Автор Тема: Коментар від ВО Свобода  (Прочитано 2569 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Коментар від ВО Свобода
« : Травня 25, 2014, 11:25:23 23:25 »
Руслан Андрійко
Рідні мої українці... Ми обрали президента олігарха, батька-засновника партії регіонів та міністра азірова. Реванш Партії Регіонів після Революції Гідності наступив так швидко. Якщо данні екзітполу бодай частково підтвердяться, значить ми ще не готові жити в нормальній країні. Єдине що мене радує в цьому екзитполі, це те що президентом не став Ляшко. Бо гірше президента зека може бути лише президент ПІДОР. Я уявляю як би з нас тоді сміялись в світі:::
- ви українець? а то це у вас президент підор, що брав в рот у Борі?...
Мені подобається3413
дві години тому


http://vk.com/id6659181

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #1 : Травня 25, 2014, 11:26:35 23:26 »
Свобода завжди відзначалася невмінням гідно програвати

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #3 : Травня 25, 2014, 11:26:46 23:26 »
Принагідно Вітаю Олега Ярославовича з почесним дев`ятим місцем.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1633
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #4 : Травня 25, 2014, 11:27:00 23:27 »
Сволоті показали її місце під плінтусом.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #5 : Травня 25, 2014, 11:27:38 23:27 »
Це не коментар, це вже істерика. Може, в них ПМС?
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #6 : Травня 25, 2014, 11:27:47 23:27 »
Вова Морда и Пупс провели неуспешное IPO. Свобода гудбай.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #7 : Травня 25, 2014, 11:28:21 23:28 »
Кал  :smiley23:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #8 : Травня 25, 2014, 11:28:37 23:28 »
 :fp

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #9 : Травня 25, 2014, 11:29:28 23:29 »
Руслан Андрійко
Рідні мої українці... Ми обрали президента олігарха, батька-засновника партії регіонів та міністра азірова. Реванш Партії Регіонів після Революції Гідності наступив так швидко. Якщо данні екзітполу бодай частково підтвердяться, значить ми ще не готові жити в нормальній країні. Єдине що мене радує в цьому екзитполі, це те що президентом не став Ляшко. Бо гірше президента зека може бути лише президент ПІДОР. Я уявляю як би з нас тоді сміялись в світі:::
- ви українець? а то це у вас президент підор, що брав в рот у Борі?...

Мені подобається3413
дві години тому


http://vk.com/id6659181


Це офіційний коментар, чи особиста позиція ?  :shuffle:

Взагалі, нічого дивного та неочікуваного для мене немає. Навіть Юлька вміє програвати краще, ніж ВО "Свобода"...

Я собі уявляю, які будуть їхні коментарі після їхнього провалу на наступних виборах до ВР....

Політична бульбашка у вигляді "ВО Свобода" луснула в нас просто на очах...

P.S. До речі, про "підара". На думку Богословської, радикальни електорат "Свободи" перейшов саме до Ляшка.... :smilie7: :shuffle:
« Останнє редагування: Травня 25, 2014, 11:32:43 23:32 від Ronin »

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #10 : Травня 25, 2014, 11:29:45 23:29 »
Народ забув, як брат Тягнибока пиляв секцію паркана  :lol:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #11 : Травня 25, 2014, 11:31:42 23:31 »
Хєр яка. Про пороха ше можна зрозуміти, але на ляшка зараз наїжджати, коли він робить те. що кагбе очікували від самої свободи - то верх наглості

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #12 : Травня 25, 2014, 11:31:45 23:31 »
щирий українець срає пости на ФСБешному вконтакте, сюр бля

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #13 : Травня 25, 2014, 11:31:50 23:31 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #14 : Травня 25, 2014, 11:31:54 23:31 »
ну найбільшими підорами виявилась якраз свобода. щось на сході їхніх лідерів не видно і на майдані лише закликали не піддаватись. але воювати з вітряками - тут вони перші.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #15 : Травня 25, 2014, 11:31:56 23:31 »
Свобода завжди відзначалася невмінням гідно програвати

Потрібно розділяти патріотів - членів та прихильників ВОС, та її "зажравшуюся" верхівку, на кшталт тягнибока, махніцького, сех та інш.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #16 : Травня 25, 2014, 11:33:41 23:33 »
2 % після майдану, Ющенко царь виходить, з 3-а :gigi:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #17 : Травня 25, 2014, 11:36:06 23:36 »
Потрібно розділяти патріотів - членів та прихильників ВОС, та її "зажравшуюся" верхівку, на кшталт тягнибока, махніцького, сех та інш.

