Автор Тема: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще? (Админ уладил недоразумение - спасибо!)  (Прочитано 19610 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Думаю що  їм треба зробити розділ   В основному форумі (там де Україна Крим Світ Фото )  і так  назвати ФЕР тоді вони зможуть там робити свої теми - а так  вони зараз закриті в одній темі ... попробуй таке зробити  і перенести  їхні теми туди -перед цим їх попередивши ...

Запропонуйте їм це, чи захочуть? Нащо розділ робити, форум відкритий для всіх.

Океївка зараз попробую з ними поговорити - вони досить спецефічні - як правило інтелегентні  дівчата :)   

имхо, их в такие рамки на предыдущем форуме ставили, шо они щас выглядят как узники освенцима

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #121 : Березня 30, 2014, 12:03:06 00:03 »
обратная связь должна быть между админом и форумчанами

А щас обратной связи нет?

Вы не понимаете, какая ответственность на меня вдруг, от так от внезапно свалилась  :smilie11:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Україночка - назавжди.

От нахрена, поясни????


Цитувати
Війко, відчепися й ти від мене, тебе ніхто банити не буде, але не користуйся своїм героїчним статусом, бо мені, або нам, треба якось розвивати форум, кои вже ФУП мертвий, а не робити тут чвари.

Я тобі й кажу - як саме розвивати форум. А ти пореш дурню - оголосивши, що правил на форумі нема, ведеш відстріл форумчан, а-ля снайпер, а решту форумчан матюкаєш під настрій.
Я скористаюся своїм героїчним статусом - і піду звідси. Що буде далі - побачиш.
Тому роби по-людські, всоте прошу.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Бан-лист СУПу на даний час.

Мені пише, що файл пуст :(

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Бан-лист СУПу на даний час.

админ,

а реально как на фупе банный лист прицепить отдельной веткой, чтоб каждый мог видеть на сколько его забанили и желательно - за что


реально ?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #126 : Березня 30, 2014, 12:07:56 00:07 »
обратная связь должна быть между админом и форумчанами

А щас обратной связи нет?

Вы не понимаете, какая ответственность на меня вдруг, от так от внезапно свалилась  :smilie11:

щас обратная связь есть - претензий нет в этом

ответственность ?! хехе, ну, Вы же сами для себя крест выбирали, когда этот форум подымали - теперь уж несите крест ;)

Offline dmitry_ck

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 378
  • Стать: Чоловіча
Бан-лист СУПу на даний час.

админ,

а реально как на фупе банный лист прицепить отдельной веткой, чтоб каждый мог видеть на сколько его забанили и желательно - за что


реально ?
тогда не прикрепленным файлом. Ибо файл может скачать зареганый пользователь
В админ форуме ветки прилепить и там писать кто что и на сколько
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 12:10:20 00:10 від dmitry_ck »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
админ,
а реально как на фупе банный лист прицепить отдельной веткой, чтоб каждый мог видеть на сколько его забанили и желательно - за что
реально ?

Во-первых, никаких тёмных банов у нас нет и не будет. Я не для того создавал форум, чтобы угнетать людей, для этого есть ФУП  :smiley16:

Во-вторых, для движка этого форума бан-лист идёт отдельным файлом, надо ставить и настраивать.

Текущий бан-лист сейчас пробую выложить, глюки, подождите немного.

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
админ, плз, избегай банить "назавжды". Разве что полных неадекватов типа "флага нато".
В большинстве случаев суток хватит чтобы человек остыл. ИМХО

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
админ, плз, избегай банить "назавжды". Разве что полных неадекватов типа "флага нато".
В большинстве случаев суток хватит чтобы человек остыл. ИМХО

Ты понимаешь, Украиночка меня за день-два заипала так, что я её угу... а шо делать? Если человек тупо быкует.

Я к ней и так и сяк и по хорошем и по разному, и ник на фупе просил, ну сказала что нету, ну нету так нету, ладно. Но быковать же и дальше продолжила.

Нада разбанить? Разбаню.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Админы-модераторы, вы в адеквате вообще?
« Reply #131 : Березня 30, 2014, 12:13:11 00:13 »
Вони нічого не просять, завели собі гілку і клепали в ній цілий день 80 сторінок. І нахріна їх було чіпати? Паскудство щодня - вчора Чупа здурів, сьогодні Дрейк :(

А може трапилося те, чого ми боялися - у Чупса на рівні хостера тупо віджали сайт?  :smilie8:

Сайт це таки домен а не хостінг, маю надію бакапи він рообить.
Домен не ру і не юа так що проблем не мало би бути.
А взагалі то бакап і додатковий домен були би не лишніми.
Хоча ІМХО це все параноя.
Ну крім бакапа звичайно.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Во-первых, никаких тёмных банов у нас нет и не будет.

ВЖЕ Є!!! Бан без зазначення в бан-листі є ТЕМНИЙ бан. Розумієш чи ніяк?


Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
админ, плз, избегай банить "назавжды". Разве что полных неадекватов типа "флага нато".
В большинстве случаев суток хватит чтобы человек остыл. ИМХО

Ты понимаешь, Украиночка меня за день-два заипала так, что я её угу... а шо делать? Если человек тупо быкует.

Ну, как бы тебе обяснить...
Женское внимание, безответное, иногда выливается в агрессию  :smilie8:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
админ,
а реально как на фупе банный лист прицепить отдельной веткой, чтоб каждый мог видеть на сколько его забанили и желательно - за что
реально ?

Во-первых, никаких тёмных банов у нас нет и не будет. Я не для того создавал форум, чтобы угнетать людей, для этого есть ФУП  :smiley16:

Во-вторых, для движка этого форума бан-лист идёт отдельным файлом, надо ставить и настраивать.

Текущий бан-лист сейчас пробую выложить, глюки, подождите немного.

т.е. - реально

прикрутите плиз как-нибудь


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Во-первых, никаких тёмных банов у нас нет и не будет.

ВЖЕ Є!!! Бан без зазначення в бан-листі є ТЕМНИЙ бан. Розумієш чи ніяк?

З чого ти взяла що без внесення в лист?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
З чого ти взяла що без внесення в лист?

Ще раз спочатку - де побачити цей лист? Файл в мене не відкрився. В адмінці нічого нема.

І ще окремо - Адмінфорум невидимий для незареєстрованих відвідувачів, для забанених так само. Тобто спочатку зроби видимою адмінку для всіх. потім зроби там гілку Бан-лист і прикріпи. потім впиши туди руцями забанених - нік, термін, причину. Самому влом - доручи модеру, їй все одно нема що робити, бо банити не може, без толку метрежиться.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Дяки. А тепер питання - а за що забанені ці всі люди? Чому Степовий вітер на день, решт а- назавжди, кілька ніків ти оживив? В тебе в голові є якісь правила і мотиви, ми можемо про них дізнатися, щоб самим не опинитися раптом в покійниках?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Дяки. А тепер питання - а за що забанені ці всі люди? Чому Степовий вітер на день, решт а- назавжди, кілька ніків ти оживив? В тебе в голові є якісь правила і мотиви, ми можемо про них дізнатися, щоб самим не опинитися раптом в покійниках?

Вітер - це день залишився, був три дні, два вже минуло.

Чому інші назавжди - тому що ідіоти. Тобі залупу треба сюди пустити? Це олдвуд, пожраль-посраль, хочешь з ним спілкуватися? Ну так на фупі він є.

Косташу - якисйь баран з цугундера.

Корочее - фсб, не хвилюйся, воно реінкарнується тут сотнею ніків.

Анті та хуєва туча 7777 - харківський виблядок.

Україночка - вже знаєте.

Алеко - Крим. Забанив, та потім скасував.

