Автор Тема: «Сын меня проклинал. Его забрали в армию на Дальний Восток» - жительница Крыма  (Прочитано 2169 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
По состоянию на 27 мая в Крыму подано 1 млн. заявлений".


Чего-то мне кажется, что это меньше 50 % крымчан. Агитация на получение рос паспорта идет полным ходом.


Предлагают документы сдавать в ЖЭКах, чтобы даже время не тратили на паспортные столы. В организациях это делают массово. Приходит паспортист, собирает организованно документы. При этом сразу понятно, кто не очень хочет сунуть в широкие штанины дубликат бесценного груза.


Через 2 недели паспорта раздают под бурные овации.


Но чего то народ заглох. Бензин, наверное, кончился.


Стало невыносимо трудно заставить себя стать россиянином.


Все, кто мечтал - стал. Многие, кто не мечтал - стал. Некоторые кто мечтал совсем о другом тоже стал.


Но, блин, больше 50 % - уже даже не сомневаются. Просто не становятся. Агитация идет полным ходом. Давление - полным ходом, Кнут и пряник - полным ходом. А НЕ ПОМОГАЕТ!!!!


И вот теперь - ГЛАВНЫЙ ВОПРОС: а сколько из тех, кто подал заявление на рос паспорт, действительно голосовал за Россию и вопил "Путин, спаси нас!" под ритмическое сопровождение "ра си я!!!! ра си я!!!! ра си я!!!"


Если совершить точный плотницкий расчет, то цифра будет явно меньшая, чем 50%.


Сегодня в очереди услышала разговор двух подруг шепотом: "Катя, нас обманули. Сына забрали в российскую армию, потому что он не сдал сессию. И куда? - На Дальний Восток!!! Я сына перевела в Симферополь учиться. Его забрали. Сын звонил, меня проклинал. Катя! Путин - наш враг, а не друг. Катя! Я не могу смотреть в глаза соседям. Они за Украину! Я все решила. Я еду жить к родственникам в Житомир. Они, правда, меня видеть не хотят. Но я лучше у них буду полы мыть. Все равно зарплату за май мне еще не выдали. А паспорт их порву. Слава Богу, оставила Украинский!".
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
От мені тут 100500 раз казали, що виплати кримським совкам з України припиняться. Що дуже легко провірити присутність рос. паспорта і т.п.

От вам результат, шановні. Вони укр.паспорти нікуди не діли. Їх зараз повиганяють з роботи, вони стануть на облік по безробіттю в Україні, за народження, пенсії. Це все хахли будуть башляти. Слава бютошоблі, слава Андрію Шевченку, за похериний закон про окуповані території. Готуйте бабло, шановні, асобі кримчанє хочуть жити одною жопою на 2 стула і ми їм це повинні забезпечувати.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Тiльки пiсля офiйiйноi довiдки з расii що виплати не ведуться
Як гарантувати ii автентичнiсть - хай спецiалiсти мiркують

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Тiльки пiсля офiйiйноi довiдки з расii що виплати не ведуться
Як гарантувати ii автентичнiсть - хай спецiалiсти мiркують

завіреної нотаріально, з апостилєм.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Тiльки пiсля офiйiйноi довiдки з расii що виплати не ведуться
Як гарантувати ii автентичнiсть - хай спецiалiсти мiркують
Так зроблять автентичну.. Що заважає заплатити де треба і кому треба. Ми ж усі добре знаємо, як це робиться...
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
у сотрудника жена сама из севастополя(ездила на недельку к родителям)...вот приехала говорит...даже те москвичи которые решили приехать в крым на отдых заходя в магазины...крутят продавщицам у виска ..и смеются с них..видя полупустые полки в магазине.........
смеются с придурков и фоткаются на фоне придурочных папуасов.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Тiльки пiсля офiйiйноi довiдки з расii що виплати не ведуться
Як гарантувати ii автентичнiсть - хай спецiалiсти мiркують
Так зроблять автентичну.. Що заважає заплатити де треба і кому треба. Ми ж усі добре знаємо, як це робиться...

