Автор Тема: Украина в НАТО  (Прочитано 3807 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Украина в НАТО
« : Травня 22, 2014, 10:26:51 22:26 »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Украина в НАТО
« Reply #1 : Травня 22, 2014, 10:58:19 22:58 »
Я против НАТО.
Вспомните 1974 год. Конфликт на Кипре. Что сделало НАТО.
У нас есть терки с румынами и мадьярами по территориям.
Второй негатив - консенсус при принятии решений. Опять - те же румыны и мадьяры :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Украина в НАТО
« Reply #2 : Травня 22, 2014, 11:04:45 23:04 »
нах НАТО, треба досвід Швейцарії переймати, хоч грошей немає стільки, проте населення більше

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина в НАТО
« Reply #3 : Травня 22, 2014, 11:10:07 23:10 »
зараз в україни є лише два шляхи
1. нато
2. ядерна зброя

ядерна зброя - це надійніше, але це міжнародна ізоляція, санкції, розвал економіки і в результаті братня допомога росії.
тому вибору в україни вже нема. тим більше, що нато - це належність до цивилізованого світу, а значить збільшення інвестицій і економічний ріст. це показує приклад всіх країн східної європи, що стали членами альянсу

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Украина в НАТО
« Reply #4 : Травня 22, 2014, 11:20:33 23:20 »
НАТО - єдиний вихід для України. Тьорки з румунами і мадярами з переходом у військову фазу малореальні, хіба би Україна зовсім лягла на дно. Їм США з старим Заходом не дозволять забагато шуміти. А при агресії москалів проти члена НАТО інші муситимуть втрутитися.

Швейцарія - це до дупи. Сучасні війни виграють надточні озброєння, безпілотники, супутники стеження, авіація. Ополченці придадуться аж тоді, коли ворог буде біля їхнього дому. Це фактор стримування, але не вирішальний. Інший плюс ополчення - влада мусить враховувати, що народ озброєний. Але ополченця, який вибігає з дому по тривозі і сідає у винищувач, уявити важко :)

Нам головне - відгородитися від кацапів. Там уже можна буде думати.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Украина в НАТО
« Reply #5 : Травня 22, 2014, 11:21:21 23:21 »
1. Я ЗА вступ України в НАТО
2. Я ПРОТИ відновлення ядерного потенціалу України.

Якщо вже на те пішло, то для України набагато корисніше включитись у розробку і виготовлення систем ПРО (а для цього ядерні заряди НЕ ПОТРІБНІ)
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Украина в НАТО
« Reply #6 : Травня 22, 2014, 11:24:07 23:24 »
Нам головне - відгородитися від кацапів. Там уже можна буде думати.
Именно так. Главное послать нах такого "брата" и отгородиться от его "помощи"...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Re: Украина в НАТО
« Reply #7 : Травня 22, 2014, 11:26:18 23:26 »
Україні потрібне саме НАТО, а з ЄС достатньо угоди про асоціацію.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина в НАТО
« Reply #8 : Травня 22, 2014, 11:30:43 23:30 »
Україні НАТО просто життєво необхідне - це дозволило б вирішити всі питання безпеки раз і назавжди.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Украина в НАТО
« Reply #9 : Травня 22, 2014, 11:44:07 23:44 »
У нас есть терки с румынами и мадьярами по территориям.
Второй негатив - консенсус при принятии решений. Опять - те же румыны и мадьяры :smilie7:

И толку с тех терок? Сценарий а-ля Крым там не возможен.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Украина в НАТО
« Reply #10 : Травня 22, 2014, 11:56:18 23:56 »
Имея сумасшедших ватников на границе мы без НАТО просто разоримся на армию.Но деньги то пыль, а вот что делать с нервными клетками у 45 миллионов населения?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Украина в НАТО
« Reply #11 : Травня 23, 2014, 12:18:34 00:18 »
НАТО - єдиний вихід для України. Тьорки з румунами і мадярами з переходом у військову фазу малореальні, хіба би Україна зовсім лягла на дно. Їм США з старим Заходом не дозволять забагато шуміти. А при агресії москалів проти члена НАТО інші муситимуть втрутитися.

Швейцарія - це до дупи. Сучасні війни виграють надточні озброєння, безпілотники, супутники стеження, авіація. Ополченці придадуться аж тоді, коли ворог буде біля їхнього дому. Це фактор стримування, але не вирішальний. Інший плюс ополчення - влада мусить враховувати, що народ озброєний. Але ополченця, який вибігає з дому по тривозі і сідає у винищувач, уявити важко :)

Нам головне - відгородитися від кацапів. Там уже можна буде думати.

+100

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина в НАТО
« Reply #12 : Травня 23, 2014, 01:22:17 01:22 »
А нащо НАТО така радість? Яка тільки собі в шаровари насрати вміє.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина в НАТО
« Reply #13 : Травня 23, 2014, 01:28:50 01:28 »
Хочете я скажу думку майора американської армії Джефрі Холмса, ветерана Ірака і мого сусіда, про українську армію? Чи може хай колега Дрейк мене зразу на місяць забанить? Так от він, сказав коротко - хуєсоси.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Украина в НАТО
« Reply #14 : Травня 23, 2014, 01:31:54 01:31 »
Хочете я скажу думку майора американської армії Джефрі Холмса, ветерана Ірака і мого сусіда, про українську армію? Чи може хай колега Дрейк мене зразу на місяць забанить? Так от він, сказав коротко - хуєсоси.

Если напишите как это слово звучит по английски не забаню :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина в НАТО
« Reply #15 : Травня 23, 2014, 01:34:03 01:34 »
Хочете я скажу думку майора американської армії Джефрі Холмса, ветерана Ірака і мого сусіда, про українську армію? Чи може хай колега Дрейк мене зразу на місяць забанить? Так от він, сказав коротко - хуєсоси.

Если напишите как это слово звучит по английски не забаню :)

cocksuckers, це дослівно

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Украина в НАТО
« Reply #16 : Травня 23, 2014, 01:58:52 01:58 »
Цікаво, а чому в НАТО сказали, що не зможуть захистити Прибалтійськи країни в разі нападу Росії?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Украина в НАТО
« Reply #17 : Травня 23, 2014, 02:01:55 02:01 »
справа ще в тому, що членство в НАТО звузить можливості розкрадання військового бюджету на лівих тендерах і т.д. це при всіх інших позитивних аспектах членства
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Украина в НАТО
« Reply #18 : Травня 23, 2014, 02:19:56 02:19 »
Хочете я скажу думку майора американської армії Джефрі Холмса, ветерана Ірака і мого сусіда, про українську армію? Чи може хай колега Дрейк мене зразу на місяць забанить? Так от він, сказав коротко - хуєсоси.


Хлопче, моє життя склалось так, що я зараз майор резерву USAF. Передай від мене майору Холмсу, що в Іраку chickens & pansies, не кажучи вже про maggots & shitheads, зустрічались на кожному кроці. Cocksuckers & cunt lickers там також були в асортименті, як і усілякі інші stupid dicks... В Іраку не було нічого, чим ветерани могли би пишатись. Сподіваюсь, я ретельно добирав слова пом'якше...

  :fuck:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина в НАТО
« Reply #19 : Травня 23, 2014, 05:04:54 17:04 »
Передам, хоча він напевно і так в курсі. Не думаю що це змінить його оцінку боєздатності української армії  :)

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Украина в НАТО
« Reply #20 : Травня 23, 2014, 05:07:55 17:07 »
Без НАТО нам труба.Вы ,будьте реалистами,и посмотрите на эту страну.Какой на хер для нее может быть нейтралитет?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Украина в НАТО
« Reply #21 : Травня 23, 2014, 05:09:52 17:09 »
справа ще в тому, що членство в НАТО звузить можливості розкрадання військового бюджету на лівих тендерах і т.д. це при всіх інших позитивних аспектах членства
100500. В позитивних моментах -НАТО і корупція поняття малосумісні.
Батя, мы стараемся ...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина в НАТО
« Reply #22 : Травня 23, 2014, 05:13:32 17:13 »
Без НАТО нам труба.Вы ,будьте реалистами,и посмотрите на эту страну.Какой на хер для нее может быть нейтралитет?

Це ясно, просто треба думати над внеском України в колективну безпеку, а не лише чекати що НАТО захистить.

І ще раз підкреслю. Свій діамант - Севастопольску Військово-Морську базу Україна здала просто без боя. Як і весь Крим.   

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Украина в НАТО
« Reply #23 : Травня 23, 2014, 05:20:07 17:20 »
НАТО - єдиний вихід для України. Тьорки з румунами і мадярами з переходом у військову фазу малореальні, хіба би Україна зовсім лягла на дно. Їм США з старим Заходом не дозволять забагато шуміти. А при агресії москалів проти члена НАТО інші муситимуть втрутитися.

Швейцарія - це до дупи. Сучасні війни виграють надточні озброєння, безпілотники, супутники стеження, авіація. Ополченці придадуться аж тоді, коли ворог буде біля їхнього дому. Це фактор стримування, але не вирішальний. Інший плюс ополчення - влада мусить враховувати, що народ озброєний. Але ополченця, який вибігає з дому по тривозі і сідає у винищувач, уявити важко :)

Нам головне - відгородитися від кацапів. Там уже можна буде думати.

+100500
... і хай Росія згине як держава

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Украина в НАТО
« Reply #24 : Травня 23, 2014, 05:30:17 17:30 »
НАТО безперечно, дуже позитивна річ. Нові стандарти озброєнь, сучасна ситема підготовки, нові методи і підходи до
ведення війн, розробка нормальної воєнної доктрини для України і т.д.

Але нажаль, поки що дуже багато живих совків, яким роки вбивали в голову думку, що НАТО це вороги і зробили з нього пугало. Треба два-три роки нормальної просвітницької роботи, щоб хоча б попробувати змінити ситуацію.

БЮТ, який говорить про референдум на 15 червня про вступ до НАТО, просто похоронить цю ідею на десятиліття.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18308
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Украина в НАТО
« Reply #25 : Травня 23, 2014, 05:42:10 17:42 »
Однозначно ЗА!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Украина в НАТО
« Reply #26 : Травня 23, 2014, 05:54:22 17:54 »
НАТО безперечно, дуже позитивна річ. Нові стандарти озброєнь, сучасна ситема підготовки, нові методи і підходи до
ведення війн, розробка нормальної воєнної доктрини для України і т.д.

Але нажаль, поки що дуже багато живих совків, яким роки вбивали в голову думку, що НАТО це вороги і зробили з нього пугало. Треба два-три роки нормальної просвітницької роботи, щоб хоча б попробувати змінити ситуацію.

БЮТ, який говорить про референдум на 15 червня про вступ до НАТО, просто похоронить цю ідею на десятиліття.

Совки нехай стулять пельку. А вступати в НАТО можна і без референдумів  :smilie7:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: Украина в НАТО
« Reply #27 : Травня 23, 2014, 06:00:34 18:00 »
Без НАТО нам труба.Вы ,будьте реалистами,и посмотрите на эту страну.Какой на хер для нее может быть нейтралитет?

Це ясно, просто треба думати над внеском України в колективну безпеку, а не лише чекати що НАТО захистить.

І ще раз підкреслю. Свій діамант - Севастопольску Військово-Морську базу Україна здала просто без боя. Як і весь Крим.
За все потрібно платити, за зміну орієнтації зі Сходу на Захід - також. Вважайте Крим зі всіма його принадами саме такою платою. Зараз НАТО може отримати Україну (правда, без Криму) в якості союзника (і навіть більше). А раніше воно мало всю Україну (з Кримом) як номінального противника. Це і був би (а частково вже і є) величезний внесок України в безпеку на європейському ТВД.