ЩО ЩЕ??
« Останнє редагування: Березня 30, 2014, 12:37:14 00:37 від admin »

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Тут була ж десь тема з проектом правил... Давайте допрацюємо, за що попередження за що бан і на скільки... При порушенні при редагуванні поста чи бані посилання на пункт правил. Це ж вже на багатьох форумах зроблено і не треба лісапєдова вигадувать...

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
І ще надати можливість редагувати пости, банити кільком знаним фупівцям... хтось з ним буде точно на форумі в окремий проміжок часу...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Ну от і добре, головне що Вія нарешті вгамувалася

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Вітер - це день залишився, був три дні, два вже минуло.

Чим завинив, яка причина бану?

Цитувати
Чому інші назавжди - тому що ідіоти. Тобі залупу треба сюди пустити? Це олдвуд, пожраль-посраль, хочешь з ним спілкуватися? Ну так на фупі він є.

Це не аргументація. Це твоє субєктивне бачення. Ти хочеш, щоб тут був салун - "Залишу лише тих, хто мені приглянеться"???
Щодо Олд-Вуда - знаю його особисто в реалі. Не факт що та Залупа- це він, ти міг помилитися. Я хочу, щоб тут був найкращий політичний форум - і тому півночі пояснюю тобі банальні речі, як взаємодіяти з людьми.
І окремо - кожна людина має право прийти на форум. За що ти їх апріорі ненавидиш?

Цитувати
Косташу - якисйь баран з цугундера.

Я його знаю по Дурдому, толкова людина. Те саме - тобі він чимось не глянувся, ти його вбив. Це - паскудство :(

Цитувати
Корочее - фсб, не хвилюйся, воно реінкарнується тут сотнею ніків.

Я не хвилююся, вони тут будуть, але їх можна й вистріляти ретельно. З мотивацією і в назіданіє наступним бригадникам. Тому і має бути прозорий підхід - щоб паскудники розуміли, що пощади їм не буде, бо все відбувається чітко, планомірно і предметно.

Цитувати
Анті та хуєва туча 7777 - харківський виблядок.

Те саме - звідки знаєш? І чому назавжди? Ти зводиш якісь свої давні особисті рахунки з своїми опонентами? То тримай нас в курсі = хто ще твої особисті вороги?

Цитувати
Україночка - вже знаєте.

Знаю. Трьох днів би вистачило - була б як шовкова на майбутнє.

Цитувати
Алеко - Крим. Забанив, та потім скасував.

За що забанив, чому скасував?

У підсумку - ти поводишся істерично, ображаєш і зневажаєш людей, і цим нагадуєш мені Притулу. Але якщо вона мавпа з гранатою (кнопкою) і згубила свій форум, то ти мені видавався розумною людиною. Візьми себе в руки, прошу, і давай зробимо нормальну модерацію - за мати, образи, паскудства введи короткотермінові бани, пояснюй свої дії, долучи інших до справи, виріши щось з тим хостингом і з перегрузом, бо ти ж бачиш, що людей вже під тисячу.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Вия - горячая полит. барышня  :smilie5:

админ - соберись, просто так не отпустит  :gigi:

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Питання ще будуть?

Не видно цього. Залогінся як звичайний юзер.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Вия - горячая полит. барышня  :smilie5:

админ - соберись, просто так не отпустит  :gigi:

Вія багато років працювала системним аналітиком з програмістами. Я знаю, що вони люди з паралельних світів, і вмію перекладати з людської мови на програмерську і навпаки, бо напряму вони побажань ламерів не розуміють, на жаль.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Вия - горячая полит. барышня  :smilie5:

админ - соберись, просто так не отпустит  :gigi:

Вія багато років працювала системним аналітиком з програмістами. Я знаю, що вони люди з паралельних світів, і вмію перекладати з людської мови на програмерську і навпаки, бо напряму вони побажань ламерів не розуміють, на жаль.

я сам - программер, так что выделенные Вами способности отлично понимаю

однако же, давайте и админа не будем брать в ежеминутное кольцо, тоже человек - порядок наведем со временем, хотя идеала как Вы понимаете не бывает