Автор Тема: У мене просто фізична відраза до всього російського  (Прочитано 4790 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Мені німці подобаються. Скажімо, їхнє кіндер, кюхе, кірхе для жінок. Все чітко і просто, і на цьому базисі можна будувати міцну та здорову націю, що твердо стоїть на землі.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Так это заразно наверное. Вчера отметил, что флешка в машине уже с месяц не востребована. Там и приспособленцев то рашистских нет. БГ, наутилус,  кипелов, шевчук. А все равно не хочется слушать. Поэтому перешел на классику и сделал подборку хитов своей молодости  :smilie5: типа Snap, DM, Roxette, 2unlimited, metallica, aerosmith, bon jovi. Даже Ace of base сейчас лучше воспринимается чем ватное говно.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
сьогодні фінал ЧС хокей, буду вболівати за фінів, ось така фігня малята

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
У мене ще з дитинства ідиосинкразія. Комусь здасться дивним, але значну роль у несприйнятті всього російського зіграла російська класична література. Якісь неперервні страждання навколо незрозумілої херні. В той час як є прості та вічні цінності, які завжди будуть актуальні та всім нормальним народам слугують якорем - сім'я, дім, робота, батьківщина. Саме відсутність в російській культурі цих простих та вічних цінностей робить їх обісцяними мессіанцями, які вічно лізуть до всіх, і яких хочеться просто поставить до стінки та розстрілять нахуй, щоб не заважали нормальним народам жить.

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:
« Останнє редагування: Травня 25, 2014, 11:14:51 11:14 від Loge »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Тобі просто не вистачає спілкування з нормальними росіянами. Я тут спілкуюсь з одним, який непримиренний ворог Путіна. Він з великими сподіваннями слідкує за подіями в Україні. У мене відрази нема.
Ключове слово - "я тут", друже Юкі. В мене ТУТ також в друзях 2 росіянина, цілком нормальні. Нормальні - бо ТУТ. ТУТ - бо нормальні.

Вам поталанило, бо серед громадян США російського походження дивовижно високий відсоток прихильників Путіна. І не лише серед люмпенізованих лузерів, а й серед більш-менш успішної університетської професури. Починаю вже вірити, що росіяни таки мають 47-му хромосому...
Прчиому включно з нобелівськими лауреатами.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Все российские єстрадньіе певцьі поют про  любовь-дружбу-про вечное и человечное,....а реально поддерживают циничньіх убийц и террористов, включая своего недуховного лидера путина......На концертах заглядьівают преданно зрителям в глаза, а в жизни приветствуют убийц того самого зрителя....А чтобьі совесть не мучила--внушают себе, что єто не зритель, єто фашист.....Не можу їх слухати, не хочу на них дивитися....

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
У мене теж: не можу слухати рос.язик, особливо, коли ним починають калякати явні українці, я їх просто ненавиджу - виїхало з села на півтора дня і вже забуло українську!  На похоронах  своєї подруги зустрілася з її сином, якого знала ще маленьким. Він  живе  в Москві, там же одружився.  І на цих же похоронах не соромлячись оголосив - я вже забув українську мову! Як я розлютилася, незважаючи на похорон, сказала йому все, що думаю про нього!  Може, в наших таких непам"ятливих українців спрацює цей людський закон    про  несприйняття ворожої  нації, як колись спрацювало в москалів вторгнення Наполеона!  А  то ж аристократія Росії  не любила рос.язик, а тільки парле ву франсе!  Після цієї рашистської війни буде видно хто громадянин УкраЇни! А ви помітили як говорить Тимошенко - пазіція, нация, всьо пропало, не українка вона!

Так. Це що що таке? Я цю месагу не писав  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Все российские єстрадньіе певцьі поют про  любовь-дружбу-про вечное и человечное,....а реально поддерживают циничньіх убийц и террористов, включая своего недуховного лидера путина......На концертах заглядьівают преданно зрителям в глаза, а в жизни приветствуют убийц того самого зрителя....А чтобьі совесть не мучила--внушают себе, что єто не зритель, єто фашист.....Не можу їх слухати, не хочу на них дивитися....