довідку федеральної податкової служби, що людина не має ідентифікаційного номеру. апостиль в посольстві у москві.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Цитувати
... Я все решила. Я еду жить к родственникам в Житомир.
.. и че блять с такими делать ? поднасрали, а теперь любите их несчастных ? .... и че будет если хуйлостане по паспорту таки останутся там в меньшенстве ? - сюр какой-то 

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
> забрали в армию на Дальний Восток

Ширака странамая радная!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А чого це синок розпереживався, він що не в курсі що померти в Росії це мрія кожного кримчанина?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Бо по-хорошому синуля мусив взяти в руки зброю сам і боронити Батьківщину від загарбників. Якщо тепер росіяни поженуть сцикуна в перших рядах як гарматне м`ясо це буде правильно. Якщо він при цьому здохне - буде справедливо.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Бо по-хорошому синуля мусив взяти в руки зброю сам і боронити Батьківщину від загарбників. Якщо тепер росіяни поженуть сцикуна в перших рядах як гарматне м`ясо це буде правильно. Якщо він при цьому здохне - буде справедливо.

синуля мусив взяти..., але ж ми знаємо, як боронили ті у кого вона була вже в руках...
 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Читач

ми ще знаємо, як боролась з корупцією міліція і ГПУ, як агенти ФСБ розвалювали армію і т.д., але ми ГРОМАДЯНИ і тому вийшли на Майдан під кулі та репресії, ми знаємо, що держава - це ми, а не президент і ВР, не міліція і СБУ, не суди і чиновники.

можна було і без зброї, був момент коли вийшли татари, якщо вийшло б ще тисяч 100-200 українців по всьому Криму, було б все добре.

а так хай жеруть і давляться, самі тільки самі. Поки в Севастополі не буде майдану, шин і боїв з Омоном ні один українець не повинен допомагати.
Самі панове, тільки самі
це Ваше місто і Ваше життя

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
для Читач

ми ще знаємо, як боролась з корупцією міліція і ГПУ, як агенти ФСБ розвалювали армію і т.д., але ми ГРОМАДЯНИ і тому вийшли на Майдан під кулі та репресії, ми знаємо, що держава - це ми, а не президент і ВР, не міліція і СБУ, не суди і чиновники.

можна було і без зброї, був момент коли вийшли татари, якщо вийшло б ще тисяч 100-200 українців по всьому Криму, було б все добре.

а так хай жеруть і давляться, самі тільки самі. Поки в Севастополі не буде майдану, шин і боїв з Омоном ні один українець не повинен допомагати.
Самі панове, тільки самі
це Ваше місто і Ваше життя

Не пишіть дурниць. Спробуйте зараз вийти проти колорадів на донетчині чи луганщині. Розкажете потім на якій хвилині вас розстріляють.

Це при тому, що там 70% проти об"єднання з московією. На дурняк виходити з голими руками проти техніки ніхто не буде. В Криму приходили саме з технікою та сучасним озброєнням
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Я в 2007 багато часу провів в в/ч в Севастополі. Наслухався наших вояк (дуже багато вірили в расєю, як спасітєльніцу), вони страшно гордилися Сєвастопалєм. Я їх постійно питав дати і війни, в ких Сєвастополь оборонявся і не був зданий противнику. Смішно було бачити ту слину. От хотілось би зараз їх послухати, коли збулася їх мрія.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
для Читач

ми ще знаємо, як боролась з корупцією міліція і ГПУ, як агенти ФСБ розвалювали армію і т.д., але ми ГРОМАДЯНИ і тому вийшли на Майдан під кулі та репресії, ми знаємо, що держава - це ми, а не президент і ВР, не міліція і СБУ, не суди і чиновники.

можна було і без зброї, був момент коли вийшли татари, якщо вийшло б ще тисяч 100-200 українців по всьому Криму, було б все добре.

а так хай жеруть і давляться, самі тільки самі. Поки в Севастополі не буде майдану, шин і боїв з Омоном ні один українець не повинен допомагати.
Самі панове, тільки самі
це Ваше місто і Ваше життя

можна було і без зброї, а зі зброєю було не реально,
з іншим згоден вибралі-жрітє,
тільки за уряд, армію і народ соромно
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для monach

зараз ви це розказуйте батальйону Донбас, люди вийши і воюють.

а я про момент коли, ще не стріляли, коли в Донецьку від 3000 до 10000 вийшли за Україну, а всі інші 70% обсирали диван.
Коли татари взяли будівлю ВР АР Крим в Сімферополі де були синулі і студенти?
де були всі, можна було виставити тисяч 30 і не було б нічого, чи страшно?

