Автор Тема: М-да..  (Прочитано 1522 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
М-да..
« : Травня 28, 2014, 09:12:40 09:12 »
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: М-да..
« Reply #1 : Травня 28, 2014, 09:16:22 09:16 »
вброс

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: М-да..
« Reply #2 : Травня 28, 2014, 09:17:50 09:17 »
Ігор Савчук це хто?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: М-да..
« Reply #3 : Травня 28, 2014, 09:21:15 09:21 »
про 500 км і палку копченої ковбаси яку доставляють на вертольоті, аж смішно читати

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: М-да..
« Reply #4 : Травня 28, 2014, 09:23:53 09:23 »
про 500 км і палку копченої ковбаси яку доставляють на вертольоті, аж смішно читати

Зате перевірити, чи були НУРСи на вертольотах 2 травня - раз плюнути.  Якщо не були - палку ковбаси можна пробачити, а за решту посадити. І запобіжний захід - арешт, щоб не втік, гадина.

Offline Вампум

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Стать: Чоловіча
Re: М-да..
« Reply #5 : Травня 28, 2014, 09:30:27 09:30 »
« Останнє редагування: Травня 28, 2014, 09:40:17 09:40 від Вампум »
Adesso comando io. Lei vada a bordo! E' chiaro?

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: М-да..
« Reply #6 : Травня 28, 2014, 09:32:34 09:32 »
про 500 км і палку копченої ковбаси яку доставляють на вертольоті, аж смішно читати

Даремно смієтеся. Наш генералітет вирощений совком, саме такими категоріями і живе. Я генерал, ти ніхто. Хочу - пошлю без зброї в бій, хочу пошлю за ковбасою. Бачив я не раз, як вони віднсяться до підлеглих. А саме гірше, що це йде по ланцюжку, таких генералів терплять командири частин, заправляють, годують за свої, а потів відігруються на своїх підлеглих. І в кінці цього ланцюжка солдат строковик, у якого 80 грн зарплата і ту відбирають ось на такі от потреби.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: М-да..
« Reply #7 : Травня 28, 2014, 09:33:08 09:33 »
Не знаю это с подачи юльки или нет но пастор за эти все дела должен ответить по полной.Чтобы другим в следующий раз неповадно было.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: М-да..
« Reply #8 : Травня 28, 2014, 09:38:07 09:38 »
Міністр оборони України Анатолій Гриценко здійснив низку кадрових призначень у Генеральному штабі Збройних сил України та у військах Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України

| 18.05.2006 |  |17:10|


18 травня глава українського військового відомства Анатолій Гриценко здійснив низку кадрових призначень.

Зокрема, наказом Міністра оборони України від 18 травня 2006 року на посаду першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України призначено генерал-лейтенанта Геннадія Воробйова. До цього призначення він обіймав посаду командира 13-го армійського корпусу Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України.

Цим же наказом командиром 13-го армійського корпусу Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України призначено генерал-майора Сергія Горошнікова, який до цього призначення обіймав посаду начальника штабу – першого заступника командира 13-го армійського корпусу Західного ОК.

Також наказом глави українського військового відомства генерал-майора Юрія Борискіна призначено першим заступником командувача військ Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України, який до цього призначення обіймав посаду начальника кафедри стратегії факультету підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України.

Відповідно до нової структури Генерального штабу – у начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України буде два перших заступника. Генерал-лейтенант Геннадій Воробйов відповідатиме за стратегічне планування діяльності Збройних сил, а генерал-лейтенант Микола Цицюрський – за управління військами.

Довідка:

Генерал-майор Борискін Юрій Валентинович народився 21 лютого 1960 року в селі Телятники Сараївського району Рязанської області.

У 1981 році закінчив Омське вище загальновійськове командне училище. Офіцерську службу розпочав на посаді командира мотострілецького взводу.

З 1983 до 1988 року пройшов шлях від командира розвідувального взводу до начальника штабу-заступника командира розвідувального батальйону.

У 1991 році закінчив Військову академію ім. М.Фрунзе.

З 1991 по 2003 року службу проходив на посадах командира навчального розвідувального батальйону, начальника штабу-заступника командира механізованого полку, командира навчального мотострілецького полку, заступника командира механізованої дивізії, командира механізованої дивізії, заступника командира корпусу.

У 2004 році закінчив факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України.

По завершенні навчання в академії був призначений на посаду заступника командувача військами оперативного командування з бойової підготовки.

З 2004 до 2005 року службу проходив на посаді командира армійського корпусу.

У 2005 році призначений на посаду начальника кафедри стратегії факультету підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України.

Одружений. Має доньку та сина.
--------------------------------------------------------------------
Прикиньте,чистокровного кацапа поставили воевать против кацапов.Да у нас ярые хохлы без боя переходили на сторону врага.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: М-да..
« Reply #9 : Травня 28, 2014, 09:43:03 09:43 »

Прикиньте,чистокровного кацапа поставили воевать против кацапов.Да у нас ярые хохлы без боя переходили на сторону врага.

А ми дивуємось звідки такий саботаж в армії? Для захисту України потрібна саме українська армія, питання в тому, коли вона сформується, поки, як я розумію, там заправляють воєнспеци часі СРСР, а  тоді військові якраз і були категорією людей "без національності" - згадати тльки дітей івйськових, яких звільняли від вивчення української в школах... Причина там  і, очевидно, 23 роки виявилось замало. А швидше всього просто не було бажання військового керівництва і керівництва держави будувати таку армію Ми ж такі мирні...

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: М-да..
« Reply #10 : Травня 28, 2014, 09:52:52 09:52 »
Ніякий не вброс, я при ньому лейтенантом служив, так цей дєятєль зимою дуже полюбляв, щоб йому організовували сани з трійкою білих коней і так барін їздив на роботу, колективи злагоджував дивно організовуючи на стадіонах конкурс шашлику або малих архітектурних споруди з дерева (будиночки, бєсєдкі, альтанкі) причому зрозуміло що все за кошт підлеглих... такого злого клоуна в 24 мд (омбр) казали не було ні до нього, ні навіть після...

« Останнє редагування: Травня 28, 2014, 10:02:28 10:02 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: М-да..
« Reply #11 : Травня 28, 2014, 10:02:51 10:02 »
От вам и борец за справедливость Гриценко.Да у них у всех там такое рыло в пуху.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: М-да..
« Reply #12 : Травня 28, 2014, 10:06:29 10:06 »
про 500 км і палку копченої ковбаси яку доставляють на вертольоті, аж смішно читати

Реальний випадок з часів моєї служби. 1988 рік, навчання стратегічної авіації СРСР, я тоді входив до складу "мобільної групи зв"язку" (нічого спільного з сучасним мобільним зв"язком - просто група спецзв"язку для підтримки Ту-95 пересувалась на транспортних Ан-12 чи Ан-24). Вилетіли з авіабази під Семіпалатинськом (Казахстан) спочатку в Тюмень, згодом виникла потреба в офіцерів щось підписати в штабі - полетіли у Новосибірськ, з нього - на "аеродром розсрєдоточєнія" аж у Норильск. Прилетіли - виявилось, що у Новосибірську забули підписати один папірець, не було одного (!) підпису. Загрузились усі на борт - знову в Новосибірськ _ЗА ОДНИМ ПІДПИСОМ_ , поставили - і знову в Норильск, "воювати". Можете по карті глянути, скільки ми тисяч кілометрів налітали, керосин звісно ніхто не рахував...

Не знаю, як в українській армії, мабуть єдине що може стримувати від такого дебілізму - це брак того самого керосину для літаків та вертольотів.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: М-да..
« Reply #13 : Травня 28, 2014, 10:08:42 10:08 »
Люстрація повинна включати в себе також місце народження, національність, родичів за кордоном. Для військових повинна йти глибока перевірка по лінії спецслужб.
Взагалі то всіх генералів слід тримати під підозрою, а краще - звільнити нах.