+ :smiley24:

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Я перестала відповідати російською будь-де. Не купую книги рос. ( пресу то вже давно тільки українську)
Ну, в мене з російськими книжками й до цього були проблеми. Читаю — а подумки перекладаю текст українською. І просто нічого з цим не вдію. Раніше, щоб позбутися цієї навязливої манії, примушував себе говорити російською, думати російською, на формух писав винятково російською... Ні, я не манкурт, просто була нагальна потреба володіти чистою російською мовою, без вкраплень українізмів.
Та зрештою я на це забив. Тепер, коли доводиться щось писати літературною російською, спершу формулюю думку українською (або суржиком), а потім роблю "чіста русскій" переклад.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
+1
но согласитесь, пановэ, что это ненормально
надеюсь со временем попустит
ігнор Квант

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Ця метаморфоза зі мною відбулася десь в році 2005 -му . Причому незалежно від подій в Украіні . Якось ми розговорились на роботі,  щодо літератури культур- мультур , типовий джентельменський набір Tolstoy Nabokoff Dostoevsky .... Я кажу , що там ще такий Гоголь є - батько російськоі' прози .... Звичайно що ніхто ні про якого Гоголя не чув , тому одна дівчина десь " нарила" двох томник англійською . Читали всі по черзі , ну і теж прочитав . Потім так покрутив цю книжку , хмикнув і вирішив перечитати російською . Ось від цього моменту я почав розуміти що щось тут не так . Потім почав перечитувати Короленка , Куприна , Буніна , Пушкіна ( прозу ) - кидав на половині ( Пікову Даму навіть перші глави не добив ) Зрозумів що Достоєвського я навіть читати і не намагатимусь .
Звичайно,  що пояснення я пробував знайти , але зупинився на банальному - я виріс з  " короткіх штанішек " російськоі художньоі літератури .
Реальна ж причина скоріш полягала в тому , що я був відлучений від " російського  медійного і культурного простору " на довгий час . Я не слухав російськоі  музики , не читав російських газет не дивився ТБ , не мав російськомовних друзів ітд . Це було не спеціально , просто якось на той час склалось життя що все це " випало " з культурних обріів .
 У 2006 році поіхав на зустріч однокласників , після " офіційноі' " частини посиділи в барі , поговорили "за жизнь " , поросходились . Моя шкільна подруга ( перше кохання ) сказала , що в мене чужий погляд і жахливий акцент . Я зрозумів , я став " нєвозвращєнцем" .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

а я вже ненавиджу Бумеранга, бо він завжди повертається з одними і тими ж постами.  :smiley14:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9417
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
+1
но согласитесь, пановэ, что это ненормально
надеюсь со временем попустит

Може й попустить....бо ми в цьому році збиралися відвідати родичів у 2 містах Росії, але зараз про це я навіть думати не можу.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

 У 2006 році поіхав на зустріч однокласників , після " офіційноі' " частини посиділи в барі , поговорили "за жизнь " , поросходились . Моя шкільна подруга ( перше кохання ) сказала , що в мене чужий погляд і жахливий акцент . Я зрозумів , я став " нєвозвращєнцем" .

це так, у людей, які живуть на Захід від укр-польського кордону, дійсно інший погляд. ЦЕ стосується усіх моїх знайомих, від Варшави до Калфорнії

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

це так, у людей, які живуть на Захід від укр-польського кордону, дійсно інший погляд. ЦЕ стосується усіх моїх знайомих, від Варшави до Калфорнії

Тоді мене це вразило , бо якихось фізичних метаморфозів я за собою не спостерігав , а по-друге мені ця " теорія погляду " була невідома , бо по форумах я до 2006 року не лазив .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

це так, у людей, які живуть на Захід від укр-польського кордону, дійсно інший погляд. ЦЕ стосується усіх моїх знайомих, від Варшави до Калфорнії

Тоді мене це вразило , бо якихось фізичних метаморфозів я за собою не спостерігав , а по-друге мені ця " теорія погляду " була невідома , бо по форумах я до 2006 року не лазив .

Тілько от до відрази до руссо-світу це немає ніякого відношення. Це границя поділу совок-захід. Зрештою, ви й самі знаєте.

Offline Fancier

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Зі мною останнім часом відбулася метаморфоза - я не можу спілкуватися з русскімі, не можу читати русскую літєратуру, дивитися русскоє кіно. Взагалі не сприймаю Росію як щось таке, що варте уваги і цікавості. Я навіть не можу взяти до рук мого улюбленого Івана Буніна. Я не можу слухати Висоцького, хоча його “Охота на волков“ лунала в моєму авті доволі часто. Я перестав наспівувати романси типу “Ямщік нє гоні лошадєй“. Я взагалі перестав розрізняти русскіх людєй - вони всі злилися переді мною в безлику масу божевільних і жорстоких дегенератів.

Можливо тепер я розумію як змінилося сприйняття німців тими євреями, які пережили Варшавське гетто. В тому, що я сприймаю росіян так само, як вищезгадані євреї сприймали німців, моєї вини нема. Винні вони - росіяни. Не кажіть мені, що вони різні, і що серед них є нормальні. Я це можу розумом спийняти, але на емоційному рівні - вони всі лежать під склом у мавзолеї.
 :smilie2: :smilie2: :smilie2:

так нацизм и зарождается в голове,когда не ненавидят  конретно кого-то,а целые страны,пусть они (точнее их верушка)трижды уроды
« Останнє редагування: Травня 25, 2014, 12:37:50 12:37 від Fancier »

Offline ФанатФУПа

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
Вчера у соседей предложили кофе,  сначала согласился,  а как достали ЯкобзМонарх что то покоробило и пришлось вежливо отказаться...

якобз випускає крафт-фудз. Вони у Львові фабрику мають. Світоч їхній теж. А кава завезена?

хоча я її не п"ю з смакових вподобань, але цікаво.

Якобз Монарх - код швейцарський. Вироблено - Росія, розфасовано - Україна. Міжнаціональний концерн. Що робити?  З дешевих це єдина більш-менш нормальна кава розчинна.  :smilie11:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Зі мною останнім часом відбулася метаморфоза - я не можу спілкуватися з русскімі, не можу читати русскую літєратуру, дивитися русскоє кіно. Взагалі не сприймаю Росію як щось таке, що варте уваги і цікавості. Я навіть не можу взяти до рук мого улюбленого Івана Буніна. Я не можу слухати Висоцького, хоча його “Охота на волков“ лунала в моєму авті доволі часто. Я перестав наспівувати романси типу “Ямщік нє гоні лошадєй“. Я взагалі перестав розрізняти русскіх людєй - вони всі злилися переді мною в безлику масу божевільних і жорстоких дегенератів.

Можливо тепер я розумію як змінилося сприйняття німців тими євреями, які пережили Варшавське гетто. В тому, що я сприймаю росіян так само, як вищезгадані євреї сприймали німців, моєї вини нема. Винні вони - росіяни. Не кажіть мені, що вони різні, і що серед них є нормальні. Я це можу розумом спийняти, але на емоційному рівні - вони всі лежать під склом у мавзолеї.
 :smilie2: :smilie2: :smilie2:

так нацизм и зарождается в голове,когда не ненавидят  конретно кого-то,а целые страны,пусть они (точнее их верушка)трижды уроды

Напишіть це своїм руским друзям, які зараз окупували мою країну і вбивають моїх співгромадян.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Вчера у соседей предложили кофе,  сначала согласился,  а как достали ЯкобзМонарх что то покоробило и пришлось вежливо отказаться...

якобз випускає крафт-фудз. Вони у Львові фабрику мають. Світоч їхній теж. А кава завезена?

хоча я її не п"ю з смакових вподобань, але цікаво.

крафт-фудз і Нестлє - це одне і теж? Бо Світоч - це Нестлє. А крафт-фудз- це Корона.


Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
У мене онук 2-річний. Дуже полюбляє , коли йому читають книжечки. Але проблема знайти украіномовну літературу для малечі у нас в Сумах.  Чуковськог перечитяли майже всього, Барто також. Помітила, що мені стало важко читати йому російською.   Не повертається язик. Прозу переводжу на украінську, а віршики складно. Та і він багато чого вже сам розповідає російською. Отака проблема.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Тілько от до відрази до руссо-світу це немає ніякого відношення. Це границя поділу совок-захід. Зрештою, ви й самі знаєте.

Може в мене тоді щось інше . Відрази спеціальноі в мене немає , просто перестала цікавити та дійсність і культура . Це як немає  жодного бажання слухати " Радіо Тірана " ( та ще й щоденно )  , або дивитись хит - парад Бангладешу .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
я до кацапів ставлюсь спокійно... коли не бачу і не чую))

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
У мене онук 2-річний. Дуже полюбляє , коли йому читають книжечки. Але проблема знайти украіномовну літературу для малечі у нас в Сумах.  Чуковськог перечитяли майже всього, Барто також. Помітила, що мені стало важко читати йому російською.   Не повертається язик. Прозу переводжу на украінську, а віршики складно. Та і він багато чого вже сам розповідає російською. Отака проблема.

Не в мові проблема ( хоча є досить потужні н'юанси ) . Всі ці Чуйковські і Барто насправді є духовною отрутою . Це полегшена форма Бонч-Бруєвича " Лєнін і Пєчнік "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
У мене онук 2-річний. Дуже полюбляє , коли йому читають книжечки. Але проблема знайти украіномовну літературу для малечі у нас в Сумах.  Чуковськог перечитяли майже всього, Барто також. Помітила, що мені стало важко читати йому російською.   Не повертається язик. Прозу переводжу на украінську, а віршики складно. Та і він багато чого вже сам розповідає російською. Отака проблема.

Не в мові проблема ( хоча є досить потужні н'юанси ) . Всі ці Чуйковські і Барто насправді є духовною отрутою . Це полегшена форма Бонч-Бруєвича " Лєнін і Пєчнік "


перегинати палку не треба, чайсковскі та достоєвські навіть піндоси - ідеологічні супротивники оцінюють

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Вчера у соседей предложили кофе,  сначала согласился,  а как достали ЯкобзМонарх что то покоробило и пришлось вежливо отказаться...

якобз випускає крафт-фудз. Вони у Львові фабрику мають. Світоч їхній теж. А кава завезена?

хоча я її не п"ю з смакових вподобань, але цікаво.

крафт-фудз і Нестлє - це одне і теж? Бо Світоч - це Нестлє. А крафт-фудз- це Корона.

Так. Помилився. Корона, а не Світоч. Але питання в якобз.Чому його записали в москальський?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Вчера у соседей предложили кофе,  сначала согласился,  а как достали ЯкобзМонарх что то покоробило и пришлось вежливо отказаться...

якобз випускає крафт-фудз. Вони у Львові фабрику мають. Світоч їхній теж. А кава завезена?

хоча я її не п"ю з смакових вподобань, але цікаво.

крафт-фудз і Нестлє - це одне і теж? Бо Світоч - це Нестлє. А крафт-фудз- це Корона.

Так. Помилився. Корона, а не Світоч. Але питання в якобз.Чому його записали в москальський?
глобалізація, сер...

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Я, имею силу воли. Меня тошнит от России. АЄОА. Я русскоговорящий украинский националист (РУН). Нам предстоит долгая борьба и, поэтому, я наоборот, оттачиваю свой русский язык. Я очень хочу убрать свой южнорусский говор. Кто смотрел «В августе 44-го» - поймёт. Нашим оружием должно стать – «слово, яд и стилет». Необходимо занимать как можно высшие должности, собирать информацию, саботировать мероприятия, врагов, если есть возможность – устранять физически. Прочь мораль и розовые сопли. Мой пример - Щтирлец. Зная русский язык, понимая русских и ненавидя их – ВЫ ПРИНЕСЁТЕ БОЛЬШЕ ПОЛЬЗЫ УКРАИНЕ, ЧЕМ ПРОСТО перегорать внутри.
СЛАВА УКРАЇНІ.
No money No honey

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

Він же не дурень і сам це розуміє. Гадаю, буде просувати ідею  Української Помісної Церкви. Його ж у МП не кацапи цікавлять, а канонічність.