Ми якраз розділяємо - принаймі усі притомні люди, які прекрасно розуміють, що відбулось. Повторюю в сотий раз - в Україні величезний попит на сучасну національно-свідому  праву партію, їй буде гарантовано мінімум 10-15% відсотків на любих виборах !

Якби рядові члени "Свободи" мали механізми впливу на своїх "фюрерків", то у "Свободи" був би шанс, а так....  :smilie2:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #18 : Травня 25, 2014, 11:36:29 23:36 »
2 % після майдану, Ющенко царь виходить, з 3-а :gigi:

У Ющенка в 2010-му було 5,45 %  :smilie3:

Offline Ромашка

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Стать: Чоловіча
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #19 : Травня 25, 2014, 11:37:13 23:37 »
Коментар Андрія Іллєнка, з ФБ.
Цитувати
Перш за все. Дякую всім тим, хто підтримав "Свободу" до Київради і мене на міського голову. По Київраді по наших даних ми маємо вийти на друге місце. На фоні зливи лайна на партію і природного зменшення рейтингу через входження до влади - це сильний результат.

По меру - дякую за підтримку особливо. Бо у 26 років без грошей, без жодного бігборду і телеролику набрати навіть той результат, який дають екзит-поли - це дуже вагомо. Хоча я впевнений, що буде більше.

По-друге. У нас зараз іде заруба по мажоритарках. Наші багато де виграють - треба втримати результат. Зокрема, Левченко стопудово виграє по Татарці.

По-третє. Не варто оцінювати партійний рейтинг по результату на президентських виборах. Наш виборець цього разу пішов голосувати за перший тур. А от партійний рейтинг показала Київрада.

Так що боротьба триває. А от у Київраді ми їм покажемо) вибори то в Києві знову вже через рік)

Offline KOITYC

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 33
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #20 : Травня 25, 2014, 11:40:11 23:40 »
Кстати в Киевраде по партиям у Свободы третье место с 7,7%.

А вот у Матькивщины только пятое с 4,7  :smiley24:

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #21 : Травня 25, 2014, 11:40:28 23:40 »
Коментар Андрія Іллєнка, з ФБ.
Цитувати
Перш за все. Дякую всім тим, хто підтримав "Свободу" до Київради і мене на міського голову. По Київраді по наших даних ми маємо вийти на друге місце. На фоні зливи лайна на партію і природного зменшення рейтингу через входження до влади - це сильний результат.

По меру - дякую за підтримку особливо. Бо у 26 років без грошей, без жодного бігборду і телеролику набрати навіть той результат, який дають екзит-поли - це дуже вагомо. Хоча я впевнений, що буде більше.

По-друге. У нас зараз іде заруба по мажоритарках. Наші багато де виграють - треба втримати результат. Зокрема, Левченко стопудово виграє по Татарці.

По-третє. Не варто оцінювати партійний рейтинг по результату на президентських виборах. Наш виборець цього разу пішов голосувати за перший тур. А от партійний рейтинг показала Київрада.

Так що боротьба триває. А от у Київраді ми їм покажемо) вибори то в Києві знову вже через рік)

Десь вiн правий. Люди чітко показали рейтинг тягнибока та рейтинг списку ВОС.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #22 : Травня 25, 2014, 11:43:07 23:43 »
ну найбільшими підорами виявилась якраз свобода. щось на сході їхніх лідерів не видно і на майдані лише закликали не піддаватись. але воювати з вітряками - тут вони перші.

А от це вже вибачте брехня
Майдан вистояв в тому числі завдяки злагодженій та чіткій роботі структур свободи
20 свободівців було вбито на Грушевського.
Будьте людьми нормальними
А не зграєю брехунів
Тягнибок отримав свій власний рейтинг, а не оцінку Свободи взагалі

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #23 : Травня 25, 2014, 11:43:33 23:43 »
Кстати в Киевраде по партиям у Свободы третье место с 7,7%.

А вот у Матькивщины только пятое с 4,7  :smiley24:


с такими каментами русланов андрейков жалею, что не отговорил голосовать за Свободу нескольких своих знакомых

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #24 : Травня 25, 2014, 11:48:01 23:48 »
ну найбільшими підорами виявилась якраз свобода. щось на сході їхніх лідерів не видно і на майдані лише закликали не піддаватись. але воювати з вітряками - тут вони перші.