Щодо якості ЗСУ, то, безумовно, це не армія США чи Німеччини. Але якість національних збройних сил цілого ряду країн-членів навряд чи краща. До того ж, як показує досвід АТО, українці дуже швидко адаптуються до небезпеки, ведуть себе дуже мужньо, масово не бояться ризикувати життям. Не знаю, можливо це прояви української ментальності, можливо в Україні вартість життя відчутно менша. Але зараз знайти на Заході людей, готових безплатно ризикувати життям (а наші ризикують фактично безплатно!), практично неможливо. Так що при відповідних зусиллях і фінансуванні, натівських інструкторах і т.і. українська армія може стати однією з елітних армій НАТО, бо вона має головне - людей, які хоч і не вміють, але внітрішньо готові воювати.
« Останнє редагування: Травня 23, 2014, 06:03:04 18:03 від Tide »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина в НАТО
« Reply #28 : Травня 23, 2014, 07:56:38 19:56 »
Без НАТО нам труба.Вы ,будьте реалистами,и посмотрите на эту страну.Какой на хер для нее может быть нейтралитет?

Це ясно, просто треба думати над внеском України в колективну безпеку, а не лише чекати що НАТО захистить.

І ще раз підкреслю. Свій діамант - Севастопольску Військово-Морську базу Україна здала просто без боя. Як і весь Крим.
За все потрібно платити, за зміну орієнтації зі Сходу на Захід - також. Вважайте Крим зі всіма його принадами саме такою платою. Зараз НАТО може отримати Україну (правда, без Криму) в якості союзника (і навіть більше). А раніше воно мало всю Україну (з Кримом) як номінального противника. Це і був би (а частково вже і є) величезний внесок України в безпеку на європейському ТВД.

Щодо якості ЗСУ, то, безумовно, це не армія США чи Німеччини. Але якість національних збройних сил цілого ряду країн-членів навряд чи краща. До того ж, як показує досвід АТО, українці дуже швидко адаптуються до небезпеки, ведуть себе дуже мужньо, масово не бояться ризикувати життям. Не знаю, можливо це прояви української ментальності, можливо в Україні вартість життя відчутно менша. Але зараз знайти на Заході людей, готових безплатно ризикувати життям (а наші ризикують фактично безплатно!), практично неможливо. Так що при відповідних зусиллях і фінансуванні, натівських інструкторах і т.і. українська армія може стати однією з елітних армій НАТО, бо вона має головне - людей, які хоч і не вміють, але внітрішньо готові воювати.


Зрілий і солідний підхід. Плюсую карму   

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Украина в НАТО
« Reply #29 : Травня 23, 2014, 08:16:54 20:16 »
Без НАТО нам труба.Вы ,будьте реалистами,и посмотрите на эту страну.Какой на хер для нее может быть нейтралитет?

Це ясно, просто треба думати над внеском України в колективну безпеку, а не лише чекати що НАТО захистить.

І ще раз підкреслю. Свій діамант - Севастопольску Військово-Морську базу Україна здала просто без боя. Як і весь Крим.
За все потрібно платити, за зміну орієнтації зі Сходу на Захід - також. Вважайте Крим зі всіма його принадами саме такою платою. Зараз НАТО може отримати Україну (правда, без Криму) в якості союзника (і навіть більше). А раніше воно мало всю Україну (з Кримом) як номінального противника. Це і був би (а частково вже і є) величезний внесок України в безпеку на європейському ТВД.

Щодо якості ЗСУ, то, безумовно, це не армія США чи Німеччини. Але якість національних збройних сил цілого ряду країн-членів навряд чи краща. До того ж, як показує досвід АТО, українці дуже швидко адаптуються до небезпеки, ведуть себе дуже мужньо, масово не бояться ризикувати життям. Не знаю, можливо це прояви української ментальності, можливо в Україні вартість життя відчутно менша. Але зараз знайти на Заході людей, готових безплатно ризикувати життям (а наші ризикують фактично безплатно!), практично неможливо. Так що при відповідних зусиллях і фінансуванні, натівських інструкторах і т.і. українська армія може стати однією з елітних армій НАТО, бо вона має головне - людей, які хоч і не вміють, але внітрішньо готові воювати.

 :smiley24: