сраною метлою погнати та залишити форумчан сам на сам.
  • #327 від Uki 16 Mar 2021
  • а твоє рлзслідування беллінгкета та чувака з вусами гітлера - окуєнно цікаві?

    На мою думку народу досить цікаво знати деталі захоплення парламенту найпотужнішої в світі країни - союзника.....  Тим більше що в Україні прекрасно знають про Белінгкет і дуже його поважають....
  • #328 від Uki 16 Mar 2021
  • взагалі якщо слідувати твої логіці - то треба всіх ковбасників включаючи тебе звідси сраною метлою погнати та залишити форумчан сам на сам.

    про це я висловив думку тут http://ukrpravda.net/index.php?topic=61925.msg1439753#msg1439753
  • #329 від Ali(UA) 16 Mar 2021
  • На мою думку народу досить цікаво знати деталі захоплення парламенту найпотужнішої в світі країни - союзника.....  Тим більше що в Україні прекрасно знають про Белінгкет і дуже його поважають....
    ти перебільшуєш значимість цієї події і створюєш викривлене відношення своїми постами.

    взагалі слідуючи твої логіці проблема кордону найбільшої держави світу також має буть цікава. подробиці культурної революції також мають буть цікаві,і т.д.
  • #330 від Uki 16 Mar 2021
  • ти перебільшуєш значимість цієї події і створюєш викривлене відношення своїми постами.

    взагалі слідуючи твої логіці проблема кордону найбільшої держави світу також має буть цікава. подробиці культурної революції також мають буть цікаві,і т.д.

    Захоплення парламенту відбувається раз на 200 років, на кордоні ж постійно напруга..... Так шо кордон навряд чи цікавий....... Культурна революція не впевнений...... Але певні аспекти її може комусь і цікаві......
Сторінок:
Actions