А от це вже вибачте брехня
Майдан вистояв в тому числі завдяки злагодженій та чіткій роботі структур свободи
20 свободівців було вбито на Грушевського.
Будьте людьми нормальними
А не зграєю брехунів
Тягнибок отримав свій власний рейтинг, а не оцінку Свободи взагалі

 :smiley24:
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #25 : Травня 25, 2014, 11:56:21 23:56 »
Насправді вибори для Свободи не провальні. В Київраду доволі пристойний результат на президентських більше, ніж Ярош (а це єдине за що там можна було боротися).
Правда я й досі не розумію для чого Тягнибок чи Ярош балтувалися на президента. Їх результати завжди будуть меншими, ніж потенційні результати їх партій і перед ймовірними парламентськими виборами це може мати жахливий психологічний ефект. Якась політична дурість.

P.S. Ну а Руслан Андрійко таки трохи дебіл.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #26 : Травня 25, 2014, 11:56:59 23:56 »

Це офіційний коментар, чи особиста позиція ?  :shuffle:

Взагалі, нічого дивного та неочікуваного для мене немає. Навіть Юлька вміє програвати краще, ніж ВО "Свобода"...

Я собі уявляю, які будуть їхні коментарі після їхнього провалу на наступних виборах до ВР....

Політична бульбашка у вигляді "ВО Свобода" луснула в нас просто на очах...

P.S. До речі, про "підара". На думку Богословської, радикальни електорат "Свободи" перейшов саме до Ляшка.... :smilie7: :shuffle:
Це точно. Принаймні я забив на Свободу і став виборцем Ляшка. Хоч і не вважаю себе радикальним. Найрадикальніша моя позиція полягає в тому, що в наступних поколіннях Україна має стати україномовною — а інакше вона стане частиною Росії. Вважаю це не радикалізмом, а реалізмом.

Що ж до підора. Коли на те пішло, то Ляшко, можливо, ґей. Або був ґеєм.
А підор — це Тягнибок, який за час Майдану зруйнував свій авторитет і спаскудив перспективи Свободи, як єдиної направду патріотичної партії.
Підор — це Махницький, що зберіг корумповану структуру прокуратури, лише поставив смотрящими інших людей.
Підор — це донедавна шанований мною Мірошниченко, який замість тихо, без свідків набити морду колишньому директорові Першого Національного (чого той цілком заслужив), по-жлобському зробив це на камеру, а потім ще й виклав запис в Інтернет.
Підорка — це Фаріон, яку я аж ніяк не засуджую за мовний радикалізм (бо розумію його причини), але глибоко зневажаю за огидну поведінку в історії з її членством у КПРС.
Отак десь.

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #27 : Травня 26, 2014, 12:01:55 00:01 »
гниди, на себе най подивляться
надіюсь цим оленям на Західній Україні на наступних парламентських та місцевих виборах народ дасть адекватну оцінку
негіндники під націоналістичними гаслами виявились звичайні дерибанщики

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #28 : Травня 26, 2014, 12:50:58 00:50 »
Хлопці, я що, мала необережність зареєструватись на гей-форумі?!
Чи не підкаже хтось, як відреєструватись назавжди. :shuffle:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Коментар від ВО Свобода
« Reply #29 : Травня 26, 2014, 04:14:09 04:14 »
Руслан Андрійко
Рідні мої українці... Ми обрали президента олігарха, батька-засновника партії регіонів та міністра азірова. Реванш Партії Регіонів після Революції Гідності наступив так швидко. Якщо данні екзітполу бодай частково підтвердяться, значить ми ще не готові жити в нормальній країні. Єдине що мене радує в цьому екзитполі, це те що президентом не став Ляшко. Бо гірше президента зека може бути лише президент ПІДОР. Я уявляю як би з нас тоді сміялись в світі:::
- ви українець? а то це у вас президент підор, що брав в рот у Борі?...
Мені подобається3413
дві години тому


http://vk.com/id6659181
За таку назву топіку потрібно відправляти в бан і надовго.Бо є повністю провокативний.Класично провокативний.Я не являюся поклонником свободи(Вія мій свідок :smilie5:).але видавати коментар якогось нарваного мудака за офіційну позицію свободи-провокація вищої міри.тому ДОПОВІДЬ......тепер по самій суті провалу тягнибока: дві складові-влізання в болото юльківської влади з найгіршими формами "ділежу портфелів і вась-вась" та концентрацією західного електорату на один тур.Чи остаточно вбили свій рейтинг свобода зможе показати на позачергових ВРадівських.там буде вже рубка без шаркання ножкою.на цілогоі без сентиментів......особисто радив би їм вискочити з камікадзівського поїзду бютоголових квотних договоренностей сучасного уряду і почати помагати і контролювати рухи Пороха.Бо він зараз Головнокомандувач,а власне на тій царині зараз визначається існування держави.