Зараз не виходити треба, а вирізати потихеньку. В рідному місті ми б за 2-3 ночі вирізали 2-3 тисячі терористів без проблем, а вони сруть цеглинами.

Вчора дебіл з Словянска  з бабкою сперецався, та не сперечатись треба, а починати з таких бабульок, придушити тихенько і все. Зібрав 10-15 друзів, сімї вивезли і вперед, але ж страшно. За їх місто повинні вмирати хлопці з Волині.

Признайтесь, що в Донецькій і Луганській області 90% мужиків просто сцикуни і дебіли, їх 20 років трахали Ахметови з Єфремовими, вони мовчали, тепер їх трахають  чечени і казачки, а вони мовчать. Шахтарі срані.
Люди без почуття гідності. Просто бидло.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Читач

абсолютно не соромно.
уряду було менше місяця, керованості ніякої, армія в ступорі, народ.
я голос зірвав, поки переконав наших не їхати в Крим воювати. Можна було тисячі 2-3 озброєних людей кинути в Крим і що? місцеві повинні нажертись гімна по вуха. Тоді ми будемо допомагати, а так.

я важаю, що затягування АТО на сході абсолютно правильна тактика. Щоб нажерлись москалів з чеченцями по самі гланди, щоб відчули всі радості життя  з терористами. А поруч ті райони Донецької і Луганської області де є держава і все нормально. Щоб бабки пенсію не отримували, щоб знищили інфраструктуру, щоб шахти зупинились, щоб донецьке бидло зрозуміло, що Україна їм потрібна більше, чи вони Україні.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
для Читач

абсолютно не соромно.
уряду було менше місяця, керованості ніякої, армія в ступорі, народ.
я голос зірвав, поки переконав наших не їхати в Крим воювати. Можна було тисячі 2-3 озброєних людей кинути в Крим і що? місцеві повинні нажертись гімна по вуха. Тоді ми будемо допомагати, а так.

я важаю, що затягування АТО на сході абсолютно правильна тактика. Щоб нажерлись москалів з чеченцями по самі гланди, щоб відчули всі радості життя  з терористами. А поруч ті райони Донецької і Луганської області де є держава і все нормально. Щоб бабки пенсію не отримували, щоб знищили інфраструктуру, щоб шахти зупинились, щоб донецьке бидло зрозуміло, що Україна їм потрібна більше, чи вони Україні.

і за вас соромно теж, чомусь більшість українських націоналістів мають таку провінційну свідомість  :smilie2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Читач

з цього місця більш детально

в чому провінційність? в тому, що громада повинна сама вирішувати свою долю? в тому, що кожен повинен відповідати за себе, свою родину, місто чи село і за свою країну? при чому саме у вказаній послідовності, не можеш захистити родину і рідне місто - не починай терендіти про проблеми держави.

Тернопіль три дні жив без міліції - і жодної розбитої вітрини, чи пограбування. Коли штурмували УМВС області, то поруч не розбили жодної вітрини, а це ніч, центр міста і тисяч 5 народу.
Можливо це провінційна свідомість, бо це наше місто, а в Донецьку дебіли спалили палац спорту, а їм пофіг.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
по темі

синуля такий же дебіл, як мама.
не здав сесію, не звалив до родичів в Житомир, не перевівся в ВУЗ на континенті, або байка

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
для Читач

абсолютно не соромно.
уряду було менше місяця, керованості ніякої, армія в ступорі, народ.
я голос зірвав, поки переконав наших не їхати в Крим воювати. Можна було тисячі 2-3 озброєних людей кинути в Крим і що? місцеві повинні нажертись гімна по вуха. Тоді ми будемо допомагати, а так.

я важаю, що затягування АТО на сході абсолютно правильна тактика. Щоб нажерлись москалів з чеченцями по самі гланди, щоб відчули всі радості життя  з терористами. А поруч ті райони Донецької і Луганської області де є держава і все нормально. Щоб бабки пенсію не отримували, щоб знищили інфраструктуру, щоб шахти зупинились, щоб донецьке бидло зрозуміло, що Україна їм потрібна більше, чи вони Україні.

і за вас соромно теж, чомусь більшість українських націоналістів мають таку провінційну свідомість  :smilie2:
А я його цилком пидтрымую.Пока человек через себя все не пропустит ему доказать ничего не возможно.Тем более после геббельщины-киселевщины.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
по темі

синуля такий же дебіл, як мама.
не здав сесію, не звалив до родичів в Житомир, не перевівся в ВУЗ на континенті, або байка

Та фейк це все, дві однакові гілки на форумі поруч на головній сторінці про одне і теж... Ну не призивають ще кримчан служити до Росії, тільки з наступного, 2015 року почнуть призивати. Така груба пропаганда ("почула розмову в черзі...", фактично "одна баба сказала" ;)), ніякої критики не витиримує. Що москальскі журналюги, що наші - вигадують "хфакти" зі стелі, а народ ведеться...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Ronin

не фейк, а новини з майбутнього

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
для Читач

з цього місця більш детально

в чому провінційність? в тому, що громада повинна сама вирішувати свою долю? в тому, що кожен повинен відповідати за себе, свою родину, місто чи село і за свою країну? при чому саме у вказаній послідовності, не можеш захистити родину і рідне місто - не починай терендіти про проблеми держави.

Тернопіль три дні жив без міліції - і жодної розбитої вітрини, чи пограбування. Коли штурмували УМВС області, то поруч не розбили жодної вітрини, а це ніч, центр міста і тисяч 5 народу.
Можливо це провінційна свідомість, бо це наше місто, а в Донецьку дебіли спалили палац спорту, а їм пофіг.

Провінційність українських націоналістів дуже гарно описав Донцов у своїй праці "Націоналізм".
Цікаво почитайте.
А в Донецьку дебіли спалили палац спорту далеко не на третій день відсутності в місті української влади
і хто в цьому більше винен дебіли чи українська влада для мене питання відкрите.

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
для Читач

абсолютно не соромно.
уряду було менше місяця, керованості ніякої, армія в ступорі, народ.
я голос зірвав, поки переконав наших не їхати в Крим воювати. Можна було тисячі 2-3 озброєних людей кинути в Крим і що? місцеві повинні нажертись гімна по вуха. Тоді ми будемо допомагати, а так.

я важаю, що затягування АТО на сході абсолютно правильна тактика. Щоб нажерлись москалів з чеченцями по самі гланди, щоб відчули всі радості життя  з терористами. А поруч ті райони Донецької і Луганської області де є держава і все нормально. Щоб бабки пенсію не отримували, щоб знищили інфраструктуру, щоб шахти зупинились, щоб донецьке бидло зрозуміло, що Україна їм потрібна більше, чи вони Україні.

і за вас соромно теж, чомусь більшість українських націоналістів мають таку провінційну свідомість  :smilie2:
А я його цилком пидтрымую.Пока человек через себя все не пропустит ему доказать ничего не возможно.Тем более после геббельщины-киселевщины.

угу, поки чєлавєкі через себе пропустили комунізм 80 років пройшло мільйони смертей коштувало
і людського життя цілим поколінням,
може краще на вже рівні геббельщины-киселевщины починати боротись за людську душу і розум...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
для Читач

абсолютно не соромно.
уряду було менше місяця, керованості ніякої, армія в ступорі, народ.
я голос зірвав, поки переконав наших не їхати в Крим воювати. Можна було тисячі 2-3 озброєних людей кинути в Крим і що? місцеві повинні нажертись гімна по вуха. Тоді ми будемо допомагати, а так.

я важаю, що затягування АТО на сході абсолютно правильна тактика. Щоб нажерлись москалів з чеченцями по самі гланди, щоб відчули всі радості життя  з терористами. А поруч ті райони Донецької і Луганської області де є держава і все нормально. Щоб бабки пенсію не отримували, щоб знищили інфраструктуру, щоб шахти зупинились, щоб донецьке бидло зрозуміло, що Україна їм потрібна більше, чи вони Україні.

і за вас соромно теж, чомусь більшість українських націоналістів мають таку провінційну свідомість  :smilie2:
А я його цилком пидтрымую.Пока человек через себя все не пропустит ему доказать ничего не возможно.Тем более после геббельщины-киселевщины.
Золотое правило - не советуйте и не помогайте, пока не попросят.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
для Ronin

не фейк, а новини з майбутнього
Та не,я уже где-то раньше читал что все-таки брали уже в этот призыв.То шо они говорят одно.....
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.