Автор Тема: На що сподіватися після виборів?  (Прочитано 738 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
На що сподіватися після виборів?
« : Травня 25, 2014, 01:10:03 01:10 »
Порох змінить Авакова, Мохніцького, і подібних? Він, як я розумію, навіть при бажанні цього змінити не може. Треба воля Сєні і Ради.

Чи я щось пропустив? Бо вже запутався в наших конституціях і повноваженнях Президента.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #1 : Травня 25, 2014, 01:12:49 01:12 »
Знайшов картинку



тобто замінити зрадників можна лише через Раду.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #2 : Травня 25, 2014, 01:13:25 01:13 »
Порох змінить Авакова, Мохніцького, і подібних? Він, як я розумію, навіть при бажанні цього змінити не може. Треба воля Сєні і Ради.

Чи я щось пропустив? Бо вже запутався в наших конституціях і повноваженнях Президента.

Не думаю. Он не может их менять, на сколько я помню. Вспомните Ющенко и все его мытарства по замене Генпрокурора.  Это только Раду переизбирать. У преза, если мне память не изменяет только СБУ РНБО и Министр обороны
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #3 : Травня 25, 2014, 01:13:52 01:13 »
Прокурора может поменять и оборону. А Авакова нет.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #4 : Травня 25, 2014, 01:16:55 01:16 »
Якщо обіпреться на Майдан, зРАДА спочатку проголосує як треба, а потім розпуститься. Не обіпреться - тоді він такий самий, як і решта. Я просто поставлю знак рівняння між ним, тварюкою Улею та Овочем. Рухатимемось далі. Україна понад усе, персоналії політиканів - ніщо.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #5 : Травня 25, 2014, 01:19:15 01:19 »
Навіть якщо щось Порох і буде щось робити, все заблокує зРада. Тому війна на дамбасі ще на довго.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #6 : Травня 25, 2014, 01:21:42 01:21 »
Якщо обіпреться на Майдан, зРАДА спочатку проголосує як треба, а потім розпуститься. Не обіпреться - тоді він такий самий, як і решта. Я просто поставлю знак рівняння між ним, тварюкою Улею та Овочем. Рухатимемось далі. Україна понад усе, персоналії політиканів - ніщо.

В найкращому випадку, порахують (вручну) за тиждень, інагурація, -днів 10 від виборів.
Наступне засідання зРади 29-го, але це ще без Президента, нехай зберуться ще числа 10-го червня. Чи відбудеться все блискавчно одразу в день інагурації? Не думаю. Пару днів на тьорки, бо назбирати голосів на звільнення цих не проблема, а от призначити УКРАЇНЦІВ буде важко. Тобто очікувати на нових силовиків і на НС в лугандоні раніше середини червня не приходиться. І це найшивдше, що можливо.

Херові справи з часом. А ще є сука косата, яка палки буде не те що вставляти, вона лопне, але не відпустить.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #7 : Травня 25, 2014, 01:26:54 01:26 »
Якщо обіпреться на Майдан, зРАДА спочатку проголосує як треба, а потім розпуститься. Не обіпреться - тоді він такий самий, як і решта. Я просто поставлю знак рівняння між ним, тварюкою Улею та Овочем. Рухатимемось далі. Україна понад усе, персоналії політиканів - ніщо.

В найкращому випадку, порахують (вручну) за тиждень, інагурація, -днів 10 від виборів.
Наступне засідання зРади 29-го, але це ще без Президента, нехай зберуться ще числа 10-го червня. Чи відбудеться все блискавчно одразу в день інагурації? Не думаю. Пару днів на тьорки, бо назбирати голосів на звільнення цих не проблема, а от призначити УКРАЇНЦІВ буде важко. Тобто очікувати на нових силовиків і на НС в лугандоні раніше середини червня не приходиться. І це найшивдше, що можливо.

Херові справи з часом. А ще є сука косата, яка палки буде не те що вставляти, вона лопне, але не відпустить.


Так. Лише додам, що тварюка Уля будь-що намагається не допустити перемоги Пороха в першому турі. Виведення з ладу системи ЦВК - один з кроків в цьому напрямку. І будуть ще і ще завтра і при підрахунку.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #8 : Травня 25, 2014, 01:31:22 01:31 »
Якщо екстраполювати результати АТО ще на місяць наперед, то ситуація взагалі просто ахова.
Не кажучи вже про те, що такого АТО країна довго тупо не витримає.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46483
  • Never give in!
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #9 : Травня 25, 2014, 01:39:05 01:39 »
Потрібні нестандартні рішення. Крім Ляшка на них ніхто нездатний.
If you are going through hell, keep going.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #10 : Травня 25, 2014, 01:40:52 01:40 »
Если будет Майдан, то уже песнопений не будет. Сразу  к Раде и выносить всех. Там нет нормальных.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #11 : Травня 25, 2014, 01:43:35 01:43 »
Потрібні нестандартні рішення. Крім Ляшка на них ніхто нездатний.
Ну, з приводу "нестандартності" згоден. А от чи будуть вони ефективні, велике питання.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Re: На що сподіватися після виборів?
« Reply #12 : Травня 25, 2014, 01:49:46 01:49 »
Потрібні нестандартні рішення. Крім Ляшка на них ніхто нездатний.

На ФУПе сделали классное предложение - выбрать Ляшко спикером.  :smilie1:
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются