Автор Тема: Келеман Сергій Ярославович - майор міліції Краматорська.  (Прочитано 1552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
підлягає знищенню

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
ВОт есть плюс во всем этом. Повторяли, повторяем и будем повторять: гавно всплывает наружу, причем быстрыми темпами. Канализацию прорвало

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
ВОт есть плюс во всем этом. Повторяли, повторяем и будем повторять: гавно всплывает наружу, причем быстрыми темпами. Канализацию прорвало
+1
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А тов. майор зарплату отримував доколє? Чи може й ще?

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Тітки з Краматорська, що прогнали колорадів, проте потім змушені були тікати, казали сьогодні на ТВ - 30 озброєних гопників "захоплювали" тисячу отаких от мєнтів. Тобто мова йде про масову державну зраду посадовців всіх рівнів та відомств.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
А тов. майор зарплату отримував доколє? Чи може й ще?

от чомусь впевнений, що і досі отримує  :smilie2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
ВОт есть плюс во всем этом. Повторяли, повторяем и будем повторять: гавно всплывает наружу, причем быстрыми темпами. Канализацию прорвало
Ось я розумію,що плюс, але ніколи не думала, що так забагато вспливе і це ще не кінець....

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
ВОт есть плюс во всем этом. Повторяли, повторяем и будем повторять: гавно всплывает наружу, причем быстрыми темпами. Канализацию прорвало

Чистка выгребной ямы - процедура неприятная но необходимая. А время для чистки наступило. Дерьмо будет вычищено!

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
А тов. майор зарплату отримував доколє? Чи може й ще?

от чомусь впевнений, що і досі отримує  :smilie2:

Б/п. По ящику казали - звільнили (нарешті!!!) 12 тис кримських мусорів і 250 зі сходу. Так що отримує, собака.